Rijeka – Dinamo 3:0

U sjajnoj atmosferi grotla Kantride, Riječani su torpedirali zagrebački Dinamo u predstavi odigranoj pred nešto manje od 10.000 gledatelja. Rijeka je povela golom Danijela Cesareca u 15. minuti. Golu je prethodila velika gužva i pokušaj Benka glavom koji je Kelava skrenuo u prečku. Cesarec je povratnu loptu s nekoliko metara zakucao u mreži. Nakon gola uslijedila je dominacija modrih ali najveću priliku za gol u sudačkoj nadoknadi propuštaju ‘bijeli’. Nakon centaršuta Cesarca, Mujanović izbjegava zaleđe i izbija sam pred golmana Dinama koji u situaciji 1 na 1 uspijeva spasiti svoj gol.

I u drugom dijelu Dinamo drži loptu, a Rijeka zabija! U 54. minuti lopta nakon odbijanca dolazi do Weitzera koji precizno gađa desni kut Kelavinog gola za pravu euforiju na Kantridi i 2:0 na semaforu! Točku na i ‘bijeli’ stavljaju u 82. minuti. Vrsaljko povlači s leđa Čulinu, sudac pokazuje na bijelu točku koju rutinski realizira Kreilach – 3:0. (Rijeka Danas