• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci  (Prikazano: 2556668 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Traxxtor™

• Forza Fiume
Odg: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci
« Odgovori #18030 u: Kolovoz 31, 2015, 16:59:28 »
  • 0
  • 0
  • sa 70k na 350k vrijednosti u 2 god

500% rast cijene, ocito je u drasticnom rastu forme, po tome...

Neka je kao Ristovski i svi zadovoljni  ;)

Online moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #18031 u: Kolovoz 31, 2015, 19:40:53 »
  • 0
  • 0
  • Rastanak s Rijekom nije prošao u najljepšem tonu...
    "Jooj, prije svega ja sam zahvalan Rijeci na svemu. To je bila jedna lijepa stanica u mojoj karijeri koja mi je pomogla u nogometnoj, ali i ljudskoj izgradnji. U Rijeci sam doživio toliko lijepih trenutaka; od šefa Keka, gazde Miškovića, navijača, ali i svih ljudi u gradu. S navijačima sam imao sjajan odnos, na svakom koraku uživao veliku podršku. Na kraju je bilo možda nekih trzavica, ali sve je to ispalo prenapuhano. Ništa nije bilo tako strašno kao što se to predstavljalo. Ili je netko nešto pogrešno razumio ili namjerno nešto krivo prenio."

Znači, Rijeka vam ostaje pozitivna priča?
    "I više od toga. U Rijeci su baš svi prema meni bili korektni u protekle dvije godine, na Kantridi sam se afirmirao kao igrač. Pa Rijeka me, kada u Dinamu nisam bio u ozbiljnim vizijama, prva uzela i dala mi priliku. Rijeka me dovela i na prag reprezentacije, pa ću zauvijek biti zahvalan i gradu i klubu" završio je Ivan Tomečak koji je u Dnjipru izabrao broj 22. Njegova 'jedanaestica' bila je zauzeta...
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline miami

• Veteran
    « Odgovori #18032 u: Rujan 01, 2015, 03:02:01 »
  • 0
  • 0
  • Rastanak s Rijekom nije prošao u najljepšem tonu...
    "Jooj, prije svega ja sam zahvalan Rijeci na svemu. To je bila jedna lijepa stanica u mojoj karijeri koja mi je pomogla u nogometnoj, ali i ljudskoj izgradnji. U Rijeci sam doživio toliko lijepih trenutaka; od šefa Keka, gazde Miškovića, navijača, ali i svih ljudi u gradu. S navijačima sam imao sjajan odnos, na svakom koraku uživao veliku podršku. Na kraju je bilo možda nekih trzavica, ali sve je to ispalo prenapuhano. Ništa nije bilo tako strašno kao što se to predstavljalo. Ili je netko nešto pogrešno razumio ili namjerno nešto krivo prenio."

Znači, Rijeka vam ostaje pozitivna priča?
    "I više od toga. U Rijeci su baš svi prema meni bili korektni u protekle dvije godine, na Kantridi sam se afirmirao kao igrač. Pa Rijeka me, kada u Dinamu nisam bio u ozbiljnim vizijama, prva uzela i dala mi priliku. Rijeka me dovela i na prag reprezentacije, pa ću zauvijek biti zahvalan i gradu i klubu" završio je Ivan Tomečak koji je u Dnjipru izabrao broj 22. Njegova 'jedanaestica' bila je zauzeta...

nakon svega mislim da je Kek htio da odigra jucer pa da ode ali njegovi manageri su inzistirali da ode, kako ne mora traziti dopust jer ako ponuda stigne klausa se automatski aktivira da moze potpisati Erceg ga natjerao da ode

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #18033 u: Rujan 01, 2015, 09:23:31 »
  • 1
  • 0
  • Mislim da bi trebalo biti normalno odigrati nekakvu zadnju utakmicu i oprostiti se od navijača i kluba. Ako to nije moguće, onda barem na nekakvoj brzinskoj pressici ili preko videa za klubski Youtube kanal (imamo li nakon Severa uopće više to u funkciji).

