• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci  (Prikazano: 3736793 puta)

0 Članova i 12 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline lavic

• Veteran
Odg: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci
« Odgovori #18375 u: Svibanj 02, 2016, 00:56:58 »
nego koga dovesti u vezi da je ofezivan i da pokrene igru ove ekipe? jer bez toga neće ići, trebaju nam dva takva najmanje.

Nema pomoći, Kek bi i od Messija napravio beka.

Offline black label

• Forza Fiume
« Odgovori #18376 u: Svibanj 02, 2016, 08:13:44 »
Kad smo već kod toga...Cico je u intervjuu za SN rekao da Kranjčar nije htio doći u Rijeku iz razloga što nije bio niti blizu natjecateljski spreman i da to ne bi bilo pošteno niti prema Rijeci niti prema sebi samom. Trebalo bi mu puno vremena da se dovede u red i Rijeka ne bi imala ništa od toga.

Isto tako kaže da Kranjčar i dalje ima neke ponude i da će sigurno raditi na tome da se vrati europskom nogometu kad se vrati u formu.

Što se Cice tiče, navodno će uzeti pauzu tokom Eura i onda razmišljati kamo će ali klub u koji bude išao mora bii ambiciozan i organizacijski posložen. Meni je osobno zvučalo kao da je bacio hint. Njega smo zaboravili u kontekstu mogućih trenera.
''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline BUDALA

• Senior
« Odgovori #18377 u: Svibanj 02, 2016, 19:49:26 »
He,he ofezivni trener zapapćen po najvećem broju uzastopnih poraza u Rijekinom povijest...poznata anegdota kad su se isli bacit umore na plazu kad su odigrali 1:1 ćini mi se s dragocoljcem i prekinuli niz...bar bi besplatne ture cuge ulećivale na gostovanjima.Cico je uvjek bio galantan prema navijačima
UPRAVA NAPOLJE!(Mamićeve kuje ližete mu skute)

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #18378 u: Svibanj 02, 2016, 20:01:44 »
nije meni kranjcar nesto ko trener,onako iskreno.
s nama je igrao atraktivno ali smo pusili ko veliki,a repka ,tamo sam ga zapamtio po onoj kekovskoj,kad je za prsu rekao da je on kriv da nisu pobijedili zato jer nije zabio gol a to je njegov posao.
ali iskreno neznam koga bi doveo,najradije bi da se kek poslozi i da krene jedna rapsodija
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline c00lme

• Morčić
  • **
« Odgovori #18379 u: Svibanj 02, 2016, 21:40:16 »
nije meni kranjcar nesto ko trener,onako iskreno.
s nama je igrao atraktivno ali smo pusili ko veliki,a repka ,tamo sam ga zapamtio po onoj kekovskoj,kad je za prsu rekao da je on kriv da nisu pobijedili zato jer nije zabio gol a to je njegov posao.
ali iskreno neznam koga bi doveo,najradije bi da se kek poslozi i da krene jedna rapsodija
Možda Ranieri bude spreman za novi izazov kad zavrsi u liecesteru  .... Ili prosinecki u Azerbajdžanu:))

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Offline goginho

• Forza Fiume
« Odgovori #18380 u: Svibanj 04, 2016, 00:10:18 »
Kao kvalitetna alternativa jedino mi Vahid Halihodzic pada na pamet ali mislim da Kek nije jos dosegao svoj limit u Rijeci, realno i njemu je lov na titulu bio nesto novo sa realno slabijom ekipom od dinama.. da pogrijesio je u nekim tekmama, Aberdeen, Belupo i nizevi remija dat ce gorak okus sezoni ali sa druge strane treba respektirati sakupljene bodove.. na ljeto treba vidjeti ako ima motiva i zara za iskorak a trebat ce i podrska uprave u osvjezenju ekipe..

Sorry za off topic

Offline Marin_ri

• Forza Fiume
« Odgovori #18381 u: Svibanj 04, 2016, 17:00:19 »
Vaha je 1 000 000 eura po sezoni...barem...
Iako ako ocemo neki iskorak jednog dana trebat ce i o tim ciframa razmisljat

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

NAČIN ŽIVOTA JE DA RIJEKU VOLIM JA!!

