NogometaÅ¡i Rijeke poraženi su na Kantridi u utakmici u kojoj su vodili i vraćali se u igru nakon vodstva Splićana. Rijeka je povela u 21. minuti golom Benka glavom nakon ubačaja Weitzera 1:0 nakon nekoliko propuÅ¡tenih prilika na početku utakmice. Splićani dolaze do izjednačenja u 33. minuti kada Belle ubacuje u riječki kazneni prostor, a na drugoj vratnici sam ostaje Rebić i pogaÄ‘a za izjednačenje – 1:1. Hladan tuÅ¡ Kantrida doživljava u zadnjoj minuti prvog poluvremena. S ruba kaznenog prostora puca Vitaić, loptu na putu do gola pogaÄ‘a Weitzera, mijenja smjer i ulazi u gol pored Lisjaka – 1:2.

U 59. minuti izjednačenje! Ubacio je Brezovec, a Datković s desetak metara glavom u padu pogodio desni kut gostujućeg gola – 2:2. No, umjesto preokreta ‘bijelih’ od 71. minute opet vode gosti. Nakon kornera Splićana, vratar ‘bijelih’ Robert Lisjak promaÅ¡uje loptu, a Glumac sa osam metara pogaÄ‘a prazna vrata za konačnih 2:3 i pobjedu Splita. (Rijeka Danas)