• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Smijenjen Zlatko Dalic  (Prikazano: 35528 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline guzzac

• Inćun
  • *
(Nema naslova)
« Odgovori #60 u: Srpanj 03, 2008, 23:06:42 »
Na Bjelolasici, daleko od oèiju znatiželjne javnosti, mir i tišinu goranskih šuma veæ drugi dan paraju jauci i nekontrolirani jecaji nogometaša Rijeke, koji proklinju ime Vanjino što im potjera  uèitelja Dalu. Najneutješniji meðu njima je mali Anas od kojega je napravio reprezentativca precizno mu dozirajuæi dodatne treninge kako bi kvalitetnim radom popravio nedostatke, a potom se zauzeo kod prijatelja Ladiæa da isti nosi igru mlade reprezentacije iako to igrama u klubu nije zaslužio. U Sallzburgu su se svi igraèi u nevjerici okupili oko Pamiæa dajuæi mu time potporu u ovim teškim trenucima za njega samog i nogomet u cijelini. Veliki broj dovedenih pa potjeranih igraèa u šoku je popratilo krajnje nerazumnu odluku vodstva kluba. Nevjerica i šok zavladali su nogometnom Hrvatskom.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od guzzac »

Offline admin

• Forza Fiume!
  • Administrator
  • Forza Fiume
    • http://www.brija.com/
(Nema naslova)
« Odgovori #61 u: Srpanj 03, 2008, 23:09:00 »
:lol:  :lol:  :lol:
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od admin »

Offline kiki_ri

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #62 u: Srpanj 03, 2008, 23:09:21 »
:lol:  :lol:  :lol: ...gdje im je sada dalin kakao da ih utješi :) ...
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od kiki_ri »
Citat:
rijeka u srcu je mom !!!

Offline joy_division

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #63 u: Srpanj 03, 2008, 23:12:28 »
Preneseno s Vž foruma:

Bivši trener Rijeke Zlatko Dalić neće dugo ostati bez posla. Nakon eliminacije s Rijekom u Intertoto kupu mogao bi igrati pretkolo Champions League. Nakon poziva iz Tirane, sastao se u Sheratonu s predsjednikom albanskog prvaka, Dinama i postoji realna mogućnost da preuzme taj klub.

Ne mogu vjerovati, ne mogu........
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od joy_division »
Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline admin

• Forza Fiume!
  • Administrator
  • Forza Fiume
    • http://www.brija.com/
(Nema naslova)
« Odgovori #64 u: Srpanj 03, 2008, 23:19:33 »
Hahhaha, vidi vraga...
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od admin »

Offline kiki_ri

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #65 u: Srpanj 03, 2008, 23:21:22 »
baš sam to maloprije proèitao i stvarno se èudim...
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od kiki_ri »
Citat:
rijeka u srcu je mom !!!

Offline Veccinho

• Morčić
  • **
(Nema naslova)
« Odgovori #66 u: Srpanj 04, 2008, 08:38:20 »
Citat: "joy_division"

Mislim da će sada i najveći skeptici shvatiti da je tvrtka MPO apsolutno neuništiva.
A nakon ovog, još jednog u nizu uspješno sklopljenih poslova, mislim da je vrijeme da joj Hrvatska gospodarska komora dodijeli i posebno priznanje u kategoriji "Posebna gospodarska dostignuća u području sporta" :wink:
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Veccinho »
Diabolus fecit, ut id facerem!

Offline Shrek

• Junior
    • http://www.arka.com.hr
(Nema naslova)
« Odgovori #67 u: Srpanj 04, 2008, 08:39:55 »
Citat: "joy_division"
Preneseno s Vž foruma:

Bivši trener Rijeke Zlatko Daliæ neæe dugo ostati bez posla. Nakon eliminacije s Rijekom u Intertoto kupu mogao bi igrati pretkolo Champions League. Nakon poziva iz Tirane, sastao se u Sheratonu s predsjednikom albanskog prvaka, Dinama i postoji realna moguænost da preuzme taj klub.

