• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Smijenjen Zlatko Dalic  (Prikazano: 36463 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline rino

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #75 u: Srpanj 04, 2008, 23:12:16 »
Ja bas i ne vjerujem Dalicu mada je moguce da nije ni Anas 100% cist a sta se tice Dinama Ivankovic je danas izjavio da nemaju nikakve namjere dovoditi Sharbinija jer imaju 2 igraca za tu poziciju te da je ovo sta se pise po novinama izmisljotina tako da Dinamo otpada.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od rino »

Offline sens1

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #76 u: Srpanj 04, 2008, 23:37:09 »
jaaaako lako moguce da je daliceva verzija oko anasa istinita
isto tako, istina je da je anas musicav i nelojalan...a cak i neracionalan (da ne kazem priglup)
takodjer, sanse da je dala nogiran radi pritiska menadzera i drugih kojima je anasova prodaja u interesu su prilicno velike i vjerojatne

ALI

to nista ne mijenja cinjenicu da je dala postavljao igru i taktiku ko ray charles na kokainu, a kao sportski direktor probavao preobratit NK Rijeku u "Dala Sports Managment Inc." dovodjenjem igraca koji su mu "bili fora" u jednom trenutku karijere

jedna prica je nejgovo postenje i lojalnost, al druga pricaje njegova trenerska vjestina  - zbog koje i je zasluzio otkaz

edit:
zbilja, cirotova skola...dobije otkaz i onda sve izlaje, a ljudi mu ne povjeruju jer se oko naseg nogometa desavaju toliko ridikulozne pizdarije da na kraju ispadne kako je trener to izmislio jer "nema sanse da se to zbilja dogadja"
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od sens1 »
Ima l\' vode, jarane?

Offline m

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #77 u: Srpanj 05, 2008, 00:39:00 »
Citat: "sens1"
jaaaako lako moguce da je daliceva verzija oko anasa istinita
isto tako, istina je da je anas musicav i nelojalan...a cak i neracionalan (da ne kazem priglup)
takodjer, sanse da je dala nogiran radi pritiska menadzera i drugih kojima je anasova prodaja u interesu su prilicno velike i vjerojatne

ALI

to nista ne mijenja cinjenicu da je dala postavljao igru i taktiku ko ray charles na kokainu, a kao sportski direktor probavao preobratit NK Rijeku u "Dala Sports Managment Inc." dovodjenjem igraca koji su mu "bili fora" u jednom trenutku karijere

jedna prica je nejgovo postenje i lojalnost, al druga pricaje njegova trenerska vjestina  - zbog koje i je zasluzio otkaz

edit:
zbilja, cirotova skola...dobije otkaz i onda sve izlaje, a ljudi mu ne povjeruju jer se oko naseg nogometa desavaju toliko ridikulozne pizdarije da na kraju ispadne kako je trener to izmislio jer "nema sanse da se to zbilja dogadja"

Vrlo moguce... vidjet cemo sto ce biti s Anasom iducih dana. A i zanimljivo je kako su odjednom sportske i jutarnji poceli hvaliti Ugarkovica i pumpati Anasov odlazak. Sad bi nam jako dobro dosao neki insajder iz kluba da kaze koji su to clanovi uprave za Anasov ekspresni odlazak i punjenje (svoje?) kese.. od Pamicevog milijuna ionako nismo nista ni dobili ni kupili, ko zna di je to zavrsilo..
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od m »

Offline kiki_ri

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #78 u: Srpanj 05, 2008, 00:44:36 »
nakon što sam proèitao ovaj seamanov citat sve mi se èini da je to istina...usprkos tome što dynamo ima igraèe mamiæ se neæe samo tako ostaviti anasa...
« Zadnja izmjena: Srpanj 06, 2008, 21:40:12 od kiki_ri »
Citat:
rijeka u srcu je mom !!!

