• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Rijeka i riječki reprezentativci  (Prikazano: 172902 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Odg: Rijeka i riječki reprezentativci
« Odgovori #1365 u: Jučer u 11:59:50 »
  • Opet, protiv Gorice je igrao povratničku utakmicu, od prve minute katastrofalno i potpuno mi je neshvatljivo da ga Tomić nije zamijenio, najkasnije oko 70. minute. Pa nema tu zle krvi, kad ne ide, ne ide. A za povratnički nastup 90 minuta je previše svakome. To je greška koja nas je TREBALA koštati bodova. Tomić je bio ljut na igrače, a nije bio ljut na sebe?

Nije povratnička, igrao je kup 90 minuta par dana prije. Klasično vraćanje u formu našeg ponajboljeg stopera. Jest da mu je konkurencija slaba, ali on i Krešić su u ovom trenutku najbolje što imamo.

Uostalom, mijenajati stopera u 70. minuti koji (do tog trenutka) nije imao neku veću konkretniju grešku odnosno ničim se nije isticao pored Krešića i Escovala, da bi umjesto njega stavio 19-godišnjeg kiksera Galešića, ili pak "lako ćemo" Velkovskog?

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #1366 u: Jučer u 13:51:36 »
  • Može se pričati, ali Smolčiću se stvari gledaju pod povećalom, a da je sa strane ga se ne bi toliko "mrzilo" na tribinama. Ovo "Smolčić" čitajte i ubacite bilo koje domaće ime. Uvijek bilo i bit će. Prema dovedenima smo puno blaži. To je moje mišljenje i što god tko rekao neće me uvjeriti u suprotno.

E sada, priznajem nisam odgledao cijelu utakmicu, ali što je to Smolčić zahebo u utakmici da nas je koštalo golova?
    Protiv Gorice koliko vidim iz sažetak imao je taj jedan izgubljeni duel s Delfiem koji je donio šansu i realno tada je mogao samo napraviti faul koji bi bio penal i na kraju ona neopreznost gdje smo na sreću prošli lišo.
    Evo primjer prvog gola, pogledajte malo kretnju Krešića, koga taj čuva. U 16 metara nema više pozicijske obrane, hvata se igrač, a svojim ne pokrivanjem igrača ostavlja Smolčića da mora paziti na 2 igrača što je nemoguće. U isto vrijeme Čerin kao Alisa u zemlji čudesa samo što ne uzme mobitel i opali selfie umjesto da lovi Mitrovića. U nastavku akcije Smolčić je spasio gol, ali nebitno jer je bio kasnije dosuđen penal zbog kašnjenja Krešića.
    Onda opet 12 minuta Delfia ga sve kao nešto lomi, ali na kraju ovaj sprječava udarac u gol, tada mu Delfi nije uspio pobjeći.

Da se razumijemo nije Smolčić neki super vrhunski igrač koji se rađa jednom u x godina, ali tko je to toliko trenutno bolji u Hrvatskoj njegovog godišta da dečko nije materijal za reprezentaciju i da mu je ukrao mjesto? Ne moramo biti tovari i gurati naše nakon 15 minuta dobre igra, ali da smo malo pre picajzlasti na naše jesmo.

I neka se nitko posebno ne čita u ovom mom postu jer nije pisan povodom nekog posebnog post okidača, jednostavno je to neki naš Riječki fetiš da naše ne vidimo kao dovoljno dobre i uvijek neka falinga, više osvrt na ono što se spomenulo u jučerašnjoj emisiji na KanaluRi.

Hrvoje i ostali dečki ako ovo čitate, znajte da pored zvižduka će te uvijek pronaći i pokoji pljesak.
    « Zadnja izmjena: Jučer u 18:20:07 od D2 »
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Zelko Maler

• Junior
    « Odgovori #1367 u: Jučer u 14:16:56 »
  • To je bas jucer Misko pricao da je neportrebno zvizdati konkretno Galesicu ( citaj SMolcic, Liber itd) kad krivo dodaju, sve je to skola, dodaju i krivo i Ampem i ostali pa nema toliko negodovanja. Slazem se s tobom/ s njim 1/1.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #1368 u: Jučer u 14:34:45 »
  • Vi ste lijepo otpeljali priču u one vode u kojima vi plivate ("uzeli na zub naše, a ne furešte...")... meni je naš svatko u našem dresu i boli me kurac, s oproštenjem, je li došao iz našeg bazena ili susjednog bazena, ako ne i malo daljeg. Brojim greške i loše poteze Smolčiću, kao i Galoviću, Galešiću, Krešiću, pa i Velkovskom, jebe mi se koliko je km od Kantride/Rujevice rođen. Ako netko baš želi znati, najviše sam uzeo na zub ipak Velkovskog, jer je taj dobro čuvao Lewandovskog, a zajebe protiv Šibenika i Istre svaki put. I skačem sam sebi u usta, jer sam, isto tako, govorio da mu za gol u San Sebastianu daje ne znam koliko godina kredita.
    29.08.2013., proud to be there

