• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: UPRAVA NAPOLJE !!!  (Prikazano: 8113 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #15 u: Kolovoz 23, 2008, 16:40:25 »
  • reci nam "salim se"
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline pešekan

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #16 u: Kolovoz 24, 2008, 01:19:08 »
  • Hackeru, tebi ni uprava sa moralnom vertikalom Pape, lovom Abramovića i sposobnošću CIA-e ne bi pasala. Ti si vječno zanovjetalo koje nije održalo svoj stav o ničemu duže od 2 mjeseca. Zbog tebe mi čak ponekad nedostaju i Seamanove črčkarije.

8)  8)  8)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od pešekan »

Offline sestA kolonA

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #17 u: Kolovoz 24, 2008, 02:30:32 »
  • Citat: "october"
    Malo je bedasto da generaliziraš.
    Ti sam protiv ostatka.

Naravno da nisam mislio na apsolutno sve, ali mi je vise puna kapa bukaèa koji pljuju po svemu što se radi na Kantridi.

I nadam se (mislim) da je to samo glasna manjina.

Zato, evo, smatrajte ovo disclaimerom.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od sestA kolonA »
    Zivim u nekoj mirnijoj dimenziji, preko noci stariji za 10 godina.

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #18 u: Kolovoz 24, 2008, 09:12:40 »
  • dobro šesta kolona,reci nam šta je to dobrog ova nova uprava napravila??
    svima je jasno da nam svijesno upropaštavaju klub,nadam swe da ti netreba nabrajat sve loše šta su napravili dosada......
    a dobrog nema,ja nevidim ni jednu jedinu dobru sitnicu......
    rade sprdnju od kluba i ako se tako nastavi ne piše nam se dobro
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline october

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #19 u: Kolovoz 24, 2008, 09:26:20 »
  • Haliloviæ udaljen zbog kupanja.???????????????

PA kakva su to pravila od urca, sta je ovoj upravi, sta mi to moramo slusati, pa ja ovo nikada nisam dozivio sa rijekom.

Ok znamo da ga se treba rijesiti i da je zestoki zajeb ali nija ga se trebalo ni dovoditi.

a u pm ne znam vise...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od october »
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline bosanac266

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #20 u: Kolovoz 24, 2008, 10:50:20 »
    Halilović udaljen zbog kupanja.???????????????

PA kakva su to pravila od urca, sta je ovoj upravi, sta mi to moramo slusati, pa ja ovo nikada nisam dozivio sa rijekom.

Ok znamo da ga se treba rijesiti i da je zestoki zajeb ali nija ga se trebalo ni dovoditi.

a u pm ne znam vise...

čovjek rijetko kad vidi more i sad kada je došo igrat u rijeku zabrane mu da ide na more , šta njih brige šta on radi u svoje slobodno vrijeme , a šta bi trebalo reć anasu koji je bio na moru kada je rijeka gubila u makedoniji
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bosanac266 »

Offline Shrek

• Junior
      • http://www.arka.com.hr
    (Nema naslova)
    « Odgovori #21 u: Kolovoz 24, 2008, 11:10:48 »
    Haliloviæ udaljen zbog kupanja.???????????????

a u pm ne znam vise...
    To su jasna pravila koja postoje veæ godinama u svim klubovima uz more, osim možda u Novalji. A to što se panjina išao kupati gdje su ga ulovili to je njegov problem. Poznato je da more i sunce izvlaèe energiju i da je poslije ko krepana kokoš. A to bi trebao biti poslije treninga, a ne prije treninga. Onda æe doæi utakmica, puknuti æe u 17. minuti i dalje hodati, a šta onda? Onda æemo mi po kondicijskom treneru drvljem i kamenjem da nema pojma. Sorry, ali nisi u pravu
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Shrek »

mountain-Orliæ

• Gost
    (Nema naslova)
    « Odgovori #22 u: Kolovoz 24, 2008, 11:47:10 »
  • Citat: "DIONIZ"
    šta je to dobrog ova nova uprava napravila??

Napravila je to da je halilovića udaljila iz prve momčadi, pa neće moć igrat i nema sranja barem od njegove strane :lol:  :lol:  :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od mountain-Orliæ »

Offline Anonymous

• Novak
    (Nema naslova)
    « Odgovori #23 u: Kolovoz 24, 2008, 12:56:20 »
  • Citat: "pešekan"
    Hackeru, tebi ni uprava sa moralnom vertikalom Pape, lovom Abramoviæa i sposobnošæu CIA-e ne bi pasala. Ti si vjeèno zanovjetalo koje nije održalo svoj stav o nièemu duže od 2 mjeseca. Zbog tebe mi èak ponekad nedostaju i Seamanove èrèkarije.

8)  8)  8)

=D>  =D>  =D>  =D>  =D> ... e nema toliko prostora koliko je ovaj post zaslužio aplauza.

a uprava inaèe uopæe ne radi toliko loše i slabovidno kao što je znala tako da je ovaj kronièni kriticizam ipak malo pretjeran.

