• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 31. kolo HNL-a, Rijeka - Osijek, nedjelja 25.04., 17:00  (Prikazano: 5143 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
Odg: 31. kolo HNL-a, Rijeka - Osijek, nedjelja 25.04., 17:00
« Odgovori #30 u: Travanj 25, 2021, 22:29:59 »
  • Da moram birat između slavonske seljačine i slovenskog informatičara, ne bi bilo previše dileme. Bolje jedna seljačina, nego tri mlakonje.
      Tvoj je kamen, maslina i drača.

Offline ispod stijena

• Forza Fiume
    « Odgovori #31 u: Travanj 25, 2021, 22:40:29 »
  • Živio govor ulice!
    IT je precijenjen!

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #32 u: Travanj 25, 2021, 22:46:25 »
  • street smart > book smart

Ne uvijek, ali jako često. U nogometu svakako.

Offline ispod stijena

• Forza Fiume
    « Odgovori #33 u: Travanj 25, 2021, 23:03:09 »
  • Jel ovo izmedju redaka pohvala Zdravku ?  ;D

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #34 u: Travanj 25, 2021, 23:15:59 »
  • Zdravkove kompetencije nikad nisam dovodio u pitanje.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #35 u: Travanj 26, 2021, 08:57:42 »
  • Da moram birat između slavonske seljačine i slovenskog informatičara, ne bi bilo previše dileme. Bolje jedna seljačina, nego tri mlakonje.
    Zašto bi itko morao birati između te dvije krajnosti. Te hipotetske pretpostavke su potpuno nesadržajne, van konteksta i ne služe ničemu.

Ako ništa drugo naša uprava je znala pronaći dobre trenere (Rožman, kolikogod bio loš na kraju je ipak donio kup i EL i to mu se mora priznati).

Što se tiče sam tekme, nažalost ju nisam gledao, ali nama ovaj rezultat odgovara, a i pokazuje Tomićevu fleksibilnost u odabiru formacije. Šteta promašenog penala, ali krajnji rezultat  je ipak dobra uvertira pred jadranski derbi koji će ovaj puta imati posebnu težinu.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #36 u: Travanj 26, 2021, 09:38:16 »

• Pa neki su ovod govorili kako bi 100 puta vise htjeli Nenu za trenera , a ne Simona jer on ima sve kvalitete pravog čovjeka !
    Ne želim biti ničiji odvjetnik, ali ne sjećam se da je to navođeno kao razlog, već da je Bjelica više kompetitivan.
    Nije njemu lako, nalazi se u klubu (a on je tamo ponikao) koji u nekom svom svemiru  misli kako oni imaju pravo na neke stvari jer eto valjda je red na njih.  Došlo nešto para u klub i odmah misle sad je naše. Rijeka je sezonu prije titule bila isto na korak, ali očito nije bila spremna za sve što osvajanje titule iziskuje. Samo smo još jače zapeli u namjeri da budemo bolji, dok Osijek krasi neka žuč kao da im je netko nešto ukrao, a oni su to kao zaslužili 10x više nego drugi . Prošlu godinu su mislili kako je Kup po nekoj shemi njihovo pravo i nisu još prestali do danas srati o tome. Ove godine su okrenuti tituli pa su kup malo lakše prežalili. Kako se bude bližio kraj prvenstva, a ako oni budu gubili slučajno sve više korak, njihovo ponašanje će biti neizdrživo.
    Nažalost korpororacija će mu biti jako pozitivna kada za 2 tjedna uzmemo 3 boda dinamu.
    « Zadnja izmjena: Travanj 26, 2021, 12:15:36 od D2 »
    "+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #37 u: Travanj 26, 2021, 09:41:12 »
    Letit će on iz Osijeka prije ili kasnije, a osvojit će za cijelog mandata samo fritulu.
    "+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline ispod stijena

• Forza Fiume
    « Odgovori #38 u: Travanj 26, 2021, 09:52:33 »

• Pa neki su ovod govorili kako bi 100 puta vise htjeli Nenu za trenera , a ne Simona jer on ima sve kvalitete pravog čovjeka !
    Ne želim biti ničiji odvjetnik, ali ne sjećam se da je to navođeno kao razlog, već da je Bjelica više kompetitivan.
    [

Danke Herr fiškal što ste razjasnili ovu mučnu situaciju!

Entschuldingung mich bitte!

Eno u PSK Franko najavljuje oproštaj.

Danke Franko!

