• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Anketa

Hocemo uspjeti?

Da
19 (39.6%)
Ne
29 (60.4%)

Ukupno Glasova: 48

Glasanje završeno: Svibanj 03, 2008, 23:53:28

Autor Tema: Dinamo - Rijeka, 10.05.2008  (Prikazano: 37737 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #60 u: Svibanj 07, 2008, 23:17:57 »
  • Citat: "d"
    Citat: "DIONIZ"
    pogledaj njegov post pa æeš vidit ko je krenuo sa osobnim uvredama...meni je "navijaj ti za dinamo" uvreda....pogotovo kad znam da navijam za rijeku odkad sam se rodio,veæ više od 15-ak godina,i izgubio živce na bezbroj utakmica,oæeš domaæeih,oæeš gostujuæi,i sad æe meni neko pisat sranbja tipa "navijaj ti za dinamo"???

nisam nicij odvjetnik, ali.. kao prvo, nemoj izvlaci izjave iz konteksta.. cijela izjava je bila 'navijaj za dinamo pa tamo nervozu siri', a to znaci 'ovdje nepotrebno siris nervozu.. kad ti vec ide tako dobro, odi unijet malo nervoze kod njih'.. plus, napisano je u humoristicnom tonu..
    a ti opet ides s nekim pricama tko je koliko godina na tribini.. kompa moj, nije bitno tko je sto rekao nego sto je tko rekao.. bar na ovom forumu  :roll:
    nervoz širim :wink: stim šta sam napiso da æemo teško do pobjede u maksimiru,srtim širim nervozu???pa to i konj zna da æe bit zajebano i da su nam male šanse....šta misliš da ja sad nebi volio da igramo tako dobro i da mogu sa sigurnošæu reæ "pomest æemo ih"...onda svi ovi ljudi koji su glasali da neæemo uspijet šire nervozu,znaèi veæina.... :wink: a sve su to navijaèi rijeke i htjeli bi jako da rijeka dobije,ali se boje da æe to bit jako teško...zabrijo si bezveze...

kjako si ti shvatio post to je tvoja stvar,ja mislim da je uvreda svakog navijaèa rijeke tjerat da ide navijat za dinamo....
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    (Nema naslova)
    « Odgovori #61 u: Svibanj 07, 2008, 23:33:10 »
  • Citat: "DIONIZ"
    nervoz širim :wink:

nisam ja to rekao..  ja sam samo reagirao na tvoj napad na covjeka sa glupom spikom (kao i puno njih prije tebe) - 'ti si mulac, ja sam 15 godina na tribini, ne ides na tekme ni na gostovanja...' - cemu to i otkud to? mozda on ima 70 godina i pratio je rijeku i u 2. ligi pred 50 godina i ganjao delije po jugi  :D

ali back on topic - naravno da ce biti jaaako tesko i da se puno toga treba poklopit!! anas ce sigurno bit zeljan dokazat svima da je vrijedan repke, ali ce ovi isto tako bit zeljni ga tuc i zaustavit i pokazat da je bilic trebao zvat mandzukica ili drkica.. ali mozda nakon ove pobjede od 3-0 se previse razbahate i opuste, i krenu na tekmu 'u revijalnoj atmosferi', sto bi mi trebali iskoristit.. nadam se da dalic zna vec pocetnu postavu i taktiku i da ce trcat 90 minuta kao konji i da ce svatko znat koji su mu zadaci.. ako bude tako, ima nade!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od d »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #62 u: Svibanj 07, 2008, 23:46:07 »
  • Ok bas bi htjeo da je tako kako D kaze ali ajmo realno... Sharba se boji svoje sjene, i njemu 2 jaca starta u glavi promjeni razmisljanja. Kako kapetan Rijeke moze rec da se boji Vukojebica iz Dinama?
    Meni je to nedopustivo.
    Trebao bi proradit inat koji sam vidio kod Krailaha.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline gulli

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #63 u: Svibanj 07, 2008, 23:53:02 »
    ....pogotovo kad znam da navijam za rijeku odkad sam se rodio,već više od 15-ak godina,

Znaci sada imas 16-17 god?ili
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od gulli »

Offline Anonymous

• Novak
    (Nema naslova)
    « Odgovori #64 u: Svibanj 07, 2008, 23:55:04 »
  • gulli i DIONIZ iæ æete put svlaèionice ako nastavite s tim prepucavanjima. Tema je subotnja utakmica.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Anonymous »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #65 u: Svibanj 07, 2008, 23:57:34 »
  • Citat: "gulli"
    ....pogotovo kad znam da navijam za rijeku odkad sam se rodio,veæ više od 15-ak godina,

Znaci sada imas 16-17 god?ili
    više od 15-ak god gledam i pratim rijeku...imam 22.,šta ti nije jasno

