• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Smijenjen Zlatko Dalic  (Prikazano: 35519 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sax

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #150 u: Srpanj 11, 2008, 08:55:44 »
A već su mi neki malo dosadni sa pričama o pomlađivanju ekipe! Pa koji vam je k ....!  jel vi gledate malo i ove malo jače klubove? Druga je stvar što mi nemožemo ili nećemo platit "prave" igrače.
Koji mladi! Ili jesi ili nisi ! Ako si pravi pravi si sa 18 ali i sa 30 !
Vidim da na forumu ima pritajenih obožavatelja "tvorevine" ! Pa nek se sjete di je bila tvorevina kad je unazad nekoliko godina kupila kompletnu mladu repku!
Koliko mi se čini igrali su ligu za bedaka! :D
Dakle da zaključim. Da selekcija među mladima kako bi se iskopao novo Paminjo i sl. ali ne sumanuto arlaukanje da je svaki igrač koji je prošao 25  star i za otpis!
Ukratko učiti od onih koji to rade bolje!
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od sax »

Offline Snjesko

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #151 u: Srpanj 11, 2008, 09:11:47 »
Bule nije nista odigrao u Rijeci. Znao je eventualno dobro nabacit loptu (svaku petu doduse) i to je to. A to sto neki sline zato sto neki put bespotrebno uklize na aut linije, to je njihov problem. Na utakmicama se tocno vidjelo kako on bjezi od lopte. Ako je tako dobar, zasto su svi napadi isli preko Anasa na lijevoj strani? A o obrani necu ni pricati - jedini put kad je igrao defanzivnije (protiv Slavena) Caval ga je izvozao kao mladog majmuna. Ali svaka cast na izjavi, volio bi cuti i druge igrace (Zilic, Ivanov...)
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Snjesko »

Offline Dylan Dog

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #152 u: Srpanj 11, 2008, 10:25:25 »
Citat: "Snjesko"
Bule nije nista odigrao u Rijeci. Znao je eventualno dobro nabacit loptu (svaku petu doduse) i to je to. A to sto neki sline zato sto neki put bespotrebno uklize na aut linije, to je njihov problem. Na utakmicama se tocno vidjelo kako on bjezi od lopte. Ako je tako dobar, zasto su svi napadi isli preko Anasa na lijevoj strani? A o obrani necu ni pricati - jedini put kad je igrao defanzivnije (protiv Slavena) Caval ga je izvozao kao mladog majmuna. Ali svaka cast na izjavi, volio bi cuti i druge igrace (Zilic, Ivanov...)

dobro, tebi je bule uvijek bio najomiljeniji igrac  :roll:  malo objektivnosti nebi falilo. nije bio sharbini, ali je barem bio najbolji asistent, a i to treba postici. covjek mozda nije imao maratonski kapacitet, ali se bome trudio, uklizavao...bjezao od lopte? pa neke utakmice kad se sharbiniju nije digao se pratkicki igralo samo preko njega. ti si krenuo kontra njega od prve utakmice prosle sezone pa udaraj ko slijepo magare odigrao bule dobro ili lose  :roll:
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Dylan Dog »

Offline Snjesko

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #153 u: Srpanj 11, 2008, 11:19:08 »
Citat: "Dylan Dog"
dobro, tebi je bule uvijek bio najomiljeniji igrac  :roll:  malo objektivnosti nebi falilo. nije bio sharbini, ali je barem bio najbolji asistent, a i to treba postici. covjek mozda nije imao maratonski kapacitet, ali se bome trudio, uklizavao...bjezao od lopte? pa neke utakmice kad se sharbiniju nije digao se pratkicki igralo samo preko njega. ti si krenuo kontra njega od prve utakmice prosle sezone pa udaraj ko slijepo magare odigrao bule dobro ili lose  :roll:

Je, istina, neke je utakmice odigrao dobro, ali ono zbog cega sam ja protiv njega je to sto taj isti covjek nije odigrao ama bas nista godinu prije toga. I svejedno je imao povjerenje i igrao je. Kao i Prisc, Tkalcevic i slicni.
To je problem, zasto se recimo ne forsiraju tako Krizman i Pamici? Oni ce sigurno napredovati, ja vjerujem biti puno bolji igraci, igrati ce u klubu jos dugo godina i na kraju ce se jos i zaraditi na njima. A Bule i slicni se skupo placaju za sta? Da bi se igrao Intertoto i sramotilo u Makedoniji i da bi treneri koji ih dovode zaradjivali na proviziji? I uvijek isponova i tako u nedogled...
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Snjesko »