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #39 u: Travanj 26, 2021, 11:52:44 »
    Zašto bi itko morao birati između te dvije krajnosti. Te hipotetske pretpostavke su potpuno nesadržajne, van konteksta i ne služe ničemu.
    Nije to biranje između dvije krajnosti, pročitaj još jednom što je Ispod Stijena napisao. Ja sam osobno Rožmanu užasno zamjerao nedostatak stava i kičme, a Bjelica je prezentiran kao antipod. Neugodna budala, ali čovjek koji zna šta želi i ide po to. Evo, tu smo pričali o tome:
    http://www.forza-fiume.com/forum/index.php/topic,2910.msg236539.html#msg236539

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #40 u: Travanj 26, 2021, 12:19:02 »
    Nije to biranje između dvije krajnosti, pročitaj još jednom što je Ispod Stijena napisao. Ja sam osobno Rožmanu užasno zamjerao nedostatak stava i kičme, a Bjelica je prezentiran kao antipod. Neugodna budala, ali čovjek koji zna šta želi i ide po to. Evo, tu smo pričali o tome:
    http://www.forza-fiume.com/forum/index.php/topic,2910.msg236539.html#msg236539

Ako se i dalje bavimo Bjelicom; bravo Fornax! U materijalu navedenog linka i moja je misao o Bjelici iza koje stojim i danas. Kao što stojim iza toga da bi mu jebo sve po spisku za ono jučer. I ne bih se mogao suzdržati kao Matrljan i ekipa.
    29.08.2013., proud to be there

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #41 u: Travanj 26, 2021, 12:26:30 »

[

Danke Herr fiškal što ste razjasnili ovu mučnu situaciju!
    Entschuldingung mich bitte!

Ma nema problem, bitteschön i drugi put.
    BTW da onda bude do kraja u ulozi, kaže google da ti je n viška. ;)
    Citat:

Eno u PSK Franko najavljuje oproštaj.
    Danke Franko!
    Od nas ili od nogometa općenito?

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #42 u: Travanj 26, 2021, 12:53:07 »
  • Od nas ili od nogometa općenito?

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #43 u: Travanj 26, 2021, 13:04:04 »

• Ovo je gif "faula" koji je prethodio kontri i faulu na Muriću koji je doveo do penala. Samo da skrenem pozornost na dvije stvari
    a) je li ovo prekršaj je krajnje upitno i ovisi o kriteriju pojedinog suca kroz utakmicu. U većini slučajeva nije (za kriterij suđenja u ovoj utakmici rekao bih da nije faul)
    b) griješe oni koji tvrde da je pošteno što se nije ponovlo izvođenje Murićevog penala zbog ranijeg ulaska osiječkih igrača u kazneni prostor. Zašto? Zato što sve i da uzmemo da je ovo faul i da je greška što ga sudac nije svirao, nikakve pravde ne bi bilo u tome što bi sudac još jednom pogrešio (u korist druge momčadi). To se inače zove kompenziranije i valjda nam je svima puna kapa sudačkih kompenzacija čime oni nastoje "iznivelirati" pravdu time što rade dvije greške.

Uglavnom, rekao bih da smo oštećeni (što je manje bitno), i da se pravda opet gleda kroz naočale kompenziranja (što je više bitno i puna kapa mi je takvog stava). 

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #44 u: Travanj 26, 2021, 13:19:27 »

• Ovo je gif "faula" koji je prethodio kontri i faulu na Muriću koji je doveo do penala. Samo da skrenem pozornost na dvije stvari
    a) je li ovo prekršaj je krajnje upitno i ovisi o kriteriju pojedinog suca kroz utakmicu. U većini slučajeva nije (za kriterij suđenja u ovoj utakmici rekao bih da nije faul)
    b) griješe oni koji tvrde da je pošteno što se nije ponovlo izvođenje Murićevog penala zbog ranijeg ulaska osiječkih igrača u kazneni prostor. Zašto? Zato što sve i da uzmemo da je ovo faul i da je greška što ga sudac nije svirao, nikakve pravde ne bi bilo u tome što bi sudac još jednom pogrešio (u korist druge momčadi). To se inače zove kompenziranije i valjda nam je svima puna kapa sudačkih kompenzacija čime oni nastoje "iznivelirati" pravdu time što rade dvije greške.

Uglavnom, rekao bih da smo oštećeni (što je manje bitno), i da se pravda opet gleda kroz naočale kompenziranja (što je više bitno i puna kapa mi je takvog stava).
    Mierezu je ovo držanje/hvatanje obrambenog za ruku i padavičarenje zaštitni znak. Inače Jović im je dosudio svaku pizdariju (valjda osim ove) na 20ak metara od našeg gola. Sva sreća pa je Bočkaj bio na suncu drugo poluvrijeme pa ga je malo pojelo i svaki slobodnjak mu je išao debelo okolo gola. ;)