• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 5. kolo HNL-a, Rijeka - Hajduk, srijeda 10.02., 18:05  (Prikazano: 3922 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Snjesko

• Veteran
Odg: 5. kolo HNL-a, Rijeka - Hajduk, srijeda 10.02., 18:05
« Odgovori #105 u: Veljača 12, 2021, 12:18:24 »
  • Evo isao sam ja pogledat na aplikaciji rezultati.com
    Dakle Varazdin, prvo poluvrijeme: 57% posjed, 54 opasna napada, 2 udarca. Drugo poluvrijeme 61% posjed, 85 opasnih napada, 10 udaraca.
    Sibenik, prvo poluvrijeme: 56% posjed, 44 opasna napada, 7 suteva. Drugo poluvrijeme: 58% posjed, 57 opasnih napada, 10 suteva.
    Lokomotiva, prvo poluvrujeme: 58% posjed, 35.opasnih napada, 6 suteva. Drugo 70% posjed, 36 opasnih napada, 11 suteva.
    Gorica je malo teska za rasclanit jer je B opcija sa 4 iza aktivirana u 60 i nekoj minuti, ali opet prvo poluvrijeme: 55% posjed, 41 opasni napad, 4 udarca. Drugo 63% posjed, 75 opasnih napada, 16 udaraca.
    Mozemo tako od prvog kola i Sibenika na Rujevici, trend je jasan, sa 3 stopera imamo manji posjed, manje napada, manje opasnih napada, manje udaraca i manje golova. S druge strane broj protivnickih udaraca je manji, broj primljenij golova je manji... itd.
    Jasno, statistiku treba znati citat i sasvim sigurno jedan dio na ovu statistiku utjece i to sto se plan B aktivira iskljucivo prililom negativnog rezultata.

A druga ne manje vazna stvar, nitko nije rekao da mi nismo u svim ovim utakmicama zapravo bili bolji protivnik. Dapace, tko zna koliko bi bodova imali da smo sve krenuli sa 4 iza, jedino sto zamjeram Rozmanu je pristup protiv raspadnutog Hajduka koji je ovdje dosao sa 12 igraca; takticki ta utakmica je bila totalno krivo postavljena

PS, nema nikakve lutnje, dapace, treba gledat cijelu statistiku da dobijes cijelu sliku i rasprava je svakako dobrodosla
    PSS, statisita koju je d dao je dobra, a ova gore rasclana ti upravo govori u prilog tome da najznacajniji dio te dominacije i dobre statistike otpada upravo na one dijelove utakmica gdje smo igrali sa 4 iza.
    « Zadnja izmjena: Veljača 12, 2021, 12:25:33 od Snjesko »

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #106 u: Veljača 12, 2021, 13:15:37 »
  • Da, ALI...

Ti u 4 ova slučaja imaš rezultat početni 0:0 i onda imaš rezulat početni 0:2.

Prirodno je , a pogotovo iz razloga što je na suparničkoj strani "na papiru" lošija ekipa da se ta lošija ekipa povuće i prepusti posjed onoj koja lovi rezultat.
    Tako da bih posjed trenutno stavio kao nešto irelevantno.

I ostale brojke automatski malo bolje izgledaju u tom slučaju, tako da se može zaključiti kako su susreti sa Šibenikom i Lokomotivom li-la što se tiče naše aktivnosti iz gore spomenutog razloga. Prvo vs. Drugo poluvrijeme

Trebalo bi još sa tih rezultati.com izvući i statistiku suparnika po poluvremenima...

Offline koma

• Forza Fiume
    « Odgovori #107 u: Veljača 12, 2021, 14:00:20 »
  • Uf, dugo me nije bilo, ova situacija me skoro ohladila od nogometa do kraja.

Po meni no Murić, no party, mi s njim imamo ako ništa drugo puno opasnije kornere i prekide. Lani je silom neprilika uhvatio kontinuitet utakmica i bio je jedan od zapaženijih naših igrača. Zašto se odmarao protiv Hajduka - neznam, nisam baš pratio.

