• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Smijenjen Zlatko Dalic  (Prikazano: 35525 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline RiJeKa

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #120 u: Srpanj 08, 2008, 16:33:18 »
Citat: "bosanac266"
Citat: "RiJeKa"
Citat: "rino"
DALIC: NISAM UZEO POSTOTAK NI OD KOGA,OSIM OD PAMICA!

http://sportskenovosti.hr/index.php?cmd ... ak_id=2050

ja sam šokiran ovime...kako uopce takva klauzula moze postojat?? na koga se djelio taj transfer sve i koliko je ostalo NK Rijeci?? Mislim da bi iducih dana jos toga moglo izac na vidjelo...

i pitanje gospodinu Dalicu.... Koliki Ste postotak dobili od Halilovica, Bodrusica, Škore i Šafarica što ste ih doveli u Rijeku??

ta je klauzula poticaj trenru da promovira mlade igraèe koji su ponikli u klubu

aha...zato je toliko mladih koji su ponikli u klubu igralo proslu sezonu.... :shock:
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od RiJeKa »

Offline Anonymous

• Novak
(Nema naslova)
« Odgovori #121 u: Srpanj 08, 2008, 17:19:56 »
Citat: "Snjesko"
Citat: "robinho"
weser je apsolutno u pravu za razliku od tebe snješko koji oèito nemaš pametnijeg posla nego dijeliti lekcije i prièati o smjenjivanju trenera koji je puno dobroga donio Rijeci. Mislim da to što pišeš negativno o Dali vjerojatno znaèi da ti je super svake sezone smjenjivati trenera pa makar i dobro radio posao. Znaèi li to da je tebi dosadno pa tu pametuješ bez argumenata?! I,na kraju,ono najbitnije,za tebe poražavajuæe,Dala u Rijeci i slijedeæe sezone nastavlja svoj uspješno zapoèeti rad u našoj Rijeci! I to je èinjenica,Ježiæ ga podržava, velika veæina navijaèa ga podržava,a što je najbitnije nije trener prolaznik poput Kužea ili Braèuna juèer je na radiju potvrdio da ne ide iz Rijeke! Bravo Dala! Dancing

Gdje je sad robinho da mi ovo komentira  :lol:

neprocjenjivo.. 8)
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Anonymous »

Offline october

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #122 u: Srpanj 08, 2008, 17:52:39 »
opet ovdje puno ljudi ne shvaca da lova od prodaje ne ide Rijeci.

Zato uzalud rasprave prodao bi ga za toliko ili toliko pa da mozemo uloziti.

Ulozit ce si smradovi u vile i ljubavnice.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od october »
Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline october

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #123 u: Srpanj 08, 2008, 18:06:15 »
- Imao sam dogovor s klubom da uzmem tih pet posto ako promoviram igraèa, ako uspijem pomoæi da se ostvari transfer.

ovo je fascinantno meni.
oni se ljepo dogovaraju, prodaju igrace trpaju si ðepove, a mi naivci zelimo biti prvi.
znaci njegov posao je promocija igraca te nakon toga prodaja, a nedaj boze trenirati trutove imati viziju i osvojiti prvenstvo.

nakon ovih tuznih dogaðanja i surove istine, kantrida mi postaje sve udaljenija, a djecacki snovi gube mi se u magli.

Offline robinho

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #124 u: Srpanj 08, 2008, 19:59:34 »
weser je apsolutno u pravu za razliku od tebe snješko koji očito nemaš pametnijeg posla nego dijeliti lekcije i pričati o smjenjivanju trenera koji je puno dobroga donio Rijeci. Mislim da to što pišeš negativno o Dali vjerojatno znači da ti je super svake sezone smjenjivati trenera pa makar i dobro radio posao. Znači li to da je tebi dosadno pa tu pametuješ bez argumenata?! I,na kraju,ono najbitnije,za tebe poražavajuće,Dala u Rijeci i slijedeće sezone nastavlja svoj uspješno započeti rad u našoj Rijeci! I to je činjenica,Ježić ga podržava, velika većina navijača ga podržava,a što je najbitnije nije trener prolaznik poput Kužea ili Bračuna jučer je na radiju potvrdio da ne ide iz Rijeke! Bravo Dala! Dancing

ma sve pet mislim da sam pretjerao tada u podršci ex-treneru,kad sad čitam šta sam tada pisao osjećam se glupo,moram priznati da sam se nadao da će ex-trener nešto promijeniti u svom vođenju ekipe no očito sam bio preveliki optimist,čovjek je izgubio kompas i tonuo sve dublje u propast ,što je najgore sa sobom je povukao i klub...dugujem ispriku i tebi snješko i svima ostalima koje je taj moj tadašnji post povrijedio. Eto,posipam se pepelom jer dalić nije zaslužio svojim radom da ga na neki način "branim",dapače,kad smo izgubili sramotno od dinama mislio sam možda bude bolje,no nakon ispadanja iz Intertota od slabašne Renove osjećao sam se deprimiranim,Dalić je tim činom posramio klub i trebao da ima muda sam otići ća sa Kantride....eto,znam da ste sto puta pomislili da ja zbog nekog razloga branim i hvalim tadašnjeg trenera ali to nije bilo s nikakvom namjerom,jednostavno rečeno previše sam vjerovao onome što je pričao i obećavao nama navijačima...
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od robinho »

Offline goginho

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #125 u: Srpanj 08, 2008, 20:12:40 »
ma joj sad si možemo izvlačit i postove stare 6-7 mjeseci gdje se većina nas 'divi' dalićevim potezima.. mislim ok, ovaj post je mlađi ali koje su to djetinjaste fore, svi smo tu i tamo zabrijali?! :roll:   ...a dala najviše! :wink:
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od goginho »

Offline october

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #126 u: Srpanj 08, 2008, 20:59:05 »
ajde robinjo sve ok, nisi nikome lose napravio, samo si pozitivno mislio.
i inace je misao bila ok samo nazalost nije trener a ni uprava cinimise.

