• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 21. kolo HNL-a, Rijeka - Istra, nedjelja 14.02., 15:00  (Prikazano: 2830 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online moreplovac

• Forza Fiume
Odg: 21. kolo HNL-a, Rijeka - Istra, nedjelja 14.02., 15:00
« Odgovori #60 u: Veljača 14, 2021, 18:09:39 »
  • Ja neznam šta bi rekao. Branio sam Rožmana, isto tako nisam pobornik mijenjanja trenera.
    Ima masu faktora loših igara,možeš nabrajati, ali posao trenera je da anulira sve negativno i istakne sve pozitivno. Kad god se Kek žalio na momčad uvijek bi se sjetio toga.
    Rožman se žali da fali treninga, dve stvari, kad su dogovorali odgode jeli razmišljao o tome, drugo ako je kineziolog valjda ima načina da se time pozabavi.
    Koliko sam ga hvalio kad je bilo dobro, tako isto sad mora preuzeti krivicu kao istureni član stožera za ovo.
    A ako krenemo ima masu faktora koji djeluju da ova momčad izgleda kao da im fali motiva, kao da se čuvaju, al samo neki, neki se trude.
    Što se tiče tih posudbi, ima raznih vodova posudbi. Ove posudbe s pravom prvootkupa, to se može smatrati ko da su naši već. Ovo što smo potpisali s dinamom za Štefulja i Nevistića je kurac. Još golman ajde, ali igrač u polju koji se čuva, vjerojatno ima klauzulu da mora igrat bar 45 min po utakmici.
    Roster je kakav je. Čudan mi je feeling. Ljuti me takav pristup i način, ne vidi se ni grinta.
    Neki igrači su debelo u comfort zoni, samozadovoljni. Kao da fali gladi. Kad je Kule zabio protiv Lokomotive sam mislio super kako su zajednički proslavili, nekako kao da su pronašli grintu a onda ovo.
    Nisam za hajke ali mi se ne sviđa menefregizam.
    Dakle Simone, boli me više za igru, spoji par pobjeda i bit će ok u protivnom boli me kita za sadržaj. I Istra je pod Faustom imala sadržaj i igru i prilike a bodovni saldo kita. Jebes igru, hoću bodove.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #61 u: Veljača 14, 2021, 18:27:27 »
  • Grozomorna utakmica. Rekao bih najgora ove sezone. Bez ideje, bez igre, beskonačna napucavanja (Muradžija valjda 3-4 puta, Smolčić valjda 10). Bez pokušaja iznošenja lopte iz vlastitog 16. Ono što smo dobro radili - to više nemamo. Obrana katastrofa. Dobili pacerski gol, drugi gol koji je poništen zbog glupog pravila i još dvije super prilike Puljana (Lončar u prvom poluvremnu i Blagonjić u drugom) - sve smo im to dozvolili/poklonili. Obrana spora, u panici.
    Ako sam dobro skužio igralo se na duge lopte koje je trebao spuštati Andrijašević. I to nije funkcioniralo. A Andrijašević kao središnja špica, da iskoristim onu izlizanu forumsku, puno zuji, a ne daje meda. A u krizi je - već 4-5 utakmica je zapucao sve prilike u kojima se našao.
    Momčad mora na opasan remot.
    Djeluju umorno, bezidejno i nezainteresirano. Da nije bilo one solo akcije Murića bili bi na nula bodova. A tako ne igraju momčadi nego nakupine pojedinaca.

I sad neka netko kaže da je to zbog toga što si nismo postavili dovoljno visoko ciljeve i bacit ću se s Krčkog mosta.

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #62 u: Veljača 14, 2021, 18:49:41 »

• I sad neka netko kaže da je to zbog toga što si nismo postavili dovoljno visoko ciljeve i bacit ću se s Krčkog mosta.

To je zato što nemamo treninga

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #63 u: Veljača 14, 2021, 18:54:35 »
  • Imamo li neki manji most u blizini?

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #64 u: Veljača 14, 2021, 18:56:48 »
  • Imamo li neki manji most u blizini?

sta ce ti most, imas li balkon  :)?
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #65 u: Veljača 14, 2021, 18:58:46 »
  • Nemam. A da skočim kroz prozor bih se samo nepotrebno polomio. Trauma bi bila jednaka gledanju današnje utakmice, a to si ne želim priuštiti (još jednom).

