• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNL sezona 2022/23  (Prikazano: 11112 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Odg: HNL sezona 2022/23
« Odgovori #60 u: Lipanj 25, 2022, 22:25:31 »
  • Citat:
    Hajduk bolji u drugom poluvremenu
    Hajduk je bio puno bolji u drugom poluvremenu u kojemu su igrali Grgić, Livaja, Biuk i još osam novih igrača, ali nije uspio ublažiti poraz. Rumunji praktički nisu prešli centar, a Hajduk je pokušavao, no osim dva pokušaja Livaje, nije uspio napraviti ništa.

Stipe Biuk je odigrao jako dobrih 45 minuta i oko njega su se vrtjeli skoro svi napadi Hajduka u drugom poluvremenu, ali ni on nije mogao puno više napraviti. Cluju je ovo kraj priprema, Hajduk je u njih tek krenuo i razumljivo je da su Rumunji fizički bili puno spremniji od Hajduka.

Sažetak imbexovog izvještaja poraza Hajduka od Cluja 2:0.

Primjećujem par nelogičnosti u ovih par riječi koje sam imao želuca pročitati.

Prvo, ako Rumunji nisu prešli centar, kako je Hajduk uspio imati samo "dva pokušaja" u 45 minuta?

Drugo, ako je Biuk odigrao svih 45 minuta 2. poluvremena - u kojima je li "Rumunji nisu prešli centar", i unatoč što su se oko njega "vrtjeli skoro svi napadi Hajduka", kako to da, opet, Hajduk je imao samo dva pokuaša Livaje? Onda se ipak nije sve vrtilo oko Biuka?

Offline Krimejčan

• Inćun
    • *
    « Odgovori #61 u: Lipanj 25, 2022, 22:35:52 »
  • Istu stvar sam procitao prije pola sata ali mi se nije dalo lijepiti ovdje  8)
    Pise se samo da se pise, gluposti+juznjaci, uglavnom komedija

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #62 u: Lipanj 26, 2022, 08:13:56 »
  • Citat:
    Hajduk bolji u drugom poluvremenu
    Hajduk je bio puno bolji u drugom poluvremenu u kojemu su igrali Grgić, Livaja, Biuk i još osam novih igrača, ali nije uspio ublažiti poraz. Rumunji praktički nisu prešli centar, a Hajduk je pokušavao, no osim dva pokušaja Livaje, nije uspio napraviti ništa.

Stipe Biuk je odigrao jako dobrih 45 minuta i oko njega su se vrtjeli skoro svi napadi Hajduka u drugom poluvremenu, ali ni on nije mogao puno više napraviti. Cluju je ovo kraj priprema, Hajduk je u njih tek krenuo i razumljivo je da su Rumunji fizički bili puno spremniji od Hajduka.

Sažetak imbexovog izvještaja poraza Hajduka od Cluja 2:0.

Primjećujem par nelogičnosti u ovih par riječi koje sam imao želuca pročitati.

Prvo, ako Rumunji nisu prešli centar, kako je Hajduk uspio imati samo "dva pokušaja" u 45 minuta?

Drugo, ako je Biuk odigrao svih 45 minuta 2. poluvremena - u kojima je li "Rumunji nisu prešli centar", i unatoč što su se oko njega "vrtjeli skoro svi napadi Hajduka", kako to da, opet, Hajduk je imao samo dva pokuaša Livaje? Onda se ipak nije sve vrtilo oko Biuka?
    Ja nisam čitao članak a i da jesam nebi ga sigurno analizirao ovako. Baš mi je drago kad neko ovako napravi presjek njihovih sranja.
    Svaka čast, još uvijek se smijem oko ovoga.
    Možda da im šalješ analize članaka pa bi im se poboljšala kvaliteta novinarstva
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline robigno

• Veteran
    « Odgovori #63 u: Lipanj 26, 2022, 09:22:06 »
  • Pa igrali su pijetlića u krugu

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #64 u: Lipanj 26, 2022, 10:42:06 »
  • Istu stvar sam procitao prije pola sata ali mi se nije dalo lijepiti ovdje  8)
    Pise se samo da se pise, gluposti+juznjaci, uglavnom komedija

Ne samo piše... ne znam je li netko od vas pokupio komentar "legendarnog splitskog sportskog novinara" Zdravka Reića nakon finala kupa. Ja sam grčevito zaobilazio sve moguće komentare, izolirao sam se maksimalno, ali ovaj mi je nekako uskočio protiv moje volje.

