• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Smijenjen Zlatko Dalic  (Prikazano: 35518 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kiki_ri

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #165 u: Srpanj 17, 2008, 01:35:19 »
evo naš dragi dala postao trenerom dinama iz tirane...nakon ovoga što je napravio u rijeci ovo je zbilja iznenaðujuæe...

http://www.nogometni-magazin.com/newspr ... o_hrv_news
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od kiki_ri »
Citat:
rijeka u srcu je mom !!!

Offline sens1

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #166 u: Srpanj 17, 2008, 01:57:41 »
znas kako kazu - dobar glas daleko se cuje, al albanija je stvarno daleko
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od sens1 »
Ima l\' vode, jarane?

Offline 4 - 0

• Pionir
(Nema naslova)
« Odgovori #167 u: Srpanj 17, 2008, 10:06:24 »
Citat: "kiki_ri"
evo naš dragi dala postao trenerom dinama iz tirane...nakon ovoga što je napravio u rijeci ovo je zbilja iznenaðujuæe...

http://www.nogometni-magazin.com/newspr ... o_hrv_news

Èek, èek... ovo smrdi. Izgubio od albanskog kluba iz Makedonije, dobio posao u Dinamu iz Tirane  :)
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od 4 - 0 »

Offline ARMADA DELNICE

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #168 u: Srpanj 17, 2008, 10:19:59 »
Nemojte se čudit ako vidite na kraju sezone da je Tirana ispala u 2 ligu. Dalić radi čuda.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od ARMADA DELNICE »
Volim grad koji teče

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #169 u: Srpanj 17, 2008, 11:04:14 »
Gledao sam tu utakmicu - kaže Daliæ.

I nije vas obeshrabrila?
- Ne, jer u Dinamu ima potencijala, a dogovor je da ništa ne moram uèiniti preko noæi, veæ da je jedino što trebam uèiniti postaviti momèad.

Pocelo je :)
"cestitam igracima na htjenju i borbenosti ali nismo bili pravi"
Nemogu ja preko noci nista napravit.
Trebaju mi pojacanja koja ja odaberem, i koje cu poslije potjerat!
ITD ITD ITD

NEMAAAAAAAAA GAAAAAAAAAAAAAA

NEMAAAAAAAAAAA GAAAAAAAAAAAAAAA
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline kiki_ri

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #170 u: Srpanj 17, 2008, 18:59:30 »
Citat: "Hacker-ri"
Gledao sam tu utakmicu - kaže Daliæ.

I nije vas obeshrabrila?
- Ne, jer u Dinamu ima potencijala, a dogovor je da ništa ne moram uèiniti preko noæi, veæ da je jedino što trebam uèiniti postaviti momèad.

Pocelo je :)
"cestitam igracima na htjenju i borbenosti ali nismo bili pravi"
Nemogu ja preko noci nista napravit.
Trebaju mi pojacanja koja ja odaberem, i koje cu poslije potjerat!
ITD ITD ITD

NEMAAAAAAAAA GAAAAAAAAAAAAAA

NEMAAAAAAAAAAA GAAAAAAAAAAAAAAA

èini se da se možemo oprostiti od šafariæa ove zime :) ...
Citat:
rijeka u srcu je mom !!!

Offline joy_division

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #171 u: Srpanj 29, 2008, 13:29:46 »
Ne može Z.D. bez medijske pažnje, izvadci iz današnjih SN:

"Biti ću vrlo pošten. Ispadanje, koje uprava Dinama nije očekivala, olakšalo mi je posao. Sada nema teških europskih utakmica, pa se može mnogo mirnije raditi."

"Da sam potkraj lipnja znao šta će mi se dogoditi u Rijeci, sasvim sigurno ne bih Bodrušića dovodio na Kantridu. Nedostaje mi u Dinamu."

"Rijeka je bila lijepo iskustvo, u Rijeci sam, među inim, spoznao da čovjek uči dok je živ. O klubu, upravi, igračima i navijačima mogu pripovijedati samo u superlativima. No, žao mi je što sam pao kao žrtva medijskog linča, koji su potaknuli pojedinci koji se vrte oko kluba i čine sve kako bi utjecali na politiku kluba. Žao mi je što sam prekinuo rad na dobrom projektu."

"Projekt je bio odličan. Dinamo je ovog ljeta na pojačanja potrošio 4 milijuna eura, Hajduk 3 do 4, a Rijeka samo 10.000 eura! No i s tako malo potrošenog novca stvarao se sjajan kadar. Kada sam smijenjen, Benko i Maloča bili su na Grobniku. S njima bi Rijeka zaokružila stvaranje mlade, karakterne, brze i natjecateljski jake momčadi. Takva Rijeka, kako su poslagane karte, borila bi se za naslov prvaka s Dinamom i Hajdukom."

"Ambicije nikada ne tajim. U ugovoru imam klauzulu da mogu otići ako mi iz Hrvatske stigne bolja ponuda. Moja je velika želja biti sudionikom najvećeg hrvatskog derbija. To me vodi i to će se jednoga dana dogoditi."

Nešto od ovoga bi moglo i u topic Vicevi, ali ostavljam pučanstvu da ocijeni ove misli jednog od najvećih stratega koji je ikada hodao Kantridom.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od joy_division »
Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #172 u: Srpanj 29, 2008, 13:54:49 »
Kad su mu tolika "muda" neka kaze tko je to nudio Sharbu dan nakon njegovog otkaza !
Jak na rijecima...

Offline kiki_ri

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #173 u: Srpanj 29, 2008, 19:36:14 »
kakve izjave ima ovaj tip...