Offline Evri

• Junior
    « Odgovori #66 u: Veljača 14, 2021, 19:06:02 »
  • Ma ništa zaboravi , sorry na gnjavazi izbrisat ću post

Ma nemoj brisat post, nego stvarno ne kužim da sam pored (barem) deset baba na terenu, (barem) deset diletanata po kancelarijama, gazde kojemu je i danas valjda sudac kriv, a nikad ne vidi problem u svojoj kući i trenera koji, poput Alemke Markotić, misli da je bezgrešan.... pored svih njih, problem je što sam ja neozbiljan. Pa jebemmu, ja kad zajebem, bez ikakvih problema priznajem, zajeb'o sam. Ovi naši to ne bi nikad rekli. Ne tjeram nikoga, pa ni Rožmana. Nikad nisam napisao "idi". Samo tražim malo odgovornosti od tih pičkica i jedan ozbiljan reset. Nije kasno, a nije ni nemoguće. Netko mora povući prvi potez, jer ovo postaje tragikomedija.

Ako si se bavio trenerskim poslom a koliko se sjećam nešto si bio uključen u plivanje onda znaš da se u formu može i ne mora ući kako se planira , možda rotacija ne pase svim igračima kako se najavilo usljed velikoga broja utakmica bez odmora a opet igranjem Non stop popušiš ozljedu kao Lončar na primjer , igrači su sebicni to znamo igledaju kratkoročno , , nemogućnost treniranja  sigurno ne pomaze , ne mogu vjerovati da uspoređuješ košarku sa nogometom ili još gore NBA , kužim da smo frustrirani ali ono mislio sam da si ozbiljan je išlo prema nečemu drugome  , promjena trenera sutra nam neće pronaći formu ,možda bi odradili dvije tri tekmen svježinu  pa opet po starom , nažalost ova sezona je koma , tek smo na pola a izgkeda mi da igramo dvije godine bez pauze , imamo nesrecu da  druge sere a mi nismo karakterno  jaki pojedinačno da odradimo barem doma tekme na misice , pola ove ekipe niti nw zna kako je igrati sa navijačima iza leđa koji te guraju pa je njima svaka tekma na Ruji kao u gostima
    Ne znam zašto je kraj svijeta ako nas druga ekipa nadigra ? Na šta smo došli , nw kažem da sam zadovoljan ali najveće rezultate  smo postizali kontinuitetom na klupi , ista ta ekipa je uzela kup, treće mjesto, odigrala vrhunski EL i sada nakon loših partija i krize ih treba potjerati pola iako ima još minimum 18 tekmi za igrati  , vrijeđati na svim osnovama Itd , ovo nije direktno tebi upućeno nego općenito pa ne trebaš skocitina zadnje noge odmah i osjetiti se prozvanim radi zadnje rečenice  :)
    « Zadnja izmjena: Veljača 14, 2021, 19:08:24 od Evri »

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #67 u: Veljača 14, 2021, 19:08:26 »
  • + teren je bio tvrd, lopta okrugla, danas svi igraju nogomet..

Offline Evri

• Junior
    « Odgovori #68 u: Veljača 14, 2021, 19:16:29 »

Pa tvoj Klopp se vadi na ozljede , VAR , pokojnu mamu , treba li ga mjenjati ? Jeli od direktan krivac šta je Liverpool,sjena od ekipe od prošle sezone a gle čuda isti igrači

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #69 u: Veljača 14, 2021, 19:21:18 »

Pa tvoj Klopp se vadi na ozljede , VAR , pokojnu mamu , treba li ga mjenjati ? Jeli od direktan krivac šta je Liverpool,sjena od ekipe od prošle sezone a gle čuda isti igrači

Imaš drugu temu o otočkom nogometu, ali da, ne cvate cveće ni u naše preduzeće

Vratimo se rađe Rijeci, znači ti ko i sam Rožman ne pronalaziš ni dio odgovornosti u struci koja to vodi?

Offline Evri

• Junior
    « Odgovori #70 u: Veljača 14, 2021, 19:35:03 »

Imaš drugu temu o otočkom nogometu, ali da, ne cvate cveće ni u naše preduzeće

Vratimo se rađe Rijeci, znači ti ko i sam Rožman ne pronalaziš ni dio odgovornosti u struci koja to vodi?

Zašto ? Pa ista situacija , jeli bi mjenjao Kloppa sada ? A ne možeš usporediti Kloppa sa Rozicom , e kako mi nije odgovor pao prije na pamet , kako ga nisu napucali nakon prve dvije godine da mi je znati , dvostruki kriteriji

Nigdje nisam rekao da Rozica nije odgovoran , svi su odgovorni, od kluba do igrača ali mogu prihvatiti da smo trenutno daleko od forme , fora je kada se nešto osvoji onda se svršava na igrače a kada upadnemo u crnu  rupu onda kipamopo treneru
    I da se razumimo nisam ja ljubitelj Simona , isti takav stav sam imao kada se kipalo prema Biscanu koliko god da nisam uzivao u onom  nogometu nisam htio da ode

Offline Evri

• Junior
    « Odgovori #71 u: Veljača 14, 2021, 19:46:44 »
  • Slažem se da je lopta bila napucana ali samo igrač zna je li še namjerno malo nagnuo , nisu niti oni idioti, znaju šta se sudi šta nw . Po meni je poništeno jer je utjecalo na igru  i na račun toga je pao gol inače se ne bi niti sudilo
    Moguće da ti šteka engleski. Dakle pravilo kaže da namjera nije bitna ako je nakon ruke pao gol. Ova ruka se ne bi svirala na suprotnoj strani (ne bi bio penal), ali u akciji za gol se svira.

