• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci  (Prikazano: 2708922 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Žika

• Morčić
  • **
(Nema naslova)
« Odgovori #4695 u: Kolovoz 22, 2008, 01:01:02 »
  • Citat: "RiJeKa"
    Citat: "goginho"
    off topic, neznam u koju temu bi spadala ova rasprava, ali Slaven Belupo je trenutno po svemu (osim tradicije) ispred nas!

imaju sponzora, imaju pametnu politiku, imaju jaèi kadar igraèa + bolju buduænost! pazi oni su veæ sada standardizirali Rodiæa (golman 21g.), Rogulja (stoper 22g.), Kokaloviæ (obrambeni 20g.), Gregurina (veznjak 20g.), Deliæ (veznjak 20g), Jajalo (veznjak 20g) i uz sve to oni su na 2. mjestu bez izgubljene tekme i sa realnim šansama da proðu dalje u europi!

e pa sad, nemožemo se samo vaditi na njihovog jakog sponzora i politièko zaleðe (Polanèec hdz), oni jednostavno imaju viziju razvoja kluba i finu školu nogometa pa i nama mogu biti uzor! našu upravu zbog toga može biti sram jer su donedavno bili daleko od nas (stara ekipa i slabiji rezultati, nikad trofej)! :oops:

ali belupo je momcad bez imperativa, i puno lakse je u vatru gurnut jajala, delica, kokalovica, rodica...

A Rijeka je momèad sa imperativim?!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Žika »

Offline Žika

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #4696 u: Kolovoz 22, 2008, 01:03:19 »
  • Škoro nek ide gdje hoæe, pokazao je koliko zna... bolje je da igra Gerc... Šehiæ me nije baš impresionirao, raðe nek dovedu Vruæinu...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Žika »

Offline goginho

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #4697 u: Kolovoz 22, 2008, 02:39:00 »
  • Citat: "Hacker-ri"
    I ronaldo je imao karijeru pa sad je ***
    Romario
    Itd itd itd

romario, ronaldo??
    jesi ti pri sebi??
    romario je igrao do pred pola godine, imao preko 1000 golova, bla bla.. ronaldo ima 32 i strašnu karijeru (ozljeda ga zaustavile). ja stvarno ne razumijem gdje si ti pronašao sličnost njih i jednog vječitog talenta poput škore koji taj talent nije nikad dokazo?! usporedbe su ti super.. :roll:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od goginho »

Offline goginho

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #4698 u: Kolovoz 22, 2008, 02:40:24 »
  • Citat: "bosanac266"
    http://www.youtube.com/watch?v=2ym-V_YqNKg gol bivšeg igrača , zamisli ga u tandemu s čagljem , nebi nitko smio centar preć

joj kad se sjetim koliko smo se samo dobrih igrača rješili za sitniš..   :cry:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od goginho »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #4699 u: Kolovoz 22, 2008, 06:54:29 »
  • Citat: "Žika"
    Škoro nek ide gdje hoæe, pokazao je koliko zna... bolje je da igra Gerc... Šehiæ me nije baš impresionirao, raðe nek dovedu Vruæinu...
    izgleda da nisi baš razmišljao kad si ovo napisao.....naša uprava traži besplatne igraèe,najèešæe one koji griju klupu ili èak tribine u svom matiènom klubu.....
    u ovo sluèaju šehiæ je pod ugovorom i ako ga dovedu ja osobno idem slavit takav potez uprave....a ako potpišu ugovor na više od godinu dana,imat æu i after party :wink: .....normalno da bi i ja želio vruæinu,ali bez brige,takvu senzaciju nam uprava neæe priredit..... :wink:
    slaven za njega nebi tražio ispod 800 000E......možda rekordno prodajemo igraèe,ali sigurno rekordno ne kupujem :wink:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #4700 u: Kolovoz 22, 2008, 08:57:43 »
  • Potpisao je Dario Dabac, nisam vidio na koliko godina ali vjerujem da nije teško pogoditi. Ugovor je dobio i 20-godišnji vezni Ivor Weitzer iz Rijekine škole koji ostaje na posudbi u Orijentu. Erlichman je otišao nazad u Ameriku, Argentinac je proslijeđen u Orijent na daljnje promatranje. Otpisan je i jedan od juniora, Pilčić.

Interesantna priča o Šehiću. Čovjek se predomišlja, a Rubčić kaže da je, pazite sad ovo, Šehić čak tražio bolji ugovor nego u Slavenu! A ja naivac mislio da je uobičajeno prelaziti u drugu firmu za bolju lovu. :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Offline billy05

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #4701 u: Kolovoz 22, 2008, 09:31:11 »
  • Dabac potpisao na 1+1  :D

toliko su forsirali i novinari i svi oko kluba da taj Dabac potpise, niti da dovodimo Nestu..valjda nece biti jos jedan panj popout Starcevica

nek mu je sa srecom, a i nama...

a sto se tice Sehica, "mi imamo svoje kriterije i od njih ne odstupamo"... ma mos mislit...sportska politika nam je poput humoristične serije Mucke
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od billy05 »
    Bio sam naivan, zaljubljen i mlad...volio sam Rijeku...volim je i sad!!!!

Offline Jole

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #4702 u: Kolovoz 22, 2008, 09:51:23 »
  • Citat: "river"
    A ja naivac mislio da je uobičajeno prelaziti u drugu firmu za bolju lovu. :lol:

baš si naivan, pa tko normalan to radi... bitna je ekipa i gdje se može popit kavica, a kad vidi Vivu iznad stadiona sigurno će pristati na naše uvjete!  :wink:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Jole »
    novac nije sve, ali je dovoljno...

