Žilina – Rijeka 1:1 (2:3)

U uzvratnoj utakmici trećeg pretkola Europske lige, Rijeka i Žilina odigrali su 1:1, što je pozitivan rezultat za Bijele budući da su u prvoj utakmici pobijedili 2:1. Pogodak za Rijeku postigao je Nikola Pokrivač na asistenciju Anasa Sharbinija u 50. minuti, a završni pritisak Žiline urodio je plodom u 89. minuti kada je grešku dotada odličnog Vargića i zbunjenost obrane iskoristio Mihaljek. U nastavku slavlja domaćih, Knežević je dobio drugi žuti karton te ga neće biti u prvoj utakmici četvrtog pretkola (playoffa) Europske lige.

Rijeku je pratilo oko tristotinjak pripadnika Armade, a vjerujemo kako će se oni, zajedno s igračima i stručnim stožerom Rijeke, na Kvarner vratiti sretni. S nestrpljenjem svi iščekujemo sutrašnji ždrijeb u Nyonu, koji počinje u 13h.

Pozivamo Vas na komentiranje utakmice te ocjenjivanje igrača na našem forumu.