Šta sam ja tu suprotno napisao ? moj Engleski je vjerovatno koma ali kužim malo HR pa mi nije jasno kakvu poruku želiš poslati
    Obrisi i ovaj post ako ti nije teško ,..... samo jedan u nizu

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #72 u: Veljača 14, 2021, 20:10:09 »
  • To da fale treninzi je glupost, u Engleskoj se oduvijek govori da se najbolje utrenirava kroz utakmice. Tamo trećeligaši igraju 60 utakmica u sezoni, što liga, što FA kup, dva liga kupa, i nitko ne kaže da fali treninga. I to bez zimske pauze, štoviše baš za Božić i Novu godinu je najgušće. A i što bi Rožman radio na treninzima? Još malo uigravao stoperski tercet?

Nikad nisam guštao u tzv. šok terapijama, a one posebno ne priliče klubovima koji se smatraju ozbiljnim, a ja si "utvaram" da je i Rijeka takav klub. Ali debelo me zabrinjava izostanak Rožmanove samokritike. On se ponaša kao da je to sad neki teški period koji je isključivo posljedica faktora na koje on ne može utjecati, i jednom kad oni prođu sve će opet biti OK.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #73 u: Veljača 14, 2021, 22:03:44 »

Ma nemoj brisat post, nego stvarno ne kužim da sam pored (barem) deset baba na terenu, (barem) deset diletanata po kancelarijama, gazde kojemu je i danas valjda sudac kriv, a nikad ne vidi problem u svojoj kući i trenera koji, poput Alemke Markotić, misli da je bezgrešan.... pored svih njih, problem je što sam ja neozbiljan. Pa jebemmu, ja kad zajebem, bez ikakvih problema priznajem, zajeb'o sam. Ovi naši to ne bi nikad rekli. Ne tjeram nikoga, pa ni Rožmana. Nikad nisam napisao "idi". Samo tražim malo odgovornosti od tih pičkica i jedan ozbiljan reset. Nije kasno, a nije ni nemoguće. Netko mora povući prvi potez, jer ovo postaje tragikomedija.

Ako si se bavio trenerskim poslom a koliko se sjećam nešto si bio uključen u plivanje onda znaš da se u formu može i ne mora ući kako se planira , možda rotacija ne pase svim igračima kako se najavilo usljed velikoga broja utakmica bez odmora a opet igranjem Non stop popušiš ozljedu kao Lončar na primjer , igrači su sebicni to znamo igledaju kratkoročno , , nemogućnost treniranja  sigurno ne pomaze , ne mogu vjerovati da uspoređuješ košarku sa nogometom ili još gore NBA , kužim da smo frustrirani ali ono mislio sam da si ozbiljan je išlo prema nečemu drugome  , promjena trenera sutra nam neće pronaći formu ,možda bi odradili dvije tri tekmen svježinu  pa opet po starom , nažalost ova sezona je koma , tek smo na pola a izgkeda mi da igramo dvije godine bez pauze , imamo nesrecu da  druge sere a mi nismo karakterno  jaki pojedinačno da odradimo barem doma tekme na misice , pola ove ekipe niti nw zna kako je igrati sa navijačima iza leđa koji te guraju pa je njima svaka tekma na Ruji kao u gostima
    Ne znam zašto je kraj svijeta ako nas druga ekipa nadigra ? Na šta smo došli , nw kažem da sam zadovoljan ali najveće rezultate  smo postizali kontinuitetom na klupi , ista ta ekipa je uzela kup, treće mjesto, odigrala vrhunski EL i sada nakon loših partija i krize ih treba potjerati pola iako ima još minimum 18 tekmi za igrati  , vrijeđati na svim osnovama Itd , ovo nije direktno tebi upućeno nego općenito pa ne trebaš skocitina zadnje noge odmah i osjetiti se prozvanim radi zadnje rečenice  :)

Povlačiš me za jezik, jer... osim da bih koji put ovdje dao svoj doprinos nekim (možda) zanimljivim štivom, nikad ne bih pisao u modu "ja... ja... ja...". Ali kad me već, oprosti na izrazu, zajebavaš, moram odgovoriti.

