• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: kop!!!  (Prikazano: 3389 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Traxxtor™

• Forza Fiume
kop!!!
« u: Rujan 16, 2006, 14:11:29 »
  • KN Armada ozbiljno se je prihvatio formiranja novog kopa. Tako je jutros pomakuto sadašnje postolje u sredinu zapadne tribine, a izrađeno je i jedno novo koje će poslužiti na manjim utakmicama. Stoga će u buduće, tribina malo drugačije izgledati i djelovati, u cilju
    da naša buduća izdanja budu još bolja. Kako će to izgledati, vidjeti ćemo već ove subote.                                                                                                                                                                                                                  

skinuto sa armadine stranice!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Traxxtor™ »

Offline _kova_

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #1 u: Rujan 19, 2006, 13:52:44 »
  • ovako  je po meni bolje...uostalom tamo je nekad kop i bio...ispod ure
    « Zadnja izmjena: Rujan 19, 2006, 16:22:41 od _kova_ »

Offline Duella©

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #2 u: Rujan 19, 2006, 14:42:14 »
  • bolje je ovako kad su male tekme ali kad je zapad pun (kad ce se to ponovo desit neznam) bit ce opet onih koji ce samo zjevat
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Duella© »

Offline fiuman

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #3 u: Rujan 19, 2006, 18:27:46 »
  • ja ne vidim koji je problem oko toga?? uvijek ce bit ljudi koji ce zjevat, i to je tako, uvijek bilo i uvijek ce bit... kop je po meni OK!!
    Uvijek se govori o tome da ljudi na zapadu ne pjevaju itd. itd. itd... ali to je tako, hebiga, nemoze se nis napravit!
    U nedelju sam bio na Udinese-Torino... da vi vidite koliko ultrasa ima Udinese (i to je tako od kad pratim,15godina), to vam je zivi smjeh... ogromna zapadna tribina (veca od nase) a njih 80-100 na sredini,za plakat!!
    Ovih od Torina je bilo oko 100 i culo ih se za popizdit.... na kraju krajeva moj zakljucak je taj da je broj jako relativan i da se treba navijat svim srcem i davat grlo i to 90 minuta!!

UVIJEK I SAMO AJMO RIJEKA
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od fiuman »
    BOG I FIUMANI...ZA RIJEKU PARICANI!!

Offline zvonèar

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #4 u: Rujan 22, 2006, 20:27:18 »
  • Pohvale Armadi za formiranje kopa..
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od zvonèar »
    Domaća beseda i gaće para

Offline Nenad Jebiv

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #5 u: Rujan 22, 2006, 23:25:03 »
  • Citat: "fiuman"
    ja ne vidim koji je problem oko toga?? uvijek ce bit ljudi koji ce zjevat, i to je tako, uvijek bilo i uvijek ce bit... kop je po meni OK!!
    Uvijek se govori o tome da ljudi na zapadu ne pjevaju itd. itd. itd... ali to je tako, hebiga, nemoze se nis napravit!
    U nedelju sam bio na Udinese-Torino... da vi vidite koliko ultrasa ima Udinese (i to je tako od kad pratim,15godina), to vam je zivi smjeh... ogromna zapadna tribina (veca od nase) a njih 80-100 na sredini,za plakat!!
    Ovih od Torina je bilo oko 100 i culo ih se za popizdit.... na kraju krajeva moj zakljucak je taj da je broj jako relativan i da se treba navijat svim srcem i davat grlo i to 90 minuta!!

UVIJEK I SAMO AJMO RIJEKA

ja sam bio na udineseu protiv perugie kad su se borili za ligu prvaka. upad je bio masu jeftiniji da se napuni stadion.
    padne gol, cijeli stadion pljesce, a navijaju mozda 300 navijaca na curvi. prime gol, tri starca se nesto zaderu sucu. onih 300 zvizde, ...i to je to. i kad sam vec poceo pljuvat po talijanskim navijacima (40.000 ljudi na stadionu a atmosfera kazaliste) su mi objasnili da na jugu nije tako :-D
    btw: njima je navijacka tribina na sjeveru
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Nenad Jebiv »