• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Robert Jezic  (Prikazano: 26063 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline aahzinho

• Junior
(Nema naslova)
« Odgovori #90 u: Svibanj 05, 2008, 21:00:52 »
  • Citat: "Nemirni"
    ja bih. i to ne samo radi entuzijazma veæ zato što bih se povodio onom 'kruha i igara'.
    naime za kvalitetno osvajanje vlasti i šerifovanje gradom stoku treba nahranit i zabavit. a kud bolje nego nogometom. dodaj uz to novi list za oblikovanje javnog mnijenja i eto ti jedne od najrazvijenijih regija pod tvojom kontrolom.

Sarinic je to probao onih par godina pa si vidio koliko je dogurao sa ambicioznim projektom osvajanja vlasti u Rijeci. A Bernie i Slavica cisto sumnjam da imaju politickih ambicija.

A sad da ne citiram svakoga poimence koji bi bio u slucaju enormnog bogatstva ulagati u Rijeku iz hobija, sjednite malo i probajte napraviti racunicu. Projekt Rijeka prvak i klub koji moze proci par kola u Europi kosta vjerojatno oko 5-10 milijuna godisnje (ako ne i vise). Znaci recimo za jednu petoljetku u klubu i postizanje nekog postenog rezultata bi trebalo utuci otprilike 30-50 milijuna €!!! I to bi bio spreman napraviti netko tko je te novce posteno zaradio (ne govorim o lopinama koji su to preko noci zgrnuli i koji se razbacuju s njim jer ne znaju koliko je tesko neku paru i zaraditi)? Nazovite me skrcem, bodulom, pesimistom ili bilo kim, ali ja ne vjerujem da bi to napravio netko s procijenjenim bogatstvom kao Bernie, koliki god bio lokalpatriot...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od aahzinho »

Offline Anonymous

• Novak
    (Nema naslova)
    « Odgovori #91 u: Svibanj 05, 2008, 21:26:45 »
  • Citat: "aahzinho"
    Citat: "Nemirni"
    ja bih. i to ne samo radi entuzijazma veæ zato što bih se povodio onom 'kruha i igara'.
    naime za kvalitetno osvajanje vlasti i šerifovanje gradom stoku treba nahranit i zabavit. a kud bolje nego nogometom. dodaj uz to novi list za oblikovanje javnog mnijenja i eto ti jedne od najrazvijenijih regija pod tvojom kontrolom.

Sarinic je to probao onih par godina pa si vidio koliko je dogurao sa ambicioznim projektom osvajanja vlasti u Rijeci. A Bernie i Slavica cisto sumnjam da imaju politickih ambicija.

pa vidio sam za poèetak koliko je dogurao sa osvajanjem naslova, tako da za poèetak od onog mog mota nije bilo igara. a kad smo kod toga s obzirom na odnos HDZ i vlasti spram Rijeke nije bilo ni kruha. kad k tome dodaš da ni novi list nije bio na njihovoj strani zapravo ispada da od svega onoga što sam ja nabrojao nije bilo nièega.

s druge strane da jedna neutralnija opcija spram koje u ovom kraju nije stvoren toliki inat, preuzme klub, osvoji prvenstvo, kupi novi list i digne galamu o novoj blistavoj  rijeèkoj buduænosti misliš da ne bi osvojila vlast?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Anonymous »

Offline aahzinho

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #92 u: Svibanj 05, 2008, 22:16:29 »
  • Citat: "Nemirni"
    pa vidio sam za poèetak koliko je dogurao sa osvajanjem naslova, tako da za poèetak od onog mog mota nije bilo igara. a kad smo kod toga s obzirom na odnos HDZ i vlasti spram Rijeke nije bilo ni kruha. kad k tome dodaš da ni novi list nije bio na njihovoj strani zapravo ispada da od svega onoga što sam ja nabrojao nije bilo nièega.

Koliko se sjecam Sarinic je pokrenuo lokalnu tv (ne sjecam se je li to bio kanal ri ili ritv), pokrenuo je i novine lokalne pa opet nije puno bolje prosao.
    Sto se novog lista tice, istina je da oni skoro kategoricki ne mogu smisliti kradeze (tu smo  isti) i pljucnu ih di stignu (a ovi im hvala boga daju i vise nego dosta materijala), ali s druge strane mi je nejasno toliki manjak kriticnosti prema lokalnoj vlasti koja se isto pokazuje prilicno nesposobnom.

Citat: "Nemirni"
    s druge strane da jedna neutralnija opcija spram koje u ovom kraju nije stvoren toliki inat, preuzme klub, osvoji prvenstvo, kupi novi list i digne galamu o novoj blistavoj  rijeèkoj buduænosti misliš da ne bi osvojila vlast?

Teoretski je to moguce. Narod je dovoljno glup da popusi to na temelju kruha i igara.
    Ali te neutralne opcije nema. jezurka ce, u slucaju da se baci u politicke vode, kradezeov kadar, tako da ta neutralnost pada u vodu.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od aahzinho »

Offline Anonymous

• Novak
    (Nema naslova)
    « Odgovori #93 u: Svibanj 05, 2008, 22:27:50 »
  • Citat: "aahzinho"
    [

Teoretski je to moguce. Narod je dovoljno glup da popusi to na temelju kruha i igara.
    Ali te neutralne opcije nema. jezurka ce, u slucaju da se baci u politicke vode, kradezeov kadar, tako da ta neutralnost pada u vodu.

pod neutralno nisam nužno mislio da ne pripada nekoj opciji veæ da to nije naglašeno. što æe reæ da njegov imidž fiktivno(ili èak doista) prikriva njegovu pozadinu i podrijetlo..

možda je primjer 'sdpovog bandiæa' prikladan za ilustraciju.

