• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Smijenjen Zlatko Dalic  (Prikazano: 35520 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Connie

• Morčić
  • **
(Nema naslova)
« Odgovori #105 u: Srpanj 08, 2008, 09:16:07 »
Citat: "october"
zanimljivo, znaci ili su svi ludi ili je dala budala :lol:

Ja mislim da u ovom slučaju Dalić govori istinu, smetao je nekome na putu Anasove prodaje i zato je odlepršao, pa cijelo proljeće nije bilo nekih rezultata i on se držao, a sada kad se aktualiziralo pitanje Anasove prodaje odjednom smjena. Samo bi mi bilo drago da iziđe u javnost s konkretnim imenima, a ovaj mali Sharbini bi mu trebao biti zahvalan za sve što je napravio od njega, svaka mu čast kao igraču ali kao osoba treba sazrijeti i snositi posljedice svojih postupaka.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Connie »

Offline joy_division

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #106 u: Srpanj 08, 2008, 10:07:56 »
Pa, čitajući današnje novine (isti su članci i u SN i NL) dobije se dojam da će biti još materijala za raspravu kada svlačionica odluči progovoriti.

Naš Dala nije baš ostavio dobar dojam među igračima ma koliko se trudio da zamaže oči javnosti. A Ježić je ispao u najmanju ruku nesposoban (da ne upotrijebim težu riječ) kada mu je dozvolio da ovaj dobije dio kolača od transfera. Tako da ova najava povratka baš neće držati vodu jer je sada stao i Ježu na žulj - ako je i bilo dogovora, sigurno je morao ostati tajan.

I na kraju zahvala našim varaždinskim prijateljima koji su još jesenas prognozirali ovakav rasplet situacije i lijepo nam opisali Dalu, druga je stvar što smo mi bili malo euforični pa im nismo baš sve povjerovali.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od joy_division »
Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline Snjesko

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #107 u: Srpanj 08, 2008, 11:13:47 »
Citat: "robinho"
weser je apsolutno u pravu za razliku od tebe snješko koji očito nemaš pametnijeg posla nego dijeliti lekcije i pričati o smjenjivanju trenera koji je puno dobroga donio Rijeci. Mislim da to što pišeš negativno o Dali vjerojatno znači da ti je super svake sezone smjenjivati trenera pa makar i dobro radio posao. Znači li to da je tebi dosadno pa tu pametuješ bez argumenata?! I,na kraju,ono najbitnije,za tebe poražavajuće,Dala u Rijeci i slijedeće sezone nastavlja svoj uspješno započeti rad u našoj Rijeci! I to je činjenica,Ježić ga podržava, velika većina navijača ga podržava,a što je najbitnije nije trener prolaznik poput Kužea ili Bračuna jučer je na radiju potvrdio da ne ide iz Rijeke! Bravo Dala! Dancing

Gdje je sad robinho da mi ovo komentira  :lol:
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Snjesko »

Offline 4 - 0

• Pionir
(Nema naslova)
« Odgovori #108 u: Srpanj 08, 2008, 11:47:13 »
Citat: "Connie"
Ja mislim da u ovom sluèaju Daliæ govori istinu, smetao je nekome na putu Anasove prodaje i zato je odlepršao, pa cijelo proljeæe nije bilo nekih rezultata i on se držao, a sada kad se aktualiziralo pitanje Anasove prodaje odjednom smjena. Samo bi mi bilo drago da iziðe u javnost s konkretnim imenima, a ovaj mali Sharbini bi mu trebao biti zahvalan za sve što je napravio od njega, svaka mu èast kao igraèu ali kao osoba treba sazrijeti i snositi posljedice svojih postupaka.

Pa evo, mali mu se baš i zahvalio i demantirao svaku njegovu prièu i još je na kraju rekao da najvjerojatnije ostaje... a ako ostaje, tada i zadnja Daliæeva slamka opravdanja propada... mislim ako je veæ odluèio otvoreno prièati, onda ga ovo u potpunosti diskreditira kao neku razumnu osobu, jbga.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od 4 - 0 »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #109 u: Srpanj 08, 2008, 11:50:08 »
DALOVIC: -Pustite ga neka se covjek ispuca. Doci ce vrijeme d akazem sve o tom gospodinu. Daleko mu kuca

NOVI LIST str 38

???
Nevolim poluizjavu, ili neka kaze sve ili neka suti
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline river

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #110 u: Srpanj 08, 2008, 13:03:30 »
Citat: "Hacker-ri"
DALOVIC: -Pustite ga neka se covjek ispuca. Doci ce vrijeme d akazem sve o tom gospodinu. Daleko mu kuca

NOVI LIST str 38

???
Nevolim poluizjavu, ili neka kaze sve ili neka suti

Takve poluizjave su tipične, kaže se "reći ću jedan dan sve o tome" a onda za 3 dana će otići iz kluba i više se nitko neće ni sjetiti da ga priupita.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Offline sens1

