• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Smijenjen Zlatko Dalic  (Prikazano: 35531 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #135 u: Srpanj 10, 2008, 14:56:19 »
Citat: "Snjesko"
Citat: "Hacker-ri"
Sad znamo zasto Bule nije u igri za sljedecu sezonu :)
Nadam se da ce Ivancic shvatit da nemamo prgavca koji ce se kacit po boku sa igracima?!

Zasto bi trebao imati prgavca? Ok, ti imas jedan nacin shvacanja i poimanja nogometa i volis ratnicku igru, ali na srecu, pogedaj ovo EP - pobijedili su Spanjolci (i nogomet). Svi su mali, okretni, imaju odlicnu tehniku, i rade najmanje faulova od svih. Zasto ne bi njih kopirali ??? Bilo bi puno vise publike na stadionu da Rijeka igra tako...

E sad bi ti Spanjolsku sa Rijekom.
Ali Rijeka nikad nece imat 4 vezna igraca koja ce igrat obranu i napad ODLICNO. Nit ce imat napadaca koji ima oduzetih lopti vise nego neki obrambeni igrac... itd.

Ne pricam da on mora samarat, ali on ima svoje JA i to je pokazao.

Zna probit bok i to je dovoljno, uz sve asistencije.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline goginho

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #136 u: Srpanj 10, 2008, 16:57:14 »
joj daj taj bule je radio nemir otkad je došao u rijeku! ko ga hebe! nije ništa posebno igrao ni kad je bio uformi! nemogu mu osporiti asistencije ali ako je dovoljno samo nabacivati bez trke, onda smo mogli i rapajića dovesti! još jednom neću plakati za njim, znam hackeru da ti žališ što ga nema, ali nema ga i gotovo.. idemo dalje!
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od goginho »

Offline sax

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #137 u: Srpanj 10, 2008, 17:07:19 »
Citat: "goginho"
.... nemogu mu osporiti asistencije ali ako je dovoljno samo nabacivati bez trke, onda smo mogli i rapajića dovesti! još jednom neću plakati za njim, znam hackeru da ti žališ što ga nema, ali nema ga i gotovo.. idemo dalje!

Nebi se baš složio. Bule je "radio" i u obrani , a u proljetnom dijelu kad smo igrali bez ljevog boka svaku utakmicu kad nije igrao Bule igrali smo i bez desnog! Pa se guralo kroz sredinu i to ne baš uspješno! :roll:
Mislim da je to i bio uzrok Đaletove sterilnosti! :idea:
Motivacijski Bule je dobro djelovao na ekipu i da ne dužim draže bi mi bilo da je ostao na Kantridi pa makar i ne u prvih jedanaest. Mislim da se radi o igraču koji svojom agresivnošću kod ulaska s klupe može puno toga promjeniti.
jbg ukusi su različiti! :idea:

A što se tiče njegove izjave SN  =D>
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od sax »

Offline Dylan Dog

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #138 u: Srpanj 10, 2008, 17:09:58 »
Citat: "joy_division"
He, he, danas ga je Bule oprao u SN. Citiram samo jednu izjavu:

Znate, nije dovoljno obući sretnu košulju ili staviti krunicu prije utakmice. A prije posebno teških utakmica "stručan rad" podebljati stavljanjem dviju krunica! Ako si trener, onda bi ipak trebao nešto znati i o trenerskom poslu, neki ga znaju raditi, a neki ne. I nikada neće ni naučiti.

Svaki komentar je suvišan, čuti ćemo još svašta.

hehe, legenda. di je on na kraju zavrsio?
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Dylan Dog »

Offline sax

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #139 u: Srpanj 10, 2008, 17:11:15 »
Trenira u zg sam sa sobom!
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od sax »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #140 u: Srpanj 10, 2008, 17:18:46 »
joj daj taj bule je radio nemir otkad je došao u rijeku! ko ga hebe! nije ništa posebno igrao ni kad je bio uformi! nemogu mu osporiti asistencije ali ako je dovoljno samo nabacivati bez trke, onda smo mogli i rapajiæa dovesti! još jednom neæu plakati za njim, znam hackeru da ti žališ što ga nema, ali nema ga i gotovo.. idemo dalje!

Mi nemamo igraca koji ce probit bok, osim ako mislis da ce bodrusic i halilovic probit bok?

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #141 u: Srpanj 10, 2008, 17:40:40 »
joj daj taj bule je radio nemir otkad je došao u rijeku! ko ga hebe! nije ništa posebno igrao ni kad je bio uformi! nemogu mu osporiti asistencije ali ako je dovoljno samo nabacivati bez trke, onda smo mogli i rapajiæa dovesti! još jednom neæu plakati za njim, znam hackeru da ti žališ što ga nema, ali nema ga i gotovo.. idemo dalje!
nebi se baš složio,mislim da je oove sezone puno trèo i borio se...nije neki nogometaš,ali nije ni za bacit,ovoj ekipi rijeke svakako bi dobro došo
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline goginho

