• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 9. kolo HNL-a, Gorica - Rijeka, srijeda 17.02., 17:00  (Prikazano: 804 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SandroB

• Veteran
Odg: 9. kolo HNL-a, Gorica - Rijeka, srijeda 17.02., 17:00
« Odgovori #30 u: Veljača 17, 2021, 21:10:18 »
  • Čim je potpisan produžetak suradnje, nema mi druge nego željeti Rožmanu sve najbolje, ali...

ne razumijem koji je cilj tajminga potpisivanja novog ugovora. Osim da nam Miško želi poručiti "fuck off", neće meni nitko...".
    29.08.2013., proud to be there

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #31 u: Veljača 17, 2021, 21:11:57 »
  • Nažalost igra nam je u silaznoj putanji već neko vrijeme, a kad će na bolje ne zna se.

Kad uspijemo malo udahnut zraka. Ovo nam je 9. utakmica u 29 dana jebiga.

Bilo je danas i dobrih i loših stvari, sve skupa niš vrijedno spomena, ali obzirom na situaciju i povijest ni ovaj bod nije katastrofa. Treba probat sad izvuć pozitivan rezultat u Osijeku i onda iskoristit "stanku" za revanširat se Hajduku i krenut u nastavak kako treba.
    Tako nekako.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #32 u: Veljača 17, 2021, 21:20:55 »
  • ne razumijem koji je cilj tajminga potpisivanja novog ugovora. Osim da nam Miško želi poručiti "fuck off", neće meni nitko...".

ako je i to, neka je  ;D jer rožman se sigurno u par tjedana nije pretvorio u lošeg trenera, puno toga je već ostvario s ovom ekipom (koja je kakva je) i u teškom trenutku najbolja stvar koju klub može napraviti je da stane iza njega. i zbog njega osobno, i zbog nas, ali i zbog igrača da im ne počnu neke stvari padat na pamet (ne čini mi se izgledno, ali svejedno).

ali obzirom kako je negdje objavljeno da je "klub aktivirao opciju produženja ugovora", možda je ovo samo osiguranje da smo u boljoj pregoravačkoj poziciji ako ga netko želi odvuć. ne sumnjam ni najmanje da nastupi u Europi nisu prošli nezapaženo, jer takvi mladi treneri koji ostvare velike rezultate s mladom ekipom su uvijek jako na cijeni.

Offline BUDALA

• Senior
    « Odgovori #33 u: Veljača 17, 2021, 21:44:41 »
  • Pa svakom imalo upućenom nogometnom zaljubljeniku je jasno da od svih mladih nada koje Rijeka ima najveće blago je upravo mladi trener Rožica, koji je već u prvoj sezoni ostvario briljatne rezultate za jednog trenerskog juniora. Čovjek radi, uči napreduje, ne kuka iako mu je ekipa zmiksana ko paprikaš, nikad ne sere po upravi i pokušava šta bi se gurmanskim jezikom reklo od ostataka napravit nešto jestivo. Nije mu lako raja je gladna i želi gozbu svaka tri dana, a  kvalitetnih i trajnih namjernica nema puno i brzo se troše....
    UPRAVA NAPOLJE!(Mamićeve kuje ližete mu skute)

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #34 u: Veljača 17, 2021, 21:47:35 »
  • ne razumijem koji je cilj tajminga potpisivanja novog ugovora. Osim da nam Miško želi poručiti "fuck off", neće meni nitko...".

ako je i to, neka je  ;D jer rožman se sigurno u par tjedana nije pretvorio u lošeg trenera, puno toga je već ostvario s ovom ekipom (koja je kakva je) i u teškom trenutku najbolja stvar koju klub može napraviti je da stane iza njega. i zbog njega osobno, i zbog nas, ali i zbog igrača da im ne počnu neke stvari padat na pamet (ne čini mi se izgledno, ali svejedno).

ali obzirom kako je negdje objavljeno da je "klub aktivirao opciju produženja ugovora", možda je ovo samo osiguranje da smo u boljoj pregoravačkoj poziciji ako ga netko želi odvuć. ne sumnjam ni najmanje da nastupi u Europi nisu prošli nezapaženo, jer takvi mladi treneri koji ostvare velike rezultate s mladom ekipom su uvijek jako na cijeni.

