• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Članci vezani uz NK Rijeku  (Prikazano: 2233065 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Vedran

• Forza Fiume
Odg: Članci vezani uz NK Rijeku
« Odgovori #6900 u: Prosinac 13, 2012, 11:28:47 »
  • Citat: "Bastard"
    ja ne govorim o Ljubotu nego o Papesu koj je optuzen za utaju poreza. 2003. I do dan danas to je na ledu...
    Uvijek sam se jezio zbog tih sitnih kriminlaca koji nam se motaju oko kluba i mislio sam da je volpijevom erom to i zavrsilo
    Ja sam isto svašta pročitao o Papešu, ali jako bitna razlika između njega i recimo Ježića je to što on neće biti gazda kluba ili tako nešto... Čovjek će dobiti svoju reklamu i pomoći klubu na neki način... Dati će nam nešto što naša uprava smatra potrebnim za naš klub...
    S obzirom na njegovu poslovnu reputaciju reklama mu je definitivno potrebna, a nama su potrebne njegove pare ili pomoć u nekom drugom smislu... Vrlo je jednostavno i po meni čisto da čišće ne može biti...   8)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Bastard

• Junior
    « Odgovori #6901 u: Prosinac 13, 2012, 11:38:14 »
  • Citat: "m"
    Ako pod 'motaju' znaci sponzorirat sa 300 ili koliko vec tisuca kuna, neka se slobodno motaju. Puno bolje nego prijasnjih sezona kad su sponzori bjezali od kluba kao od kuge.
    Mozda karikiram i pretjerujem, mozda nije sve tako crno/bijelo ali imam pravo na sumnju u njegove casne radnje. Bila je Rijeka u puno gorim situacijama, gdje je onda bila ta famozna dogma? Iskljucujem se iz ove rasprave jer nema smisla, shvacam optimizam u ljudima i  ne krivim ih, ali mene je zivot naucio da takvim njuskama i njihovim casnim radnjama ne vjerujem ;)

Offline Hell Sin key

• Veteran

Offline marinZG

• Junior
    « Odgovori #6903 u: Prosinac 13, 2012, 13:56:06 »
  • Citat: "Bastard"
    Citat: "marinZG"
    Znam.

Ako cemo realno - posao agenata za nekretnine je da dilaju tudjim stanovima. Isto kao i recimo bankara da ulazu tudje novce. Ili nogometnih menadzera da prodaju tudje igrace. Ne vidim poantu tvog komentara.

Hrvatski jal nije vezan za to gdje zivis nego kako se ponasas... A ovdje nisam vidio nijedan pozitivan komentar, odmah se gleda koji su interesi u pozadini, sto tu Ljubo dobija, tko je ciji igrac...? Pa zar je toliko nemoguce da postoje ljudi koji imaju novce i voljni su uloziti ga u klub?? Ja bih prvi napravio istu stvar da sam u mogucnosti, a vjerujem i ti i svi ovi sto grintaju po forumu.
    ja ne govorim o Ljubotu nego o Papesu koj je optuzen za utaju poreza. 2003. I do dan danas to je na ledu...
    Uvijek sam se jezio zbog tih sitnih kriminlaca koji nam se motaju oko kluba i mislio sam da je volpijevom erom to i zavrsilo
    To što je pisalo u novinama je jako različito od onog što se stvarno desilo (igrom slučaja upoznat sam s detaljima), ali ovo nije ni vrijeme ni mjesto za takve rasprave.

Moja isprika ako sam generalizirao i ako se netko našao neopravdano prozvanim, ali vidio sam vijest na HRT-u, dođem tu na forum postati link i vidim traženje dlake u jajetu uz poslovično negativne komentare.

Nadam se da ćemo imati što više ovakvih sponzora jer jedino onda Rijeka može biti jaka!  =D>
    There is no \'ctrl\' button on Chuck Norris\'s computer. Chuck Norris is always in control.

