• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema:  (Prikazano: 40133 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline cannondale

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #150 u: Kolovoz 12, 2009, 21:45:45 »
  • cijeli dan se vrtim po forumu ne znam šta bi pametno napisao... a sad kad vidim da je gotovo da su braća partila sam jednostavno psihički slomljen, niš mi se ne da, cijeli dan neki nemir u meni  :cry:

uglavnom, braći sharbini želim enormno puno nesreće u životu te sportskih neuspjeha sa novim im klubom! Od ljudi u upravi i skupštini očekujem da pokupe sve te evriće i da skupa s njima gore u paklu...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od cannondale »

Offline scapa flow

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #151 u: Kolovoz 12, 2009, 22:03:50 »
  • ipak je gotovo.
    braæi zahvaljuem na svim golovima i dobrim tekmama protiv hajduka. puno sreæe u životu, ali se nadam da æe u igraèkom smislu  u hajduku propasti.
    znam da se nogomet više ne igra iz gušta, ali da možeš toliko past i otiæi u najžešèeg rivala, neæu moæi nikada shvatiti.

u svakom sluèaju nadam se da æe kompletna  uprava kluba odstupiti, a nije ni èudo da su pristali na prodaju sharbinijevih kad ih je pola hajdukovaca.

rijeci želim da zabrani svojim igraèima potpisivanje ugovora sa ugarkoviæem i sliènim polumeneðerima. takvu nesposobnost u životu nisam vidio.
    kad se jedan jajalo, brkljaèa ili gabriæ uspjevaju prodati za milijunske iznose, on ne uspijeva naæi novi klub za najbolje igraèe lige. ne uspijeva, ne smije ili ne želi ?

faking sam tužan veèeras, je.bote pas u piè.ku mater.inu
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od scapa flow »
    zaljev

Offline Zamet RI

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #152 u: Kolovoz 12, 2009, 22:08:08 »
  • Niti sam ljut, niti iznenađen, jednostavno sam tako nekako PRAZAN i ISCRPLJEN i BEZNADAN, normalno da ću na svakoj tekmi visit na B tribini, ali jednostavno si trenutačno ne mogu zamisliti jaku i ponosnu RIJEKU.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Zamet RI »

Offline sestA kolonA

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #153 u: Kolovoz 12, 2009, 22:09:04 »
  • Sad ces vidjet kako ce Anas dobiti minute vec u Zagrebu protiv Bjelorusa, a ako ne, onda onu iza.

Samo pazi...

Ajmo Bilicu... :D :D
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od sestA kolonA »
    Zivim u nekoj mirnijoj dimenziji, preko noci stariji za 10 godina.

Offline Marin_ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #154 u: Kolovoz 12, 2009, 22:12:24 »
  • al ahmad mi nije jasan....za iste pare koje bi tu zarađivao on ipak ide u ajduk....sramotno....e moj kapetane....
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Marin_ri »
    NAČIN ŽIVOTA JE DA RIJEKU VOLIM JA!!

Offline kabul23

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #155 u: Kolovoz 12, 2009, 22:21:21 »
  • prazan..........
    to je ono sto 'osjecam'!
    sta reci nego da su me igraci za koje sam vjerovao (Ahmad) da vole Rijeku, odu u Hajduk iz kojeg su stizala raznorazna podcijenjivanja?!?!
    nista, zivot ide dalje, imamo fernandeza, stroka,krizmana, a nadam se povratku dalovica i potpisivanje marokanca!
    bas sam jucer razgovarao sa bivsim članom uprave Rjieke i kaze da NITKO ne zeli pomoci klubu! NITKO! a najveca sramota je da opcina čavle i klana daju vise za svoje nogometne klubove nego Grad Rijeka za svoj klub!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od kabul23 »

Offline sestA kolonA

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #156 u: Kolovoz 12, 2009, 22:22:01 »
  • Moje vidjenje je ovakvo ovog trasfera:

Nakon propadanja Anasovog u dinamo, Jamal je rekao da braca ostaju 70%.

Na to je nastala panika u klubu jer ce biti bankrot i dali su do znanja Sharbinijima da transfer mora biti realiziran.

jajduk nije zelio mladjeg jer su skuzili o cemu je rijec i onda ih je tata morao dati u paketu.

Eto, to je moje misljenje. A Ahmad definitivno nije zelio dole, Anas nema pojma sto mu se desava. Njemu treba zabraniti istupe u novine.

Zanima me kako ce ih magarci primiti. Trenutno se dogovaraju kako ih zvati.

Po meni, ako je moje shvacanje tocno, klub ih je istjerao.

U svakom slucaju, Rijeku su gov.na u upravi bacili na koljena. Za saku kuna su klub napravili kur.vom. Ja bih u svakom trenutku glasao za bankrot radje nego ovakva predaja. Ovo je sramota. SRAMOTA. Svi sa Kantride moraju momentalno odstupiti, djubrad jedna.
    « Zadnja izmjena: Kolovoz 12, 2009, 22:23:34 od sestA kolonA »
    Zivim u nekoj mirnijoj dimenziji, preko noci stariji za 10 godina.