Pa moram priznati da je taj novi ugovor mene resetirao. Pizdio sam, a sad nemam šta, krećem od nule, a ako iz sljedeće tri utakmice dobijemo 0 ili 1 bod, jednostavno ću se ohladit.... vjerojatno do nekog novog obećavajućeg starta.

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #35 u: Veljača 17, 2021, 21:57:06 »
  • Baš me zanima kako će ovakvom igrom povući ljude na stadion kad se otvori.. ovo je žali bože 2h.. postali smo ekipa koja igra bunker protiv gorice..

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #36 u: Veljača 17, 2021, 22:27:48 »
  • Poslužio je bunker da se dođe do boda protiv Gorice, šta je budi rečeno PETI bod u deset utakmica s njima. Imamo pobjedu u otvaranju sezone kad su debitirali, i remi u 2.mj prošle godine kad je Čolaku poništen čisti gol. Sve ostalo lagani porazi.

Tako da s te strane je ovo pozitivan rezultat.

Sve ostalo danas viđeno je naravno blagi užas, osim eto činjenice da nismo dobili gol nego smo ih zaustavili u svim aspektima, imali su jednu polušansu Lovrića u 1.p. i to je sve. Ali naravno gledajući širu sliku, ovo je loše.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #37 u: Veljača 17, 2021, 22:47:34 »
  • Uf... nisam znao da je naš omjer s njima tako očajan. cca 15% mogućih bodova smo osvojili u dvobojima s njima.
    Dobro je što im nismo pružili pravu priliku, ali ja ne bih više gledao Escovala. Ona peta u osamdeset i nekoj i još par čudnovatih reakcija mi led krv u žilama. Nadam se povratku Velkovskog. Iako mi se čini da je to nadanje u razini onog nadanja u dolazak Lakhala.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #38 u: Veljača 17, 2021, 23:51:58 »
  • Uf... nisam znao da je naš omjer s njima tako očajan. cca 15% mogućih bodova smo osvojili u dvobojima s njima.
    Dobro je što im nismo pružili pravu priliku, ali ja ne bih više gledao Escovala. Ona peta u osamdeset i nekoj i još par čudnovatih reakcija mi led krv u žilama. Nadam se povratku Velkovskog. Iako mi se čini da je to nadanje u razini onog nadanja u dolazak Lakhala.
    Znači nije samo meni srce preskočilo, može taj dečko imat fantastične fizičke predispozicije kad je glava vakuum.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Snjesko

• Veteran
    « Odgovori #39 u: Veljača 18, 2021, 10:12:36 »
  • Nakon prospavane noci, dojam o igri je jos gori. Naprosto je nevjerojatno da ekipa koja je na Rujevici imali 1:0 i cistu sansu za 2:1 protiv Napolija, koja je u San Sebastijanu zabila 2 gola, koja je dobila AZ se sroza na tu razinu da protiv 12 zdravih igraca Hajduka ni ne pokusa napast, da protiv Grorce igra klasicni bunker i uopce ne dođe u priliku.
    Rozman je zasluzio sve pohvale za posao koji je napravio najesen i kako je postavio defanzivu i kako je na tom putu dobio momcad... Nazalost ne samo da nije nadogradio sve dobro sto je napravio napadackim rjesenjima nego je isao u daljnju regresiju pa se veselimo da nam Gorica nije slozila cistu sansu. Woho!
    Ne samo to nego vise se ne mozemo pohvalit da igraju bebe - Lepinjica je ispao iz svih kombinacija, Braut također, Liber nije dobio ni minute i vise je na tribini nego na klupi, a i ovi mlađi sto igraju su posuđeni igraci.
    A najgora stvar je sto uopce nisam optimist po pitanju Europe. Gorica nam zbog boljeg međusobnog skora bjezi 9 bodova, a Hajduk nam je 6 iza. Ako ne dobijemo Hajduk na Rujevici koji ce bit puno jaci nego je bio zadnji put, onda smo u velikim problemima. A ja ne vidim kako ih mozemo dobit s ovakvom nazovi igrom.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #40 u: Veljača 18, 2021, 10:18:25 »
  • Nakon prospavane noci, dojam o igri je jos gori. Naprosto je nevjerojatno da ekipa koja je na Rujevici imali 1:0 i cistu sansu za 2:1 protiv Napolija, koja je u San Sebastijanu zabila 2 gola, koja je dobila AZ se sroza na tu razinu da protiv 12 zdravih igraca Hajduka ni ne pokusa napast, da protiv Grorce igra klasicni bunker i uopce ne dođe u priliku.
    Rozman je zasluzio sve pohvale za posao koji je napravio najesen i kako je postavio defanzivu i kako je na tom putu dobio momcad... Nazalost ne samo da nije nadogradio sve dobro sto je napravio napadackim rjesenjima nego je isao u daljnju regresiju pa se veselimo da nam Gorica nije slozila cistu sansu. Woho!
    Ne samo to nego vise se ne mozemo pohvalit da igraju bebe - Lepinjica je ispao iz svih kombinacija, Braut također, Liber nije dobio ni minute i vise je na tribini nego na klupi, a i ovi mlađi sto igraju su posuđeni igraci.
    A najgora stvar je sto uopce nisam optimist po pitanju Europe. Gorica nam zbog boljeg međusobnog skora bjezi 9 bodova, a Hajduk nam je 6 iza. Ako ne dobijemo Hajduk na Rujevici koji ce bit puno jaci nego je bio zadnji put, onda smo u velikim problemima. A ja ne vidim kako ih mozemo dobit s ovakvom nazovi igrom.