Okej nismo doveli 140 nuklearnih pojaèanja da bi zadovoljili dionizove potreba, ali jbg...
     :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Anonymous »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #24 u: Kolovoz 24, 2008, 13:33:25 »
    Hackeru, tebi ni uprava sa moralnom vertikalom Pape, lovom Abramoviæa i sposobnošæu CIA-e ne bi pasala. Ti si vjeèno zanovjetalo koje nije održalo svoj stav o nièemu duže od 2 mjeseca. Zbog tebe mi èak ponekad nedostaju i Seamanove èrèkarije.

8)  8)  8)

1. nevjerujem u boga pa stime ne priznajem ni papu.
    2. abramovic svoju lovu upaze u krive stvari a i ta lova mu nije pomogla kad nema tko slozit ekipu
    3. postoje procjene da je upravo CIA slozila napad 11.09 tako da bi oni mozda mogli proc, ali ja bi rade jedan Microsoft.

Citat: "Nemirni"
    =D>  =D>  =D>  =D>  =D> ... e nema toliko prostora koliko je ovaj post zaslužio aplauza.

a uprava inaèe uopæe ne radi toliko loše i slabovidno kao što je znala tako da je ovaj kronièni kriticizam ipak malo pretjeran.

Okej nismo doveli 140 nuklearnih pojaèanja da bi zadovoljili dionizove potreba, ali jbg...

Ako se ti mozes zadovoljit ovakvim vodstvom kluba, blago tebi...

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #25 u: Kolovoz 24, 2008, 13:39:53 »
  • Citat: "Nemirni"
    Citat: "pešekan"

8)  8)  8)

nadam se da se šališ jer i sam znaš da nije samo u pojaèanjima stvar.....pojaèanja su samo jedno od sramota ove uprave,a ima tu puno puno topga(nadam se da ti netreba mnabrajat jer bi potrošio sigurno par sati......
    i volio bi kad vbi napisao samo jednu dobru stvar koju nova uprava radi....dobrih stvari je imao èak i daliæ,ali ovi sad :roll:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline october

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #26 u: Kolovoz 24, 2008, 15:32:44 »
  • Citat: "Shrek"
    Citat: "october"
    Haliloviæ udaljen zbog kupanja.???????????????

a u pm ne znam vise...
    To su jasna pravila koja postoje veæ godinama u svim klubovima uz more, osim možda u Novalji. A to što se panjina išao kupati gdje su ga ulovili to je njegov problem. Poznato je da more i sunce izvlaèe energiju i da je poslije ko krepana kokoš. A to bi trebao biti poslije treninga, a ne prije treninga. Onda æe doæi utakmica, puknuti æe u 17. minuti i dalje hodati, a šta onda? Onda æemo mi po kondicijskom treneru drvljem i kamenjem da nema pojma. Sorry, ali nisi u pravu

Nisam rekao da sam u pravu ali da moram citati te debilarije.
    on se kupao a ovaj ga ulovio u medveji.

ko mala djeca.

pravila su pravila i mora ih se drzati, ali ne moram ja znati kada netko od njih d.rka.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od october »
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #27 u: Kolovoz 24, 2008, 15:38:51 »
  • Na tekmi sa Hajdukom se vidjelo da je puno njih dobilo bojicu a sumnjam da je to od treninga.

Offline pešekan

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #28 u: Kolovoz 24, 2008, 16:02:14 »
  • Moj Dionize nema tu puno toga. Ovi ljudi su prvi koji imaju u prvoj ekipi i na klupi 7-8 domaćih klinaca. Uz njih, tu je i trener koji ih poznaje. Za tako nešto treba imat muda. Neki gelipter je spomenuo Vrućinu. Šta vi stvarno mislite da bi Rijeka bila prvak s takvim polu-igračima. Nadalje, nitko ne spominje pogodak oko dovođenja Landeke. Taj igrač vrijedi više nego svi ovi promašeni transferi.  

Može klub trošit novce od nevidljivih "sponzora" kao u doba Ježurke ili ´99 , ali to ne vodi ničem. Upravo je zato za mene Ježić peder koji nije radio u interesu kluba, što se sad najbolje vidi kad je otišao. Ostavio je pustinju i klub s netransparentnim poslovanjem, bez para, bez omladinskog pogona i bez naslova prvaka. Jedino je uspio nakratko potjerat štakore od menađera.

Zato mislim da treba podržat upravu koja još ničim nije pokazala da je lopovska, i koja vodi za naše uvjete na žalost ispravnu politiku kluba. Na njima je da nas uvjere da su oni ti koji će izgurati taj posao sa što manje pogrešaka. Ako ne uspiju, ima ko će. Klub je IZNAD SVIH.

8)  8)  8)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od pešekan »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #29 u: Kolovoz 24, 2008, 16:06:41 »

Može klub trošit novce od nevidljivih "sponzora" kao u doba Ježurke ili ´99 , ali to ne vodi nièem. Upravo je zato za mene Ježiæ *** koji nije radio u interesu kluba, što se sad najbolje vidi kad je otišao. Ostavio je pustinju i klub s netransparentnim poslovanjem, bez para, bez omladinskog pogona i bez naslova prvaka. Jedino je uspio nakratko potjerat štakore od menaðera.

Slazem se s ovim... =D>