• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: samo nešto...  (Prikazano: 2274 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline FoF Rijeka

• Veteran
samo nešto...
« u: Kolovoz 25, 2006, 13:57:43 »
  • Evo, vidim da je zaključan topic o markoviću, svastikama i ostalome. Mislim da nije treabo biti pošto je tema baš ta (ok, u modificiranom obliku naslova). Tako se ne bi politika provlačila kroz ostale topice (ili bi ali u puno manjoj mjeri), nego bi bila koncentrirana u 1 topicu. Naravno bez nekih vrijeđanja itd.

Drugo vidim da je zaključan i topic 2000 tovara u rijeci! Pa zašto? Ako je ovo navijački podforum, zašto se nebi ovdje o utakmici govorilo isključivo s navijačke strane a u topicu rijeka-hajduk s nogometne, igračke, trenerske... To bi unijelo reda i ne bi bilo zbrke, u stilu da jedan post govori o tome "ma, nadglasat ćemo ih 100%", a drugi se odmah nadovezuje "mislim da bi bilo dobro da skočić ostavi tkalčevića na klupi". To je malo "neuredno" ako ste se već uhvatili opominjati moderatore i raditi "reda" na forumu.

Mžda sam ovo trebao staviti u "ostalo", ali eto, kad su ovdje ove 2 zaključane teme sam stavio tu.

Pozdrav
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od FoF Rijeka »
    plavo bijela boja u srcu je mom

Offline FOF

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #1 u: Kolovoz 25, 2006, 14:25:55 »
  • Ma nije problem u politici nego se tema malo razvodnila i istrošila. Kome se prièa o politici može slobodno otvoriti novi topic u pravom dijelu foruma.

Ovaj drugi topic je kolko vidim zakljuèan zato što vec postoji jedan otvoren na sliènu temu...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od FOF »

Offline sax

• Forza Fiume
    Re: samo nešto...
    « Odgovori #2 u: Kolovoz 25, 2006, 15:47:16 »
  • Citat: "FoF Rijeka"
    Evo, vidim da je zaključan topic o markoviću, svastikama i ostalome. Mislim da nije treabo biti pošto je tema baš ta (ok, u modificiranom obliku naslova). Tako se ne bi politika provlačila kroz ostale topice (ili bi ali u puno manjoj mjeri), nego bi bila koncentrirana u 1 topicu. Naravno bez nekih vrijeđanja itd.

Drugo vidim da je zaključan i topic 2000 tovara u rijeci! Pa zašto? Ako je ovo navijački podforum, zašto se nebi ovdje o utakmici govorilo isključivo s navijačke strane a u topicu rijeka-hajduk s nogometne, igračke, trenerske... To bi unijelo reda i ne bi bilo zbrke, u stilu da jedan post govori o tome "ma, nadglasat ćemo ih 100%", a drugi se odmah nadovezuje "mislim da bi bilo dobro da skočić ostavi tkalčevića na klupi". To je malo "neuredno" ako ste se već uhvatili opominjati moderatore i raditi "reda" na forumu.

Mžda sam ovo trebao staviti u "ostalo", ali eto, kad su ovdje ove 2 zaključane teme sam stavio tu.

Pozdrav

Slažem se !
    Valjda uređivačka politika ili ......   :roll:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od sax »

Offline FoF Rijeka

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #3 u: Kolovoz 27, 2006, 16:07:34 »
  • Citat: "FOF"
    Ma nije problem u politici nego se tema malo razvodnila i istrošila. Kome se priča o politici može slobodno otvoriti novi topic u pravom dijelu foruma.

Ovaj drugi topic je kolko vidim zaključan zato što vec postoji jedan otvoren na sličnu temu...

Ajde ok za ovaj prvi dio, ali s drugim se ipak ne slažem, zbog onoga što sam gore naveo. Nema veze, pozdrav
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od FoF Rijeka »
    plavo bijela boja u srcu je mom