• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 1. kolo EL, Rijeka - Real Sociedad, četvrtak 22.10., 18:55  (Prikazano: 1613 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • Bring Back RP4
Odg: 1. kolo EL, Rijeka - Real Sociedad, četvrtak 22.10., 18:55
« Odgovori #76 u: Listopad 23, 2020, 12:40:48 »
  • Bravo D2, potpis na svako slovo. Smolčić je odličan u iznošenju lopte i odlično se postavlja na centaršut. Na stopera bi njega i ozljeđenog prije stavio nego Galovića.

Što se tiče brzine, u onom segmentu startanja i zaustavljanja je loš, to je ta tromost i to je jednostavno stvar njegovih fizičkih predispozicija.

"Mi smo Rijeka i tako ćemo se postaviti." - MK

"Klub misli dugoročno i ja sam takva osoba, volim ambiciozne i ozbiljne projekte" - IB

"U nogometu postoje neke limite i te limite postoje. I tako je, i tu se nema šta pričat." - SR

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #77 u: Listopad 23, 2020, 13:45:08 »
  • Ja sam se do sada suzdržavao prozivanja Lepinjice (Ispod stijena je taj koji ga drži na piku već neko vrijeme), ali neke stvari se ne mogu gurati pod tepih vječno. I VŽ nam je umalo zabio iz ničega nakon jedne njegove nepotrebno izgubljene lopte. Nonšalantan je i fali mu koncentracije (prozivalo ga se i da guši igru, u to neću ulaziti).

Khm, khm...nisam imao namjeru kometirati, uostalom odlučio sam se odmaknuti, ali eto kad sam prozvan onda je to valjda u dozi pristojnog da se javim.

Naime, dalo bi se tu pričati tko koga ima na piku  ;)

Ne znam na koga je D2 mislio dok je rekao da netko konstantno pljuje po Lepinjici, ali ne bježim od toga da sam u doba Bišćana više puta rekao kako bi Lepinjica trebao završiti na klupi. A kad je završio na klupi nanizala se serija ok rezultata pa sam slavodobitno rekao da je procjena bila dobra. Očito je tada bila ideja da igra i da ga se proda jer je interesenata bilo.

Što se tiče Lepinjice danas, odnosno jučer, nemam šta reći osim da on nije ušao u igru u pravom tonusu. Recimo Yateke je, pa nije nastavio do kraja. Tu više zamjeram Simonu što nije bio bezobrazniji pa stavio npr. Menala i na taj način pokušao otjerati baske od gola.

Za Lepinjicu protiv Belupa mogu reći da nakon silnih žutih kartona koje zaradi još uvijek mi nije jasno zašto nije rušio onog igrača Slavena na 45 metara nego je trčkarao paralelno sa njim dok ovaj nije gurnuo Posavca u mrtvu šansu. To neki Šošiedad kažnjava bez jebemti.

Uostalom bilo je dovoljno zadnjih 2,5 minute utakmice, kad smo mi kao krenuli po poravnjanje,a u prijevodu ispali iz svih linija, vijdeti kako je Sociedad imao 3 opasna otvaranja. Mogu misliti što bi bilo kad bi se suprostavili otvorenog garda...

I da zaključimo Lepinjicu, meni jednostavno on nema mjesta u početnih 11  trenutno. Povratkom Halila, trokut veznjaka bi trebao biti Halil - Lončar - Čerin, svi ostali neka su u niskom startu.

Offline SandroB

• Senior
    « Odgovori #78 u: Listopad 23, 2020, 14:12:09 »
  • Ja sam se do sada suzdržavao prozivanja Lepinjice (Ispod stijena je taj koji ga drži na piku već neko vrijeme), ali neke stvari se ne mogu gurati pod tepih vječno. I VŽ nam je umalo zabio iz ničega nakon jedne njegove nepotrebno izgubljene lopte. Nonšalantan je i fali mu koncentracije (prozivalo ga se i da guši igru, u to neću ulaziti).

Khm, khm...nisam imao namjeru kometirati, uostalom odlučio sam se odmaknuti, ali eto kad sam prozvan onda je to valjda u dozi pristojnog da se javim.

Ne znam na koga je D2 mislio dok je rekao da netko konstantno pljuje po Lepinjici, ali ne bježim od toga da sam u doba Bišćana više puta rekao kako bi Lepinjica trebao završiti na klupi. A kad je završio na klupi nanizala se serija ok rezultata pa sam slavodobitno rekao da je procjena bila dobra. Očito je tada bila ideja da igra i da ga se proda jer je interesenata bilo.

Što se tiče Lepinjice danas, odnosno jučer, nemam šta reći osim da on nije ušao u igru u pravom tonusu. Recimo Yateke je, pa nije nastavio do kraja. Tu više zamjeram Simonu što nije bio bezobrazniji pa stavio npr. Menala i na taj način pokušao otjerati baske od gola.

