• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 34. kolo HNL-a, Slaven - Rijeka, srijeda 12.05., 16:00  (Prikazano: 2745 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
34. kolo HNL-a, Slaven - Rijeka, srijeda 12.05., 16:00
« u: Svibanj 10, 2021, 14:03:21 »
  • Uvijek mi bude strašno muka,
    kad god izgubimo od Hajduka.

A uvijek mi se jako zamanta,
    kad Dinamo nas dobije, nakanta.

Kad stigne, kao sad, u duetu,
    ja cijeli dan ridam, u falsetu.

I sve što mogu, u ovakvom trenu,
    otvorit Slaven, upisi nek krenu.

Nije gotovo, al minimum je nade,
    da Europa nas čeka, na kraju balade.
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    Odg: 34. kolo HNL-a, Slaven - Rijeka, srijeda 12.05., 16:00
    « Odgovori #1 u: Svibanj 10, 2021, 14:20:56 »
  • Dakle, računica je jednostavna: tri kola, tri pobjede i sigurno smo 4-ti.

Ako ne možemo dobiti Slaven i Varaždin, sada kada treba, onda nisu niti zaslužili drugo nego reći Hajduku: 'Izvolite'.
    Dobili su 6 'malih' tekmi u nizu, neka dobiju i ove dvije. Tri poraza od Hajduka ove goine ću oprostiti ako završimo ispred njih.

Tekma s Goricom je predaleko da bi je sada uopće spominjao.

Kalkulacije u vezi drugih su jednostavne: Gorica i Hajduk ne mogu dobiti sve do kraja jer eto igraju zajedno. Bilo bi zanimljivo da Hajduk dobije jer onda se otvara i 3-će mjesto. Bilo bi zanimljivo da izgubi, jer onda i mi možemo jednu. Nerješeno je ono - ni vrit ni mimo.
    I zanimljivo, sve opet ovisi o Dinamu i njegovom ogledu protiv Gorice i protiv Istre u kupu.

Offline Orpat

• Senior
    « Odgovori #2 u: Svibanj 10, 2021, 15:18:05 »
  • Dakle, računica je jednostavna: tri kola, tri pobjede i sigurno smo 4-ti.

Ako ne možemo dobiti Slaven i Varaždin, sada kada treba, onda nisu niti zaslužili drugo nego reći Hajduku: 'Izvolite'.
    Dobili su 6 'malih' tekmi u nizu, neka dobiju i ove dvije. Tri poraza od Hajduka ove goine ću oprostiti ako završimo ispred njih.

Tekma s Goricom je predaleko da bi je sada uopće spominjao.

Kalkulacije u vezi drugih su jednostavne: Gorica i Hajduk ne mogu dobiti sve do kraja jer eto igraju zajedno. Bilo bi zanimljivo da Hajduk dobije jer onda se otvara i 3-će mjesto. Bilo bi zanimljivo da izgubi, jer onda i mi možemo jednu. Nerješeno je ono - ni vrit ni mimo.
    I zanimljivo, sve opet ovisi o Dinamu i njegovom ogledu protiv Gorice i protiv Istre u kupu.

