• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Anas Sharbini....  (Prikazano: 400297 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Anonymous

• Novak
(Nema naslova)
« Odgovori #105 u: Travanj 28, 2008, 20:47:40 »
Citat: "ferrari"
po èemu ti zakljuèuješ da bi sharbini u dinamu bio dobar i da bi postao modriæev nasljednik ?

dobar je sharbini i ja bi htjeo i volio da ostane u rijeci.ukoliko ode u dinamo neæe napravit ništa dobro u karijeri jer je sada u rijeci najbolji a to ne mora i ne znaèi da æe to biti i u dinamu

1. nisi mi odgovorio na pitanje.
2.  ne mora znaèit, ali može dapaèe vjerojatno i hoæe znaèit. tako da tvoj rezolutan stav da se to sigurno neæe desit baš i nema temelja.
3. ponavljam: tko je u dinamu bolji igraè od sharbe, a da mu je konkurencija?

snješko vam je lijepo rekao. sami sebe lažete.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Anonymous »

Offline sestA kolonA

• Junior
(Nema naslova)
« Odgovori #106 u: Travanj 28, 2008, 21:49:12 »
Boysi ga zovu Ananas. Zar u takvo okruženje iæi? Pojest æe ga ako ga ne krene.

Ja ne bih na njegovom mjestu.  :lol:
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od sestA kolonA »
Zivim u nekoj mirnijoj dimenziji, preko noci stariji za 10 godina.

Offline rino

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #107 u: Travanj 28, 2008, 21:51:07 »
Ma nema u Dinamu na njegovoj poziciji boljeg igraca od Sharbe nego je stvar u tome da se decku nepotrebno kroz medije stvara teret "nasljednika Luke Modrica"i gdje bi se svaki njegov pokret i ponasanje medijski pratilo i komentiralo i gledalo kroz prizmu Luke Modrica (sjetite se Rukavine)a i tko zna kako bi ga prihvatili suigraci koji ocekuju neki "reprezentativni kalibar"a ne "tamo neku prinovu"i tu nisam siguran koliko bi Anas mogao  psihicki podnest a da se ne odrazi na njegovu igru.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od rino »

Offline Anonymous

• Novak
(Nema naslova)
« Odgovori #108 u: Travanj 28, 2008, 22:00:50 »
Citat: "sestA kolonA"
Boysi ga zovu Ananas. Zar u takvo okruženje iæi? Pojest æe ga ako ga ne krene.

Ja ne bih na njegovom mjestu.  :lol:

a mi zovemo modriæa štakor pa da vidim tko bi Š od štakor rekao da doðe ovdje:).

uostalom i mi ga znamo zvat ananas. to je za razliku od onih koji mu znaju psovat sve po redu kao i svim rijeèkim igraèima i simpatièno èak.

a èuj ne bih ni ja :lol:

Offline joy_division

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #109 u: Travanj 28, 2008, 22:04:25 »
Igrokaz se nastavlja:

http://www.sportal.hr/sportal/sportal/n ... 0/index.do

Ako je 2 milijuna eura, premalo je. A Ugarković se lijepo postavio ("Rijeka mora izvjesiti cijenu"), baš kao i Cvjetković kod transfera Pamića.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od joy_division »
Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline rino

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #110 u: Travanj 28, 2008, 22:08:33 »
Citat: "joy_division"
Igrokaz se nastavlja:

Ako je 2 milijuna eura, premalo je. A Ugarkoviæ se lijepo postavio ("Rijeka mora izvjesiti cijenu"), baš kao i Cvjetkoviæ kod transfera Pamiæa.

2 milijuna je premalo!Ja ga nebih dao ispod 5 milijuna pa kad vec vrsimo suicid bar da imamo neku korist.

Offline fiumezakon

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #111 u: Travanj 28, 2008, 22:16:40 »
Mislim da je svima nama jasno da bi za  Anasa osobno najbolje bilo  otići u Dinamo. Tamo dobiva sudačku zaštitu, pozivnicu za reprezentaciju (prelaskom u Dinamo počelo bi pisanje tome da ja Anas zapravo bolji od Kranjčara, a možda i od Modrića), zaštitu braće Mamić, a možda bi ga uspjeli konačno i disciplinirati van terena.
Ali meni se čini da je Anas kako na terenu tako i stvarnom životu dosta nekonvencionalna osoba, uostalom kao i većina genija. Nekako mi se čini da bi , primjer , Anas lagano od.jebao Mamiće da mu zapovijede da on kao mora s njima na molitvu u Lourdes, davati dio plaće za obranu generala i slične pi.darije koje Mamići izvode.
Mislim da je Anas stvarno rijetka biljka koju je teško održavati, zahtjeva puno njege i sunca, mnogo puta nas zna razočarati nekom svojom nezainteresiranošću, ali on je jedan od rijetkih igrača u HNL-u za kojeg se isplati kupiti kartu. Bilo bi lijepo da on kao Totti koji je njegov idol postane zaštitni znak našeg kluba. Nadam se da će ostati slijedeću sezonu, pomoći nam u osvajanju naslova, postati najbolji igrač lige, sazrijeti i onda se prodati u neki dobri klub lige petice bez epizode u Dinamu.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od fiumezakon »
SAMO RIJEKA