Za Lepinjicu protiv Belupa mogu reći da nakon silnih žutih kartona koje zaradi još uvijek mi nije jasno zašto nije rušio onog igrača Slavena na 45 metara nego je trčkarao paralelno sa njim dok ovaj nije gurnuo Posavca u mrtvu šansu. To neki Šošiedad kažnjava bez jebemti.

Uostalom bilo je dovoljno zadnjih 2,5 minute utakmice, kad smo mi kao krenuli po poravnjanje,a u prijevodu ispali iz svih linija, vijdeti kako je Sociedad imao 3 opasna otvaranja. Mogu misliti što bi bilo kad bi se suprostavili otvorenog garda...

I da zaključimo Lepinjicu, meni jednostavno on nema mjesta u početnih 11  trenutno. Povratkom Halila, trokut veznjaka bi trebao biti Halil - Lončar - Čerin, svi ostali neka su u niskom startu.

Slažem se, ali po onome što pokazuje kad je našpanan, po meni Pavke mora imati mjesto, pa makar mijenjali sustav, raspored, shemu, k.c palac...
    29.08.2013., proud to be there

Online D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #79 u: Listopad 23, 2020, 16:10:59 »
    Ne znam na koga je D2 mislio dok je rekao da netko konstantno pljuje po Lepinjici, ali .....

Opaska je bila generalna i ne samo vezano za Lepinjicu. Svako toliko netko se uhvati nekog igrača (i to je oduvijek tako i znam da će uvijek i biti, čisto komentiram). Mene smeta kada se u ruženju nekog igrača na pojedinoj utakmici u nastojanju da se to naglasi i podvuče, koriste non stop jedne te iste teze i floskule. Ono tipa od stoljeća sedmog kako je piknuo loptu kad je prvi put došao na teren, kao da se igrači ne mijenjaju, kao da nemaju uspone i padove u formi. Mnogo puta zapravo ne mogu povezati takve komentare s utakmicom koju se komentira.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #80 u: Listopad 23, 2020, 19:16:10 »
  • Evo i jedna lijepa analiza koja više manje oslikava ono o čemu smo i mi ovdje govorili:
    https://telesport.telegram.hr/analize/rijeka-je-pokazala-da-moze/

Uglavnom, možemo biti ponosni jučerašnjom izvedbom. Šteta što nije donijela bodove, drugi puta hoće (kao što je donijela prolaz protiv Kopenhagena).

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Bring Back RP4
    « Odgovori #81 u: Listopad 23, 2020, 20:12:58 »
  • Meni nije toliko žao bodova koliko mi je žao igrača.

Zazivao sam fanatizam kakvim je umalo šokirana Celta. Na kraju su dali puno više od toga.

"Klub misli dugoročno i ja sam takva osoba, volim ambiciozne i ozbiljne projekte" - IB

"U nogometu postoje neke limite i te limite postoje. I tako je, i tu se nema šta pričat." - SR

Offline m

• Veteran
    « Odgovori #82 u: Listopad 23, 2020, 21:29:37 »
  • Slažem se, onaj pljesak na kraju sve govori. Baš su junački odigrali.

Nego mene jedna stvar muči - zač ni niki pital Tonita za najavu utakmice? :D

Offline Orpat

• Pionir
    « Odgovori #83 u: Listopad 23, 2020, 23:26:53 »

• Dečki su odlično odigrali da smo imali sreće mogli smo uzet bod koji smo praktički zaslužili, ali možda je problem i u iskustvu i ono u smialu "ne mogu nam zabit gol u zadnjih dvije tri minute", kad se uzme u obzir i umor do 93 minute ispadne kako je ispalo, ali idemo dalje ima šanse za osvojit pokoji bod pa samo neka igraju i neće bit problema.

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #84 u: Listopad 24, 2020, 13:37:13 »
  • https://www.youtube.com/watch?v=pv2OOzG7bXc&feature=emb_logo

Kako su oni vidjeli gostovanje. Možda se nađete na tribini, a i indikativno koliko im je stalo, odnosno koliko se trener raduje zbog pobjede.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Bring Back RP4
    « Odgovori #85 u: Listopad 24, 2020, 14:03:21 »
  • Fenomenalan video.

Ovim Baskima jednu stvar moram priznat. Nema ono "play cool", olfa rutinska pobjeda... Minimalna pobjeda nad ekipom za koju do jučer nisu čuli bez srama se slavi kao da je pala Barca.

EDIT:

Iliti u meme formatu:

Real Sociedad: "Rijeci idemo zabiti što više golova"
    Također Real Sociedad (nakon pobjede izborene sudačkoj nadoknadi):

;D
    « Zadnja izmjena: Listopad 24, 2020, 14:38:55 od Fornax »