• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 19.04. Slaven belupo - Rijeka  (Prikazano: 3287 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Anonymous

• Novak
19.04. Slaven belupo - Rijeka
« u: Travanj 19, 2008, 12:53:31 »
  • Radman

Budicin

Èagalj

Vuèko

Jertec

Marèiæ

Sharbini

Štrok

Bule

Škoro

Ðaloviæ
    « Zadnja izmjena: Travanj 26, 2008, 09:54:12 od Anonymous »

Offline sax

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #1 u: Travanj 19, 2008, 22:08:26 »
  • Radman 7

Budicin 7

Čagalj 7

Vučko 7

Jertec 7

Marčić 7

Sharbini 9

Štrok 6,5

Bule 6,5

Škoro 6,5

Đalović 6,5

Božić 7

Šafarić pre kratko

Kreliah pre kratko

Dala 8
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od sax »

Offline nnepall

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #2 u: Travanj 19, 2008, 22:19:59 »
  • Radman 7 solidno, pomalo uplaseno, ali nista bolje ni zile ne bi branio

Budicin 6,5 malo bolji nego inace, jos uvijek panicar

Čagalj - nisam ga vidio

Vučko 6  srednja zalost, jos uvijek kiksa pri izbacivanju lopte

Jertec 5,5 po hitno ili na posebne treninge ili ca iz rijeke, ono netrcanje i nonsalancija pri najkriticnijim trenucima se po meni ne oprasta

Marčić 6 isto kao i vucko

Sharbini 8 nas, po tko zna koji put, najbolji i najkonkretniji igrac, treba mu jos malo samostalnosti, a i bolji suigraci mu ne bi skodili

Štrok 6,5 nesto je igrao iznad prosjeka recimo

Bule 6 mozda sam mu malo previsoku ocijenu dao za ono "malo kukavelji" (reko bi pervan) na terenu

Škoro 6 vidi se da zeli, ali on zadnjih 15 minuta nije mogao disati

Đalović 5,5 vrlo lose, lose, lose, prelose za jednu spicu koja ne moze ni zicera zabiti u utakmici "biti ili ne biti"

Božić 7 trcao je i trudio se, mislim da smo danas vidjeli njegov maksimum, najbolji uz sharbinija

Šafarić 6 radilica, ali ga se nije bas vidjelo

Kreliah -

Dala 7 - recimo da je napravio neke pomake, problem je sto igramo PRErizicno i ova danasnja utakmica je mogla po nas krenuti u totalno krivom smijeru. Ne kontrolira igru niti kontrolira igrace. Jedino sto je uspio konacno kako-tako povezati srednji red sa napadom. Konacno barem nekoliko kontri, medju kojima i gol, cudo.
    « Zadnja izmjena: Travanj 19, 2008, 22:25:08 od nnepall »

[size=75]Kad Rijeka krene sa bijelog centra, tad sa tribina zaori pjesma..[/i][/size]

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #3 u: Travanj 19, 2008, 22:21:14 »
  • Radman-7

Budicin-6,5

Èagalj-6

Vuèko-5,5

Jertec-6

Marèiæ-6

Sharbini-8

Štrok-5,5

Bule-6

Škoro-5,5

Ðaloviæ -6,5

šafariæ-5,5
    božiæ-6,5
    kreilach-

daliæ-,6,5 malo više hrabrost pa bi bila i bolja ocijena...u trenutcima kad smo puno bolji on povuèe ekipu,zadržavamo vrijeme i presretni smo sa bodom,umjesto da pokušamo zabit i drugi
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    Re: 19.04. Slaven belupo - Rijeka
    « Odgovori #4 u: Travanj 19, 2008, 22:27:20 »
  • Radman 8 jako siguran u sve svoje lopte istrcavanja ODRASTAO DEFINITIVNO

IMAMO GOLMANA

Budicin 5

Èagalj 5

Vuèko 5

Jertec 6

Marèiæ 6

Sharbini 9 Odlicna tekma, samo i dalje nije njegov bok. Treba mu na treninzima forsitar onu lijevu nogu, skok igru, okretanje leda golu i malo vise zalaganja (trka do kraja a ne stajanje na pola)

Štrok 7 odradio posao

Bule 6 neiskoristen potencijal na boku koji on moze pruzit, KRIVA POZICIJA

Škoro 6 nategnuta ali neznam sta on radi u napadu kad imamo Bozica

Ðaloviæ 6 zalaganje ali nece taj gol

Bozic 7 ocaran u njegovoj igri i zalaganju od prvog puta

Safaric 6 i dalje po meni nedovoljno

« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline dirk diggler

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #5 u: Travanj 19, 2008, 23:19:41 »
  • Radman - 7 - siguran nastup koji pokazuje kako nekoliko nastupa u kontinuitetu blagotvorno djeluje na samopuzdanje

