• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Smijenjen Zlatko Dalic  (Prikazano: 36464 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Laky

• Morčić
  • **
(Nema naslova)
« Odgovori #90 u: Srpanj 07, 2008, 11:52:46 »
Sramotno. Tog tipa netko treba disciplinirati ili ga trebamo što prije prodati dok nije naškodio ekipi.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Laky »
Ja postat ću VELIK
I bit ću jak ko ČELIK

Offline Laky

• Morčić
  • **
(Nema naslova)
« Odgovori #91 u: Srpanj 07, 2008, 11:59:24 »
A ovo je najsramnije. "Ne govorim bez veze, ja sam službeno smijenjen u utorak, a već u srijedu je jedan ugledni član Uprave kluba, u suradnji s lokalnim menadžerima Anasa Sharbinija ponudio »Dinamu« za smiješnu cifru od milijun i pol eura i angažman trojice igrača iz Maksimira." Tog čovjeka treba potjerati iz Rijeke.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Laky »
Ja postat ću VELIK
I bit ću jak ko ČELIK

Offline goginho

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #92 u: Srpanj 07, 2008, 12:41:48 »
Citat: "Laky"
A ovo je najsramnije. "Ne govorim bez veze, ja sam službeno smijenjen u utorak, a već u srijedu je jedan ugledni član Uprave kluba, u suradnji s lokalnim menadžerima Anasa Sharbinija ponudio »Dinamu« za smiješnu cifru od milijun i pol eura i angažman trojice igrača iz Maksimira." Tog čovjeka treba potjerati iz Rijeke.

upravo! nemogu vjerovati da još uvijek imamo takva gov*a u upravi!! pa dokle će takvi ljudi sjediti gore i odlučivati o budućnosti kluba!? :evil:  to je jež sve mogao odavno počistiti, imao je vremena! nikad od nas pošten klub dok ovakvi parazitiraju rijeku! :cry:
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od goginho »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #93 u: Srpanj 07, 2008, 12:46:33 »
Citat: "goginho"
A ovo je najsramnije. "Ne govorim bez veze, ja sam službeno smijenjen u utorak, a veæ u srijedu je jedan ugledni èlan Uprave kluba, u suradnji s lokalnim menadžerima Anasa Sharbinija ponudio »Dinamu« za smiješnu cifru od milijun i pol eura i angažman trojice igraèa iz Maksimira." Tog èovjeka treba potjerati iz Rijeke.

upravo! nemogu vjerovati da još uvijek imamo takva gov*a u upravi!! pa dokle æe takvi ljudi sjediti gore i odluèivati o buduænosti kluba!? :evil:  to je jež sve mogao odavno poèistiti, imao je vremena! nikad od nas pošten klub dok ovakvi parazitiraju rijeku! :cry:

a da imamo mamica zagurali bi ga za 5 miliona :)
sve se svodi na isto samo nitko ne zeli slusat
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline rino

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #94 u: Srpanj 07, 2008, 12:52:02 »

upravo! nemogu vjerovati da još uvijek imamo takva gov*a u upravi!! pa dokle æe takvi ljudi sjediti gore i odluèivati o buduænosti kluba!? :evil:  to je jež sve mogao odavno poèistiti, imao je vremena! nikad od nas pošten klub dok ovakvi parazitiraju rijeku! :cry:

Zato bih ja volio da se klub privatizira da vise nemoramo gledati raznorazne tovare i dinamovce u upravi kluba koje boli neka stvar za Rijeku.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od rino »

Offline FOF

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #95 u: Srpanj 07, 2008, 13:03:56 »
Citat: "joy_division"
Baš interesantno:

Ježiæ i ja smo prije mjesec dana imali ponudu za Anasa Sharbinija vrijednu pet milijuna eura, ali smo je glatko odbili na moj nagovor. Bez obzira na èinjenicu da sam ja u dogovoru s klubom imao pet posto od realizacije toga transfera. Mogao sam uzeti 250 tisuæa eura i otiæi.

Ja sam uvijek mislio da je plaæa od 100.000 EUR godišnje nešto s èim bi se èovjek morao zadovoljiti.

da godišnje. zaradi on to u jedan dan  :lol:
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od FOF »

Offline Bojleric

• Morčić
  • **
(Nema naslova)
« Odgovori #96 u: Srpanj 07, 2008, 13:11:54 »
Mene najviše zanima na koji način je on isposlovao taj famozni osobni dodatak od 5%. Zar je u "europi" uobičajna praksa da treneri/sportski direktori spremaju određeni postotak transfera u vlastiti džep? Doista ne znam...Neka mi netko obajsni... Ili je tu ipak na djelu tipični Balkanski Mercato...
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Bojleric »
Semper Fidelis

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #97 u: Srpanj 07, 2008, 13:14:33 »
Milim da je to i vani praksa

Online joy_division

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #98 u: Srpanj 07, 2008, 13:18:46 »
Citat: "Hacker-ri"

Mislim da nije.