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #1369 u: Jučer u 15:34:43 »
  • Ocito nije htio staviti Velkovskog,
    Gotovo sigurno. Samo, ja bih tu recimo izvukao Smolu i s igračem više zaigrao s dva stopera. Čak bih možda izvukao i Escovala i na njegovo mjesto stavio Lepinjicu, ili bih ostavio tri stopera pa samo Lepinjicu umjesto Smole. Ali onako lošeg i nesigurnog Smolčića ne bih ostavljao u igri.

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #1370 u: Jučer u 15:56:22 »
  • Mislim da postoje kroničari ovog foruma koji vrlo brzo mogu doći do rješenja jednadžbe koja spominje prezime pojedinog igrača i spominjanje najuže rodbine...

TOP 3
    Smolčić
    Galešić
    Braut

od aktualnog kadra. Ne nužno tim redom. Sada kad je tzv. "svevišnji" opleo po Velkovskom sad je on enfant terrible inače je do sada bio negdje u razini Murića. Zna sve , najbolji je, ali kad hoće...Spomenula mu se mater vjerovatno protiv AZa...

Eto, to je po dojmu,ali eto postoje kroničari koji će sigurno biti objektivniji i dati realno stanje stvari

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #1371 u: Jučer u 17:28:11 »
  • Ocito nije htio staviti Velkovskog,
    Gotovo sigurno. Samo, ja bih tu recimo izvukao Smolu i s igračem više zaigrao s dva stopera. Čak bih možda izvukao i Escovala i na njegovo mjesto stavio Lepinjicu, ili bih ostavio tri stopera pa samo Lepinjicu umjesto Smole. Ali onako lošeg i nesigurnog Smolčića ne bih ostavljao u igri.

Sa 2 stopera bi valjda svi mi ovdje zaigrali vec od prve minute. Da ga je Tomic zamijenio na poluvremenu ta bi opcija jos uvijek bila moguca. Medjutim on je izvadio Tomecaka i ubacio Vukcevica. Nakon takvog poteza opcija sa 2 stopera vise nije bila moguca. Ostali su samo Lepinja ili Makedonac za Smolu  :).
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline delgadillo

• Senior
    « Odgovori #1372 u: Jučer u 17:43:15 »
  • Ja se ne sjećam da je mišković otkad je tu spomenuo nekog igrača u negativnom kontekstu, a kamo li ga ovako oprao. :o
    Baš ostao šokiran, vjerovatno je u jednadžbi i besplatni odlazak na ljeto.
    robert "naš ademi" ferlin

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #1373 u: Jučer u 19:01:53 »
  • Baš interesantno, ili ga hoće motivirati. Ili ga je prekrižio.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #1374 u: Jučer u 20:25:30 »
  • Ja se ne sjećam da je mišković otkad je tu spomenuo nekog igrača u negativnom kontekstu, a kamo li ga ovako oprao. :o
    Baš ostao šokiran, vjerovatno je u jednadžbi i besplatni odlazak na ljeto.

I ne samo to. Stekao sam dojam da se pripremio to reći i da je jedva čekao pitanje o obrani ne bi li opleo po njemu.
    Uglavnom, mislim da je kritika na mjestu. Sad me zanima nastavak sapunice. :)

Offline Grozni

• Veteran
    • Veteran
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #1375 u: Jučer u 21:56:25 »
  • Po meni je igrač mlad sa 17-18 godina, s 20 godina već treba biti nešto, odnosno pokazati nešto, nakon 21 ili ima ili nema iskustvo, ako nema vjv nije zaslužio svojom igrom ili ima nesreću da je na njegovoj poziciji netko dobar odnosno puno bolji.
    Postoje igrači koji malo kasnije proigraju, tih je valjda manje.
    Naši mladi tzv bebe su onako ništa naročito, srednja žalost ili radost, na našu žalost. Ako naši mladi obrambeni igrači ne mogu izborit mjesto pokraj ovakve obrane onda jebati ga ništa od njih.
    Nema tu napadanja naših jer su naši niti tuđih jer su tuđi-sve su to igrači našeg kluba, kad su na terenu trebaju podršku ali isto tako trebaju i kritiku pa neka napreduju koliko mogu ako mogu ako ne jebi ga.
    Samo podrška bez kritike je isto promašaj, svi imaju podršku-greške se kritiziraju pa neka poprave ako im kritika smeta.
    Svi ljudi nam unose radost u život..neki svojim dolaskom, neki svojim odlaskom.