Budicin - 5,5 - dosta nesigurnosti, pogotovo u prvom poluvremenu, u drugom nešto bolji, iako je kod mene stalan dojam kako baš nijedan naš branič uopće ne zna što treba igrati u tom Dalićevom sistemu
    Vučko - 5,5 - previše bezveznih petljanja i lutanja prema naprijed
    Čagalj - 5,5 - solidna ocjena s obzirom da je igrao "u ničijoj zemlji" negdje između obrane i vezne linije

Jertec - 6 - jako dobra ocjena s obzirom na to koju poziciju igra igrač koji je po vokaciji ofenzivni vezni ili bar povućeni playmaker, nikako lijevi bek!
    Marčić - 6 - trčao je puno, borio se još i više, ali je sve to izgledalo prilično jalovo kada je trebalo stati na loptu i organizirati napad
    Štrok - 5,5 - trud je bio prisutan, ali rezultat je baš nikakav, protiv trkača iz Koprivnice nije mogao
    Bule - 5 - nikakve koristi od njega na toj poziciji, Čaval nam je radio dar-mar po tom boku i zapravo je Bulin najbolji potez na utakmici bio onaj incident kada je isključio i sebe i njega. Centaršut jako slab, trka na razini 1. županijske
    Sharbini - 7,5 - Rijekin najopasniji igrač - ako je netko morao povući potez za gol, onda je to jedino mogao biti Anas. I Jurčić je to znao i u pravilu ga se jako dobro dupliralo, ali je u drugom pol. bio jednostavno nezaustavljiv.

Škoro - 5 - opet vrlo slabo izdanje Škore koji, kako kaže Vela, ima veliki "radijus kretanja", nažalost uglavnom bespotrebnog. Prespore reakcije za jednog napadača.
    Đalović - 5,5 - zalaganje odlično, spuštanje lopte suigračima odlično, ali je upropastio najbolju šansu utakmice te pokazao dosta nespretnosti s loptom u nogama

Zamjene:
    Božić - 6,5 - ogromna želja na koncu je nagrađena prvijencem u dresu Rijeke koji je apsolutno zaslužio. Zaslužio je biti i u prvih 11 već protiv Hajduka
    Šafarić i Kreilach - neocijenjeni
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od dirk diggler »

Offline Traxxtor™

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #6 u: Travanj 19, 2008, 23:55:39 »
  • Radman - 7 - Konačno i definitivno je sazrio

Budicin - 6.5 - solidno

Čagalj - 6.5 - isto kao i budicin

Vučko - 6 - slab u 1 na 1 situacijama

Jertec - 5.5 - najgori na terenu

Marčić - 6...dosta čvrst u duelima...ali mogao je i bolje odigrat

Sharbini - 8.5 - perfektna partija...bit ce veliki gubitak ako ode

Štrok - 6.5 - preslab je u duelima...ima dobru tehniku, danas nije bio na razini

Bule - 6 - dao sam mu 6 samo zbog toga jer je najagresivniji...inače loše odigrano

Škoro - 6 - slabo

Đalović - 6 - fulao je 100% šansu, dosta se trudio ali nedovoljno

Božić - 6.5 - najbolja utakmica u dresu Rijeke dosad

Šafarić 6 - pošteno odigrao

Kreilach - neocjenjen
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Traxxtor™ »

Offline weser

• Veteran
    Re: 19.04. Slaven belupo - Rijeka
    « Odgovori #7 u: Travanj 20, 2008, 14:06:54 »
  • Radman  6,5  -- stvarno je stasao kao pravi golman, oteo Žiletu "jedinicu"

Budicin 6,0  --  Puno bolje izgleda na stoperu, napokon nije "žrtva taktike"

Čagalj  5,5  -- malo kao libero, malo kao zadnji vezni, ništa od tog nije dobro izgledalo

Vučko  5,5  -- ne ulijeva povjerenje, par puta (pre)lako prodao loptu

Jertec  6,0  -- solidno surađivao sa Sharbom, ipak na svojoj neprirodnoj lijevoj strani

Marčić  6,5  -- zacementirao se na zadnjem veznom

Sharbini  8,5  -- uništavao onog Purića, poslije i Bošnjaka, konstantna prijetnja, definitivno igrač utakmice

Štrok  5,5  -- zasluženo zamijenjen, blijeda partija

Bule  5,0 -- "žrtveno janje" na desnom boku, totalno izgubljen, crveni karton

Škoro  5,5 -- Dalić ozbiljno treba preispitati njegovo mjesto u prvoj momčadi

Đalović  6,0  -- ulazi polako u formu, par njegovih karakterističnih spuštanja lopti, uz standardno veliku trku

Božić  7,0 --  treba mu dati šansu u prvoj momčadi umjesto Škore, ulaskom napravio razliku

Šafarić 6,0  -- pristojno odradio svoju minutažu

Kreilach -- neocijenjen -- drago mi je što mu Dala vjeruje i polako dobiva sve veću minutažu..
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od weser »
    Jedina, vječna, voljena..