Offline BUDALA

• Senior
    « Odgovori #6904 u: Prosinac 13, 2012, 14:42:01 »
  • Jaki sponzor moš mislit, taj iznos bi u godinu dana nas 20 s foruma mogli bez beda skupit... a s druge strane koliko je prvotimaca Rijeke kupilo i kupuje novogradnje koje se trenutno grade a dila ih Dogma...n e znam ja ko je tu kome sponzor...prije će biti Rijeka Dogmi nego obrnutu... :oops:  :oops:
    UPRAVA NAPOLJE!(Mamićeve kuje ližete mu skute)

Offline vutra

• Veteran
    « Odgovori #6905 u: Prosinac 13, 2012, 15:06:36 »
  • Citat: "BUDALA"
    Jaki sponzor moš mislit, taj iznos bi u godinu dana nas 20 s foruma mogli bez beda skupit... a s druge strane koliko je prvotimaca Rijeke kupilo i kupuje novogradnje koje se trenutno grade a dila ih Dogma...n e znam ja ko je tu kome sponzor...prije će biti Rijeka Dogmi nego obrnutu... :oops:  :oops:

pa pokreni inicajativu pa skupi kad imas viska smrade bijedni
    Živjeti u Rijeci oduvijek je značilo voljeti Rijeku bez ikakve kalkulacije, neovisno o bilo čemu...

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #6906 u: Prosinac 14, 2012, 10:48:11 »
  • DAMIR KREILACHVEZNJAK RIJEKE ZBRAJA DOJMOVE NA KRAJU JESENSKOG DIJELA SEZONE
    Bio sam svjestan da ću i ja jednom promašiti
    Nisam želio da se to dogodi u utakmici kojom smo mogli prezimiti na drugom mjestu. Na žalost, ne može se ništa promijeniti i zahvaljujem treneru, stručnom stožeru i suigračima na podršci – kaže Kreilach

Mateo SUČIĆ
    RIJEKA » Nekoliko godina nakon što je u finalu Svjetskog prvenstva 1994. godine protiv Brazila nebu pod oblake zapucao jedanaesterac, čuveni »zlatni repić« Roberto Baggio izjavio je da jedanaesterce mogu promašiti samo oni koji ih imaju hrabrosti pucati. Veznjak »Rijeke« Damir Kreilach pokazao je da ima hrabrosti, prošle sezone kada je svaka utakmica bila kvalifikacijska golovima iz kaznenih udaraca držao bijele iznad drugoligaškog ponora i nakon osam uzastopnih realizacija promašio kada je bijelima mogao osigurati prezimljavanje na drugom mjestu što je obilježilo posljednju ovogodišnju utakmicu na Kantridi.
        – Bio sam svjestan da će doći dan kada neću realizirati najstrožu kaznu, ali nisam baš želio da se to dogodi u utakmici kojom smo mogli prezimiti na drugom mjestu. Mislim da smo zaslužili pobjedu i ostaje žal što je nismo ostvarili zbog navijača, ljudi u klubu i oko kluba, ali i nas samih. Na žalost, ne može se ništa promijeniti, pobjeda nam je izmaknula i sigurno da nije bilo lako nakon te utakmice. Meni pogotovo zbog tog jedanaesterca pa zahvaljujem treneru, stručnom stožeru i suigračima koji su mi dali podršku – kaže Damir Kreilach, koji je protiv »Slaven Belupa« odigrao 129. utakmicu za »Rijeku« u svim natjecanjima.
        Kako ocjenjujete učinak u jesenskom dijelu sezone?
        – Svi smo svjesni da rezultatski nismo bili na očekivanoj razini u prvih šest kola iako smatram da smo morali upisati domaće pobjede protiv »Zadra« i »Lokomotive«. Nakon šestog kola smo se počeli dizati, napravili smo odličan posao i u jednom dijelu prvenstva imali najbolji učinak. Zbog toga možemo biti zadovoljni, bod smo od drugog mjesta iako ostaje žal što nismo malo boljim plasmanom uljepšali dojam dosadašnjeg dijela sezone.

