• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: mediji i hrt  (Prikazano: 2506 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bosanac266

• Forza Fiume
mediji i hrt
« u: Kolovoz 03, 2007, 10:38:26 »
  • Zar je pošteno da HRT uz utakmicu u osjeku gdje igraju dva kluba s najviše bodova prenose utakmicu inter dinamo , inter koji je poduvo 7 golova od hajduka , koji nema jednog jedinog boda, ali najviše me boli što glasnogovornik dinama vodi emisiju HNL ,zašto jučer nije u prijenos ušla utakmica slavena i albanaca , a on je  jedini zaslužio prijenos , zašto su u novom listu dvije starnice o hajduku i dinamu , a mali odlomak koji sve skupa nema 50 riječi o slavenu. ljudi očekuju bolju ligu i više gledatelja ali kako kad se kroz medije guraju samo dva kluba. zašto klubovi nebi bili bar na državnim medijima podjednako zastupljeni
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bosanac266 »

Offline Anonymous

• Novak
    Re: mediji i hrt
    « Odgovori #1 u: Kolovoz 03, 2007, 11:24:09 »
  • Citat: "bosanac266"
    Zar je pošteno da HRT uz utakmicu u osjeku gdje igraju dva kluba s najviše bodova prenose utakmicu inter dinamo , inter koji je poduvo 7 golova od hajduka , koji nema jednog jedinog boda, ali najviše me boli što glasnogovornik dinama vodi emisiju HNL ,zašto juèer nije u prijenos ušla utakmica slavena i albanaca , a on je  jedini zaslužio prijenos , zašto su u novom listu dvije starnice o hajduku i dinamu , a mali odlomak koji sve skupa nema 50 rijeèi o slavenu. ljudi oèekuju bolju ligu i više gledatelja ali kako kad se kroz medije guraju samo dva kluba. zašto klubovi nebi bili bar na državnim medijima podjednako zastupljeni

ma ne sekiraj se, nek hrt radi kako hoæe. Ne mora prenosit niti jednu utakmicu rijeke (pogotovo ne na kantridi) cijelu sezonu što se mene tièe. samo nek naši lijepo igraju i rasturaju a hrt prepuštam njima. s takvom præijom od ustanove mi se zbilja ne da zamarat.

što se medija i gledatelje tièe, veæina gledatelja navija za ta dva kluba tako da je njihova zastupljenost u programu kao i zaposlenicima sportskog programa prilièno vjeran  odraz javnog mnjijenja.
    inaèe ovo o interu i dinamu te  osijeku i rijeci postoji kao tema drugdje i veæ sam na to odgovorio pa se neæu ponavljat.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Anonymous »

Offline Torpedo

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #2 u: Kolovoz 03, 2007, 11:53:48 »
  • Tako  će uvijek biti  , nema smisla se boriti protiv vjetrenjača. Svake godine isto!

Rijeka mora  imati svoju vlastiti TV kanal  koji ce prenositi utakmicu  , ako ne zeli ovisiti o HRT. Kad igraju doma , prava na prijenos su besplatna , dok u gostima je druga priča. E da nam je liga jaka Rijeka bi mogla i dobro zaraditi , druge drzave bi mogle otkupljivati prava na prijenos, ali to se nikad nece desiti.

Proci ce jos dugo godina, dok se te stvari ne srede.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Torpedo »

Offline weser

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #3 u: Kolovoz 04, 2007, 23:27:09 »
  • I još jednom je HRT pogodio kod izravnog prijenosa utakmice.. Gledatelji na malim ekranima su vidjeli još jednu blamažu Intera, a o važnosti utakmice za "europski" Dynamo govori činjenica da su izvadili Modrića u 30 minuti..dakle umjesto da gledamo derbi utakmicu u Osijeku, utakmicu punu tempa, dinamike i uzbuđenja mi smo dobili priliku gledati prijateljsku utakmicu dvaju bratskih klubova..
    Zato HRT svaka vam čast!!!  =D>  =D>  =D>
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od weser »
    Jedina, vječna, voljena..

Offline 1978

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #4 u: Kolovoz 04, 2007, 23:34:49 »
  • Nisu oni braæa, Inter je Dinamova kuja.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od 1978 »
    "Došlo je do ranog samozadovoljenja kod mojih igraèa"; B. Ivankoviæ

Offline admin

• Forza Fiume!
    • Administrator
    • Forza Fiume
      • http://www.brija.com/
    (Nema naslova)
    « Odgovori #5 u: Kolovoz 05, 2007, 05:08:44 »
  • Citat: "Armaderos"
    Tako  će uvijek biti  , nema smisla se boriti protiv vjetrenjača. Svake godine isto!

Upravo tako!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od admin »

Offline admin

• Forza Fiume!
    • Administrator
    • Forza Fiume
      • http://www.brija.com/
    (Nema naslova)
    « Odgovori #6 u: Kolovoz 05, 2007, 05:09:04 »
  • Citat: "weser"
    I još jednom je HRT pogodio kod izravnog prijenosa utakmice.. Gledatelji na malim ekranima su vidjeli još jednu blamažu Intera, a o važnosti utakmice za "europski" Dynamo govori činjenica da su izvadili Modrića u 30 minuti..dakle umjesto da gledamo derbi utakmicu u Osijeku, utakmicu punu tempa, dinamike i uzbuđenja mi smo dobili priliku gledati prijateljsku utakmicu dvaju bratskih klubova..
    Zato HRT svaka vam čast!!!  =D>  =D>  =D>

Yep, ovo večeras pun pogodak! Katastrofa...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od admin »

Offline hreljin

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #7 u: Kolovoz 05, 2007, 10:20:44 »
  • Ko je nama kriv šta lokalna tv ne prenosi?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od hreljin »