Mi smo 3.mjesto već izgubili prije tjedan dana, tako da zaboravimo to mjesto, jedino ako nisu Miško i  Kustić što sredili, ali ako nisu jučer sredili s prijateljem iz Međugorja, bojim se da je odustao i od 4.mjesta koji bi trebalo voditi u Europu, ja bi se pomalo pripremao za slijedeću sezonu, ova sezona je pucanj u prazno zahvaljujući suradnji s prijateljem iz Međugorja s koji treba prekinuti svaku suradnju.
    Oslonit se na juniore i na talente iz naše županije, ostalo SLABO.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #3 u: Svibanj 10, 2021, 15:37:13 »
  • Ma ja nebi tako radikalno, u smislu igrača. Da se objasnim, prekid suradnje s prijateljem iz Međugorja, da, (iako oni imaju monopol na kvalitetu u Hr.
    Ograničit se na igrače iz županije, ne, nikako. Skautirat malo okolicu, uhvatiti nešto što je prošlo ispod radara, uglavnom bit je vezati ga ugovorom, da zna da će se znojit da taj klub nešto postigne jer to je onda i njegov boljitak. Ovako ih briga za Europu kad zna da će drugdje igrat za mjesec dana. Ma mislim da je to izvakana tema. Svi nekako isto mislimo.
    Šta očekivati od ove ekipe, svašta, jesu li sposobni dobit Slaven, da, jesu li sposobni izgubit ko pizde, apsolutno. Nadam se pobjedi. Da se ne budim bezveze u 3 ujutro radi utakmice. Šta sve ljudi ne rade radi ljubavi, a Rijeka je nekad tako okrutna ljubavnica.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #4 u: Svibanj 10, 2021, 15:47:22 »
  • Šišaj planiranje i kalkulacije. Tri utakmice su pred nama, očekujem da se u svakoj lovi pobjeda kao da o njoj ovisi život. Slaven B i Varaždin su objektivno znatno slabije ekipe od nas tu me zaboli ona stvar šta tko misli, ili šest bodova iz te dvije utakmice, ili batine (figurativno).

Ako dobijemo te dvije, u zadnjem kolu na Rujevici igramo svojevrsno finale. Jebo defetizam.

Offline Orpat

• Senior
    « Odgovori #5 u: Svibanj 10, 2021, 15:51:19 »
  • Ma ja nebi tako radikalno, u smislu igrača. Da se objasnim, prekid suradnje s prijateljem iz Međugorja, da, (iako oni imaju monopol na kvalitetu u Hr.
    Ograničit se na igrače iz županije, ne, nikako. Skautirat malo okolicu, uhvatiti nešto što je prošlo ispod radara, uglavnom bit je vezati ga ugovorom, da zna da će se znojit da taj klub nešto postigne jer to je onda i njegov boljitak. Ovako ih briga za Europu kad zna da će drugdje igrat za mjesec dana. Ma mislim da je to izvakana tema. Svi nekako isto mislimo.
    Šta očekivati od ove ekipe, svašta, jesu li sposobni dobit Slaven, da, jesu li sposobni izgubit ko pizde, apsolutno. Nadam se pobjedi. Da se ne budim bezveze u 3 ujutro radi utakmice. Šta sve ljudi ne rade radi ljubavi, a Rijeka je nekad tako okrutna ljubavnica.

Mislim da smo se razumjeli skautirat i okolicu, jasno ne samo PGŽ, da svakako vezati ugovorom  minimum 4 godine ne na na 2 kao do sad ono znaš 2+1 to je bez veze, da i to imaš pravo Rijeka je baš olrutna ljubavnica, nekad tako naljuti da bi je i ostavio, ali na kraju ona je ipak naša.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #6 u: Svibanj 10, 2021, 16:14:51 »
  • Ako dobijemo te dvije, u zadnjem kolu na Rujevici igramo svojevrsno finale. Jebo defetizam.
    Rekli bi - slijedeća dva tjedna su kritična.

Iskreno, jedino što se spektakularno jučer dogodilo su 3 autogola. Nije nam prvi puta da smo izgubili, niti nam je prvi puta da smo popili petardu.
    Jbt, naravno da BOLI! Ali bolilo bi i da smo izgubili recimo 1:2 uz dobru igru. Ma da smo odigrali 1:1 apsolutno ništa nam taj bod ne bi donio.

Ovo je vritnjak u guzicu svima na terenu i oko njega. U slijedeće dve tekme samo dvije pobjede dolaze u obzir. Ili lijepo svi odmah pravac svako svojoj kući.

Offline Orpat

• Senior
    « Odgovori #7 u: Svibanj 10, 2021, 16:33:51 »
  • Ništa kalkulirat ni 3 ni 6 ni 9bodova ni , jednostavni bi ih pitao hoćete igrati  ili zabijat autogolove, zabavljat se po terenu i možda čekat neku cugu da vam tko donese na teren. Šanse još postoje da sačuvamo to 4.mjesto i sve učinit da se uhvati KL.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #8 u: Svibanj 12, 2021, 09:40:52 »
  • Jedino gore od ligaške utakmice srijedom u 16h je gledat ovosezonsku Rijeku u ligaškoj utakmici srijedom u 16h.