Razlika je u porezu, sumnjam da je Dalić u svom ugovoru s Rijekom imao klauzulu da njemu od transfera igrača (koje on dogovori!) ide 5%. Ako toga nema u ugovoru, onda to ide od slučaja do slučaja i vrlo je upitno da li se na to plaća porez, kako bi to objasnio vrli nam ministar Šuker.

On se sada hvali da nije htio strpati 250.000 EUR u džep zbog interesa kluba, ali ako on ima 5% od transfera onda je njegov jedini interes bio da mu je to premalo i ništa drugo. Kakav interes kluba, i Dalić i Jamal i Ugarković su se pokidali da zaštite interes kluba, jte nisu mogli spavati od brige kako će Rijeka proći u tom transferu.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od joy_division »
Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #99 u: Srpanj 07, 2008, 13:26:13 »
Ja stojim kod cinjenice da anasa nitko ne zeli.
Ako je dalic rekao novinarima da se dopisuje sa anasom kao cura i decko, onda je to rekao i negdje drugdje. (kafic).
Mislim da nitko nije lud dat cca milju i po eura za igraca sa virozom i bolovima u trbuhu, upalom trbusnog zida od 2 mjeseca itd.
cak ga ni Dinamo nije htjeo, ali ce ga uzet besplatno kad mu istekne ugovor i zato mamic prica da ovi traze 5-7 milja :)
zma mamic dignut cijenu a tako nesto pokusavaju i nasi onim izjavama koliko vrijedi.

Offline october

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #100 u: Srpanj 07, 2008, 13:34:36 »
Citat: "joy_division"
Citat: "Hacker-ri"

Mislim da nije.

Razlika je u porezu, sumnjam da je Daliæ u svom ugovoru s Rijekom imao klauzulu da njemu od transfera igraèa (koje on dogovori!) ide 5%. Ako toga nema u ugovoru, onda to ide od sluèaja do sluèaja i vrlo je upitno da li se na to plaæa porez, kako bi to objasnio vrli nam ministar Šuker.

On se sada hvali da nije htio strpati 250.000 EUR u džep zbog interesa kluba, ali ako on ima 5% od transfera onda je njegov jedini interes bio da mu je to premalo i ništa drugo. Kakav interes kluba, i Daliæ i Jamal i Ugarkoviæ su se pokidali da zaštite interes kluba, jte nisu mogli spavati od brige kako æe Rijeka proæi u tom transferu.

porijesio si, nisu mogli spavati od nervoze kako ce rijeka proci u makedoniji, a anasu je cak i pozlilo od brige.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od october »
Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #101 u: Srpanj 07, 2008, 13:35:54 »
Citat: "october"

porijesio si, nisu mogli spavati od nervoze kako ce rijeka proci u makedoniji, a anasu je cak i pozlilo od brige.
joooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj ja cu podivljat :)

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #102 u: Srpanj 07, 2008, 16:38:05 »
A ovo je najsramnije. "Ne govorim bez veze, ja sam službeno smijenjen u utorak, a veæ u srijedu je jedan ugledni èlan Uprave kluba, u suradnji s lokalnim menadžerima Anasa Sharbinija ponudio »Dinamu« za smiješnu cifru od milijun i pol eura i angažman trojice igraèa iz Maksimira." Tog èovjeka treba potjerati iz Rijeke.

šta nemožeš vjerovat,pa di ti živiš...marèiæa smo prodali za 400 000E,vuèka za 100,ivanova za 100,šta misliš da æe anasa prodat za miljone???
prodat æe se za 2-2,5 miljuna eura uvrh glave,a ako se bude èekoalo do zime prodat æe ga se za ne više od 1,5miljon
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Online joy_division

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #103 u: Srpanj 08, 2008, 08:38:52 »
Dalićeve izjave su izazvale buru demantija u današnjim SN, redaju se I.V.F., Anas, Đalović, Rubčić....

Više u rubrici vijesti kasnije.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od joy_division »
Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline october

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #104 u: Srpanj 08, 2008, 08:51:44 »
zanimljivo, znaci ili su svi ludi ili je dala budala :lol:
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od october »
Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba