• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Damir Kreilach  (Prikazano: 40781 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bosanac266

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #75 u: Kolovoz 20, 2010, 21:52:49 »
  • ma svi kradu, ali ko će to znat kada su u foteljama samo oni podobni koji podržavaju takav način rada, koliko smo prodali u zadnje četri godine, nikada toliko para nije prošlo kroz klub, a opet nemamo para za proljeće
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bosanac266 »

Offline zlobin

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #76 u: Kolovoz 20, 2010, 22:14:41 »
  • a sve je moguæe, graðevinari su u krizi, svi se zadužuju gdje god stignu samo da prežive....

ako je to napravio, a recimo doðe da se netko mora prodat da bi imali za plaæe, onda ga stvarno treba istjerati koktelima iz fotelje...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od zlobin »
    SAMO RIJEKA!!!
    KREPAT MA NE MOLAT!!!
    PLJUVAČE MOGA KLUBA NABIJEM NA ONU STVAR!!!

Offline Lignja

• Senior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #77 u: Kolovoz 30, 2010, 00:17:45 »
  • Evo još jednom, ovaj igrač je po meni jedan od najperspektivnijih koje davno nismo imali. Moderni defanzivni vezni, koji ima snagu, visinu, kondiciju, postavljanje, a uz to i vrlo dobru tehniku i odličan udarac (koji jako malo koristi, onaj gol na Kvarnerskoj Rivijeri ne znam kome). Igra s obje noge, ne boji se pucat lijevom, i vrlo pametno dirigira igrom. Ovakvih igrača je malo. Neki dan sam gledao Everton i Kreilach me po stilu jako podsjeća na njihovog Artetu...Samo Arteta tamo vodi igru i drži konce igre u svojim rukama i obično predaje loptu pienaaru koji luta okolo i radi nered svojim driblinzima. Tako bi mogli i morali igrat Kreilach i Štrok, po tome bi Štroku se olakšalo da ne mora on preuzimat loptu od obrane. Mislim da Kreilach to može i nadam se da će mu ovaj gol podić samopouzdanje i da će mu Gračan počet više vjerovat i davat mu veće ovlasti.

Damire čestitke na golu i samo tako dalje.

=D>  =D>  =D>  =D>
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Lignja »

Offline pešekan

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #78 u: Rujan 01, 2010, 19:40:35 »
  • moraju mu povisiti plaju u zamjenu za 5-godišnji ugovor.
    naravno, za godinu-dvije bye bye. samo će odšteta biti sa 6 nula.
    ovako igra za kikiriki, a na kraju će ga genijalci prodat za parsto iljadi i 30% od sljedećeg transfera. ko da je neki veseljak.
    to je čista računica i tu ti ne treba nikakva lova. zato dinamovci imaju ugovore od po 154 godine. čak su se i glupi tovari sjetili ibričiću produžiti ugovor pa su potjerali turke.

8)  8)  8)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od pešekan »

Offline weser

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #79 u: Rujan 01, 2010, 20:04:50 »
  • pa šta nije on prije priprema potpisao novi poboljšani ugovor? tako da ne vjerujem da sad igra baš za crkavicu, da se razumijemo nije ni u top razredu naših ugovora, ali..
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od weser »
    Jedina, vječna, voljena..

Offline pešekan

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #80 u: Rujan 01, 2010, 20:20:11 »
  • ako se ja ne varam on na kraju sezone ulazi u zadnju godinu ugovora.
    kad se to dogodi moš ga j.

8)  8)  8)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od pešekan »

Offline cannondale

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #81 u: Rujan 01, 2010, 22:19:41 »
  • Citat: "weser"
    pa šta nije on prije priprema potpisao novi poboljšani ugovor? tako da ne vjerujem da sad igra baš za crkavicu, da se razumijemo nije ni u top razredu naših ugovora, ali..

Kreilach će dobit poboljšani ugovor kad klub kupi poboljšani printer, a budući da klub nema para za poboljšani printer samim time klub nema para i za poboljšani ugovor i tako u krug! :D
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od cannondale »

Offline D2

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #82 u: Rujan 02, 2010, 09:11:32 »
  • Citat: "cannondale"
    Citat: "weser"
    pa šta nije on prije priprema potpisao novi poboljšani ugovor? tako da ne vjerujem da sad igra baš za crkavicu, da se razumijemo nije ni u top razredu naših ugovora, ali..

Kreilach će dobit poboljšani ugovor kad klub kupi poboljšani printer, a budući da klub nema para za poboljšani printer samim time klub nema para i za poboljšani ugovor i tako u krug! :D

http://www.novilist.hr/2010/02/04/-BBri ... krila.aspx

"Aneks ugovora potpisao je i Damir Kreilach kojemu je klub osjetno podebljao primanja na Gračanov prijedlog potaknut zalaganjem i ponašanjem mladoga veznjaka tijekom priprema."
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od D2 »
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #83 u: Rujan 02, 2010, 19:59:54 »
  • Citat: "D2"

"Aneks ugovora potpisao je i Damir Kreilach kojemu je klub osjetno podebljao primanja na Gračanov prijedlog potaknut zalaganjem i ponašanjem mladoga veznjaka tijekom priprema."