Offline kabul23

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #157 u: Kolovoz 12, 2009, 22:23:03 »
  • prazan..........
    to je ono sto 'osjecam'!
    sta rec kada igraci za koje sam vjerovao (Ahmad) da vole Rijeku , odu u Hajduk iz kojeg su stizala raznorazna podcijenjivanja istoga?!?!
    nista, zivot ide dalje, imamo fernandeza, stroka,krizmana, a nadam se povratku dalovica i potpisivanje marokanca!
    bas sam jucer razgovarao sa bivsim članom uprave Rjieke i kaze da NITKO ne zeli pomoci klubu! NITKO! a najveca sramota je da opcina čavle i klana daju vise za svoje nogometne klubove nego Grad Rijeka za svoj klub!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od kabul23 »

Offline istria/bianco-blu

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #158 u: Kolovoz 12, 2009, 22:24:54 »
  • Ja sam jako tužan i razočaran.
    Svejedno im neću moći zviždati na Kantridi.
    I meni se čini da Ahmad ide jer mora, al možda se samo tješim...
     :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:
    Al još bi nekako i prebolio da znam da imamo neku perspektivu, al mi je nažalost nemamo.

Unatoč svemu - FORZA FIUME, i dalje SOLI CONTRO TUTTI  :evil:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od istria/bianco-blu »

Offline Snjesko

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #159 u: Kolovoz 12, 2009, 22:33:42 »
  • Svi iz uprave TRENUTACNO moraju odstupiti. TRENUTACNO, to je nesto sto bi mi kao navijaci trebali inzistrirati! Dokazali su da ne znaju nabaviti lovu i da ne znaju kako je ulozit i sada ce ovu lovu sto su dobili staviti u Djep. Govna svi do jednog, pocevsi od Susnja na dalje!
    Jos nesto, zanima me da li su u u ugovor koji su ocito potpisali stavili neki postotak od daljnje prodaje? I dali su stavili da braca NE SMIJU nastupiti u utakmicama protiv Rijeke?
    Bas sam prazan... Da je Anas otisao u Dinamo jos bi nekako i prihvatio, ali da obojica idu u jos gori i mrskiji klub koji je jos k tome u vecoj banani od nas, e to ne mogu preboliti.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Snjesko »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #160 u: Kolovoz 12, 2009, 22:34:49 »
  • na kraju svega, moram rec da je anas izjavio sljedece:

- necu u red bull da zavrsim kao pamic, zelim u dinamo ili hajduk jer samo tako mogu do repke, van ne zelim...
    zbog tih rijeci propao je transfer u red bull
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline ARMADA DELNICE

• Veteran
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od ARMADA DELNICE »
    Volim grad koji teče

Offline piros

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #162 u: Kolovoz 12, 2009, 22:53:34 »
  • evo čitam ove forume već nekoliko god. ali sad se prvi put javljam,imam 16 god. staža na tribinama i svašta sam doživio i vidio i čuo ali ova sranja koja se sad događaju ne bi ni tarantino izmislio!!!
    za braću ću reći samo ovo:ako su otišli u najgori grad klub septičku jamu su pičke jer ne možeš nositi sveti grb na srcu i otići u glup ili gluplji( haj. ili din.)a znaš što SVI NAVIJAČI koji ih plaćaju i zbog kojih uopće i igraju mrze te klubove
    to samo dokazuje da braća nemaju karaktera i da su licimjeri koje više ne bi ni spominjao.!
    ja sam inače mazohista pa ću vijerovatno opet svaku na kantridu jer ja navijam za klub a ne za igrače.
    što se samoga kluba tiče unutra su sami tovari i par riječana jako dobro poznajem rubešu koji mi je to potvrdio inače dečko je za rijeku od malih nogu ali ga niko ne jebe jer je mulac.

samo se nadam da će moja dva klinca za kojih 10 god. gledat drugačije BOLJE stanje u klubu i na terenu jer neznam kako bih im mogao objasniti ovakva sranja.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od piros »

Offline zile

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #163 u: Kolovoz 12, 2009, 22:54:27 »
  • Citat: "ARMADA  DELNICE"
    Citat: "sens1"
    Citat: "Jan Hus"
    Rijeka ima 160 000 navijaca.

To neka Rijeka u Brazilu ili Argentini?

Ti si neki teski pesimista...

Ne,on ti je intelektualac koji je skroz uživljen zbog tog.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od zile »

Offline Lignja

• Senior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #164 u: Kolovoz 12, 2009, 23:03:26 »
  • Još ne mogu vjerovat,jedva čekam Novi List sutra....
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Lignja »