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #66 u: Svibanj 08, 2008, 00:03:18 »
  • Citat: "d"
    nervoz širim :wink:

nisam ja to rekao..  ja sam samo reagirao na tvoj napad na covjeka sa glupom spikom (kao i puno njih prije tebe) - 'ti si mulac, ja sam 15 godina na tribini, ne ides na tekme ni na gostovanja...' - cemu to i otkud to? mozda on ima 70 godina i pratio je rijeku i u 2. ligi pred 50 godina i ganjao delije po jugi  :D

ali back on topic - naravno da ce biti jaaako tesko i da se puno toga treba poklopit!! anas ce sigurno bit zeljan dokazat svima da je vrijedan repke, ali ce ovi isto tako bit zeljni ga tuc i zaustavit i pokazat da je bilic trebao zvat mandzukica ili drkica.. ali mozda nakon ove pobjede od 3-0 se previse razbahate i opuste, i krenu na tekmu 'u revijalnoj atmosferi', sto bi mi trebali iskoristit.. nadam se da dalic zna vec pocetnu postavu i taktiku i da ce trcat 90 minuta kao konji i da ce svatko znat koji su mu zadaci.. ako bude tako, ima nade!
    glupo je,ali ja sam prvi bio uvrijeðen...da se ti postovi od strane modertaora brišu nebi došlo do ovakvih djeèjih prepucavanja

Offline RiJeKa

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #67 u: Svibanj 08, 2008, 00:36:29 »
  • dinamo-rijeka ce suditi Krizariæ iz Cakovca...kakva su iskustva s njim??
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od RiJeKa »

Offline gulli

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #68 u: Svibanj 08, 2008, 00:42:50 »
  • Citat: "RiJeKa"
    dinamo-rijeka ce suditi Krizarić iz Cakovca...kakva su iskustva s njim??

Na poljudu dao Caglju crveni karton,dosudio penal za hajduk,priznao im sumljiv gol i nije dosudio penal za nas! to mu je mislim zadnja utakmica koju nam je sudio! Kakav je prosudi sam
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od gulli »

Offline FoF Rijeka

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #69 u: Svibanj 08, 2008, 00:43:03 »
  • odgovorio sam na private, mozete brisati ovo...
    « Zadnja izmjena: Svibanj 08, 2008, 02:20:35 od FoF Rijeka »
    plavo bijela boja u srcu je mom

Offline Torpedo

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #70 u: Svibanj 08, 2008, 00:45:29 »
    glupo je,ali ja sam prvi bio uvrijeđen...da se ti postovi od strane modertaora brišu nebi došlo do ovakvih dječjih prepucavanja

Ne razumijem kako se uspijete zakačiti ?

Bas ste legende ! :wink:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Torpedo »

Offline gulli

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #71 u: Svibanj 08, 2008, 00:59:21 »
  • Nakon utakmice na poljudu pitali su se zasto je jedan tako mlad i neiskusan sudac poput Krizarica dobio da sudi takvu utakmicu i sada opet rade istu gresku! Opet ce imati opravdanje
    « Zadnja izmjena: Svibanj 08, 2008, 07:43:49 od gulli »

Offline Torpedo

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #72 u: Svibanj 08, 2008, 01:23:08 »
  • Citat: "gulli"
    Ja imam 33 god i imam vise staza na Kantridi nego neki godina,i da ja nisam navijac Rijeke jer nisam isao na gostovanja osim na ona u Zuknicu i na Krimeju!prvi put sam bio na tekmi sa 8god ,ujak me je vodio ujak radi u autotroleju godinama i u 80ima je redovito vozio bus na tekmu i cekao da zavrsi pa je i mene vodio sa sobom!
    1989 sam prvi put zavrsio na muriji nakon tekme sa zvezdom jer sam bio ogrnut u Hrvatsku zastavu(onu sa zvijezdom) i prebili su me kao konja iako sam imao samo 14 god!sada sam redovito na F tribini kod spomenika

Zanimljiva  priča. Mene je  na Kantridu prvi put stari odveo  mene i brata, tada sam imao negdje oko 3  ili 4 godine i od tada sam se zaljubio u bijelu boju i Rijeka je dio moga života.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Torpedo »

Offline zile

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #73 u: Svibanj 08, 2008, 02:44:48 »
  • Ovo vrijedi za dva posta iznad. I? Moj tata ima veæu pišu od vašeg.I to nije sve.Uz posjet Kantridi,dobit æete i kartu tiskanu na kvalitetnom,masnom papiru.Mislim stvarno,kakve veze ova dva posta imaju veze s temom?Nemirni je u zadnje vrijeme nabrijan,pa bi mogao past i ban.Mene neæe,stari poznanici s jednog gostovanja.Da ne bi ispao of topic,ja æu prognozirat hendikep na domaæina.Koliko god dobro izgledali prema naprijed,duplo toliko loši smo od iza.(meðimurje,zadar)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od zile »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #74 u: Svibanj 08, 2008, 03:00:51 »
  • Imamo srece da nemirni nema funkciju davanja banna :) (bar se nadam).

Cudno, mislim da je j.....

Neznam sta mu bi :)

A za temu: i dalje sam optimist, iako su ovi danas pregazili jajduk
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!