Offline miami

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #79 u: Srpanj 05, 2008, 01:32:40 »
ja sam vec rekao ekipa taj ne zasluzuje biti kapetan niti bi mi igrao za rijeku ali lako je to pricati a nitko nikada nece nista poduzeti, ja da sam predsjednik i da je to istina mali moj na tribine ili jos gore u trecu liogu pa ti budi nezahvalno govno, zivjeli smo prije tih silnih miljuna zivit cemo i dalje a neka se nauci postovati ruku koja ga hrani i koja ga je stvorila a ne pljuvati po svemu sta je nase.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od miami »

mountain-Orliæ

• Gost
(Nema naslova)
« Odgovori #80 u: Srpanj 05, 2008, 11:42:56 »
Ne bih rekao da je dalićeva izjava točna, možda djelomično, ono o Anasu da nije htio bit sa repkom.
Ono drugo po meni ne drži vodu.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od mountain-Orliæ »

Offline Snjesko

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #81 u: Srpanj 05, 2008, 13:49:15 »
Taj isti Dalic je nakon zadnje tekme "shvatio" da ga igraci bojkotiraju. Taj isti Dalic je sada tvrdio da ima potpunu kontrolu nad svlacionicom, a ocito je svima da ga nitko nije smekao. Ma, treba prespavati sve ovo dok se nesto ne dogodi (jer ne zaboravimo, svim zarebackim medijima odgovara raspad sistema u Rijeci), a sve su ovo rekla-kazala gluposti na koje se ne treba obazirati...
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Snjesko »

Offline duke

• Senior
(Nema naslova)
« Odgovori #82 u: Srpanj 06, 2008, 11:28:42 »
A i ovi naši novinari, što nitko nije pitao Bakovića,Bulea,Žilića zašto su se posvađali sa Dalićem,evo mene to baš zanima šta bi oni rekli,kada će forza-fiume.com dobiti svog novinara?
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od duke »

mountain-Orliæ

• Gost
(Nema naslova)
« Odgovori #83 u: Srpanj 06, 2008, 12:25:17 »
Citat: "duke"
A i ovi naši novinari, što nitko nije pitao Bakovića,Bulea,Žilića zašto su se posvađali sa Dalićem,evo mene to baš zanima šta bi oni rekli,kada će forza-fiume.com dobiti svog novinara?

Kad se ti prijaviš :lol:  :lol:  :lol:
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od mountain-Orliæ »

Offline joy_division

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #84 u: Srpanj 07, 2008, 08:47:01 »
Baš interesantno:

Ježić i ja smo prije mjesec dana imali ponudu za Anasa Sharbinija vrijednu pet milijuna eura, ali smo je glatko odbili na moj nagovor. Bez obzira na činjenicu da sam ja u dogovoru s klubom imao pet posto od realizacije toga transfera. Mogao sam uzeti 250 tisuća eura i otići.

Ja sam uvijek mislio da je plaća od 100.000 EUR godišnje nešto s čim bi se čovjek morao zadovoljiti.

Ne govorim bez veze, ja sam službeno smijenjen u utorak, a već u srijedu je jedan ugledni član Uprave kluba, u suradnji s lokalnim menadžerima Anasa Sharbinija ponudio »Dinamu« za smiješnu cifru od milijun i pol eura i angažman trojice igrača iz Maksimira.

Koji član uprave, pa imenuj ga javno sada kada više nisi u klubu. Ovako ćemo opet dobiti nepotpisani klupski demanti.

Zanemarimo li novčane iznose za igrače koje ste dovodili, činjenica je da kao sportski direktor niste pogodili s pojačanjima?

– S nekima sam pogodio s nekima nisam. Recimo, Đalović je došao iz Turske gdje nije igrao i kod mene postigao 18 golova. Ja sam ga vratio u život.

Nije li Đalovića doveo bivši predsjednik Robert Ježić?

– Dobro. Međutim, evo Marčić je bio igrač iza kojega je bila propala sezona, u »Rijeci« se vratio u nogomet na velika vrata. Uostalom, »Rijeka« je njegovim odlaskom u Dansku zaradila 400 tisuća eura. Slažem se, Šafarić nije pružio ono što sam od njega očekivao, ali on je u »Rijeku« došao kao jedan od najboljih veznih igrača u ligi i poslije odlične sezone u »Varteksu«. Škoro i Božić došli su u nekom drugom paketu, ozlijeđeni i povrijeđeni. Dobro, ni oni nisu dali ono što su po svom renomeu trebali dati.

Da, dobro, nisam baš pogodio, ali dobro. Sve nabrojane koje si doveo, si otkantao vrlo brzo, toliko onda o pogođenim pojačanjima.

»Rijeka« je u svibnju imenovala novog sportskog direktora Roberta Rubčića baš iz razloga da se rasteretim određenih obaveza. Međutim, novi sportski direktor do dana današnjega nije u »Rijeku« doveo nijednoga igrača. Opet sam ja morao dovoditi petoricu igrača, jer smo došli u stisku s vremenom.