Otišli su i Leovac i on bez javnog pozdrava s navijačima i klubom. Ovakvi odlasci za sobom samo ostavljaju nepotrebne repove.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Online moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #18034 u: Rujan 01, 2015, 10:25:10 »
  • 0
  • 0
  • Mislim da bi trebalo biti normalno odigrati nekakvu zadnju utakmicu i oprostiti se od navijača i kluba. Ako to nije moguće, onda barem na nekakvoj brzinskoj pressici ili preko videa za klubski Youtube kanal (imamo li nakon Severa uopće više to u funkciji).

Otišli su i Leovac i on bez javnog pozdrava s navijačima i klubom. Ovakvi odlasci za sobom samo ostavljaju nepotrebne repove.
    meni se svidja ideja,ako nis drugo onda onako pred utakmicu na razglas pozdrav,obracanje ili tako nesto

a treba bit iskren,i ja sam se nalozio a nisam imao pojma o cemu se radi,skola za ubuduce
    http://www.novilist.hr/Sport/NK-Rijeka/Tomecak-Rijeka-mi-je-dala-sve-i-zato-cu-se-vratiti
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #18035 u: Rujan 01, 2015, 11:16:12 »
  • 0
  • 0

meni se svidja ideja,ako nis drugo onda onako pred utakmicu na razglas pozdrav,obracanje ili tako nesto

a treba bit iskren,i ja sam se nalozio a nisam imao pojma o cemu se radi,skola za ubuduce
    http://www.novilist.hr/Sport/NK-Rijeka/Tomecak-Rijeka-mi-je-dala-sve-i-zato-cu-se-vratiti

Sada će valjda montirati onaj veliki semafor pa kad su se već znali vrtjeti razni video klipići nije problem pustiti i jedan od 30ak sekundi u kojem igrač kaže pa, pa, odoh ja bilo mi je drago i drugi put.

Evo ja očekujem da se naknadno napravi i pusti takav video s "Onim čije se ime ne smije  izreći"  ;D 8)
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #18036 u: Rujan 01, 2015, 16:03:32 »
  • 0
  • 0
  • Evo ja očekujem da se naknadno napravi i pusti takav video s "Onim čije se ime ne smije  izreći"  ;D 8)
    Forum je službeno dobio svog Voldemorta!

Offline miami

• Veteran
    « Odgovori #18037 u: Rujan 01, 2015, 16:11:47 »
  • 0
  • 0
  • mene zivo interesira zasto je taj pobjegao preko noci , ako netko zna istinu bio bi mu zahvalan ako mi moze poslati na PM, toliko se o tome prica na oba foruma, javna tajna a mi izvana nikako da skuzimo o cemu se radi  :'( :-\ :-X :-[ :P

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #18038 u: Rujan 01, 2015, 16:21:18 »
  • 0
  • 0
  • O kome vi govorite??  ???
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #18039 u: Rujan 01, 2015, 16:44:43 »
  • 0
  • 0
  • Kako o kome pa o Onom čije se ime ne smije izreći. Ne kužim što nije jasno ;)

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #18040 u: Rujan 01, 2015, 17:49:25 »
  • 0
  • 0
  • ??? Jesam li ja glup ali ne razumijem....

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #18041 u: Rujan 01, 2015, 18:15:28 »
  • 0
  • 0
  • ??? Jesam li ja glup ali ne razumijem....

Oboje? (I nepismen) :)

Ali... ovo je ozbiljno trolanje. Sad ste i mene zbunili. Govorimo li o stablima ili o bijelim bubrezima?

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #18042 u: Rujan 01, 2015, 18:18:22 »
  • 0
  • 0
  • Daj molim te ne pametuj. Stvarno nemam pojma o kome se tu radi. Da li bi netko bio ljubazan i uputio me jer se osjecam izostavljeno?

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #18043 u: Rujan 01, 2015, 18:48:09 »
  • 0
  • 0
  • Ali...ali...ne smijemo o njemu. ;D

Aktualni igrač Palerma, svaki muškarac ima dva njegova prezimena, njegov nos velik je kao u Ibrahimovića... Treba još?

Offline aahzinho

• Junior
    « Odgovori #18044 u: Rujan 01, 2015, 19:56:30 »
  • 0
  • 0
  • Inicijali su mu Emđej. :-D