Ja se ne èudim uopæe. Što smo mi mislili o Daliæu kad je dolazio? Isto to misle u Tirani sada o njemu.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Shrek »

Offline joy_division

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #68 u: Srpanj 04, 2008, 13:42:05 »
Već vidim listu pojačanja Dinama iz Tirane: Benko, Ipša, Jolić, Škoro, druge godine ako Dala izdrži toliko Šafarić, Čagalj, možda Halilović, Bodrušić, pa najveći transfer u povijesti kluba Jertec............
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od joy_division »
Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline goginho

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #69 u: Srpanj 04, 2008, 14:31:26 »
ako sam dobro primjetio sporazumno je raskinuo ugovor sa klubom, nema nekih tužakanja i sudova.. mali + po meni..
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od goginho »

Offline goginho

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #70 u: Srpanj 04, 2008, 14:32:00 »
ako sam dobro primjetio sporazumno je raskinuo ugovor sa klubom, nema nekih tužakanja i sudova.. mali + po meni..
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od goginho »

Offline SEAMAN

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #71 u: Srpanj 04, 2008, 15:23:52 »
Slazem se s Nenadom po pitanju Ivanova i Dalica.

Covjek je povijest, tema je zrela za lockanje.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od SEAMAN »
No worries !!   Good job !!

mountain-Orliæ

• Gost
(Nema naslova)
« Odgovori #72 u: Srpanj 04, 2008, 21:00:17 »
Ovi albanci nisu čisti.Vidjeli su šta čovjek može i svejedno ga idu uzimat.
Još jedni naivci.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od mountain-Orliæ »

Offline SEAMAN

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #73 u: Srpanj 04, 2008, 23:00:12 »
Citat: "goginho"

Upravo sam stigao doma, a kako nisam mogao otvoriti FF,skocim malo do zvanicnog foruma....i vidi vraga;

Gospodo...ako ste slušali radio Trsat od 12.05 do 12.45 onda ste mogli čuti intervju sa Zlatkom Dalićem. Štoviše, ekskluzivni intervju! Naime, Dala je odlučio otkriti neke stvari zbog kojih je neopravdano dobio otkaz. Naime spominje kako je zaista zadovoljan sa upravom Rijeke i kako su to sve odlične osobe i ljudi sa kojima se može samo poželjeti raditi. Isto to je rekao i za grad i navijače. Kaže da mu je žalo ko psu i da nemože prežalit što više nije trener Rijeke. Onda je iznio neke stvari zbog kojih se moramo zabrinuti. Zlatko Dalić je dan prije uzvratne utakmice sa Renovom potpisao novi ugovor koji ga je vezao za Rijeku i naredne 2 sezone. Očito upravi nije bio cilj potpisati sa čovjekom ugovor pa ga drugi dan smjeniti i tako Daliću isplatiti sav iznos ugovora, već su morali popustiti pod nekim drugim pritiscima. Naime dolazimo do najzanimljivijeg dijela. Znate li zašto se naš "voljeni kapetan" vratio iz kampa reprezentacije?? Zato jer mu se više nije dalo biti gore i više "nije mogao" pa je Dalić sjeo u auto, ostišao u Bad Tatzmandorf po njega i da vidi šta nevalja. Ispostavilo se da se ovome više nije dalo biti sa repkom. I tada je Dalić, da se iz te situacije neizrodi još jedan incident, popričao sa Bilićem i rekao da mu kao Sharbini treba u Rijeci na pripremama. Nakon što ga je Dalić dopeljao u Rijeku, dao mu je slobodno da nemora na Bjelolasicu ali da se u četvrtak,2 dana prije uzvrata u Skoplju, mora pojaviti na Kantridi na treningu. I šta se onda desilo, došao je četvrtak i Sharbini se na treningu nije pojavio. Razlog?!?! pogađate? Viroza....ali je obećao da ide sa ekipom u Skoplje i da će igrati dole. Naravno, nije se ni pojavio pred busom koji je kretao na aerodrom. Jednostavno se nije javljao na telefon i nije se moglo doći do njega. Nakon šta je to izjavio, U emisiju su tada počele stizati sms poruke ljudi koji kažu da su Anasa zajedno sa bratom Ahmadom vidjeli na kupanju na Kačjaku sat vremena prije utakmice Rijeke u Skoplju.
Dalić je rekao da je strogo zabranio da ga se prodaje i da je to neke ljude smetalo pa ga se moralo maknut. I gle čuda šta se desi..Dalić dobije otkaz, a Rijeka dobije ponudu Dinama i Anas Sharbini danas pregovara sa Mamićem....eto toliko o razlozima smjene našeg trenera!

"Pozajmljeno" od forumasa riboos1987

Po drugi puta, ajmo zatvoriti topic tko zna sto ce se jos izroditi
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od SEAMAN »
No worries !!   Good job !!

Offline ARMADA DELNICE

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #74 u: Srpanj 04, 2008, 23:06:16 »
Taj mali mi se gadi sve više i više  al ako je ovo istina znači da ni uprava nije bolja
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od ARMADA DELNICE »
Volim grad koji teče