• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 4. kolo 1.HNL: Rijeka - Hajduk (17-08-2008)  (Prikazano: 26777 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline goginho

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #150 u: Kolovoz 19, 2008, 16:21:47 »
Citat: "Nemirni"
Citat: "goginho"
Citat: "sens1"
vise manje ste svi sve rekli o tekmi, ja bih samo dodao da mi se bas i nije svidio ljubovic na desnom beku...na naprijed ga nema, u obrani je "tu-i-tamo", znao ga je ticinovic izvrtit, a s loptom ide uglavnom na alibi dodavanja ili napucavanje naprijed po onoj "ako ahmad uspije slucajno primit..."

slažem se ali treba uzeti u obzir da mu je to druga prvoligaška tekma i da je on prije svega stoper..

to što je on prije svega stoper je ono što me najviše i brine. jer mi je na toj poziciji bio posebno neuvjerljiv i mlak, i naspram stoperske na beku je bio sasvim ok.

nemora te brinuti, stiže Dabac! :evil:
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od goginho »

Offline sens1

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #151 u: Kolovoz 19, 2008, 17:58:14 »
Citat: "goginho"
slažem se ali treba uzeti u obzir da mu je to druga prvoligaška tekma i da je on prije svega stoper..

ovo za drugu utakmicu u hnl-u mi nije neki argument jer su i pamic i krizman u istoj situaciji kao on...
a to da je primarno stoper nisam znao...mislio sam da nam je on jedini, osim miladina, desni bek po vokaciji

edit:

a neznam sta je to s potpisivanjem dapca...imamo stoperski par budicin-ceric koji je jako izgledno nas prvi par (em sto su dobri skupa, em sto je bas ivancic "trazio" cerica)...imamo turkalja koji je li-la i imamo caglja koji je dobar, ali i opasnost za svoju ekipu...jedino sto je logicno onda je da ce ili turkalj ili cagalj dobit slobodne papire ili da ce se netko od silne ekipe stopera silom prilika prekomandirat na desnog beka...jel moze igrat dabac na desnom beku? nije bas da sam mu upoznat s karijerom...

edit 2:

ako moze igrat i lijevog beka onda je to donekle i opravdano...ne moze bit gori od bodrusica...osim ako se zove ramadani...
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od sens1 »
Ima l\' vode, jarane?

Offline bosanac266

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #152 u: Kolovoz 19, 2008, 19:08:18 »
Citat: "Lignja"

Sharbini senior,bolji od Škore po meni,nije bio u puno šansi ali puno je radio i imao par finih dodavanja,nikad ga nisam vidio da se toliko bori...

škoro neizmjerno više radi u defanzivi od ahmada , možda je tu dala kriv možda je i škoro morao trenirati kao i ivanov za defanzivnog veznog

meni se čini da je dabac doveden kao rezervni igrač jer može pokriti mjesta koja su nama deficitarna , bokove  , ako usfali može biti i defanzivni vezni i branič
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bosanac266 »

mountain-Orliæ

• Gost
(Nema naslova)
« Odgovori #153 u: Kolovoz 19, 2008, 19:39:02 »
Citat: "bosanac266"
jeli netko primjetio kada smo vodili 2:1 da je linić namjerno ukrao malo vremena za nas , prvo je pao i uhvatio se , pa je tek nakon minutu tražio zamjenu i kao nemože hodat , a kasnije ga vidim trči iz svlačione

Možda je znao da će popušit još više, pa je odugovlačio-zamjena uzima čak 30 sekundi-Hajduk za to primi 2 gola!
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od mountain-Orliæ »

Offline Lignja

• Senior
(Nema naslova)
« Odgovori #154 u: Kolovoz 19, 2008, 21:27:03 »

Sharbini senior,bolji od Škore po meni,nije bio u puno šansi ali puno je radio i imao par finih dodavanja,nikad ga nisam vidio da se toliko bori...

škoro neizmjerno više radi u defanzivi od ahmada , možda je tu dala kriv možda je i škoro morao trenirati kao i ivanov za defanzivnog veznog

meni se čini da je dabac doveden kao rezervni igrač jer može pokriti mjesta koja su nama deficitarna , bokove  , ako usfali može biti i defanzivni vezni i branič

Po reputaciji da,ali po onome što sam vidio protiv Hajduka je da je Ahmad vrlo dobro pritiskao i Maloču i Živkovića dok je imao snage dovoljno,Živkovića je natjerao u par grešaka na početku utakmice a ukro mu je jednu loptu u drugom poluvremenu,čak je i uklizavao i fanatično se borio...
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Lignja »

Offline bosanac266

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #155 u: Kolovoz 19, 2008, 23:55:57 »

Po reputaciji da,ali po onome što sam vidio protiv Hajduka je da je Ahmad vrlo dobro pritiskao i Maloču i Živkovića dok je imao snage dovoljno,Živkovića je natjerao u par grešaka na početku utakmice a ukro mu je jednu loptu u drugom poluvremenu,čak je i uklizavao i fanatično se borio...

nisam ja ništa loše mislio reć o ahmadu , on je jednostavno takav igrač , protiv hajduka me izneneadilo i kada je par puta došo pomoć veznom redu , škoro je na prijašnjim utakmicama često znao završiti i kod radmana , a to je pak i predaleko za napadača
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bosanac266 »

Offline SEAMAN

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #156 u: Kolovoz 20, 2008, 05:17:08 »
Citat: "Hacker-ri"
Mocno izgleda

David Beckham :lol:
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od SEAMAN »
No worries !!   Good job !!