Trener nam se uzdaje u zakon velikih brojeva ... jedan izmedju bezlicnog, ajduka i dinama ce pasti  8).
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #41 u: Veljača 18, 2021, 12:52:20 »
  • Znam da sam vjerojatno dosadan i ponavljam kao papagaj, ali po meni stvarno svaki razgovor i dojam o našoj igri treba gledati kroz prizmu broja odigranih utakmica.

Naravno, nije to isključivi početak i kraj priče, ali se ne smije ni izostaviti, jer i puno, puno bolje i spremnije ekipe od nas imaju problema u takvim situacijama. A bez treninga niti nema mogućnosti za uigravanje novih opcija ili taktika. Momčadi grade svoju igru i identitet mjesecima, nekad i godinama, i zato ne treba ni očekivati sada neke promjene i inovacije.

Offline Snjesko

• Veteran
    « Odgovori #42 u: Veljača 18, 2021, 13:44:47 »
  • OK, a jel imas mogucnost napravit 5 zamjena?
    Uostalom  Menalo je lijepo neki dan izjavio na PSK da nije umoran. I onda dodje utakmica gdje igras bunker i na kontre a napred stavis najsporijeg igraca, a najbrzi ti sjedi na klupi svih 90 minuta?

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #43 u: Veljača 18, 2021, 14:31:44 »
  • Znam da sam vjerojatno dosadan i ponavljam kao papagaj, ali po meni stvarno svaki razgovor i dojam o našoj igri treba gledati kroz prizmu broja odigranih utakmica.

Je, ok to je faktor, 9 tekmi smo odigrali u mjesec dana, puno, ali odigrali smo jednu i to prvu stvarno dobro, ostalo je bilo muka čak i pobjede nad istrom i lokomotivom, a skor je 3-3-3

Ajde da smo ih pola odigrali dobro, ili da se namećemo igrom pa nejde od umora, nedostatka svježine, ali mi u goricu idemo ne izgubiti, koji k?
    Nama istra doma ima više loptu u nogama.. ne, ne igramo dobro, kontraški se u redu postavljati protiv superiornijih sastava ali sam sebe stavljati u podređen položaj u hnl-u je promašeno, onda ni ne zaslužuješ više od boda, jbg.

Imaš kakve takve zimske pripreme pa i neki odmor, pa ne možeš onda samo pripremati čvrsti blok i tranzicijsku igru, mi nismo ekipa sa začelja hnl-a jbt

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #44 u: Veljača 18, 2021, 22:40:03 »

Naravno, nije to isključivi početak i kraj priče, ali se ne smije ni izostaviti, jer i puno, puno bolje i spremnije ekipe od nas imaju problema u takvim situacijama. A bez treninga niti nema mogućnosti za uigravanje novih opcija ili taktika. Momčadi grade svoju igru i identitet mjesecima, nekad i godinama, i zato ne treba ni očekivati sada neke promjene i inovacije.

Dosadni su svi koji su popušili Rožmanovu priču "nema treninga". Ne da mi se više maltretirati vas teorijom treninga, ali to je najobičnija laž i jeftini izgovor za loše rezultate i loše predstave.