Offline goginho

• Forza Fiume
« Odgovori #18382 u: Svibanj 04, 2016, 17:08:51 »
Vaha je 1 000 000 eura po sezoni...barem...
Iako ako ocemo neki iskorak jednog dana trebat ce i o tim ciframa razmisljat

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Moguce, mislim da je 800k bio placen u dinamu, neznam koliko mu je Alzir placao..
Ako sam dobro skuzio trenutno vodi Japan tako da ionako je zasad nedostupan..

Offline c00lme

• Morčić
  • **
« Odgovori #18383 u: Svibanj 04, 2016, 19:51:24 »
Kao kvalitetna alternativa jedino mi Vahid Halihodzic pada na pamet ali mislim da Kek nije jos dosegao svoj limit u Rijeci, realno i njemu je lov na titulu bio nesto novo sa realno slabijom ekipom od dinama.. da pogrijesio je u nekim tekmama, Aberdeen, Belupo i nizevi remija dat ce gorak okus sezoni ali sa druge strane treba respektirati sakupljene bodove.. na ljeto treba vidjeti ako ima motiva i zara za iskorak a trebat ce i podrska uprave u osvjezenju ekipe..

Sorry za off topic
Dinamo je te sezone kad je vahid vodio imao najmanje golova u sezoni u hnl.... I najviše rezultata 1:0.... Da li stvarno želimo takvu igru??... Čemu mijenjati Keka onda ako misliš dovesti bosanskog Keka?...

Edit :možda prosinecki ne bi bio loš izbor
Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Offline uvijek_rijeka

• Veteran
« Odgovori #18384 u: Svibanj 04, 2016, 21:23:39 »
ako ode kek dovest će vjerovatno bjelicu, neće tražiti neku preveliku plaću a ima kakve takve rezultate iza sebe. ne pada mi na pamet niti jedno drugo ime a da će ga zaista klub i kontaktirat jer ovo sa vahom je sf, prosinečki je neozbiljan za ovakav projekt a cico da ne pričam.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #18385 u: Svibanj 04, 2016, 21:40:01 »
Zašto smo toliko zapeli za Prosineckog, ekipe koje je trenirao nisu imale neki iskorak u rwzultatskom smislu. Svi bi htjeli neku iskusnjaru od trenera, a možda bi nam trebao neki nadobudni mladi lav s mudima i koji je voljan koji put riskirati, kojeg će savjetovat neki stariji i iskusniji trener. Ne mislim sad baš nekog dovesti bez imalo iskustva, nekoga čiji je tim igrao dopadljivo i napadački.
Ili Kekovsku igru, mene iskreno ne jebe previše ako je rezultat tu, ako on izostaje onda sam ljut.
Ja ne želim mjenjat Keka recimo, nek proba nastavit uz manje korekcije, pa da vidimo jel šta naučio. Ali kad bih ga mjenjao uzeo bih u obzir recimo i samira toplaka, njegove ekipe su uvijek igrale dopadljivo, Varaždin(varteks) i sada Inter, ali se i sjećam da je s nekim imao i fijasko. Kako bi se snašao u sredenoj sredini sa ekipom većeg potencijala i pritiska, neznam.
« Zadnja izmjena: Svibanj 04, 2016, 21:46:21 od moreplovac »

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
« Odgovori #18386 u: Svibanj 04, 2016, 22:55:30 »
Zašto uopće mijenjat Keka?  :o

Offline goginho

• Forza Fiume
« Odgovori #18387 u: Svibanj 05, 2016, 00:43:01 »
Ma slazem se nebi ga ni ja mjenjao ali razglaba se o time bi li neki (dohvatljiv) trener s ovom ekipom ucinio vise, ja osobno cisto sumnjam..

Debelo smo off

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #18388 u: Svibanj 05, 2016, 09:00:59 »
pa pisemo o mogucim buducima,nismo off

;D

Offline uvijek_rijeka

• Veteran