• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Bela Nedeja  (Prikazano: 8654 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Torpedo

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #15 u: Listopad 08, 2007, 15:38:38 »
  • 30 kuna litra vina , kola isto toliko -Tko je tu lud umjesto da vino bude po 10 kuna , 15 oni nabiju cijene.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Torpedo »

Offline FoF Rijeka

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #16 u: Listopad 08, 2007, 23:56:25 »
  • Citat: "Armaderos"
    30 kuna litra vina , kola isto toliko -Tko je tu lud umjesto da vino bude po 10 kuna , 15 oni nabiju cijene.

Cuj, vecina su ipak "domaci prodavaci", tj.oni koji sami to proizvode.. A jos ako gledas da im zakup standa nije bas jeftin, litra mladog od 25-30 kn je ok...
    2 deca soka su obicno bila 5 kn sto je isto u redu..

A sto se tice "frki", ja sam vidio jednu ne bas prelijepu.. 2 debila od 20-25 godina su tukli tipa od 40+ dok je on bio na podu, a njegova kcerka od 20ak godina zapomagala "pustite mi tatu"... Vjerujte mi scena radi koje vam prisjedne odlazak na "pucke feste".. Sto je najgore bio sam jedini koji se htio umjesati od 100+ "gledatelja", ali su me cura i drustvo odvukli na drugu stranu uz objasnjenja "pa neznas kako je pocelo"... Jebiga, mozda sam budala al nepravdu ne trpim...  :evil:  :evil:

Osim toga oko 2.30 kod pošte 5-6 tipova lovi jednoga i jedan od tih 5-6 nam prilazi i dere se "imaš staklenu bocu, brzo, brzo" (nije imao više od 16-17 godina), a na pitanje "što će ti staklena boca" dobivam(o) odgovor "PA DA MU JE RAZBIJEM NA GLAVI"-mislim, čisto logična stvar, za što drugo staklene boce služe uopće...

Uglavnom-loše  :cry:  :cry:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od FoF Rijeka »
    plavo bijela boja u srcu je mom

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #17 u: Listopad 09, 2007, 00:02:29 »
  • najjace mi je kad likovi se tuku 20 vs 1
    meni je frend karatista i dosla mu 4 lika srat nesto,
    za 30 sekundi su svi lezali po podu !
    Takvih treba bit vise a ne ovi jadnici koji ti prijete jedan dan u drustvu sa njih 10 a drugi dan kad si sam s njim negdje suti koda te ne pozna !
    takvi su i ti
    a ovo da si se htjeo umjesat nije ok, razdvojit jos nekako, ali neznas kako je pocelo :) !
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline Bilbo

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #18 u: Listopad 09, 2007, 00:32:51 »
  • Kakvi sve debili dolaze ne belu nedeju, ja sam lud. Bio sam bio èetri dana gore i svaki dan neko sranje. Juèer su mlaðem bratu od mog frenda koji inaèe ide u osmi razred stavili nož pod grlo i lagano ga zarezali. Mali je bio u tako usran da je jedva prièao, nije htio reæ ni tko je to bio, jadan mali. :shock: A kad je došla ekipa dole svi junaci su se razbježali.

Prekjuèer  ja na lokvini (kod bunara) i vidim nekog starog +50 sa krvavom glavom i slušam prièe kako su ga petorica iscipelarila na podu. Stvarno debilana.Sve hrpa mulaca od 15-16 godina sa fredperi kapama koji su pogledali green street hooligans, i onda njih deset kao pravi hulsiæi idu ravnopravno prebit dvojicu i onda se zajebu jer ta dvojica su najluði u rešetarima pa onda bude nemoj molim te, nisam htio. Strašno :roll:

A što se tièe murjaka, stvarno retriæi :!:  Svi znaju da se sve frke dogaðaju ili kod šatora iznad vatrogasnog doma ili na lunaparku a njih tamo nula. Glavno da znaju bit bezobrazni kad treba tjerat ljude doma.  :roll:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Bilbo »
    It\'s just a ride, and we can change it any time we want. It\'s only a choice. No effort. No worry. No job. No savings and money. Just a choice, right now, between fear and love.

Offline FoF Rijeka

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #19 u: Listopad 09, 2007, 00:48:03 »
  • Citat: "Hacker-ri"
    a ovo da si se htjeo umjesat nije ok, razdvojit jos nekako, ali neznas kako je pocelo :) !

da sam htio razdvojit bi samo batine popio ko i uvijek kad mirim nekoga... a nije mi bilo do razdvajanja nego do toga da ih našamaram...

ma nije ni bitno kako je pocelo, sto nije u redu nije...

