• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 13. kolo HNL-a, Rijeka - Osijek, nedjelja 29.11., 17:05  (Prikazano: 2651 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
Odg: 13. kolo HNL-a, Rijeka - Osijek, nedjelja 29.11., 17:05
« Odgovori #60 u: Prosinac 01, 2020, 20:26:20 »
  • I dalje se ne slažem s tobom.  :)
    - Ne mislim da je to "akcija koju je Osijek odlično odigrao". To je Bočajeva solo akcija.
    - Naši nisu stajali u bloku (Lepinjica)
    - Niti mislim da naši trebaju "uvijek stajati metar od igrača", ali mislim da ne trebaju ispadati iz zadane im pozicije (Lepinjica).

Anyway, imamo dosta drugačiji pogled na ovu situaciju i iskreno sumnjam da ću te gore navedenim pokolebati u uvjerenjima, a nečeš ni ti mene. Meni je bilo samo važno da kažem svoje. Eto. :)
    Bolje da više ne davimo forum.
    Stay well & prosper! ;)

Offline Snjesko

• Veteran
    « Odgovori #61 u: Prosinac 01, 2020, 21:04:25 »
  • Ajde objasni kako je Lepinjica mogao bit tamo, kad je 5 sekundi prije toga bio u napadackoj akciji na sredini igralista dakle na drugom dijelu terena? Pokusao je jednu visoku loptu stopat odnosno odigrat loptu iz prve za Halilovica, falio je, Osijek je brzo prebacio loptu na svoju desnu stranu, Bockaj je iskoristio sekundu slobode i odapeo fantasticno. Zakoni fizike jos uvijek vrijeme, Lepinjica nije mogao bit na 2 mjesta u isto vrijeme i ne kuzim zasto ne priznati fenomenalan potez Bockaja koji protiv nas ocito ima te trenutke genijalnosti. Nazalost po njega osim protiv nas pokazuje ih jako rijetko, ali ovo je bilo vrhunski.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #62 u: Prosinac 01, 2020, 22:30:07 »
  • Pa priznajem Bočkajev fenomenalan potez. Apsolutno. Ono što negiram je da se radi o razrađenoj Osijekovoj akciji. Valjda se oko toga slažemo.
    Što se tiče Lepinjice i zakona kretanja, prema mome sjećanju Lepinjica je po gubitku lopte krenuo za njome prema desno, tamo se gubio i onda krenuo na lijevo. Jednostavno nije stigao jer je šarao. Možda me pamćenje loše služi, možda sam nešto krivo vidio - moguće. Ali jedan minimum oko kojega ćemo se svi složiti je da nije bio na svome mjestu. Svojom greškom.

Htio bih napomenuti dvije stvari:
    - ne želim blatiti Lepinjicu. Naprotiv smatram da bi mogao izrastati u igračinu. Sada mu ne ide, ali određene kvalitete ima i nadam se boljim partijama u skoro vrijeme.
    - ne želim se prepirati i sad tu nešto soliti pamet (iako možda previše gnjavim oko toga), ali s druge strane želim reći kako ja vidim tu situaciju.

Eto.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #63 u: Prosinac 02, 2020, 11:52:23 »
  • Ja to uopće ne gledam s pozicije koji je igrač zasrao ili nije. Boli me tuki što se trenutno priča o Lepom. Jednostavno naši su po meni bili gdje su trebali biti, a lik napravi nešto što se ne očekuje i što nije uobičajeno (a da je falio Bjelica bi mu u kasnijoj analizi opalio sve po spisku :) :)  ).

Što se tiče Lepinjice i zakona kretanja, prema mome sjećanju Lepinjica je po gubitku lopte krenuo za njome prema desno, tamo se gubio i onda krenuo na lijevo. Jednostavno nije stigao jer je šarao. Možda me pamćenje loše služi, možda sam nešto krivo vidio - moguće. Ali jedan minimum oko kojega ćemo se svi složiti je da nije bio na svome mjestu. Svojom greškom.

