• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci  (Prikazano: 2577965 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
"A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline BUDALA

• Senior
Odg: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci
« Odgovori #19741 u: Srpanj 28, 2019, 17:42:18 »
  • Bome ga napunilo ko punjenu papriku ako se jutro po dana poznaje Joca može zaboraviti 20%od budućeg transfera jer ga neće ni bit
    UPRAVA NAPOLJE!(Mamićeve kuje ližete mu skute)

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #19742 u: Srpanj 28, 2019, 18:19:56 »
  • ako se jutro po dana poznaje
    Que?  ;D

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #19743 u: Srpanj 28, 2019, 19:41:22 »
  • Bome ga napunilo ko punjenu papriku ako se jutro po dana poznaje Joca može zaboraviti 20%od budućeg transfera jer ga neće ni bit

Dake 1,7 milijuna eura je jedna od jačih prodaja Joce? Priznaj! :)
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline D2

• Forza Fiume
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #19745 u: Srpanj 29, 2019, 15:07:11 »
  • Njie se proslavio, 1. i 2. gol 0% krivice, a ostala 3 dalo se..., ali jebeš prijateljske.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #19746 u: Srpanj 29, 2019, 15:11:40 »

• Reci ti njima! ;)
    https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/hnl/legenda-varazdina-nakon-poraza-ovo-je-sramota-ne-ide-mi-u-glavu-zbog-cega-bismo-trebali-poklanjati-golove-ili-pustiti-utakmicu-hajduku/9176843/
    "Žao mi je zbog toliko publike što opet poklanjamo golove i mislim da bismo se trebali zapitati. Nismo opasni prema naprijed, draže mi je izgubiti 10:0 pa znam da sam imao tri-četiri mrtve šanse. Razočaran sam, ako je u meni problem spreman sam sjesti na klupu, no neki bi se trebali zapitati kako igramo. Realan je manjak kvalitete, no kad igraš doma, pred toliko publike, trebaš srce ostaviti na terenu. Raditi za tog 12. igrača. Mislim da je ovo sramota, bez obzira što je to Hajduk. Ne ide mi u glavu. Zbog čega bismo trebali poklanjati golove ili pustiti utakmicu Hajduku, pa nije Hajduk ekipa ekstra klase. OK, shvaćam da imaju nekoliko igrača koji rade razliku, ali poklon golovi ne smiju se događati. Ja sam u 36. godini, međutim trošim se maksimalno. Nisam u godinama da prođem dva igrača i zabijem, ti koji igraju moraju pripremiti akcije za mene. U dvije utakmice imao sam dva šuta iz auta", grmio je nezadovoljni Benko nakon susreta."
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #19747 u: Srpanj 29, 2019, 17:20:47 »

• Reci ti njima! ;)
    https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/hnl/legenda-varazdina-nakon-poraza-ovo-je-sramota-ne-ide-mi-u-glavu-zbog-cega-bismo-trebali-poklanjati-golove-ili-pustiti-utakmicu-hajduku/9176843/
    "Žao mi je zbog toliko publike što opet poklanjamo golove i mislim da bismo se trebali zapitati. Nismo opasni prema naprijed, draže mi je izgubiti 10:0 pa znam da sam imao tri-četiri mrtve šanse. Razočaran sam, ako je u meni problem spreman sam sjesti na klupu, no neki bi se trebali zapitati kako igramo. Realan je manjak kvalitete, no kad igraš doma, pred toliko publike, trebaš srce ostaviti na terenu. Raditi za tog 12. igrača. Mislim da je ovo sramota, bez obzira što je to Hajduk. Ne ide mi u glavu. Zbog čega bismo trebali poklanjati golove ili pustiti utakmicu Hajduku, pa nije Hajduk ekipa ekstra klase. OK, shvaćam da imaju nekoliko igrača koji rade razliku, ali poklon golovi ne smiju se događati. Ja sam u 36. godini, međutim trošim se maksimalno. Nisam u godinama da prođem dva igrača i zabijem, ti koji igraju moraju pripremiti akcije za mene. U dvije utakmice imao sam dva šuta iz auta", grmio je nezadovoljni Benko nakon susreta."

https://www.24sata.hr/sport/u-hajduku-mi-je-bilo-najgore-to-je-bilo-nesto-kao-mobbing-641373

Tko jednom okusi Rijeku, zna kako izgleda kad ode u sranje.

