Split – Rijeka 2:0

Riječani su poraženi na gostovanju u Splitu u utakmici koju je prelomila greÅ¡ka vratara Lisjaka. U prvom poluvremenu smo po teÅ¡kom terenu gledali borbenu ali nekvalitetnu utakmicu u kojoj obje ekipe nisu razvile uspjele razviti igru. U 63. minuti Splićani dolaze u vodstvo zaslugom vratara ‘bijelih’ Lisjaka kojemu je lopta upućena iz slobodnog udarca proÅ¡la kroz ruke za 1:0 i vodstvo domaćina. U 70. minuti točku na i stavlja ÄŒop koji koristi loÅ¡u reakciju obrane gostiju i loptu s 5 metara zakucava u mrežu. U 73. minuti je pocrvenio Å vrljuga zbog navodnog lakta u borbi za jednu loptu.

Ipak, da ne bude sve u crnim tonovima, Rijeci na ruku ide rezultat izravnog konkurenta za opstanak u prvoj ligi. Inter je kiksao protiv Lučkog osvojivÅ¡i samo bod umjesto već upisanih tri pa ‘bijeli’ ostaju u igri za 11. mjesto koje osigurava ostanak u ligi. (Rijeka Danas)