Offline Shrek

• Junior
      • http://www.arka.com.hr
    (Nema naslova)
    « Odgovori #4703 u: Kolovoz 22, 2008, 10:01:14 »
  • Citat: "river"
    Potpisao je Dario Dabac, nisam vidio na koliko godina ali vjerujem da nije teško pogoditi. Ugovor je dobio i 20-godišnji vezni Ivor Weitzer iz Rijekine škole koji ostaje na posudbi u Orijentu. Erlichman je otišao nazad u Ameriku, Argentinac je proslijeðen u Orijent na daljnje promatranje. Otpisan je i jedan od juniora, Pilèiæ.

Interesantna prièa o Šehiæu. Èovjek se predomišlja, a Rubèiæ kaže da je, pazite sad ovo, Šehiæ èak tražio bolji ugovor nego u Slavenu! A ja naivac mislio da je uobièajeno prelaziti u drugu firmu za bolju lovu. :lol:
    sorry, ali nisi u pravu što se tièe Šehiæa. U najboljem sluèaju može dobiti isto para kao u Slavenu. Druga stvar da je on tamo standardan, nama pojaèanje, pa onda traži veæe pare. On tamo za te pare sjedi na klupi. Ako želi igrati nek ide "wage cut", a ako mu je toliko stalo do para, nek sjedi gore na tribini.

Weitzera površno poznam i znam da je miran i staložen deèko, a kako igra nogomet, to ne mogu znati. Junior Pilèiæ, što je on ex-treneru juniora Pilèiæu?

Amerikanac je otišao i bolje da je otišao nego da je potpisao ugovor na godinu dana.

Imam razloga vjerovati da uprava èita naše postove i da je im je to mjerilo javnog mišljenja. Ako je to tako veoma sam ponosan na svih nas, pa makar ako utjeèemo samo 1% na odluke, a izgleda da i više!

Šehiæ je odlièan brzanac, ali pitam se koliko je slièan tip igraèa Križmanu? Ne poznam dovoljno naèin igre Križmana da bi mogao suditi, ali mislim da nam nije u interesu gomilati napadaèe.

1. Ahmad
    2. Križman
    3. Gerc
    4. Škoro
    dosta

Eventualno za polušpicu, pogotovo ako je ljevonog, pa da imamo brze bokove...
    Bilo bi zanimljivo vidjeti našeg kapetana u borbi za prvih 11. Ponaša se kao nedodirljiv, vjerujem da bi mu to samo koristilo da se mora dobro pomuèiti i da onda ne bi birao utakmice. A ako i krene pa ne želi igrati kako treba, izvadio bi ga nakon 15 min i posramio na taj naèin.

Što se tièe Dabca, ako nam ne treba, svaki euro je preskupo plaæen, ali ne vjerujem da ima jaki ugovor. Bio sam skeptièan i za Landeku, pa se pokazalo da nisam u pravu. Vjeruvao sam da æe nam Miladin puno pomoæi, spletom okolnosti je samo na platnom spisku ovu polusezonu...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Shrek »

Offline veruda

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #4704 u: Kolovoz 22, 2008, 10:11:30 »
  • Kako vi ne kužite da on ne želi u Rijeku jer èeka istek ugovora u SB da doðe u Istru...
    on je veæ s nama sve dogovorio....
    Izgleda da Istra postaje privlaènija od Rijeke  :D
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od veruda »

Offline RiJeKa

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #4705 u: Kolovoz 22, 2008, 10:56:08 »
  • daj ti i ta tvoja istra...pises ko da ste u najmanju ruku barcelona...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od RiJeKa »

Offline veruda

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #4706 u: Kolovoz 22, 2008, 11:05:36 »
  • Pa šalim se malo, nemoj se odmah ljutiti....
    samo sam rekao da se on dogovorio sa Istrom za sljedeæu sezonu....trebao je doæi veæ sada, sve je bilo dogovoreno ali nismo htjeli platiti odštetu SB kad je za godinu dana slobodan...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od veruda »

Offline october

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #4707 u: Kolovoz 22, 2008, 11:15:37 »
  • Citat: "veruda"
    Pa šalim se malo, nemoj se odmah ljutiti....
    samo sam rekao da se on dogovorio sa Istrom za sljedeæu sezonu....trebao je doæi veæ sada, sve je bilo dogovoreno ali nismo htjeli platiti odštetu SB kad je za godinu dana slobodan...

Šta si ti neki insajder, "nismo htjeli"
    Da Barcelona, Liverpool.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od october »
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline m

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #4708 u: Kolovoz 22, 2008, 11:31:46 »
  • Citat: "Shrek"
    ..
    Weitzera površno poznam i znam da je miran i staložen deèko, a kako igra nogomet, to ne mogu znati.

Igra odlicno nogomet, barem mali. Cujem da je i u Orijentu medju najboljima, tako da  =D> za potpisivanje ugovora s njim. Nadam se samo da nece zavrsiti ko Malkic & co, bez prave prilike.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od m »

Offline Anonymous

• Novak
    (Nema naslova)
    « Odgovori #4709 u: Kolovoz 22, 2008, 11:40:59 »
  • Dali smo mu rok u kojem mora odluèiti hoæe li prihvatiti našu ponudu ili neæe i ako se uskoro ne javi, od posla neæe biti ništa. Šehiæ je dobar igraè, ali ne toliko da nas može ucjenjivati. Osim toga, ne želimo njegovim dolaskom pod svaku cijenu zatvarati vrata mladim igraèima poput Križmana – kaže Rubèiæ

hmm ako ne žele zatvarati vrata mladim igraèima koji ga k.. onda dovode? Ili æe možda ako doðe za manje novce ta vrata bit manje zatvorena??????? Rubèiæu, Rubèiæu šuplje li ti logike...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Anonymous »