Offline Torpedo

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #20 u: Listopad 09, 2007, 10:51:27 »
  • Cuo sam da je murija tjerala sve u 2 ujutro. Zamisli da si turist tamo i onda ti neki drot , na grubi nacin tjera kuci.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Torpedo »

Offline FoF Rijeka

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #21 u: Listopad 09, 2007, 13:32:53 »
  • Citat: "Armaderos"
    Cuo sam da je murija tjerala sve u 2 ujutro. Zamisli da si turist tamo i onda ti neki drot , na grubi nacin tjera kuci.

to se događalo i prošlih godina.. za ovu neznam jer nisam vidio ali prošle ili pretprošle su i mene i curu potjerali ća  :roll:

Offline Anonymous

• Novak
    (Nema naslova)
    « Odgovori #22 u: Listopad 09, 2007, 13:56:20 »
  • bela nedeja fuuj
    puèke fešte fuuj
     odsad idem samo na operu.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Anonymous »

Offline sax

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #23 u: Listopad 09, 2007, 15:31:06 »
  • Parada pijanstva i kiča! :idea:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od sax »

Offline Duella©

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #24 u: Listopad 09, 2007, 15:33:58 »
  • Citat: "sax"
    Parada pijanstva i kiča! :idea:
    :lol:

bio, pojeo čevape i popio pivicu
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Duella© »

Offline Duella©

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #25 u: Listopad 09, 2007, 16:24:10 »
  • Citat: "Novi List"
    Djevojčica pala s vrtuljka

Za razliku od prošlih godina, na ovogodišnjoj Beloj nedeji nije bilo većih izgreda i tučnjava, ali treba napomenuti kako se na lunaparku ispod OŠ Milan Brozović dogodila nesreća u kojoj je stradala jedna djevojčica. Naime, kako neslužbeno saznajemo, djevojčica je pala s vrtuljka i slomila nogu. Policija je jučer ujutro bila na uviđaju, a vrtuljak više nije uključivan. Tko je odgovoran za nesreću utvrdit će istraga. Inače, mnogima taj vrtuljak baš nije u najboljem sjećanju, tim više što se prošle godine jedna od ljuljački otkačila i odletila na jedan od šatora lunaparka. U svakom slučaju iduće bi godine trebalo malo više pažnje posvetiti sigurnosti i ispravnosti lunaparka.

:shock: šta je to onda prije bilo.....

a ovo drugo necu ni komentirat!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Duella© »

Offline Marin_ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #26 u: Listopad 09, 2007, 16:56:27 »
  • taman kak je bilo najbolje su nas potjerali..onda sam vise izgubio i volju za bambusom...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Marin_ri »
    NAČIN ŽIVOTA JE DA RIJEKU VOLIM JA!!

Offline zvonèar

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #27 u: Listopad 14, 2007, 13:19:43 »
  • Pošto sam slabo na kompu ovaj tjedan,nisam ni čitao ovu temu.. Uglavnom,subota sa puno mulaca,svakih 15 metara se ganjaju,boce lete..nose neke palice..A ono,nemogu reć 'debili' kad sam ja to radio pred par godina,ali da mi smeta,smeta mi..Ah,starim starim.. Murja..Koliko sam ih nahvalio,toliko ću ih i pokudit.. U nedelju oko 3,taman završila muzika i ljudi se polako spuštaju dole..Idem si uzet nešto za jest gore na Crekvinu i on meni na tvrdom bosanskom 'ajd ća odavde,bržeju ih..!' i odgurne mi curu nekih pol metra.. Da sam bio pijaniji bilo bi krvi,i moje i njegove.. Al ajde,cura me povukla ća pa sam se i smirio nekako.. Mislim čemu sve to.. Vidio sam i ljude koji si jeli i oni um doslovno 'čupaju' vilicu iz ruke i tjeraju.. :oops:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od zvonèar »
    Domaća beseda i gaće para

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #28 u: Listopad 26, 2007, 05:14:09 »
  • Citat: "zvonèar"
    Pošto sam slabo na kompu ovaj tjedan,nisam ni èitao ovu temu.. Uglavnom,subota sa puno mulaca,svakih 15 metara se ganjaju,boce lete..nose neke palice..A ono,nemogu reæ 'debili' kad sam ja to radio pred par godina,ali da mi smeta,smeta mi..Ah,starim starim.. Murja..Koliko sam ih nahvalio,toliko æu ih i pokudit.. U nedelju oko 3,taman završila muzika i ljudi se polako spuštaju dole..Idem si uzet nešto za jest gore na Crekvinu i on meni na tvrdom bosanskom 'ajd æa odavde,bržeju ih..!' i odgurne mi curu nekih pol metra.. Da sam bio pijaniji bilo bi krvi,i moje i njegove.. Al ajde,cura me povukla æa pa sam se i smirio nekako.. Mislim èemu sve to.. Vidio sam i ljude koji si jeli i oni um doslovno 'èupaju' vilicu iz ruke i tjeraju.. :oops:

Znam da je vec stara tema, ali... Ja ni u tim "mladim" godinama nisam radio gluposti, ali mi je najjace kad je taman sve pocelo te potjeraju ! i to na kakav nacin te potjeraju ! nemogu zamislit da sam neki turist cujem za dogadaj negdje i onda odem i tako me cupaju guraju da se gubim ! Nebi se nikd vise tamo vracao sigurno ! ono A.C.A.B je kao pogodeno !
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!