• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci  (Prikazano: 2708818 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 1962

• Senior
Re: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci
« Odgovori #14685 u: Svibanj 04, 2013, 14:19:34 »
  • FoFi wrote:
    Citat:
    Rekapitulacija onoga što ja vidim i što bi htio za sljedeću sezonu (boldani su novi, u kurzivu otpisani):
    Golmani: Vargić, Mance
    Stoperi: Knežević, Marić, Datković, Župarić, Neretljak
    Lijevi bok: Škarabot, Milić, Čaval
    Desni bok: Lešković, Mierzejevski, (Miloš)
    Zadnji vezni: Kreilach, Bezmozgec, Močinić, Andrijašević
    Krilo, bočni vezni: Anas, Kvržić, Jugović, Mujanović, Gabrić
    Ofenzivni vezni: Alispahić, Weitzer
    Drugi napadač: Čulina, Mutobmo
    Špica: Benko, Cesarec, Jogan

Po meni prije će biti ovako (i to više mislim po odnosu Keka prema njima nego po vlastitom mišljenju):
    Stoperi: Knežević, Marić, Datković, Neretljak
    Lijevi bok: Škarabot, pojačanje
    Desni bok: Lešković, pojačanje
    Zadnji vezni: Kreilach, Brezovec, Močinić
    Krilo, bočni vezni: Anas, Kvržić, Jugović, Mujanović, Čulina
    Ofenzivni vezni/polušpica: Alispahić, Cesarec, pojačanje
    Špica: Benko, Jogan, pojačanje
    Mislim da su svi "novi" osim Anasa i Osječana debeli račun bez krčmara i da će se iznenada pojaviti neki sasvim novi igrači (kao što je bilo i ljetos).  Koliko čujem, trenutno se pregovara sa bar 10-15 drugih (više vani nego u hnl-u) + čeka se odluka idemo li u Europu ili ne.  Ako se uđe u Europu investirat će se u 3-4 prava pojačanja, da se što duže održi tamo i zaradi pare, pa onda na iduće ljeto prodaja par naših iz izloga.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline robigno

• Veteran
    « Odgovori #14686 u: Svibanj 04, 2013, 14:49:16 »
  • Čini mi se da je operacija "povratak u Hrvatsku" puno teži nego što će biti pregovori s klubom....
    Ako se  "sin" živ vrati sve poslije ćemo lako :D

Offline vlinicx

• Veteran
    « Odgovori #14687 u: Svibanj 04, 2013, 14:50:29 »
  • A kockarnice čekaju :D I da će bit krize druge godine.
    Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.

Offline jani

• Veteran
    « Odgovori #14688 u: Svibanj 04, 2013, 14:57:36 »
  • Citat: "1962"
    Po meni prije će biti ovako (i to više mislim po odnosu Keka prema njima nego po vlastitom mišljenju):
    Stoperi: Knežević, Marić, Datković, Neretljak
    Lijevi bok: Škarabot, pojačanje
    Desni bok: Lešković, pojačanje
    Zadnji vezni: Kreilach, Brezovec, Močinić
    Krilo, bočni vezni: Anas, Kvržić, Jugović, Mujanović, Čulina
    Ofenzivni vezni/polušpica: Alispahić, Cesarec, pojačanje
    Špica: Benko, Jogan, pojačanje
    Mislim da si vrlo blizu.
    Možda jedan ili dva naša odu, a nisam ni siguran kakav je status Jogana (šta nije posudba do ljeta?). Kek će već prosuditi da li se isplati njega dovoditi (meni se osobno sviđa, ali na bazi vrlo male minutaže)

Offline bottom

• Junior
      • http://www.otombottom.co.cc
    « Odgovori #14689 u: Svibanj 04, 2013, 20:03:23 »
  • Citat: "jani"
    ...a nisam ni siguran kakav je status Jogana (šta nije posudba do ljeta?). Kek će već prosuditi da li se isplati njega dovoditi (meni se osobno sviđa, ali na bazi vrlo male minutaže)
    šta brzo svrši?
    Cilj u sezoni 2012/2013 je biti peti ili eventualno šesti na tablici. (D. Mišković)

Offline smirena bubica

• Junior
    « Odgovori #14690 u: Svibanj 04, 2013, 20:18:49 »
  • Citat: "bottom"
    Citat: "jani"
    ...a nisam ni siguran kakav je status Jogana (šta nije posudba do ljeta?). Kek će već prosuditi da li se isplati njega dovoditi (meni se osobno sviđa, ali na bazi vrlo male minutaže)
    šta brzo svrši?
    :lol:  :lol:

Pa i meni se ono sto je Jogan pokazao cini ok, ali trebao bi odigrat bar jednu utakmicu 90 minuta da bi to bilo nesto opipljivo...
    "Ja nisam kontra modernog nogometa. Ja sam kontra kontra kontra kontra modernog nogometa" A.F.