Offline Anonymous

• Novak
(Nema naslova)
« Odgovori #112 u: Travanj 28, 2008, 22:24:49 »
Citat: "fiumezakon"
Mislim da je svima nama jasno da bi za  Anasa osobno najbolje bilo  otiæi u Dinamo. Tamo dobiva sudaèku zaštitu, pozivnicu za reprezentaciju (prelaskom u Dinamo poèelo bi pisanje tome da ja Anas zapravo bolji od Kranjèara, a možda i od Modriæa), zaštitu braæe Mamiæ, a možda bi ga uspjeli konaèno i disciplinirati van terena.
Ali meni se èini da je Anas kako na terenu tako i stvarnom životu dosta nekonvencionalna osoba, uostalom kao i veæina genija. Nekako mi se èini da bi , primjer , Anas lagano od.*** Mamiæe da mu zapovijede da on kao mora s njima na molitvu u Lourdes, davati dio plaæe za obranu generala i sliène pi.darije koje Mamiæi izvode.
Mislim da je Anas stvarno rijetka biljka koju je teško održavati, zahtjeva puno njege i sunca, mnogo puta nas zna razoèarati nekom svojom nezainteresiranošæu, ali on je jedan od rijetkih igraèa u HNL-u za kojeg se isplati kupiti kartu. Bilo bi lijepo da on kao Totti koji je njegov idol postane zaštitni znak našeg kluba. Nadam se da æe ostati slijedeæu sezonu, pomoæi nam u osvajanju naslova, postati najbolji igraè lige, sazrijeti i onda se prodati u neki dobri klub lige petice bez epizode u Dinamu.

mrzim postove sa potpisujem, ali ovo je definitivno ono što i sam mislim i osjeæam.
sve je reèeno.

Offline Shrek

• Junior
    • http://www.arka.com.hr
(Nema naslova)
« Odgovori #113 u: Travanj 28, 2008, 22:28:38 »
Citat: "joy_division"
Igrokaz se nastavlja:

Ako je 2 milijuna eura, premalo je. A Ugarkoviæ se lijepo postavio ("Rijeka mora izvjesiti cijenu"), baš kao i Cvjetkoviæ kod transfera Pamiæa.
Koji dio nije na prodaju nije jasan?

Buduæi da u Hrvatskoj nema po zakonu odreðene fiksne klauzule (kao npr. u Španjolskoj), ponuda i od 26.000.000 Eura može biti odbijena. Rijeka mora odrediti cijenu? Gdje piše da mora?
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Shrek »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #114 u: Travanj 28, 2008, 22:32:37 »
Citat: "fiumezakon"
Mislim da je svima nama jasno da bi za  Anasa osobno najbolje bilo  otiæi u Dinamo. Tamo dobiva sudaèku zaštitu, pozivnicu za reprezentaciju (prelaskom u Dinamo poèelo bi pisanje tome da ja Anas zapravo bolji od Kranjèara, a možda i od Modriæa), zaštitu braæe Mamiæ, a možda bi ga uspjeli konaèno i disciplinirati van terena.
Ali meni se èini da je Anas kako na terenu tako i stvarnom životu dosta nekonvencionalna osoba, uostalom kao i veæina genija. Nekako mi se èini da bi , primjer , Anas lagano od.*** Mamiæe da mu zapovijede da on kao mora s njima na molitvu u Lourdes, davati dio plaæe za obranu generala i sliène pi.darije koje Mamiæi izvode.
Mislim da je Anas stvarno rijetka biljka koju je teško održavati, zahtjeva puno njege i sunca, mnogo puta nas zna razoèarati nekom svojom nezainteresiranošæu, ali on je jedan od rijetkih igraèa u HNL-u za kojeg se isplati kupiti kartu. Bilo bi lijepo da on kao Totti koji je njegov idol postane zaštitni znak našeg kluba. Nadam se da æe ostati slijedeæu sezonu, pomoæi nam u osvajanju naslova, postati najbolji igraè lige, sazrijeti i onda se prodati u neki dobri klub lige petice bez epizode u Dinamu.
=D>  =D> a ove šta ga prodaju u dinamo za 2milona eura treba sve poslat u 3 P.M....jebote,2miljona je dinamo dao za mandðukiæa,za 2 i pol su prodali onog telca schidenfelda za kojeg je sharbini izmislio nogomet,pokrivaèa za još više..

