• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Članci vezani uz NK Rijeku  (Prikazano: 3207599 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Vedran

• Forza Fiume
Odg: Članci vezani uz NK Rijeku
« Odgovori #9180 u: Kolovoz 19, 2013, 10:13:40 »
Ako Benko ode, a nadam se da ipak neće, jadni mi ako će nam ovakav Krstanović biti prvi napadač.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline USF1926

• Veteran
« Odgovori #9181 u: Kolovoz 19, 2013, 10:17:23 »
Bez Kvrzica i Anasa, i sa neoporavljenim Brezovcem i Jugovicem, ne trebamo ni igrat protiv Stuttgarta. Samo se nadam da ce skupit nesto energije do cetvrtka.

Offline Neno91

• Senior
« Odgovori #9182 u: Kolovoz 19, 2013, 10:31:02 »
Citat: "USF1926"
Bez Kvrzica i Anasa, i sa neoporavljenim Brezovcem i Jugovicem, ne trebamo ni igrat protiv Stuttgarta. Samo se nadam da ce skupit nesto energije do cetvrtka.
+1
Ljubim te Varga!

Offline standby

• Forza Fiume
« Odgovori #9183 u: Kolovoz 19, 2013, 10:33:46 »
Ma najveci problem su te proklete ozljede.. sad smo malo kratki sa zamjenama..inace misljenja sam da bi bolje bilo igrat bez sharbe nego sa njim.. pogotovo ako bude igrao onako na pol gasa u obrani.. sa ovima trebamo svih da trce 100% do 95.minute...

Offline Neno91

• Senior
« Odgovori #9184 u: Kolovoz 19, 2013, 10:47:38 »
Citat: "standby"
Ma najveci problem su te proklete ozljede.. sad smo malo kratki sa zamjenama..inace misljenja sam da bi bolje bilo igrat bez sharbe nego sa njim.. pogotovo ako bude igrao onako na pol gasa u obrani.. sa ovima trebamo svih da trce 100% do 95.minute...
bez sharbe nemamo kreaciju niti kvalitetu vise u napadu, igrača poteza, on obavezno mora igrat. jednim potezom moze unistit protivnika, skoro je i split, nanizao dvojicu onda ga srusili na rubu 16m za gol, isto je napravio zilini pa izbili loptu u korner, zabio gol zilini, asistirao u prvoj tekmi etc. mora igrat jedini koji moze rijesit tekmu potezom ako nam se otvori, cak cu i trpit njegov manjak trcanja za to. Za takve poteze dolazim na stadion, jebes uzaludnu trku tipa Mujanović i Brezovec, Sharbini je avion i sa manjkom trčanja za njega, kao što je Zloma avion za Brezoveca za istu stvar.
Ljubim te Varga!

Offline standby

• Forza Fiume
« Odgovori #9185 u: Kolovoz 19, 2013, 10:53:09 »
Citat: "Neno91"
bez sharbe nemamo kreaciju niti kvalitetu vise u napadu, igrača poteza, on obavezno mora igrat. jednim potezom moze unistit protivnika, skoro je i split, nanizao dvojicu onda ga srusili na rubu 16m za gol, isto je napravio zilini pa izbili loptu u korner, zabio gol zilini, asistirao u prvoj tekmi etc. mora igrat jedini koji moze rijesit tekmu potezom ako nam se otvori, cak cu i trpit njegov manjak trcanja za to. Za takve poteze dolazim na stadion, *** uzaludnu trku tipa Mujanović i Brezovec, Sharbini je avion i sa manjkom trčanja za njega, kao što je Zloma avion za Brezoveca za istu stvar.

Sa svabam ta njegova kreativnost nece kruha dati za kad ti dodje 7 igraca u laganom sprintu na obranu.. a i mislim da on nece toliko odskakat od ovih koliko moze protiv ziline i nama slicnih klubova, iako cak i u tim utakmicama daje premalo..protiv splita je imao dva bljeska u 70 min..
« Zadnja izmjena: Kolovoz 19, 2013, 10:56:29 od standby »

Offline vlinicx

• Veteran
« Odgovori #9186 u: Kolovoz 19, 2013, 10:55:01 »
Citat: "USF1926"

Prije smo se žalili kad bi igrači skinuli gaće na banskim vratima a sad to zazivaju forumaši #-o
Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.

Offline vlinicx

• Veteran
« Odgovori #9187 u: Kolovoz 19, 2013, 11:03:52 »
Treba njima reć milion i 400 je ulazak u skupinu a vama ćemo dat pola miliona kao premiju pa se vidi raskusurajte između. Da vidiš kako će trčat, pa čak i šarbini.
Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.

Offline giga01

• Morčić
  • **
« Odgovori #9188 u: Kolovoz 19, 2013, 11:04:49 »
Citat: "Neno91"
bez sharbe nemamo kreaciju niti kvalitetu vise u napadu, igrača poteza, on obavezno mora igrat. jednim potezom moze unistit protivnika, skoro je i split, nanizao dvojicu onda ga srusili na rubu 16m za gol, isto je napravio zilini pa izbili loptu u korner, zabio gol zilini, asistirao u prvoj tekmi etc. mora igrat jedini koji moze rijesit tekmu potezom ako nam se otvori, cak cu i trpit njegov manjak trcanja za to. Za takve poteze dolazim na stadion, *** uzaludnu trku tipa Mujanović i Brezovec, Sharbini je avion i sa manjkom trčanja za njega, kao što je Zloma avion za Brezoveca za istu stvar.