Offline Dylan Dog

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #154 u: Srpanj 11, 2008, 12:04:15 »
Je, istina, neke je utakmice odigrao dobro, ali ono zbog cega sam ja protiv njega je to sto taj isti covjek nije odigrao ama bas nista godinu prije toga. I svejedno je imao povjerenje i igrao je. Kao i Prisc, Tkalcevic i slicni.
To je problem, zasto se recimo ne forsiraju tako Krizman i Pamici? Oni ce sigurno napredovati, ja vjerujem biti puno bolji igraci, igrati ce u klubu jos dugo godina i na kraju ce se jos i zaraditi na njima. A Bule i slicni se skupo placaju za sta? Da bi se igrao Intertoto i sramotilo u Makedoniji i da bi treneri koji ih dovode zaradjivali na proviziji? I uvijek isponova i tako u nedogled...

da smo gledali tu godinu prije jos bi se igraca naslo na tapetu. recimo jedan zilic. bule je sezonu poceo na klupi, ali se kasnije izborio za prvu momcad i nitko ga vise nije mogao izbaciti, unatoc medusobnoj ljubavi sa dalicem. apsolutno nemam nista protiv toga sto je bule otisao ako je to dio klupse politike i ako smo imali mladog igraca koji ga moze donekle zamijenit, ali mi je krivo sto je doveden jedan halilovic na njegovo mjesto.
makedonija ti nije bas najbolji primjer jer su u makedoniji igrali bas ti pamici i krizmani, sto bi znacilo da mi ne mozemo imat 6,7 juniora u ekipi nego maksimalno 3 ako zelimo bilo kakav rezultat. mozemo mi sad pricat o tome da cemo biti zadovoljni sa 10. mjestom ako budu igrali 8 juniora, ali na kraju sezone cemo opet ispljuvat ivancica zasto nije igrao taj ili taj...
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Dylan Dog »

Offline goginho

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #155 u: Srpanj 11, 2008, 16:39:05 »
na što smo spali kad mnogi od vas plaču za fuc*ing buleom?! :roll:
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od goginho »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #156 u: Srpanj 11, 2008, 16:55:03 »
Citat: "october"
objavljenje cijeli buletov tekst u sn.
auuu što je oprao dalu.

ne znamo istinu ali da ima istine ima.

LINK?
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline river

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #157 u: Srpanj 11, 2008, 17:13:47 »
Citat: "Hacker-ri"
auuu što je oprao dalu.

LINK?

http://www.forza-fiume.com/index.php?su ... m=&ucat=2&
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Offline october

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #158 u: Srpanj 11, 2008, 18:01:59 »
Citat: "Hacker-ri"
auuu što je oprao dalu.

LINK?

Da sorri, mislio sam da citas stranice FF.
hvala river.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od october »
Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #159 u: Srpanj 11, 2008, 18:34:09 »
Mislio sam da ima nesto vise u SN posto si SN i napisao :)

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #160 u: Srpanj 11, 2008, 18:41:18 »
http://sportal.vecernji.hr/vld/sportal/ ... 3/index.do

Dalic: bilo bi lijepo raditi sa Cirom

ja se od srama nebi mogao obrijat jer bi se morao gledat u ogledalo.

Offline river

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #161 u: Srpanj 11, 2008, 21:06:55 »
Inače kad već spominjemo SN ima danas još jedan zanimljiv komentar Roberta Matteonija, jednog od rijetkih objektivnih i pametnih novinara, u kojem analizira kako se naši klubovi okreću domaćim trenerima (iz vlastitih redova a kao primjer uzima baš Ivančića) čisto demagoški, tj. samo onda kad sve druge opcije propadnu, čitaj: nema se para ili te otpile svi treneri koje si tražio. Mislim da tu nije daleko od istine.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #162 u: Srpanj 11, 2008, 21:16:58 »
I ivancic je toga svjestan pa ce igrace tjerat jos vise

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #163 u: Srpanj 11, 2008, 21:41:44 »
niko ne piše i ne govori da je toliko dobar,m
ali bio je solidan,imao je dobar centaršut i dosta je golova namjestio.,u ovoj ekipi,pokraj ovih igraèa koji sad igraju u rijeci bi bule sigurno imao mjesta...
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

mountain-Orliæ

• Gost
(Nema naslova)
« Odgovori #164 u: Srpanj 12, 2008, 13:57:14 »
Citat: "DIONIZ"
pokraj ovih igrača koji sad igraju u rijeci bi bule sigurno imao mjesta...

100%, jedini bi igrao sa određenom agresivnošću i ubacivao.
Ja ne znam ni jednog u momčadi koji može nabacit ko Bule, ali ne vrti se sve oko ubačaja.
Imao je puno drugih kvaliteta npr. napadačkih, samo što ga je dalić premjestio ko i većinu igrača.
Ima on i udarac samo to nije imao prilike pokazat.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od mountain-Orliæ »