....anas sharbini mora ostat u rijeci još barem 2 godine do njegove 23god a onda van ko zrel igraè....smo tako rijeka može postat ozbiljan klub...
umjesto da tražimo rezultate i komentiramo kako je ko loš(ja prvi to radim),trebali bi kritizirat politiku koja se provodi u klubu jer ako se to ne promjeni nikad neæemo naparvit neki veæi rezultat nego æemo dovijeka izmišljat sranja tipa"krivo je trener postavio igru,zašto je ovaj ovaj igraè na klupi ili zašto igra na neprirodnoj poziciji" ili nemam pojma više šta sve ne piskaramo na ovom forumu....
kad se promjeni ta politika-"prodaj sve šta valja nakon 1 sezone(ili èak polusezone)" onda  možemo ponovno otvorit temu rijeka prvak ili rijeka u kupu uefa...
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline otom

• Veteran
    • http://www.otombottom.com
(Nema naslova)
« Odgovori #115 u: Travanj 29, 2008, 09:17:48 »
Citat: "Shrek"
Budući da u Hrvatskoj nema po zakonu određene fiksne klauzule (kao npr. u Španjolskoj), ponuda i od 26.000.000 Eura može biti odbijena. Rijeka mora odrediti cijenu? Gdje piše da mora?

koliko znam, samo španjolska ima "obavezno" tu klauzulu u ugovoru. Kod nas je svojevremeno postojala "ako ga traže u inozemstvu". Najbolje bi bilo da sama uprava riješi slučaj Sharbini. ali taj problem treba riješiti sada! Ako se Anasu ide u ZOO, zvezdu (st) ili šjahtor, gencerbirligi ili gdje god; treba ga pustiti - jer najgore je nezadovoljan igrač u momčadi!
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od otom »
Citat: \"october\"
ovo sto prozivljavam kao navijac rijeke od rodjenja, je neprocjenjivo.

Offline robinho

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #116 u: Travanj 29, 2008, 09:35:48 »
Ma ovo šta smiješan lik menađerčić Sanjin Ugarković pokušava je smiješno! Treba ga namlatit i izbit mu iz glave ideju da forsira prodaju Anasa u Dinamo...pazi ti njega,on bi postavljao uvjete Rijeci! Ne kužim šta to Sanjinu bivšem šaneru nije jasno, Anas ima ugovor do 2010. i klub je jasno rekao i Mamiću i Dinamu i svim ostalim prdonjama da nije na prodaju i da ga žele imati slijedeće sezone na Kantridi! I sam Anas je sto puta ponovio da želi ostati na kantridi i igrati slijedeće sezone sa bratom u tandemu. Anas je isto tako kazao i da su u vezi Ahmada s njim razgovarali i Dalić i Rubeša i da je stvar blizu realizacije. Vrati li se stariji brat,a po svemu sudeći hoće,ostaje i Anas. E,sad,neznam da li ste primjetili ali Maminju se neda dat velike pare za odličnog mladog igrača kakav je Anas nego preko Ugarkovića i raznim pritiscima na Anasa preko raznih ZG novinara koji mu čim ga vide postavljaju pitanja u stilu "Što mislite o prelasku u Dinamo" ili "Znate li da Vas Soldo želi kao nasljednika Modrića" želi dobit mladog kvalitetnog veznjaka za male pare... Čisto sumnjam da će ga Rijeka pustit, znaju u upravi kakvo bi sranje napravili da ga prodaju,pogotovo ne Dinamu za pišljivih 2 milijuna eura! Ma Anasa treba zadržat pod svaku cijenu a onom jadnom menađerčiću Ugarkoviću zatvorit vrata Kantride za sva vremena!Jebo ga Mamić da ga jebo!
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od robinho »

Offline rino

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #117 u: Travanj 29, 2008, 10:04:33 »
Ma samo treba napravit jaku ekipu za sljedecu sezonu i potrosit novaca( bez toga nema jake ekipe) koja ce se borit za naslov i gdje ce Anasova kvaliteta jos vise doci do izrazaja a samim time dolazit ce skauti bogatijih stranih klubova ga gledat i nece mu trebat Dinamo za napredak i za dobar transfer u inozemstvo a siguran sam da ni Bilic nece ostat imun na njegove igre bez obzira sto nije igrac Dinama ili Hajduka.U Anasa se isplati ulozit da bi se to klubu kasnije visestuko vratilo kroz novac i kroz podizanje imidza kluba jer i on sam kaze da bi najradije igrao u JAKOJ RIJECI!

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #118 u: Travanj 29, 2008, 10:06:14 »
Ahmada u Rijeku i Sharba ostaje.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline bosanac266

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #119 u: Travanj 29, 2008, 10:07:17 »
ovog ugarkovića nebi pustio ni da krafne po plažama prodaje , a kamoli da on određuje cijenu igračima , i da im on dirigira , treba ga poslat u tri p.m. , šta će uopće igračima menadžeri , nisu valjda toliko retardirani  da neznaju pročitati ugovor  i odrediti šta će sa svojim životom . klub bi trebao imati nekog pravnika koji bi kada se igrač prodaje poslao dvd-e klubovima koji bi se pokazali pogodnima , malo ga izreklamirao i po mogućnosti ga prodo s uredno dogovorenom papirologijom  , tj da sve ide klubu , a ne ko ovi menadžeri prodat će ga za dva milijona a sebi će uzet 20%
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bosanac266 »