• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: FF liga - Tribina  (Prikazano: 7553 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
Odg: FF liga - Tribina
« Odgovori #195 u: Listopad 24, 2021, 17:21:31 »
  • 9/11
    Falio, Pavičića koji izgleda ipak nije spreman i
    Čerina koji je u ekipi.
    Tomić malo ipak opreznije nego što sam se ja nadao pa nisam računao na Smolčića.
    @D10S nije bilo prijateljske utakmice između zato teško da bi zamijenio golmana.

Ja sam stavio Paveta i Cerina. Na portalima sam shvatio da je Pave imao virozu a Selahi da je ozlijedjen, inace bi stavio albanca. Murica nisam stavio misleci da ce slovenac u sastav, obranu sam pogodio. Rez sam stavio 2-2  :D
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Online D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #196 u: Listopad 24, 2021, 19:34:43 »
  • Ja sam pogodio gol razliku i našu pobjedu, ali bez primljenog gola ;) je ipak bilo teško zamislivo :).

"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #197 u: Listopad 24, 2021, 19:48:24 »
  • Sastav opet nitko nije skinuo, a danas je malo bodova podijeljeno i za sam rezultat; dvoje je očekivalo pobjedu Lokomotive, a samo rekorder Snješko je pogodio Zlomislićevu praznu mrežu, a i sam rezultat. Iako je na golu očekivao Labrovića, kao i još 10 ljudi - bod za Zlomislića ide tek ri5gileu, D2 i PIVI. Snješku tako ide žetva bodova ovo kolo, svaka čast, Rijeka u Kranjči protiv Lokomotive pobjeđuje sa 0-2 tek treći put u povijesti: uspjeli smo to u sezoni 13/14 pred 300 gledatelja, a drugi put u...šampionskoj sezoni! I to 30.10.2016., skoro pa pred točno pet godina. Stavite alu folije na glavu, bacite malo soli preko desnog ramena, jer ovo je opaka slučajnost. :) https://www.youtube.com/watch?v=ovfqn4T9F2U

Inače, za razliku od subote kad su svi rekli čista pobjeda Rijeke. Po dvoje je očekivalo remi odnosno poraz, ali srećom bili smo u krivu. ;D A sljedeće kolo dijelimo i 1500. bod (sad smo na 1489 sve skupa), kao jubilej za derbi za prvo mjesto.

Mala promjena na rezultatima: ekipa sa 0 bodova tj. koja ne preda prognozu će sada na slici biti prikazana bez bodova, da se lakše skuži ova bodovna raspodjela od crvene (najmanje) do plave (najviše bodova).

Otvoreno ocjenjivanje. :)

Online D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #198 u: Listopad 24, 2021, 20:00:16 »
  • Sve su manje bodovne razlike, prvenstvo nikad napetije ili možda svi danas znaju prognoziratii. ;)
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline Marin_ri

• Forza Fiume
    « Odgovori #199 u: Listopad 28, 2021, 11:02:23 »
  • kakav sam ja zemljak..
    ispunjavao preko mobitela i bio uvjeren u čistu pobjedu našu. i zamijenim polja kod upisivanja rezultata...
    o sudbo kleta....
    NAČIN ŽIVOTA JE DA RIJEKU VOLIM JA!!

Online D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #200 u: Listopad 28, 2021, 15:02:39 »
  • Kad smo već kod rezultata, TIR koji je princip bodovanja kod pogađanja rezultata?

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #201 u: Listopad 28, 2021, 15:14:07 »
  • Kad smo već kod rezultata, TIR koji je princip bodovanja kod pogađanja rezultata?
    Tocan ishod 1 bod, tocan broj golova 2 boda, rezultat 5 bodova. Ako pogodis svo troje osvajas 8 bodova.

Online D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #202 u: Listopad 28, 2021, 15:24:22 »
    Tocan ishod 1 bod, tocan broj golova 2 boda, rezultat 5 bodova. Ako pogodis svo troje osvajas 8 bodova.
    U biti rezultat je 8 ;)   ili priznaješ i rezultat, ali pogrešan pobjednik?
    OK razumio, hvala.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #203 u: Listopad 28, 2021, 19:13:29 »
  • Opet kratko kašnjenje s rezultatima, ali evo nas u punom pogonu. Ovaj puta imamo neočekivano izjednačenje na vrhu - Drmić je tu već posve očekivana konstanta, ali ovaj puta se izdvojio Selahi koji je uz Tomića prepoznat ovo kolo kao ponajbolji akter na terenu i oko njega. Tomić je sa 6.86 ovaj puta daleko iznad svog mizernog prosjeka. U sam vrh se uključio i Matej Vuk, koji je očito pokazao puno u kratko vrijeme koje je proveo na terenu. Veliku četvorku još popunjava i Ampem, ali to je kao i kod slučaja Drmić - standard.