Offline joy_division

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8 u: Travanj 20, 2008, 22:06:21 »
  • Radman 7 - vrlo korektno odrađeno, ulijeva mi sigurnost na tim centaršutevima i istrčavanjima za razliku od Žileta u zadnje vrijeme, ako nastavi ovako nemam ništa protiv da zadrži status prvog golmana

Budicin 6 - cijeloj obrani solidnih 6 iako je opet bilo raznoraznih ispadanja i nepotrebne panike, Slaven nam nije napravio puno šansi

Čagalj 6 - vidi gore

Vučko 6 - vidi gore

Jertec 6 - za njega moram napomenuti da se dečko stvarno trudi, Dalić ga očito koristi kao all-round igrača kada netko fali

Marčić 6,5 - ova pozicija mu bolje odgovara od stare

Sharbini 8 - skidam kapu, odlična izvedba, sam je odigrao protiv desne strane Slavena, da su malo više vježbali on i Đalović na treninzima gdje ta lopta treba ići....

Štrok 5,5 - žao mi njemu dati lošu ocjenu, ali i on je žrtva sustava, da mi je samo znati šta je on radio uz Čavala kod gola...

Bule 5 - veliki dio krivice za ovo snosi Dalić jer on da igra desnog beka? To je veća pizdarija od one Ćirine s Mariom Stanićem. Drugi razlog je ono glupo dobivanje prvog žutog zbog napucavanja lopte.

Škoro 5,5 - loš, šteta što mu je onaj udarac blokiran, puno se trudi, ali u zadnje vrijeme nema učinka.

Đalović 6 - i on mi je nedorečen, trebao bi imati više probojnosti, onu šansu mu ne zamjeram toliko.

Božić 7 - s njim igra prema naprijed živne, čovjek koji ima dribling i brzinu i može nešto odigrati i u pripremi napada.

Šafarić 6 - korektno, ništa više od toga

Kreilach bez ocjene - drago mi je da dobiva šansu

Dalić 6 - hajde, prolazna ocjena, i dalje mi se ne sviđaju te rošade koje nemaju veze s mozgom, ovo micanje Marčića s desnog beka je otkrilo da nema pričuvnog rješenja za tu poziciju, Čagalj kao zadnji vezni je još jedna novotarija koja je po meni dugoročno promašena itd. Živo me zanima sastav protiv Hajduka u subotu.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od joy_division »
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline m

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9 u: Travanj 20, 2008, 23:03:38 »
  • Radman - 7,5 - odlican

Budicin - 6 - solidan

Èagalj - 5 - izgubljen, ne toliko svojom krivicom

Vuèko - 5,5 - nista posebno

Jertec - 5,5 - nista posebno al napokon pokazuje agresivnost

Marèiæ - 6,5 - jako dobro izgleda na zadnjem veznom

Sharbini - 8,5 - mozda i najbolja partija u dresu Rijeke (ne racunam 4-0 protiv Hajduka)

Štrok - 6 - zna, al imam osjecaj da se brzo ispuse.. mozda idealan ipak za jockera s klupe

Bule - 5,5 - kao i Cagalj

Škoro - 5,5 - nista posebno, iako bi onaj sut bio gol da nije skrenuto u korner

Ðaloviæ - 6, trudio se i spustao te lopte ali falit onu sansu..

Bozic - 7,5 - odlican, valjda ce sad dobit vise prilike

Safaric - 6, ok

Kreilach - bez ocjene
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od m »

Offline Snjesko

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #10 u: Travanj 21, 2008, 10:32:26 »
  • Radman - 6,5 - osim onog ispustanja lopte na pocetku siguran
    Budicin - 6 - igra koliko zna i moze, na poziciji stopera to izgleda puno bolje
    Vučko - 5 - spor, trom, uglavnom rupa
    Čagalj - 5,5 - pola ocjene vise zbog toga sto ga je Dalic stavio na krivo mjesto
    Jertec - 6 - za mene odigrao sasvim solidno
    Marčić - 6,5 - odgovara mu ovo mjesto, iako bi ja najradije da je na boku
    Štrok - 6 - u igri bez igre kakvu preferira Dalic, igraci koji nesto i znaju kao Strok lako se izgube
    ? -  :oops:  
    Sharbini - 7,5 - igrao sam protiv svih. Sto je najbolje mislim da on moze jos puno, puno bolje. Zalosno, ali nema s kime igrati
    Škoro - 5,5 - ima veliki "radijus kretanja", ali bez konkretnog ucinka
    Đalović - 5 - Los. Vise ni ne trci koliko je prije, a da nije u formi to svi vidimo

Božić - 6,5 - konacno. I moje standardno: zasluzuje vecu minutazu!
    Šafarić i Kreilach - neocijenjeni

Dalic - 4 - ja ne vidim pomaka u igri. Sve je samo pitanje sta ce napraviti Anas. A o promjenama mjesta igrac u ekipi ne zelim ni pocinjati...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Snjesko »