Ovo mislim da nije istina, čisto sumnjam da je Dalić doveo Ahmada obzirom na njihovu povijst još od zimskog prijelaznog roka. A ono s Anasom, ako je istina, onda bi klub trebao definitivno nešto napraviti po tom pitanju.

Zaključak: Vjerojatno ima nešto istine u njegovim riječima, ali po meni je ovo hrpa gluposti. Da je imao malo morala i obraza, sam bi otišao kada je uvidio da ne može više kontrolirati svlačionicu.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od joy_division »
Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline october

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #85 u: Srpanj 07, 2008, 09:12:51 »
sve u svemu situacija u klubu je katastrofa, a ono sto zamjeram Dali je sto govori kakvog sadrzaja su bile poruke (nema para za zvati) anasa dok je bio u austriji.

Sta imas javno to govoriti to je kaznjivo to su privatne stvari.

A anas....NO COMMENT osim sto ga mozemo zvati od milja viroza.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od october »
Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #86 u: Srpanj 07, 2008, 09:30:04 »
Citat: "october"
sve u svemu situacija u klubu je katastrofa, a ono sto zamjeram Dali je sto govori kakvog sadrzaja su bile poruke (nema para za zvati) anasa dok je bio u austriji.
.

Mislim da je zalosno iznosit takve stvari u javnost narocito jer Anas nije sav svoj, to svi znamo.
Koliko god bi ja htjeo znat koji to oce lovu (SVI) zanima me SVE.
Neka kaze sve od imena i prezimena do zadnje tocke na i. ovako nema smisla ista komentirat. Ako je istina da covjek osim sta si bira poziciju bira i dali ce ici na put, onda neka to CIRO rijesi pa me bas briga jel sam digao zastavicu '99.
'99 je izgubljena a mozda mozemo puno dobit.
Ivancic sigurno nece nista promjenit kod anasa, ali ciro ga mozda nauci kojoj.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline october

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #87 u: Srpanj 07, 2008, 09:52:28 »
cuj tu bi ipak klub kao institucija trebao reagirati a ne neki treneri koji ce se mozda zadrzati manje od 6 mjeseci.

Prijatelju moj (anas) neces igrati glumatas izmisljas, ok idi u grobnican za 1500 kn mjesecno, i to samo ako si odigrao sve tekme i bio na svim treninzima.

jebte da ja mogu tako glumatati na poslu.
Sta si ovaj klub dopusta.

krajnje je vrijeme da barem navijaci nesto poduzmu ali mi smo svi polumrtvi kao i ova drzava.

sorry na off topicu ali sve su ove teme nekako povezane pa jedan post vrijedi za sve teme.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od october »
Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #88 u: Srpanj 07, 2008, 10:08:06 »
A protiv koga da se boris? bar si do sad to naucio u ovoj drzavi :)
Dobro je rudanica rekla.
Svi smo mi pravi kad treba srat pred televizijom sa bocom pive, ali kad treba nesto konkretno napravit onda smo picke.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline Duella©

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #89 u: Srpanj 07, 2008, 10:38:59 »
mozemo to tu stavit...

Citat:
Anas Sharbini

Kuloarima kruže dvije različite verzije priče o vašim nesporazumima s Anasom Sharbinijem kad je u pitanju uzvratni susret s »Renovom« u Skoplju. Je li Anas, sukladno vašem međusobnom dogovoru, trebao biti u Skoplju ili ne?
    – Ovako je bilo. Anas Sahrbini slao mi je mobitelom poruke iz Austrije da više ne može izdržati u Bad Tatzmannsdorfu i da hoće ići kući. Ja sam sjeo u svoj automobil, otišao u Villach i zamolio Bilića da mu omogući da se priključi pripremama »Rijeke«. Kad se Anas vratio u Rijeku dogovor je bio da odradi prvih sedam dana priprema s nama i da ne ide na Bjelolasicu. Takav je bio dogovor. Onda je Anas preko brata Ahmada poručio da ne bi putovao s momčadi u Skoplje. Nazvao sam ga telefonom, rekao sam mu da pauzira dva dana, da se odmori i da s nama u petak krene za Skoplje. Složio se s mojim prijedlogom. Međutim, u petak ujutro nije se pojavio pred autobusom, poručio je da ima virozu i da nije u stanju putovati. Ne znam je li možda netko Anasa nagovorio da ne ide u Skoplje, da je to bila igra da se mene smijeni. Anas je krasan momak i bit će velik igrač i bilo bi mi zaista krivo ako je bio dio takve igre.

citat iz NL-a
 :?
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Duella© »