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #142 u: Srpanj 10, 2008, 18:00:37 »
ok 5:1, bule bi falio ovoj ekipi i vi ste vidjeli i zalaganje u obrani! sorry ja nisam. meni je djelovao statično i primjećivao sam ga samo prilikom centaršuteva od kojih su mnogi bili i dobri. ok poštujem vaše mišljenje no i dalje držim da nije nenadomjestiv igrač i da je dobro da je otišo! hebiga, moje mišljenje.. 8)
on je nekad bio napadač, kod nas polušpica, a ja pak mislim da bi nam na toj poziciji više koristio ofenzivni veznjak koji je pokretljiviji.. možda griješim ali mislim da on spada u onu skupinu nezadovoljnika koji samo tako smjenjuju trenere. ok, opet možda stoji ovo što je izjavio u sn-u za dalića, al hebemu šta on ima pi*dit na trenera u koprivnici kad igra beka (iako je stvarno nebulozno njega tamo stavit)?!? pa nije on tu da odlučuje i bude nezadovoljan! plaćen je ima igrati ono što se od njega traži! samo želim reći da ne mislim da je njegova prgavost uvijek pozitivna i da nije teško naći zamjenu za njega.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od goginho »

Offline october

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #143 u: Srpanj 10, 2008, 19:01:04 »
objavljenje cijeli buletov tekst u sn.
auuu što je oprao dalu.

ne znamo istinu ali da ima istine ima.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od october »
Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline kiki_ri

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #144 u: Srpanj 10, 2008, 20:07:27 »
uopæe mi nije žao što bule nije u momèadi rijeke...prošle sezone je u jesenskom dijelu prvenstva bio jedan od najboljih prvotimaca ali onda kasnije nije bio taj bule, kao ni cijela momèad...uostalom on ima sad ima veæ 32 godine pa ako želimo pomladiti momèad onda nam nije u cilju dovoditi takve igraèe...i super je ova njegova izjava o daliæu =D> ...
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od kiki_ri »
Citat:
rijeka u srcu je mom !!!

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #145 u: Srpanj 10, 2008, 20:41:28 »
Citat: "kiki_ri"
uopæe mi nije žao što bule nije u momèadi rijeke...prošle sezone je u jesenskom dijelu prvenstva bio jedan od najboljih prvotimaca ali onda kasnije nije bio taj bule, kao ni cijela momèad...uostalom on ima sad ima veæ 32 godine pa ako želimo pomladiti momèad onda nam nije u cilju dovoditi takve igraèe...i super je ova njegova izjava o daliæu =D> ...
pomladiti momèad u znaèi uvoditi mlade igraèe postepeno,a ne da se poène utakmica sa 10-11 20godišnjaka koji igraju prvu utakmicu u HNL-u...
uostalom starijim igraèima je dobro zahvalit ako igraju loše,ne pokazuju više previše volje za treningom,niti su više voljni i željni dokazivanja...
ako je igraè dobar i igra ko šta je npr igro erceg,vuga,pa i ivanov(na neprirodnoj poziciji) onda neka igraju....
nije bitno dali igraju stari ili mladi,bitno je da igraju oni koji su najbolji,a moje osobno mišljenje je da bi bule sigurno imao mjesta u ovoj igraèki slaboj rijeci...
ja sam za to da se svake sezone afirmiraju 2-3 mlaða igraèa(17-20),koje æe se konstantno gurat,a ne 5 sezona ništa pa onda odluèit pomladit ekipu i krenut u prvenstvo sa deèkima koji su još šraktièki juniori i veæini su ovo prve utakmice u hnl-u...
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline bosanac266

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #146 u: Srpanj 10, 2008, 21:55:38 »
trebali smo zavati ivanova za trenera ,on bi od svih njih napravio igrače ,ali prave igrače koje bi bilo strah bilo šta reć protiv trenera
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bosanac266 »

Offline Laky

• Morčić
  • **
(Nema naslova)
« Odgovori #147 u: Srpanj 10, 2008, 23:00:22 »
Citat: "bosanac266"
trebali smo zavati ivanova za trenera ,on bi od svih njih napravio igrače ,ali prave igrače koje bi bilo strah bilo šta reć protiv trenera

Da, kao što je Mladenović napravio prave igrače. #-o
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Laky »
Ja postat ću VELIK
I bit ću jak ko ČELIK

Offline Dylan Dog

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #148 u: Srpanj 10, 2008, 23:39:25 »
uopće mi nije žao što bule nije u momčadi rijeke...prošle sezone je u jesenskom dijelu prvenstva bio jedan od najboljih prvotimaca ali onda kasnije nije bio taj bule, kao ni cijela momčad...uostalom on ima sad ima već 32 godine pa ako želimo pomladiti momčad onda nam nije u cilju dovoditi takve igrače...i super je ova njegova izjava o daliću =D> ...

ma sve bi bilo ok u toj prici o pomladjivanju ekipe da na bulino mjesto nismo doveli 2 godine mladjeg stranca koji sigurno ima losije refernce od bule sto se tice HNL-a.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Dylan Dog »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #149 u: Srpanj 10, 2008, 23:47:19 »
Citat: "Dylan Dog"
Tko ce na terenu vodit te mlade ljude?
Sharbini stariji? ili mladi?
Se sjecas zilica kad je psovao igrace jer ne trce van. Se sjecas kako Ivanov svako toliko na prekidu jednom igracu nesto objasnjava. Tko ce im sad objasnjavat? Pamic, Krizman i Sharbini?