Dakle... Reić kaže, u TV izjavi za N1 "Hajduk je pravi majstor s mora, a ne Rijeka, to treba jasno naglasiti". Pazi malo... u jednoj izjavi neki "doajen novinarstva" da se uopće ide time baviti. Pa nastavi, u jednom dahu "ovo je prva pobjeda (i povišenim tonom naglasi - prva!) Hajduka u kupu protiv Rijeke". I argumentira to statistikom, koja je jebeno na našoj strani. Ali ono što slijedi je sjajno... govori o statističkoj dominaciji Rijeke, pa opet u istom dahu kaže "Rijeka ima velike komplekse od Hajduka, ne može se uspoređivati...". Čak ga je i novinar malo umirivao i skretao s teme.

Toliko nedosljednosti, da ti pamet stane.
    29.08.2013., proud to be there

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #65 u: Lipanj 26, 2022, 11:18:00 »
  • Primjećujem par nelogičnosti u ovih par riječi koje sam imao želuca pročitati.

Cluj trenirao bunker?

HD - RI, 9. kolo:

Samo dva šuta prema golu pored 81% posjeda lopte nije ohrabrujuće.

Tri minute kasnije primamo gol.
      Tvoj je kamen, maslina i drača.

Offline delgadillo

• Veteran
    « Odgovori #66 u: Lipanj 26, 2022, 13:25:07 »
  • Kakav lik onaj Kovač, za franjića koji ne može ni u dinamu igrat daje ogromnu lovu.
    Kad je taj igrao lijevog beka na ruji probijali su ga kao majmuna, uvijek je kasnio u povratku na poziciju.
    Uzalud mu univerzalnost kad ni na jednoj poziciji nije top.
    albini izvirila guza

Offline moreplovac

• Forza Fiume

Offline Zelko Maler

• Forza Fiume
    « Odgovori #68 u: Lipanj 27, 2022, 12:01:48 »
  • Bjelica je otvoreno rekao da neće biti dolazaka ovo ljeto. Dolasci samo u slučaju prodaje prvotimaca.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #69 u: Lipanj 27, 2022, 13:04:19 »
  • Bjelica je otvoreno rekao da neće biti dolazaka ovo ljeto. Dolasci samo u slučaju prodaje prvotimaca.
    Kako mu je ono nadimak? Pinokio?
      Tvoj je kamen, maslina i drača.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #70 u: Lipanj 27, 2022, 13:46:55 »
    Kako mu je ono nadimak? Pinokio?

Neki ga nazivaju Bjelkan Istinočinitelj!

Offline Zelko Maler

• Forza Fiume
    « Odgovori #71 u: Lipanj 27, 2022, 13:53:21 »
  • To sam mislio više u smislu da nema više dodavanja gasa od Osijeka. To je maksimala od njih očito. A ovo mu je i zadnja godina ugovora.

Offline moreplovac

• Forza Fiume

Offline ispod stijena

• Forza Fiume
    « Odgovori #73 u: Srpanj 01, 2022, 11:12:25 »
  • Vezano je uz mercato, ali spominjat ću i druge, pa...

Evo dolaskom Mitrovića pa vrlo izgledno A.Halilovića i početak razgovora sa Rogom su nas doveli u poziciju u kojoj je bio hajdug i bjelica lanjske polusezone.

Sad je kod nas euforija , a samim time kod njih depresija.

Iako. Dinamo se super kvalitetno pojačao sa Drmićem, Šutalom II i Ljubičićem. Sad je južnjacima uzeo i najvećeg bisera ...

Zanimljivo je što uvijek dinamo i Rijeka nekako gas daju u ovom prelaznom roku, a haj i osijek u zimskom. Da li to neke rate tada sjedaju ? :)

Sad jedva čekam vidjet ekipu na terenu. Danas je prvi dan srpnja, a zadnjeg dana srpnja već možemo biti puno pametniji.

Najvažnija je kemija i letanje terenom.

I boli me za HNL, želim samo neko euro gostovanje da si priuštim. Samo konfernc league  8)

Offline Zelko Maler

• Forza Fiume
    « Odgovori #74 u: Srpanj 01, 2022, 12:27:56 »
  • Varaždin doveo Riječkog krvnika Karla Perića iz Dragovoljca.  Dao nam je 2 gola u porazu 2:1 na crnu nedjelju 13.3.2022.