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #19748 u: Srpanj 30, 2019, 10:10:14 »
  • Ma taj Benko je isto "zrak u glavu".

Ono što sam bio rekao nakon utakmice protiv Rijeke , stojim i do toga nakon ove njihove protiv hajduka. Tip je frustriran maksimalno. On se trudi?
    Pa Krstanović je za njega Makelele u broju pretrčanih kilometara, da ne kažem kako više radi za momčad.
    Može netko reći što hoće, ali ne upisuje se slučajno Krle u listu strijelaca i u Lokomotivi i Belupu, dok ovaj šeće u drugoligašu...

I onda je još kao ne svojom voljom otišao iz Rijeke. Da nije otišao uništio bi Kramu, kao što tu "ubija" onog njihovog malog Kolarića, Posavca, Đuraseka...

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #19749 u: Srpanj 30, 2019, 11:05:05 »
  • Ma taj Benko je isto "zrak u glavu".
    Ono što sam bio rekao nakon utakmice protiv Rijeke , stojim i do toga nakon ove njihove protiv hajduka. Tip je frustriran maksimalno. On se trudi?
    Pa Krstanović je za njega Makelele u broju pretrčanih kilometara, da ne kažem kako više radi za momčad.
    Može netko reći što hoće, ali ne upisuje se slučajno Krle u listu strijelaca i u Lokomotivi i Belupu, dok ovaj šeće u drugoligašu...
    I onda je još kao ne svojom voljom otišao iz Rijeke. Da nije otišao uništio bi Kramu, kao što tu "ubija" onog njihovog malog Kolarića, Posavca, Đuraseka...

Falio si bit, nije tu bitan Benko, nego ono boldano crveno što je rekao. Stavio bi i onog čije ime se ne spominje tu da je tako nešto izjavio ;)

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #19750 u: Srpanj 30, 2019, 12:39:57 »
  • https://www.index.hr/sport/clanak/dinamo-raskida-ugovor-s-promasajem-od-pola-milijuna-eura/2105027.aspx

Čim ovakav naslov stavlja Smrdex, imam osjećaj da dolazi! Dobrodošao Jan, bit ćeš dobar :)

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #19751 u: Srpanj 30, 2019, 12:46:26 »
  • https://www.index.hr/sport/clanak/dinamo-raskida-ugovor-s-promasajem-od-pola-milijuna-eura/2105027.aspx

Čim ovakav naslov stavlja Smrdex, imam osjećaj da dolazi! Dobrodošao Jan, bit ćeš dobar :)

Da, mogao bi doći, i već se spominjao u nekoliko prijelaznih rokova.

Nisam ga primijetio kao neko čudo, ali niti kao posebnu rupetinu.. lani bio standardan u Lokomotivi, godinu prije polu-standardan u Dinamu.. ako naša struka procijeni da je pravi izbor za pokrit rupu na lijevom beku, nadajmo se da su u pravu  :)

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #19752 u: Srpanj 30, 2019, 13:02:34 »
  • U Lokomotivi je prošlu sezonu dobro odigrao. No ja bi ipak više volio popunjavanje iz vlastitih redova. Nije baš toliko bolji od onih što su već kod nas.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #19753 u: Srpanj 30, 2019, 13:07:30 »
  • Mislim da je jedina prepreka plaća! Da li je spreman na 3x manja primanja, ali i priliku da kad god poželi uzme luftić u Opatiji i ode do Cresa ili u omiljenim Ipanema japankama se prošeta do Vojaka (vrh, ne kvartt kod Krimeje :) ).

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #19754 u: Srpanj 30, 2019, 13:14:45 »
  • D2, skuzio sam sto je bit postavljanja tog članka, naravno super je to ruganje Hajduku.

Samo sam iskoristio priliku da se nadovežem svojim mišljenjem o doticnom