ježa se recimo prvenstveno percipira kao gospodarstvenika, zatim direktora nk rijeke, a tek onda HDZ-ovca...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Anonymous »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #94 u: Svibanj 15, 2008, 11:50:27 »
  • Sretno mu u zivotu :) a mi u nova razocarenja.
    Sharba vjerojatno ide, kad vidim kako ovaj izgleda
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline fidel

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #95 u: Svibanj 15, 2008, 12:00:53 »
  • Gospodin Ivan Vanja je totalni promašaj za predsjednika Rijeke. Najobièniji HDZ-ov birokrat, bez karizme, bez autoriteta... I bez para.  :)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od fidel »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #96 u: Svibanj 15, 2008, 12:19:18 »
  • Citat: "fidel"
    Gospodin Ivan Vanja je totalni promašaj za predsjednika Rijeke. Najobièniji HDZ-ov birokrat, bez karizme, bez autoriteta... I bez para.  :)

ali ce pare dobit kad sharbu sad utopi.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #97 u: Svibanj 15, 2008, 12:36:01 »
  • Nije još ništa napravio (ni dobro ni loše) a već ga tjerate...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od TIR669 »

Offline ferrari

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #98 u: Svibanj 15, 2008, 12:40:36 »
  • Citat: "TIR669"
    Nije još ništa napravio (ni dobro ni loše) a veæ ga tjerate...

neæeš dugo èekati za ovo boldano ...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od ferrari »

Offline Jole

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #99 u: Svibanj 15, 2008, 12:48:03 »
    Gospodin Ivan Vanja je totalni promašaj za predsjednika Rijeke. Najobičniji HDZ-ov birokrat, bez karizme, bez autoriteta... I bez para.  :)

a šta misliš da je ježić naginjao na lijevo?   :oops:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Jole »
    novac nije sve, ali je dovoljno...

Offline Dylan Dog

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #100 u: Svibanj 15, 2008, 13:23:22 »
    Gospodin Ivan Vanja je totalni promašaj za predsjednika Rijeke. Najobičniji HDZ-ov birokrat, bez karizme, bez autoriteta... I bez para.  :)

kao prvo, njegova firma je uvjerljivo najveci sponzor rijeke. kao drugo, gospodin ivan vanja je puno veci navijac rijeke od jezica i kao trece, ajmo pustit covjeka na miru, nije jos ni poceo.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Dylan Dog »

Offline FOF

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #101 u: Svibanj 15, 2008, 13:36:12 »
  • Citat: "Dylan Dog"
    Citat: "fidel"
    Gospodin Ivan Vanja je totalni promašaj za predsjednika Rijeke. Najobièniji HDZ-ov birokrat, bez karizme, bez autoriteta... I bez para.  :)

kao prvo, njegova firma je uvjerljivo najveci sponzor rijeke. kao drugo, gospodin ivan vanja je puno veci navijac rijeke od jezica i kao trece, ajmo pustit covjeka na miru, nije jos ni poceo.

ali je istovremeno puno jaèi sponzor zvezde/partizana
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od FOF »

Offline nnepall

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #102 u: Svibanj 15, 2008, 19:05:08 »
  • Nama INA treba napraviti novi stadion za 40000 ljudi, sponzorirati sve rijecke klubove i osnivati nove, treba sagraditi spomenik visok cca 200m za sve rijecane u zahvalu sto je INA jos ziva zbog njih. Samo Sisak i Rijeka imaju pravo na njihovo sponzorstvo. E tek onda ce to biti sponzorstvo. I to bi uglavnom bila najblaza verzija sto nam je svima INA duzna.

Sto se tice Croatia Osiguranja oni su mi uvijek bili druga liga, favorizirali su uvijek druge, a Rijeka je bila uvijek neka sporedna opcija. Ovo sto se sad potpisao ugovor na 6 mil. kuna u 3 godine je ok, al i dalje premalo za generalnog sponzora jednog kluba kao sto je Rijeka. Po toj logici bi, kad prodamo Sharbinija, trebali SAMO njegovo ime pisati na dresovima s obzirom da ce nas taj transfer od njega drzati na vodi "10 godina" (karikiram naravno).

Ivan Vanja, pitanje je koje mu je pravo ime, je za mene jedna obicna nesposobna marioneta koji ce statirati iz godine u godinu dovodeci klub iz jada u plac. Dabogda se sad naljutio i objavio rat Mamicu.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od nnepall »

[size=75]Kad Rijeka krene sa bijelog centra, tad sa tribina zaori pjesma..[/i][/size]

Online D2

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #103 u: Svibanj 16, 2008, 21:00:35 »
  • Citat: "nnepall"
    Nama INA treba napraviti novi stadion za 40000 ljudi, sponzorirati sve rijecke klubove i osnivati nove, treba sagraditi spomenik visok cca 200m za sve rijecane u zahvalu sto je INA jos ziva zbog njih. Samo Sisak i Rijeka imaju pravo na njihovo sponzorstvo. E tek onda ce to biti sponzorstvo. I to bi uglavnom bila najblaza verzija sto nam je svima INA duzna..

=D>
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od D2 »
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline joy_division

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #104 u: Srpanj 15, 2008, 19:34:04 »
  • Ima danas na duplerici SN jedna analiza Ježićevog mandata koju je napravio Daniel Vukušić, novinar SN koji prati Rijeku.

Moram priznati da se slažem s većinom napisanog, koliko god da je napravio dobrih stvari, toliko je i uprskao. Mislim da je najveća greška ta njegova zmija u džepu i da je trebao napraviti osovinu Skoblar-Scoria-Koljanin prošlog ljeta, klub bi dugoročno sigurno profitirao.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od joy_division »
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."