Cibalia – Rijeka 4:1

‘Bijeli’ su u Vinkovcima nastavili lošu seriju započetu ispadanjem iz Kupa protiv Nedelišća. Cibalia im je za 26 minute zabila i 3 gola i riješila utakmicu. Poveli su domaćini već u 2. minuti autogolom Neretljaka koji je natrčao na loptu ubačenu u riječki peterac. U 16. minuti je već 2:0 nakon što je Terzić s centra gotovo neometan došao do šesnaesterca gostiju, uposlio Matoša koji zabija za povećanje vodstva. U 26. minuti Mišića u gostujućem šesnaestercu obara Knežević. Sudac pokazuje na bijelu točku koju sigurno realizira Matoš za 3:0. Mogli su do kraja prvog dijela Vinkovčani i povećati vodstvo da udarac Župarića glavom s crte nije spasio Čaval.

U 57. minuti Rijeka smanjuje na 3:1. Strijelac je Brezovec prekrasnim golom s 25 metara. Točku na i stavlja Terzić također vrlo lijepim golom nakon udarca s kuta šesnaesterca ‘bijelih’.(www.rijekadanas.com)