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #111 u: Srpanj 08, 2008, 13:08:42 »
meni samo nije jasno zasto on (dala) prakticki prijeti da ce se vratit u rijeku ("i prije nego mislite") te zasto on misli da bi se uopce trebao/mogao/morao vratiti u rijeku? ikad...

ok, mozda je stvarno stajao na putu unosnog transfera nekom od igraca i sad se osjeca ko  nogometni zorro, al zasto bi se vratio trener koji nije stvorio igru, posvadjao se sa svakim igracem, potjerao bukvalno 12 igraca i pravio se lud na svaki spomen lose igre i rezultata pouzdajuci se vise u onu "pa krenut ce prije il poslije" nego u ikakav rad ili nedajbože znanje.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od sens1 »
Ima l\' vode, jarane?

Offline superhik

• Inćun
  • *
(Nema naslova)
« Odgovori #112 u: Srpanj 08, 2008, 14:00:43 »
Po nekim prièanjima Daliæa je smjenila armada,navodno su pojedinci krenuli put Bjelolasice,a Rubeša ih je na putu prestigao i brže bolje smijenio Daliæa.
Ima li u ovome istine?
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od superhik »

Offline FOF

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #113 u: Srpanj 08, 2008, 14:07:26 »
Citat: "superhik"
Po nekim prièanjima Daliæa je smjenila armada,navodno su pojedinci krenuli put Bjelolasice,a Rubeša ih je na putu prestigao i brže bolje smijenio Daliæa.
Ima li u ovome istine?

je, negdje u mrkoplju su na radiju èuli da je dala vec smijenjen pa se vratise kuci neobavljena posla (sreca da rubesa brzo vozi, a rupa zna preèace pa ih pretekli na vrijeme)  :lol:  :lol:
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od FOF »

Offline Pipistrello Volante

• Morčić
  • **
(Nema naslova)
« Odgovori #114 u: Srpanj 08, 2008, 14:17:21 »
Zapela armada na Gornjem Jelenju popit cugu pa je doletio Rubeša i sve s njima rješio. I bolje da je tako jer bi u protivnome Dala dobio po tamburi! :D ;)
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Pipistrello Volante »

Offline superhik

• Inćun
  • *
(Nema naslova)
« Odgovori #115 u: Srpanj 08, 2008, 14:22:27 »
Tako se to radi u velikom i ozbiljnom klubu.  :oops:
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od superhik »

Offline rino

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #116 u: Srpanj 08, 2008, 16:02:59 »
DALIC: NISAM UZEO POSTOTAK NI OD KOGA,OSIM OD PAMICA!

http://sportskenovosti.hr/index.php?cmd ... ak_id=2050
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od rino »

Offline RiJeKa

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #117 u: Srpanj 08, 2008, 16:06:27 »
Citat: "rino"

ja sam šokiran ovime...kako uopce takva klauzula moze postojat?? na koga se djelio taj transfer sve i koliko je ostalo NK Rijeci?? Mislim da bi iducih dana jos toga moglo izac na vidjelo...

i pitanje gospodinu Dalicu.... Koliki Ste postotak dobili od Halilovica, Bodrusica, Škore i Šafarica što ste ih doveli u Rijeku??
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od RiJeKa »

Offline joy_division

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #118 u: Srpanj 08, 2008, 16:11:35 »
Ali ljudi, opet ponavljam, nije Dalić ništa kriv za sve ovo. On je samo uzeo ono što mu je netko ponudio. Ja i dalje ne vjerujem da je takva stavka postojala u ugovoru jer takvi igrači ne plaćaju porez, možda je bio privatni dogovor s Ježom ili nešto slično tome.

Sada ćemo opet slušati demantije od I.V.F. i tako unedogled, sve dok Veliki Gazda ne odluči to presjeći pa ćemo jednog dana čitati duplericu Novog lista s njegovim viđenjem stvari.

A istina je negdje u sredini, ne vjerujem da ni Daliću ovo ide u plus, ne znam šta sada istjeruje neku pravdu preko novina, samo će si usrati daljnju karijeru.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od joy_division »
Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline bosanac266

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #119 u: Srpanj 08, 2008, 16:24:54 »
Citat: "RiJeKa"
Citat: "rino"

ja sam šokiran ovime...kako uopce takva klauzula moze postojat?? na koga se djelio taj transfer sve i koliko je ostalo NK Rijeci?? Mislim da bi iducih dana jos toga moglo izac na vidjelo...

i pitanje gospodinu Dalicu.... Koliki Ste postotak dobili od Halilovica, Bodrusica, Škore i Šafarica što ste ih doveli u Rijeku??

ta je klauzula poticaj trenru da promovira mlade igrače koji su ponikli u klubu
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bosanac266 »