\'U biti znam šta je naš identitet. To su kompleksi koji nam drugi nabiju u datom trenutku.\' Projekt

Offline 1962

• Senior
    « Odgovori #14691 u: Svibanj 04, 2013, 21:55:19 »
  • Možda sutra s Dinamom?  Bila bi logična zamjena za Benka - Ces. i ako igra, nije pravi centarfor, a Kek ima i zadaću isprobati sve igrače, radi sezone 2014.  Mislim da će dobiti barem pola sata, kad se Ces umori ili ako budemo jurili rezultat.

Offline FoFi

• Senior
    « Odgovori #14692 u: Svibanj 04, 2013, 22:01:51 »
  • Kako ne bi bilo nesporazuma ponavljam krucijalni dio i to boldan.
    Citat: "1962"
    FoFi wrote:
    Citat:
    Rekapitulacija onoga što ja vidim i što bi htio za sljedeću sezonu
    Teško i ja i ti možemo znati što Kek misli, uostalom ima do kraja prvenstva još 4 utakmice da stekne potpuni uvid.
    Mislim, možda će uz Anasa, Alispahića i Cesarca doista dovesti i četvrtog igrača za jedno jedino mjesto polušpice. Možda. Možda stvarno se rješe Mutobma, a Jogana ostave i onda uz njega i Benka (i Cesarca) uzmu još jednog napadača. I možda stvarno i zaista ne dovedu ni jednog centralnog (defanzivnog) veznog pa ostanemo samo na Kreilachu, Brezovcu i Močiniću koji konkuriraju za 2 mjesta, a za 2 mjesta na krilu imamo konkurenciju od minimalno 5 igrača. Možda, ali nije vjerojatno.

Offline toro1

• Pionir
    « Odgovori #14693 u: Svibanj 04, 2013, 22:07:48 »
  • Citat: "FoFi"
    Kako ne bi bilo nesporazuma ponavljam krucijalni dio i to boldan.
    Citat: "1962"
    FoFi wrote:
    Citat:
    Rekapitulacija onoga što ja vidim i što bi htio za sljedeću sezonu
    Teško i ja i ti možemo znati što Kek misli, uostalom ima do kraja prvenstva još 4 utakmice da stekne potpuni uvid.
    Mislim, možda će uz Anasa, Alispahića i Cesarca doista dovesti i četvrtog igrača za jedno jedino mjesto polušpice. Možda. Možda stvarno se rješe Mutobma, a Jogana ostave i onda uz njega i Benka (i Cesarca) uzmu još jednog napadača. I možda stvarno i zaista ne dovedu ni jednog centralnog (defanzivnog) veznog pa ostanemo samo na Kreilachu, Brezovcu i Močiniću koji konkuriraju za 2 mjesta, a za 2 mjesta na krilu imamo konkurenciju od minimalno 5 igrača. Možda, ali nije vjerojatno.

a možda su u šumi  :wink:

Offline Che Gevara

• Morčić
    • **
    « Odgovori #14694 u: Svibanj 04, 2013, 22:24:39 »
  • a možda u bunaru :lol:
    Hasta la vittoria per siempre.

Offline bottom

• Junior
      • http://www.otombottom.co.cc
    « Odgovori #14695 u: Svibanj 04, 2013, 23:32:02 »
  • Citat: "Che Gevara"
    a možda u bunaru :lol:
    Ananas je za sada jedino "pojačanje" koje se spominje... bojim se da je u paketu i njegov brat također...
    Nadam se da uprava čeka ishod izlaska u EL. Nama u tom slučaju trebaju gotovi igrači, a ne "čekanje" da uđu u formu.

Živi bili pa vidjeli... Eto, radnički dobio zvezdu... Za nas je to loše
    Cilj u sezoni 2012/2013 je biti peti ili eventualno šesti na tablici. (D. Mišković)

Offline Murinjo

• Inćun
    • *
    « Odgovori #14696 u: Svibanj 08, 2013, 10:25:24 »
  • Zanimljivo je ovo pojačanje(ofenzivni vezni) koje će igrati 12 utakmicu za redom(ugovor na 4 godine) ?!
    A vidoviti Sale napisao 20.12.2012 na FF forumu ?!
    Ovo:

vidim da se vecina vas ne obazire previse na ovaj transfer alispahica (jer je valjda ok sutjeti kad je nesto dobro, a dobiti solidnog igraca za nula kuna definitivno nije lose), ali cak i maloj djeci bi trebalo biti jasno da nista nije besplatno pa tako ni ovo

sumnjam da se ove godine ista moze dogoditi, ali sljedece godine rijeka moze biti samo bolja i definitivno mi ne bi bilo drago da moram gledati ''misteriozno'' prosipanje bodova lokomotivi, radniku i slicnima
    ne kazem da ce se posljedice alispahicevog transfera manifestirati na taj nacin, ali nekako definitivno hoce i ja sigurno necu zatvarati oci pred kristalno ocitim mutnim poslovima

nije da mi ovdje ista mozemo napraviti jer ce se stvari razvijati kako je planirano bez obzira na nas, ali definitivno se ne zelim osjecati kao da sam pao s marsa kad mi netko za koju godinu kaze ''sto sad hoces, znas kako prolazi onaj tko s vragom tikve sadi''