Danas me ne zanima igra, kvaliteta, nikakav sadržaj osim konačnog rezultata gdje druga brojka mora bit veća od prve. Gol iz penala u nadoknadi, volej u rašlje, svejedno, ionako su 85% šanse da tkogod zabije gol ide ća za mjesec dana.

Nema Murića koji nestane u velikim utakmicama, ali ima ukupno 15 golova ili asistencija ove sezone u HNL-u. Od naša 44 ligaška gola, on je sudjelovao u trećini njih, isto kao i Franko npr.

Slaven je u strašno jakom nizu - ove kalendarske godine imaju samo dvije pobjede u 18 utakmica, uz po osam remija i poraza. Tako da izgubit valjda nećemo. Osobno bi htio vidit Libera u prvoj (Lončar će vjerojatno na lijevo krilo, Menalo na desno), i Vukčevića od prve minute umjesto beskorisnog Štefulja. Stoperi nisu bitni, gol dobivamo tako i tako. Pobjeda imperativ, generalno ako ne dobiju ovo mogu komotno ostat u Koprivnici svi...

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #9 u: Svibanj 12, 2021, 10:51:28 »
  • Druga ovosezonska "biti ili ne biti" utakmica, a da nije Europa. Prvu (kup) su kiksali spektakularno i tamo sam konstatirao "bolje da se desilo u kupu, nego u prvenstvu"... Da bi se nakon toga desila ova dupla sramota (Hajduk, Dinamo).

Dočekamo li zadnje kolo na 5. mjestu, protiv Gorice slobodno stavit juniore.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #10 u: Svibanj 12, 2021, 12:18:17 »
  • Druga ovosezonska "biti ili ne biti" utakmica, a da nije Europa. Prvu (kup) su kiksali spektakularno i tamo sam konstatirao "bolje da se desilo u kupu, nego u prvenstvu"... Da bi se nakon toga desila ova dupla sramota (Hajduk, Dinamo).

Dočekamo li zadnje kolo na 5. mjestu, protiv Gorice slobodno stavit juniore.

Pa da im vrli forumski poznavaoci mogu predvidjeti poražavajuću nogometnu karijeru nakon prvog trka s loptom, pobrojati sve mane, staviti pod povećalo i uvećati svaki krivi dodir, nahebat se matera iako nisu krivi za neke situacije, itd itd... ako nisu bili u prilici vaditi kestenje iz vatre kad je trebalo neka za oproštaj vedete iz prvog sastava "odrade" posao do kraja.
    "+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #11 u: Svibanj 12, 2021, 15:20:39 »
  • https://www.novilist.hr/sport/nk-rijeka/s-belupo-rijeka-16-sati-stigli-su-sastavi-tomic-se-odlucio-za-rozmanov-sustav-s-trojicom-stopera/

Jao Tomiću, dođeš, riješiš sve slabije ekipe izuzev doma Slavena i jedno poluvrijeme u Puli na temelju toga šta imaš napadača više, a stopera manje u odnosu na Rožmana, i sad bam, isto ko Rožica kad je popio petardu od Dinama, 352. A obrana kakva je, bolje bi prošli da igramo bez stopera vjerojatno...

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #12 u: Svibanj 12, 2021, 15:44:07 »
  • Ajoj. I još Pavičić od prve minute.
    Nisam optimist.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #13 u: Svibanj 12, 2021, 16:16:22 »
  • Najs Pavke, nije bilo dovoljno što si protiv Istre doslovno prazan gol falio.

Jbte, može li ovaj Tomečak jednom ne poslat pas u out?  ???

Pa ovo je strašno, koja je njemu dioptrija?
    « Zadnja izmjena: Svibanj 12, 2021, 16:22:51 od Fornax »

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #14 u: Svibanj 12, 2021, 16:33:14 »
  • Ako izgubimo Pavicica prvog potjerat odmah
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.