Sa svabam ta njegova kreativnost nece kruha dati za kad ti dodje 7 igraca u laganom sprintu na obranu.. a i mislim da on nece toliko odskakat od ovih koliko moze protiv ziline i nama slicnih klubova, iako cak i u tim utakmicama daje premalo..protiv splita je imao dva bljeska u 70 min..

Takav tip igraca moze jednom loptom izbaciti i 10 igraca.
Alispahic bi mogao odmoriti u toj tekmi ako se mene pita.

Offline ri__fiume

• Veteran
« Odgovori #9189 u: Kolovoz 19, 2013, 11:13:37 »
Citat: "miami"
Ja ne znam kako si grupica navijaca moze ovo dozvoliti, sta nama treba takvo vrijedanje covjeka, sta se ocekuje od njega ??? pa covjek se bori za svoj klub, ne vrijeda nikoga sat treba njega tako vrijedati, isto tako cemu to skakanje i vrijedanje cigana, dalmatinaca (siguran sam da  medu navijacima Rijeke im barem 30% porijeklom dalmatinaca), pljuvanje po igracima Rebic , zasto se spustamo tako nisko, pa taj decko je reprezentativac , daj malo postovanja, malo smo stvarno pretjerali, citam druge forume i nemamo niti malo samokritike , igrali jednu nerijeseno doma i odmah se spominje kuhinja, Mamic, sudac, urota itd, uskoro cemo biti rame u rame sa Splicanima. Hoce li ikada kantrida dozivjeti da se pljesce i gostujucoj ekipi ili sudackoj trojci???
Zar smo tako nisko pali ?????

Ni ja ni ti nemozemo komentirati sto navijaci rade na stadionu jer nismo na stadionu, koje tenzije vladaju, kako se pojedinci ponasaju na stadionu i za vrijeme utakmice jer kamera na tv ne snimi sve.
A slozio bi se s tobom da s druge strane nije Split, ciji igraci su dno dna ali doslovce dno dna.
Jedno je borit se za svoj klub a drugo je ismijavat gledatelje na tribinama. Jer na kraju radi tih istih igras nogomet i oni placaju ulaznicu i tako ih pravis bedaste.
Tenzije na Kantridi su takve kakve jesu jer su ocekivanja velika i onda ti dode satro bivsi reprezantativac a tu mislim na bilica koji je vise po podu nego na nogama, glumi pada, mase.
Vidim da se ti slazes da je to bio penal, cudno mi je jer ipak zivis u zemlji gdje se od kontakta gradi sport.
BTW pokazao sam snimku jednom covjeku tu gdje zivim, drugoligaski sudac u spanjolskoj, covjek mi je potvrdio da nije penal nego faul u napadu, ali da je moguce da je sudac nehotice pogrijesio jer je i on vjerovatno gledao loptu u zraku i vidio samo trenutak kad je bilic pao a s leda mu Vargic.
Ali opcenito to je faul u napadu.

Offline vutra

• Veteran
« Odgovori #9190 u: Kolovoz 19, 2013, 11:21:26 »
Koliko čujem Mršić je nakon njihovog gola stalno se okretao,slavio i naslađivao se prema A tribini, i onda još ležarina...Rebić je skoro slomio Borasa i to namjerno tako da zbog toga je i on dobio porciju sa tribina.
Ali slažem se da ponekad malo pretjeramo...No ponekad se plješče i protivnicima, čini mi se da se pljeskalo Lokomotivi prošle godine,Prestytownu ove i tako...desi se :)
Živjeti u Rijeci oduvijek je značilo voljeti Rijeku bez ikakve kalkulacije, neovisno o bilo čemu...

Offline giga01

• Morčić
  • **
« Odgovori #9191 u: Kolovoz 19, 2013, 11:31:18 »
Citat: "vutra"
KolRebić je skoro slomio Borasa i to namjerno tako da zbog toga je i on dobio porciju sa tribina.

Za onakve stvari treba davati direknti crveni karton, ono nije bila namjera na loptu nego bas na igraca jer je nervozan bio. Odmah crveni i ne bi bilo takvih startova. Ne treba slomiti nekome nogu da bi dobio crveni.

Offline scapa flow

• Morčić
  • **
« Odgovori #9192 u: Kolovoz 19, 2013, 11:32:30 »
zadru prošle godine na 2:3
zaljev

Offline ri__fiume

• Veteran
« Odgovori #9193 u: Kolovoz 19, 2013, 12:07:33 »
Citat: "giga01"
Citat: "vutra"
KolRebić je skoro slomio Borasa i to namjerno tako da zbog toga je i on dobio porciju sa tribina.

Za onakve stvari treba davati direknti crveni karton, ono nije bila namjera na loptu nego bas na igraca jer je nervozan bio. Odmah crveni i ne bi bilo takvih startova. Ne treba slomiti nekome nogu da bi dobio crveni.
=D>
Upravo tako, ali po nekima bi  trebali pljeskat  tom igracu.
Prestrasno.

Offline Vedran

• Forza Fiume
« Odgovori #9194 u: Kolovoz 19, 2013, 13:13:28 »
Pod stijenama Kantride, 19.8. - Kek: Stuttgat je moćan, ali...
http://radio.hrt.hr/radio-rijeka/clanak ... ali/22346/