Drugo šta je simptomatično i govori o karakteru trenera je šta se kod rezultata 0:0, kući, protiv dosta ajmo reći slabog Hajduka, ne pali plan B, nego se s Lepinjicom učvrščuje bod. Vjerojatno su Slovenci takvi, Kek je drvio s Močotom i Malešom "godinama".

Isto mi se čini da igramo s 3 stopera jer Smolčić mora igrati da se proda, možda je to naredba odozgora, tamo je sve bruto i neto. To su neka moja razmišljanja s ovim nekakvim odmakom

Online D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #108 u: Veljača 12, 2021, 17:49:04 »
  • Statistiku na stranu, gledajući samo ovih par utakmica od dinama na ovamo sve smo mogli izgubiti, ali ja i dalje imam osjećaj da smo ipak po prikazanom i šansama sve do i jedne mi trebali dobiti.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Online D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #109 u: Veljača 12, 2021, 18:47:16 »
  • Ekipa "roze ocale" je prikazala statistiku bez da je rasclanila utakmice u periode kad Rijeka igra sa 3 stopera i u periode kad igra sa 2 stopera. Dakle muljaza  8).

Nitko se tu nije ljutio osim sto na temelju nepotpunog prikaza statistike  glumite boga nogometa, docirate s visoka i bockate one koji imaju drugacije misljenje. A kad je Snjesko dao potpunu sliku onda: „pa cemu ljutnja“.

Na susjednom forumu jedan je forumas prije utakmice s ajdukom napravio tablicu koja prikazuje cijelu sezonu odnosno periode igre sa 3 stopera te sa 2 stopera, s time da nije iskljucio tekme u kojima je, kako on kaze, opravdano  koristiti 3 stopera.

Tijekom cijele sezone, sa 3 stopera je Rijeka osvojila 1,28 bodova po utakmici a sa 2 stopera 2,13 bodova po utakmici. Zadnje 4 tekme (prije ajduka), sa 2 stopera osvojeno je 10 bodova a sa 3 stopera 0 bodova.

Samo ni ta statistika nije potpuna slika jer da smo sve tekme od 1.minute igrali sa 2 stopera mozda bi osvojili manje od 2,13 bodova po utakmici a mozda i vise. Da Simon u 2.pol nije mijenjao sistem u onaj sa 2 stopera mozda bi preokrenuli pokoju utakmicu i imali bi sad vise od 1,28 bodova po utakmici.
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #110 u: Veljača 12, 2021, 19:38:57 »
  • Daj Diego ne...

Nije bilo “čemu ljutnja” radi obrazlaganja nego radi preskakanja prethodnih postova i repliciranja na post upravo “sa visoka.”

Na kraju krajeva prije cijele statistike je bio post gdje dotičnog pohvaljujem za super analizu.

Meni je zao sto se ti osjećaš “maleno” kao sto je tvoj intimus bio, ali za razliku od tebe , srećom samo rastom.
    Ali drago mi je da osim vrhunskih life coacheva, sociologa, prodajnih managera imamo i vrhunske odvjetnike na forumu.

Sljedeći korak je da se nasladjujemo vlastitim porazima i da nakon bifkanovaca osnujemo udrugu roza ocalasa.
    Ovu priliku koristim da se kandidiram za tajnika udruge   8)
    A cijenjene moderatore u svrhu kampanje u duhu minulog vremena na forumu molim da ubace ovu ikonu sa rozim cvikama, umjesto ove dalmatinske sa ray banom!

Online D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #111 u: Veljača 12, 2021, 20:14:39 »
  • Imamo na forumu i vrhunskog narcisa  8).
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #112 u: Veljača 12, 2021, 20:27:03 »
  • Jel rozi ili...? 8)

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #113 u: Veljača 12, 2021, 21:12:27 »
  • Vrijeme je za temu Rijeka - Istra
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Gnjusna Izdajica