Od ostalih, zanimljivo da je tek jedan igrač (Abass) odigrao "ispod očekivanja", ali sa stvarno minimalnim brojkama - riječ je o padu od 0.01 odnosno 6%. ;D Vučkićeva crvena ikonica je tu samo zato što je uz Abassa najviše podbacio, iako je zapravo dobio (opet, zanemarivo) veću ocjenu od dosadašnjeg prosjeka.

Obrana ovaj put nije na samom dnu, na kojem su se pak našli super-sub (koji to nije) Obregon, stoperski par Krešić-Velkovski, te spomenuti Abass i Vučkić. Osim potonje dvojice, ekipa koja je na samom dnu je i dalje dobila za 0.2 ili 0.3 veću ocjenu od svog prosjeka. Ono, loši su, ali čak i bolji nego obično.

Što se tiče struke, D10S ne prašta pogreške, a Armada Zamet je bio prezadovoljan svime. ;D

Ako nekog zanimaju neki detalji, grafovi ocjena pojedinih igrača kroz kola, i sl., samo pitajte. :)

Otvoreno pogađanje za Osijek, pa lako prekinemo ako dođe do odgode. :)

Online D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #204 u: Listopad 28, 2021, 19:24:45 »
  • Zaboravio sam dati ocjene, mea culpa.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #205 u: Listopad 28, 2021, 19:44:04 »
  • Zanimljivo, cak 2 kola zaredom sam najstrozi  ;D.

Offline Grozni

• Veteran
    • Forza Fiume
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #206 u: Listopad 28, 2021, 19:54:56 »
  • Strog ali pravedan  ;)
    Svi ljudi nam unose radost u život..neki svojim dolaskom, neki svojim odlaskom.

Online Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #207 u: Listopad 28, 2021, 21:08:42 »
  • Ako nekog zanimaju neki detalji, grafovi ocjena pojedinih igrača kroz kola, i sl., samo pitajte. :)

Znaš što bi bilo ok: koliko ljudi je glasalo.
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Online D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #208 u: Listopad 29, 2021, 08:57:20 »
  • Poštovani TIR, samo ako nije problem?

Mene bi zanimala korelacija mjesečevih mijena s davanjem ocjena. Isto tako zanima me koliko promjena cijene litre motornog goriva utječe na ocjenu igračima. Uz to bi nadasve bilo nužno uvesti dodatno obvezujuće polje pri ocjenjivanju s pitanjem "Na koju ste se nogu ustali jutros?".
    Ovakvi podaci bi nam mogli dosta otkriti o tome koliko je zapravo netko nadr* pri davanju ocjena te bi i to pomoglo u objektivnom ocjenjivanju igrača.

Obrazloženje:
    Mjesečeve mijene
    - opće je poznato i u narodu prihvaćeno kako s vremenom ljudi postaju osjetljivi na promjenu istih te nemaju istu kvalitetu sna pri različitim mijenama. Utjecaj sna na zdravlje i raspoloženje osobe je neupitno.

Promjena cijene lite motornog goriva
    - uzimajući u obzir kako se najava promjena cijena motornog goriva većinom objavljuje ponedjeljkom, nakon što se odigraju utakmice, reakcija na dotičnu informaciju je vrlo vjerojatno jedan od jačih "okidača" emotivnog stanja. Razlog cijene goriva, a ne promjena cijene deterdženta ili maskare za lice je potkrepljena čisto muško šovinističkim razlozima koji je potpuno opravdan stereotipom gdje samo muškarci voze i prate nogomet.

Ustajanje iz kreveta na određenu nogu
    - treba li uopće takav utjecaj obrazlagati?

Iz svega priloženog, smatram kako bez navedenih parametara svaka dana ocjena je podložna diskusiji i propitkivanju vjerodostojnosti.

Zahvaljujem na brzom odgovoru, s poštovanjem
    Vaš vjerni član foruma
    D2

PS
    Za bilo kakve dodatne informacije stojim Vam na raspolaganju na ovoj forumskoj dretvi.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #209 u: Studeni 05, 2021, 18:45:10 »
  • Otvoreno pogađanje za Šibenik. :)