Offline Ramiro

• Morčić
  • **
(Nema naslova)
« Odgovori #127 u: Srpanj 08, 2008, 21:45:43 »
Kad je Dalic dolazio osobno mi je biolo drago da smo dobili nekog boljeg trenera

Krenuli smo vrtoglavo prema gore razvalili hajduka ali deislo se sta se desilo nije mi zao sto smo igubili dalu nego sto dala nije izdrzao do kraja u tom ritmu

Ove kiksevi  koje je imao u tekmi protiv dinama i sada u intertotu mi nisu jasni mozda covjek imo neke planova  ko bi ga znao

Ali jedna dobra stvar koju je napravio je sto je zadrzao Anasa steta sta nije i Pamica
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Ramiro »
;Al Gran Pueblo Argentino Salud!

Coronados de gloria vivamos
O juremos con gloria morir.

Offline Duella©

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #128 u: Srpanj 08, 2008, 21:59:00 »
Citat: "Nemirni"
weser je apsolutno u pravu za razliku od tebe snješko koji očito nemaš pametnijeg posla nego dijeliti lekcije i pričati o smjenjivanju trenera koji je puno dobroga donio Rijeci. Mislim da to što pišeš negativno o Dali vjerojatno znači da ti je super svake sezone smjenjivati trenera pa makar i dobro radio posao. Znači li to da je tebi dosadno pa tu pametuješ bez argumenata?! I,na kraju,ono najbitnije,za tebe poražavajuće,Dala u Rijeci i slijedeće sezone nastavlja svoj uspješno započeti rad u našoj Rijeci! I to je činjenica,Ježić ga podržava, velika većina navijača ga podržava,a što je najbitnije nije trener prolaznik poput Kužea ili Bračuna jučer je na radiju potvrdio da ne ide iz Rijeke! Bravo Dala! Dancing

neprocjenjivo.. 8)
vidi vidi vratio se nemirni!
pametnom dosta  8)
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Duella© »

Offline joy_division

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #129 u: Srpanj 10, 2008, 12:14:21 »
He, he, danas ga je Bule oprao u SN. Citiram samo jednu izjavu:

Znate, nije dovoljno obući sretnu košulju ili staviti krunicu prije utakmice. A prije posebno teških utakmica "stručan rad" podebljati stavljanjem dviju krunica! Ako si trener, onda bi ipak trebao nešto znati i o trenerskom poslu, neki ga znaju raditi, a neki ne. I nikada neće ni naučiti.

Svaki komentar je suvišan, čuti ćemo još svašta.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od joy_division »
Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline Snjesko

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #130 u: Srpanj 10, 2008, 12:46:17 »
Citat: "joy_division"

Znate, nije dovoljno obući sretnu košulju ili staviti krunicu prije utakmice. A prije posebno teških utakmica "stručan rad" podebljati stavljanjem dviju krunica! Ako si trener, onda bi ipak trebao nešto znati i o trenerskom poslu, neki ga znaju raditi, a neki ne. I nikada neće ni naučiti.

Pa cuj, cak smo se i mi izvana uvjerili u njegovo strucno (ne)znanje, tako da nije nis cudno da ga igraci ne cijene
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Snjesko »

Offline october

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #131 u: Srpanj 10, 2008, 12:47:42 »

Znate, nije dovoljno obuæi sretnu košulju ili staviti krunicu prije utakmice. A prije posebno teških utakmica "struèan rad" podebljati stavljanjem dviju krunica! Ako si trener, onda bi ipak trebao nešto znati i o trenerskom poslu, neki ga znaju raditi, a neki ne. I nikada neæe ni nauèiti.

Svaki komentar je suvišan, èuti æemo još svašta.

šaban šabanu, neprocjenjivo.

Offline robinho

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #132 u: Srpanj 10, 2008, 13:14:58 »

jaaakooo počelooo jeee počelooooooooo :D
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od robinho »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #133 u: Srpanj 10, 2008, 13:31:32 »
Sad znamo zasto Bule nije u igri za sljedecu sezonu :)
Nadam se da ce Ivancic shvatit da nemamo prgavca koji ce se kacit po boku sa igracima?!
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline Snjesko

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #134 u: Srpanj 10, 2008, 14:32:19 »
Citat: "Hacker-ri"
Sad znamo zasto Bule nije u igri za sljedecu sezonu :)
Nadam se da ce Ivancic shvatit da nemamo prgavca koji ce se kacit po boku sa igracima?!

Zasto bi trebao imati prgavca? Ok, ti imas jedan nacin shvacanja i poimanja nogometa i volis ratnicku igru, ali na srecu, pogedaj ovo EP - pobijedili su Spanjolci (i nogomet). Svi su mali, okretni, imaju odlicnu tehniku, i rade najmanje faulova od svih. Zasto ne bi njih kopirali ??? Bilo bi puno vise publike na stadionu da Rijeka igra tako...
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Snjesko »