Pakleno proljeće

Samo bod zaostatka za drugoplasiranim »Hajdukom« i pet momčadi unutar samo tri boda jamstvo je da vas na proljeće očekuje još teži zadatak u nastojanju da ispunite svoje ciljeve. Što očekujete od proljetnog dijela sezone?
        – Ne pamtim kada se pet momčadi ravnopravno borilo za drugo mjesto kao što je to slučaj ove sezone i sigurno da nas na proljeće očekuje teška i mukotrpna borba za izlazak u Europu. Iako će nam ta dva boda koja smo izgubili protiv »Slaven Belupa« sigurno nedostajati, nije se puno toga promijenilo u našim ambicijama i dat ćemo sve od sebe kako bismo bili visoko i ispunili ciljeve. Smatram da smo pokazali da zaslužujemo visoki plasman i vjerujem da ćemo ga na proljeće i potvrditi.
        Dobra vijest za naglašene proljetne ambicije su najave klupskog vodstva o dolasku nekoliko pojačanja, no ima li i aktualni kadar još prostora za napredak?
        – Momčadi sigurno ima prostora za napredak. Igrači kao što su Cesarec, Mujanović i Mierzejewski su se priključili kada je prvenstvo već bilo počelo, a pokazali su se vrlo bitnim igračima za našu momčad i sigurno se može očekivati napredak na proljeće. Svi to želimo, a ako napravimo korak naprijed u odnosu na ovo što je bilo do sada ne treba sumnjati da ćemo uspjeti u namjeri da ostvarimo svoje ciljeve.

Trofej

S aspekta navijača »Rijeke« to znači drugo mjesto i izlazak u Europu. Hoćete li zadovoljiti njihove apetite?
        – To je želja navijača, ali i svih nas u klubu. Međutim, prvenstvo će biti teško, puno je momčadi koje žele isto što i mi, ali vjerujem da možemo biti bolji i završiti ispred njih u toj utrci za Europu.
        S približavanjem prijelaznog roka intenzivirala se priča oko interesa nekih stranih klubova za vašim interesom što je čest slučaj tijekom posljednjih nekoliko prijelaznih rokova. Kako gledate na mogućnost odlaska s Kantride već ove zime?
        – Atmosfera i sve oko kluba je odlično i doista mi se nigdje ne žuri. Ako netko bude zainteresiran, obratit će se klubu pa ćemo onda razgovarati. Ja sam igrač »Rijeke«, samo o Rijeci razmišljam, a ako se nešto dogodi sigurno ću u dogovoru s klubom vidjeti što je najbolje. Uostalom, transfer se mora i zaslužiti igrama, radom i trudom, a to će doći kada bude vrijeme. Trofej prije odlaska? Želja i mene i svih igrača je izboriti Europu, a onda uz još više rada krenuti u lov na trofej. Ovaj grad to zaslužuje, ali treba ići korak po korak i nadati se najboljem – zaključio je Kreilach.

KREILACH U BROJKAMA

23 godine
        1,5 milijuna eura vrijednost prema transfermarktu
        129 utakmica za Rijeku u svim natjecanjima
        17 golova za Rijeku
        17 nastupa ove sezone
        3 pogotka ove sezone

Spreman sam ponovo pucati penale

Unatoč promašaju nakon kojeg je djelovao prilično utučeno, Kreilach je istaknuo kako je ponovo spreman preuzeti odgovornost i izvoditi jedanaesterce ako trener tako odluči.
        – Što se mene tiče nemam nikakvih problema s time da i dalje izvodim jedanaesterce iako je trener taj čija će biti zadnja. Promašaji su sastavni dio nogometa ali ja sam spreman ponovo preuzeti odgovornost ako takav bude dogovor u svlačionici. Ako ne, neće biti nikakve ljutnje, klupski interes je najvažniji – kaže Kreilach.

Aktivan odmor bez malog nogometa

Iako je čest slučaj da nogometaši zimsku stanku upražnjavaju na malonogometnim igralištima, veznjak »Rijeke« ističe da će u ova tri tjedna stanke malo odmoriti od lopte.
        – Kondicijski trener Ugo Maranza nam je dao program za ova tri tjedna koliko traje pauza i sigurno da ga se namjeravam pridržavati. Odmor će zbog toga biti aktivan, ali bez malog nogometa.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #6907 u: Prosinac 14, 2012, 16:41:08 »
  • http://www.sportcom.hr/lokalni-sport/no ... ijest.html
    Svaka čast onom tko se sjetio...  =D>
    Još da dolazi Haso umjesto Agića...  8)