Nisam "bio nešto uključen u plivanje", nego sam već trinaest punih godina maksimalno uključen, pišao sam krv (pored svih drugih obaveza) da bih stekao neko obrazovanje, time i obraz i kredibilitet da mogu sportaše nečemu naučiti i nekako ih pripremiti. I spotaši(ce) s kojima radim su mi kao moja djeca, sve bih napravio za njih. Da ne pilim dalje... svesrdno sam u tom poslu i obavljam ga pedantno, pažljivo. Kao takav jednostavno ne mogu gledati kad netko obavlja posao preko kurca (profesionalni nogometaši), ili nestručno.

Ne možeš vjerovati da uspoređujem košarku s nogometom? Pa možeš ti vjerovati ili ne vjerovati i u babarogu, to je tvoja stvar i nije bitno što vjeruješ. A prijatelju dragi, kad se uči o formi, uči se o sportskoj formi, ne nogometnoj ili košarkaškoj. Naravno da postoje specifičnosti svake sportske grane, normalno da svaki sustav natjecanja ima svoje kalendare, ali principi su isti. I o njima smo učili na faksu iz istih klupa u isto vrijeme i Vlado Šola i braća Sinković i Joško Vranković, pa i Kruno Rendulić. I Snješka Pejčić. U pičku materinu, kako to?!? Kakve veze imaju rukomet, veslanje, košarka, nogomet, plivanje i streljaštvo?!?

A ono ti je jako zanimljiva teza... u sportsku formu se može ući, ali i ne mora kako planiraš.

Odlično. I ja te pitam - "i?". Ono... sve OK? Ne odgovara nitko? Pa kod nas izgleda da je tako. I onda ti meni opet da sam ja neozbiljan. Neozbiljan si ti, ako me tako jebeš s tom ozbiljnošću.
    29.08.2013., proud to be there

Offline Evri

• Junior
    « Odgovori #74 u: Veljača 14, 2021, 22:38:16 »

Povlačiš me za jezik, jer... osim da bih koji put ovdje dao svoj doprinos nekim (možda) zanimljivim štivom, nikad ne bih pisao u modu "ja... ja... ja...". Ali kad me već, oprosti na izrazu, zajebavaš, moram odgovoriti.

Nisam "bio nešto uključen u plivanje", nego sam već trinaest punih godina maksimalno uključen, pišao sam krv (pored svih drugih obaveza) da bih stekao neko obrazovanje, time i obraz i kredibilitet da mogu sportaše nečemu naučiti i nekako ih pripremiti. I spotaši(ce) s kojima radim su mi kao moja djeca, sve bih napravio za njih. Da ne pilim dalje... svesrdno sam u tom poslu i obavljam ga pedantno, pažljivo. Kao takav jednostavno ne mogu gledati kad netko obavlja posao preko kurca (profesionalni nogometaši), ili nestručno.

Ne možeš vjerovati da uspoređujem košarku s nogometom? Pa možeš ti vjerovati ili ne vjerovati i u babarogu, to je tvoja stvar i nije bitno što vjeruješ. A prijatelju dragi, kad se uči o formi, uči se o sportskoj formi, ne nogometnoj ili košarkaškoj. Naravno da postoje specifičnosti svake sportske grane, normalno da svaki sustav natjecanja ima svoje kalendare, ali principi su isti. I o njima smo učili na faksu iz istih klupa u isto vrijeme i Vlado Šola i braća Sinković i Joško Vranković, pa i Kruno Rendulić. I Snješka Pejčić. U pičku materinu, kako to?!? Kakve veze imaju rukomet, veslanje, košarka, nogomet, plivanje i streljaštvo?!?

A ono ti je jako zanimljiva teza... u sportsku formu se može ući, ali i ne mora kako planiraš.

Odlično. I ja te pitam - "i?". Ono... sve OK? Ne odgovara nitko? Pa kod nas izgleda da je tako. I onda ti meni opet da sam ja neozbiljan. Neozbiljan si ti, ako me tako jebeš s tom ozbiljnošću.

Pa čuj recimo da nismo očekivali da ćemo imati problema sa ovim ekipama rangiranim trenutno u doljnjem djelu tablice , nije se sigurno forma tempirana za njih , pretpostavljam samo jer nisam trener ali niti prvi niti zadnji put da smo upali u crnu rupu rezultata , nije kraj svijeta izaći ćemo  .....  tražiš odgovornost ? Šta će smjena nešto riješiti trenutni problem neefikasnosti ili današnji problem u igri  , je li bi te to zadovoljilo , je li mirnije spavao , kako to igrač može nestručno obavljati svoj posao ne kužim ? objasni ako ti se da ,tko je sada kriv trener ili igrači , nadam se da nisi mislio na trenera da radi posao preko kurca ili da je nestručan