Offline smirena bubica

• Junior
    « Odgovori #14697 u: Svibanj 08, 2013, 11:07:22 »
  • Citat: "Murinjo"
    Zanimljivo je ovo pojačanje(ofenzivni vezni) koje će igrati 12 utakmicu za redom(ugovor na 4 godine) ?!
    A vidoviti Sale napisao 20.12.2012 na FF forumu ?!
    Ovo:

vidim da se vecina vas ne obazire previse na ovaj transfer alispahica (jer je valjda ok sutjeti kad je nesto dobro, a dobiti solidnog igraca za nula kuna definitivno nije lose), ali cak i maloj djeci bi trebalo biti jasno da nista nije besplatno pa tako ni ovo

sumnjam da se ove godine ista moze dogoditi, ali sljedece godine rijeka moze biti samo bolja i definitivno mi ne bi bilo drago da moram gledati ''misteriozno'' prosipanje bodova lokomotivi, radniku i slicnima
    ne kazem da ce se posljedice alispahicevog transfera manifestirati na taj nacin, ali nekako definitivno hoce i ja sigurno necu zatvarati oci pred kristalno ocitim mutnim poslovima

nije da mi ovdje ista mozemo napraviti jer ce se stvari razvijati kako je planirano bez obzira na nas, ali definitivno se ne zelim osjecati kao da sam pao s marsa kad mi netko za koju godinu kaze ''sto sad hoces, znas kako prolazi onaj tko s vragom tikve sadi''

Pa ispada da je u biti bio u krivu, zar ne?
    jer sudeći po prikazanom, Mamić nam nije učinio nikakvu uslug prodajom Alispahića već nas je lijepo zeznuo.. Dakle samim time straha od misterioznog prosipanja bodova ne bi trebalo biti zar ne? :)
    "Ja nisam kontra modernog nogometa. Ja sam kontra kontra kontra kontra modernog nogometa" A.F.

\'U biti znam šta je naš identitet. To su kompleksi koji nam drugi nabiju u datom trenutku.\' Projekt

Offline Ris

• Morčić
    • **
    « Odgovori #14698 u: Svibanj 08, 2013, 11:23:59 »
  • ma kakva usluga za alispahica ? mislim ljudi jos uvjek razmisljate ko trcerazredna sirotinja. Jel neko tvarno misli da bi Misko a da ne spominjem Volpija pristao na to da izigrava marionetu za igraca kojeg da bas strasno zeli moze iskesirat suta ?

Stvarno neko misli da bi se isao iglrat sa svojim poslovnim ugledom neko ko je na svijetskoj sceni da glumi marionetu nekog HNL serifa ?

Offline vutra

• Veteran
    « Odgovori #14699 u: Svibanj 08, 2013, 12:10:27 »
  • Ulazak social sporta u Rijeku - Samo se vi veselite, sad cete vidjet kad budemo morali Volpiu zauzvrat dati luku Rijeka,lucicu na kantridi i pecinama i pola opatije zauzvrat...zapamtite nista nije mukte!!
    Dinamo nam prepusti igraca koji kod njih ne igra(jer nema pojma) - Dogovor izmedju Mamica i Miskovica...nista nije besplatno!
    Pozovemo sve predstavnike hrvatskih klubova na bijelu noc - Mamic je bio, Rijeka postaje Dinamova podruznica!
    Miskovic gleda utakmicu sa Misnistrima iz Nigerije na kantridi - Ste vidjeli onog jednog sta je imao oziljke kao da ga je Joker dohvatio?Kakvi su to misnistri...crno nam se pise ako se sa takvima druzi!
    Izgradit cemo novi stadion sa nasim novcem - Ma izgradit cete vi kurac,nema boljeg stadiona od kantride..uostalom di ce atletika?...kraljica svih sportova. Ma i hotel bis izgradio u sklopu stadiona a?Eto reko sam vam ja da ce sve doc na naplatu...sigurno ce gradit hotel iz gradskog proracuna...

Dobrodosli na FF forum.
    Živjeti u Rijeci oduvijek je značilo voljeti Rijeku bez ikakve kalkulacije, neovisno o bilo čemu...