A ne, ne Vado nećemo ti tako lako dopustiti bacanje koplja u trnje ;) ;) Evo ti pa se podsjeti ;)
    https://youtu.be/wrfgYG3tEvk?t=249
    Gubi loptu i odmah bez lijevo-desno-gore-dole se spušta na poziciju, u jednom kratkom trenutku ga Silva malo uspori jer se taman zaputio u pas iza Štefa. (Što je vrhunsko kretanje bez lopte + još druga dvojica lijevo zato kažem odlična akcija Osijeka. Brzo oduzimanje lopte, dodavanje skoro iz prve u dubinu i postavljanje velikog broja igrača, dobra je to akcija)

Citat:
    Anyway, imamo dosta drugačiji pogled na ovu situaciju i iskreno sumnjam da ću te gore navedenim pokolebati u uvjerenjima, a nečeš ni ti mene. Meni je bilo samo važno da kažem svoje. Eto. :)
    Bolje da više ne davimo forum.

Stay well & prosper! ;)

BTW ja sam polako ušao u relax i zezancija mode ako nisi primjetio. 8)
    « Zadnja izmjena: Prosinac 02, 2020, 11:54:38 od D2 »
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #64 u: Prosinac 02, 2020, 16:00:10 »
  • A ne, ne Vado nećemo ti tako lako dopustiti bacanje koplja u trnje ;) ;) Evo ti pa se podsjeti ;)
    https://youtu.be/wrfgYG3tEvk?t=249
    Gubi loptu i odmah bez lijevo-desno-gore-dole se spušta na poziciju, u jednom kratkom trenutku ga Silva malo uspori jer se taman zaputio u pas iza Štefa. (Što je vrhunsko kretanje bez lopte + još druga dvojica lijevo zato kažem odlična akcija Osijeka. Brzo oduzimanje lopte, dodavanje skoro iz prve u dubinu i postavljanje velikog broja igrača, dobra je to akcija)
    Gle ne vidim tu neku akciju Osijeka. Silva ide na mjesto gdje mora ići. Bočkaj je tamo gdje mora biti. Lopta mu se dodaje jer je sam. Sam je jer je Lepinjica na drugoj strani terena prodao loptu. I onda Bočkaj fenomenalno pogađa. Da Lepinjica nije bio na drugoj strani terena možda bi druga priča bila. Možda i ne jer je udarac bio fenomenalan. Ali, poanta (moje priče) je da Lepinjica nije bio tamo i da gol nije plod neke razrađene akcije nego pojedinačne kvalitete.
    Anyway... neću više o tome. Sorry svi. Pretjero.

Nakon što je prošlo par dana i strasti se smirile jedva čekam iduću haenelovsku utakmicu jer mi se čini da smo itekako konkurenti, da imamo što reći, pa se i nadam (boljoj) žetvi bodova.

Offline Snjesko

• Veteran
    « Odgovori #65 u: Prosinac 02, 2020, 21:07:48 »
  • A ja kad vidim ovu snimku moram jos jednom prokomentirat kako ne volim ovu takticku postavku s 3 stopera. Gdje jedan je redovito visak odnosno on je kao neki osigurac, a u biti vecinu vremena imas igrac manje u polju. Pogledajte recimo gdje stoji Smolcic. On super drzi svoju poziciju, nema govora o tome, ali cemu kad oko njega nema nikoga? On u ovoj situaciji nikog ne cuva, a ne smije izac na Bockaja zbog pozicije. To je tocno taj igrac koji nam fali u napadu zbog cega smo jalovi

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Bring Back RP4
    « Odgovori #66 u: Prosinac 13, 2020, 11:02:10 »

• Zna li netko o čemu je riječ?

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #67 u: Prosinac 13, 2020, 11:50:03 »

• Zna li netko o čemu je riječ?
    Mene isto zanima, jel to možda od onda kad nas je sa Dinamom rasuo, kad je petarda pala. Jer čini mi se da ovaj put nije mogao podjebavat
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Bring Back RP4
    « Odgovori #68 u: Prosinac 13, 2020, 12:09:37 »
  • Ako je to bilo sad, moguće da je nešto srao prije početka utakmice. Samo se sjeti njegovih bahatih komentara nakon što su dobili Dinamo (s više sreće nego pameti).