Uvijek svježe vijesti na ovom forumu. :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Offline D2

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #84 u: Rujan 03, 2010, 09:00:17 »
  • Citat: "river"
    Citat: "D2"

Uvijek svježe vijesti na ovom forumu. :lol:

Ja bas nisam neki fun uprave ali ako su nesto napravili dobro, a u ovom slucaju jesu, onda je u redu da se to i prizna. Ova crtica je samo podsjetnik da su mu ipak podebljali ugovor i to na inicijativu trenera. Mozda dobar pokazatelj nekima da se zalaganjem na treninzima i igrom i kod ovakve uprave moze isprovocirati bolji ugovor.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline goginho

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #85 u: Rujan 03, 2010, 12:12:56 »
  • je podebljali su ga na neku siću dok pojačanja tipa Karoglan plaćamo siguran sam dosta više.. :?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od goginho »

Offline D2

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #86 u: Listopad 05, 2011, 01:13:21 »
  • http://sportske.jutarnji.hr/horvat-vise ... u-/978610/

"Čaval i Kreilach dobili su samo 'jezikove juhe’, no Kreilach je sam tražio da se i njega financijski sankcionira 'jer je dio momčadi’,..."

Bravo majstore!
    Za ovaj potez zasluzuje kapetansku traku. Uprava je kaznila samo one koji su ispred ekipe dosli reci sto svi misle (ne opravdavam igrace, dapace) i umjesto da kazne cijelu ekipu oni kazne samo neke i onda im ovaj decko ovakvim potezom ocita bukvicu.

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #87 u: Listopad 05, 2011, 02:34:11 »
  • Citat: "D2"
    Bravo majstore!
    Za ovaj potez zasluzuje kapetansku traku. Uprava je kaznila samo one koji su ispred ekipe dosli reci sto svi misle (ne opravdavam igrace, dapace) i umjesto da kazne cijelu ekipu oni kazne samo neke i onda im ovaj decko ovakvim potezom ocita bukvicu.

poslje jebanja sljedi kajanje?! i to je za "bravo" ??
    taj klub je ziva zalost, zajedno sa igracima...
    nisam uopce ocekivao da neki igraci mogu biti tolika govna
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline D2

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #88 u: Listopad 05, 2011, 08:58:40 »
  • Citat: "Hacker-ri"
    Citat: "D2"
    Bravo majstore!

poslje *** sljedi kajanje?! i to je za "bravo" ??
    taj klub je ziva zalost, zajedno sa igracima...
    nisam uopce ocekivao da neki igraci mogu biti tolika ***

Ne nije za bravo njihova pobuna i to sam u zagradi naglasio  ali je za pohvalu da se neki ne skrivaju iz gomile sto pokazuje karakter. Ostali koji nisu kaznjeni su takodjer dosli na presicu i potpisali izjavu igraca zato onda nisu kaznjeni svi cijela ekipa? Uprava je htjela pokazati da uvodi red (i treba cak su previse dugo cekali na sankcije) ali su opet stali na pola posla.
    U Rijeci su se vec desavala sr*a istog tipa i uvijek se svelo, prvo na sjecu glave trenera, a par mjeseci nakon toga tek na cistku u momcadi. Zasto napokon jedna uprava ne bi naucila nesto i otisla do kraja i kaznila sve. Ovako se samo porucuje decki pravite sr*a ionako ce drugi odgovarati za vas.

Offline Kantrida4Ever

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #89 u: Listopad 05, 2011, 09:41:34 »
  • Meni je ovo dovoljno. Sad sam sluèajno sreo Komena ispred Energa, neki stariji tip ga je pitao zašto je promijenio Horvata... Nisam stao to slušat. Ionako æe on trajat 20 minuta kao i svi prije njega...

Citat:
    Priopæenje igraèa: Plaæe nam kasne šest mjeseci!

"Poruèujemo Armadi, svim navijaèima i simpatizerima kluba kako ni struèni stožer ni igraèi nisu u sukobu s predsjednikom i sportskim direktorom. Štoviše, od prvog dana podupiremo rad Uprave predsjednika Komena te smo itekako svjesni napora koje ulažu kako bi ispoštovali dogovorene rokove isplata. Razgovori koji su ovih dana voðeni u klubu nisu imali za cilj poticati na štrajk ni bilo èiju smjenu veæ smo htjeli utanaèiti toèan datum isplate plaæa koje kasne šest mjeseci (da ne govorimo o dugovima iz prošle sezone). Naglašavamo kako to nije krivica sadašnje Uprave, ali je èinjenica da smo svi mi prema zakonu dužni plaæati obveze državi. Ovih dana na naplatu stižu obveze za listopad, a i igraèi i struèni stožer još èekaju plaæu za - travanj. Odreðeni novinari konstantno podmeæu i iznose neistine s ciljem narušavanja korektnog rada i atmosfere izmeðu navijaèa, igraèa, struènog stožera i Uprave. Žalosno je da se jal i mržnja prema klubu iznose u tekstovima koji su plod èiste mašte, èime se obezvrjeðuje mukotrpan rad svih gore spomenutih. Stoga æemo jednim dnevnim novinama i odreðenim novinarima izjave davati samo na službenim press konferencijama. Jer mi nismo "puèisti" nego igraèi i ljudi koji s punim srcem i ponosom rade svoj posao. Armadi i svim vjernim navijaèima poruèujemo da nam budu potpora kao u proteklih devet kola, da nam ne sude po lažnim novinskim èlancima nego po igrama i zalaganjima na treninzima i utakmicama".

U potpisu:

"Igraèi i struèni stožer HNK Rijeka".
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Kantrida4Ever »
    Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it\'s much more serious than that.