Offline Che Gevara

• Morčić
    • **
    « Odgovori #6908 u: Prosinac 14, 2012, 17:44:24 »
  • http://www.hrt.hr/index.php?id=466&tx_ttnews[tt_news]=193670&tx_ttnews[backPid]=465&cHash=6eade842ca

Na stranu sva zla krv i mušice u glavi...ali ovo je čovjek koji čini razliku (kad mu se da igrat) Ako bi se mogao vratit bez odštete i igrao za prihvatljivu plaću , to bi bio dobar posao
    Hasta la vittoria per siempre.

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #6909 u: Prosinac 14, 2012, 17:57:25 »
  • Citat: "Che Gevara"
    http://www.hrt.hr/index.php?id=466&tx_ttnews[tt_news]=193670&tx_ttnews[backPid]=465&cHash=6eade842ca

Na stranu sva zla krv i mušice u glavi...ali ovo je čovjek koji čini razliku (kad mu se da igrat) Ako bi se mogao vratit bez odštete i igrao za prihvatljivu plaću , to bi bio dobar posao
    Istina.
    Za motivaciju mu treba motivirajući ugovor sa normalnim fiksnim primanjima i bonusima za dobre i kaznama za loše stvari. To je i u njegovom i u našem interesu.
    Dobrodošao je, ali prije toga očekujem da se ispriča za čakulanja o velikim i malim klubovima i ostalim glupostima. Samo da počisti što je zasrao. Ništa više ali ni manje. Mora shvatiti i dobro znati da je HNK Rijeka iznad svih, pa tako i iznad njega.

Offline Ris

• Morčić
    • **
    « Odgovori #6910 u: Prosinac 14, 2012, 17:58:56 »
  • Citat: "Che Gevara"
    http://www.hrt.hr/index.php?id=466&tx_ttnews[tt_news]=193670&tx_ttnews[backPid]=465&cHash=6eade842ca

Ma ja nebi eto iskreno neznam kojeg igraca na svijetu manje od njega zelim u bijelom dresu. Jednostavno mi se zamjerio zelim mu sve najbolje ali da bas ne dolazi ako nemora.

Offline Dejo

• Morčić
    • **
    « Odgovori #6911 u: Prosinac 14, 2012, 18:12:32 »
  • Bio bi nam veliko pojačanje jer je dobar igrač .....a ako se ispriča ....dobrodošao
    Samo Rijeka

Offline kabul23

• Veteran
    « Odgovori #6912 u: Prosinac 14, 2012, 18:20:09 »
  • i ja sam za njegov povratak jer igrački bi nam podigao ovu ekipu za 20%...
    ali ako bude dolazio iz njegovih usta zelim čuti: 'Odlazak u Hajduk je bio greška jer je Rijeka moj klub, a u tom trenutku je to bila najbolja opcija jer smo tim prelaskom ubili 2 muhe: brat i ja smo igrali u istom klubu i Rijeci je na račun sjelo spasonosnih 17mil kn.
    Jos jednom se ispričavam svim navijačima Rijeke i neka znaju da moje srce kuca samo za Rijeku!

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #6913 u: Prosinac 14, 2012, 18:45:07 »
  • Citat: "kabul23"
    i ja sam za njegov povratak jer igrački bi nam podigao ovu ekipu za 20%...
    ali ako bude dolazio iz njegovih usta zelim čuti: 'Odlazak u Hajduk je bio greška jer je Rijeka moj klub, a u tom trenutku je to bila najbolja opcija jer smo tim prelaskom ubili 2 muhe: brat i ja smo igrali u istom klubu i Rijeci je na račun sjelo spasonosnih 17mil kn.
    Jos jednom se ispričavam svim navijačima Rijeke i neka znaju da moje srce kuca samo za Rijeku!
    Dok ne potpišem za neki drugi klub. ;)

Offline kabul23

• Veteran
    « Odgovori #6914 u: Prosinac 14, 2012, 18:50:17 »
  • neka potpiše za drugi klub ako cemo mi na njemu zaradit! boli me q...