Citat: "joy_division"
"Biti æu vrlo pošten. Ispadanje, koje uprava Dinama nije oèekivala, olakšalo mi je posao. Sada nema teških europskih utakmica, pa se može mnogo mirnije raditi."

daliæ uvijek može iznenaditi :) ...
Citat:
rijeka u srcu je mom !!!

Offline gulli

• Pionir
(Nema naslova)
« Odgovori #174 u: Kolovoz 01, 2008, 09:20:36 »
Ima danas jedna priča van pameti! Dakle prije godinu dana otprilike mjesec dana ranije Robert Ježić predsjednik HNK Rijeke dovede Zlatka Dalića u klub na funkciju sportskog direktora i trenera našeg voljenog kluba: Trener zaželi od sportskog direktora igrača imenom Zedi Ramadani kojeg je ovaj već prije trenirao u klubu kojem je ranije radio i kaže da mu baš takav profil igrača treba i da poznaje igračeve kvalitete!Sportski direktor ispuni trenerove želje i dovede Ramadanija iz Nk Istre za dvadesetak tisuća eura! U cijeloj sezoni koja treje 33 kola Ramadani odigra dvije ligaške utakmice i to:Nk Intera 22 minute  i nakon toga protiv NK Međimuraja 13 minuta u kojoj dobije i žuti karton,te u jednoj Utakmici Hrvatskog nogometnog kupa protiv niželigaša Zeline u kojoj je i postigao i jedan pogodak!Po završetku HNL sezone 2007/2008 trener Zlatko Dalić se odluči riješiti igrača koji mu ne trebaju i koji su stvarali lošu atmosferu u svlačionici tijekom sezone! Između 12 nogometša koje potjera iz kluba,proda i sl. nađe se i ime njegove želje sa početka ove priče!Dakle Zedi Ramadani postane prekobrojan!
Nakon neuspjeha u Intertotokupu i najveće blamaže u povijesti kluba na sveopće podržavanje navijača i simpatizera Kluba trener i sportski direktor Zlatko Dalić dobije otkaz!Uz otkaz se povuku mnoge afere ali Zlatka uskoro angažira kao trenara Albanski klub Dinamo Tirana!I sada se vi dragi forumaši vjerovatno pitate čemu ova priča koju već svi znate!
Ništa od toga nebi niti bilo napisano da nisam  jutros prelistavajuči Sportske novosti naleti na članak on našem bivšem cijenjenom treneru u kojemu piše da u svojem novom klubu tj.Dinamu iz Tirane ima igrače koje je već ranije trenirao i među njima uočim ime ZEDI RAMADANI!
Tko je tu lud u našem klubu mu nakon šta mu se želja ostvarila da ga dovede procijeni kao igrača koji mu ne treba a sada ga vodi se sobom u svoj novi klub!

Ako u ovom klubu tj. u upravi kluba sjedi itko iole normalan trebao bi se zapitati u čemu je kvaka i u najmanju ruku od bivšeg trenera zahtjevati da vrati utrošena sredstva na Zedija Ramadanija!

Ja možda imam jednu teoriju žašto je Zlatko poveo sa sobom Zedija,a to je da bi mu isti bio prevoditelj tj. da mu špijunira albanske igrače koje Zlatko ne razumije i da isti nebi unosili lošu atmosferu u svlačionicu!

Jadni Albanci nemaju pojma  u šta su se upustili.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od gulli »

Offline joy_division

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #175 u: Kolovoz 01, 2008, 09:27:38 »
Upravo čitam, ha, možda ta njihova veza ima i dublje značenje. :wink:

Ma čudo od čovjeka i trenera, nevjerojatno.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od joy_division »
Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline river

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #176 u: Kolovoz 01, 2008, 11:48:47 »
Citat: "gulli"
Ja možda imam jednu teoriju žašto je Zlatko poveo sa sobom Zedija,a to je da bi mu isti bio prevoditelj tj. da mu špijunira albanske igrače koje Zlatko ne razumije i da isti nebi unosili lošu atmosferu u svlačionicu!

OK, meni je jasno da su frendovi, Dalić mu osigura ugovor pa onda dijele. Jedino ne kužim da ovome paše cijelu godinu trenirati a ne odigrati nijednu utakmicu. Ali opet, dokle god ima predsjednika koji će ispunjavati sve Dalićeve želje neće ni Zedi biti bez posla.

Sve u svemu Z.D. je očito vrlo uspješan menadžer koji se predstavlja svijetu pod svim drugim mogućim titulama: trener, sportski direktor...
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #177 u: Kolovoz 01, 2008, 11:57:34 »
Dobro da tamo kod njega ne prate HNL i hrv ligu jer bi znali sta se dogada...
taj vise nemoze nikog sjebat

Offline kiki_ri

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #178 u: Kolovoz 01, 2008, 20:27:34 »
ovaj daliæ stvarno nije normalan...
Citat:
rijeka u srcu je mom !!!

Offline gulli

• Pionir
(Nema naslova)
« Odgovori #179 u: Kolovoz 02, 2008, 01:45:16 »
Citat: "river"
Citat: "gulli"

OK, meni je jasno da su frendovi, Dalić mu osigura ugovor pa onda dijele. Jedino ne kužim da ovome paše cijelu godinu trenirati a ne odigrati nijednu utakmicu. Ali opet, dokle god ima predsjednika koji će ispunjavati sve Dalićeve želje neće ni Zedi biti bez posla.

Sve u svemu Z.D. je očito vrlo uspješan menadžer koji se predstavlja svijetu pod svim drugim mogućim titulama: trener, sportski direktor...
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od gulli »