• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Članci vezani uz NK Rijeku  (Prikazano: 2353793 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
Odg: Članci vezani uz NK Rijeku
« Odgovori #13740 u: Prosinac 03, 2016, 20:34:12 »
  • Jedno 20 utakmica kazne očekujem.
    Sad kad Psihopat potegne svoje vezice i Vešoviću se ukine radna dozvola...  ;D

Ja se sprdam, al ovi su toliko ludi tamo da im samo treba ideja.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #13741 u: Prosinac 03, 2016, 20:58:05 »
  • "20 utakmica plus izgon iz zemlje,zato jer je igrac imao vremena hladiti se ,a posto je koristio "vi",direktno je mislio na sudiju suparnike i delegate utakmice,a posto je druge nacionalne skupine tu se direktno misli na hrvatski narod,i zato je ta kazna logicna i neznam zasto se dize toliko prasine zato sto sam ja dinamovac" SPB

uzas mi je pomislit da je taj smrad bratic od pokojnog Dude Pavlicica.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #13742 u: Prosinac 03, 2016, 21:48:44 »
  • http://www.24sata.hr/sport/vesovic-divljao-napisite-da-je-rijeka-prva-je-em-li-vam-sve-501784

Ne kužim kakve veze ima snimka s nasolvom. Ali... od 24 sata je to ipak previše tražiti. Bar dio teksta ima koliko-toliko veze sa snimkom, a to je vrhunac novinartva kojeg se može očekivati od tog portala.

Inače zanima me je li Vešo puk'o ili je klub skinuo rukavice.

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #13744 u: Prosinac 03, 2016, 23:07:02 »
  • Fascinantno kako se "nacionalni" portali isčuđavaju nad našim reakcijama na suđenje i još k tome imaju obraza spominjati neku ruku Bradarića kao dokaz da je Dinamo oštećen. Virtual reality.

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #13745 u: Prosinac 03, 2016, 23:14:41 »
  • Komentari čitatelja koji tvrde da je Vučemilović još i prištedio 2-3 crvena kartona riječkim mesarima... Neprocjenjivo. ;D ;D

Ali ovaj sa forum.hr je najjači:
    Nadam se da nisam off na ovoj temi..Pretpostavljam da ce rijecani sad vratiti na posao onoga twitterasa zbog one objave o sudjenju...

ROFLLLL

Offline standby

• Forza Fiume
    « Odgovori #13746 u: Prosinac 04, 2016, 09:33:37 »
  • Ocito je bilo dosta. Misko je prije svega biznismen i zna kako se dolazi do uspjeha. Mamica je fantasticno koristio u pcetku price i u 4 godine logisticki stigao klub koji se stvara 20. Ovaj dio vanjske logistike ne moze skinut i da hoce i ovo je jedini nacin da se napravi nesto. Naravno hr mediji ce sada pricati o lizanju jer to se prodaje bolje u zemlji gdje je uspjeh zabranjena tema.

Offline Futpeg

• Morčić
    • **
    « Odgovori #13747 u: Prosinac 04, 2016, 11:46:40 »
  • Napokon je Mišković napravio ono što je trebao napraviti još pred 3 godine... bolje ikad nego nikad. Samo kad smo mi neki to govorili svo ovo vrijeme onda su nas istovremeno neki drugi pljuvali i tumačili nam kako Miško sjedi z desne Mamiću u HNS-u jer štiti interese Rijeke... sad se vidjelo da nije mogao i nemože štititi interese Rijeke  jer interes Rijeke je osvojiti naslov prvaka a na brvnu nema mjesta za dva ovna. Nema veze, ja mu sve opraštam, i nadam se da će sada biti onakav predsjednik Rijeke kakvog sam sanjao od početka, da ćemo zaista svi skupa ponovno biti SAMI PROTIV SVIH !

p.s. - isprike Tiru, već me je puno puta upozorio da ne prostačim, ali moram... jbga... i zato jebem mater u pičku onom smradu ili više njih koji je/su potezali 30 puta onu kočnicu u vlaku za nazad !! vozit se 7 sati u vlaku iz Zg-a do Rijeke zbog retardiranog smeća !!
    « Zadnja izmjena: Prosinac 04, 2016, 12:58:48 od Futpeg »

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #13748 u: Prosinac 04, 2016, 12:58:31 »
  • Amen. Dobio sam slom zivaca s tom rucnom.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline duke

• Senior
    « Odgovori #13749 u: Prosinac 04, 2016, 17:53:08 »
  • http://www.24sata.hr/sport/vesovic-divljao-napisite-da-je-rijeka-prva-je-em-li-vam-sve-501784

Ne kužim kakve veze ima snimka s nasolvom. Ali... od 24 sata je to ipak previše tražiti. Bar dio teksta ima koliko-toliko veze sa snimkom, a to je vrhunac novinartva kojeg se može očekivati od tog portala.

Inače zanima me je li Vešo puk'o ili je klub skinuo rukavice.

A novinarska posla.Nema video toga.Evo njegove izjave koju je dao nakon utakmice:

https://www.youtube.com/watch?v=cuc6Ddr8exM

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #13751 u: Prosinac 04, 2016, 18:04:35 »
  • Vešo je car! fajter, oličan igrač i bez dlake na jeziku!!  :D

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #13752 u: Prosinac 04, 2016, 19:24:51 »
  • http://sport.hrt.hr/363458/vesovic-svi-zele-nas-skalp-ali-neka-to-bude-na-korektan-nacin

Malo bolja kvaliteta. Vrijedi pogledati izjavu. Odmjerena, bez klasičnog nogometnog "dakle, zato što, ovaj, ovaj" rječnika. Svaka čast Vešo!

Nabijem novinara Sport Nedjeljom, što god da je taj kanal.

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #13753 u: Prosinac 04, 2016, 19:59:41 »
  • Mance je u intervjuu rekao da je Rijeka "treća opcija". Ako to znači da se nećemo svrstavati ni s Hajdukom nego krenuti nekim svojim putem, onda je to ono za što navijam već jako dugo. Hajduk vodi svoj rat protiv HNS-a za što im odajem priznanje, ali im ne vjerujem puno.

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #13754 u: Prosinac 05, 2016, 09:52:41 »
  • Danas naslovnica SN-a.. NEVERA SA KVARNERA  ;D

Popodne ću pročitat, ali koliko sam letimično shvatio, Vrbanović i HNS ne žele rat sa Rijekom i Miškom i radi se na tome da dođe do reorganizacije sudaca. E sad...da li će ostat samo na riječima...
    ''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''