• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Članci vezani uz NK Rijeku  (Prikazano: 2286024 puta)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Odg: Članci vezani uz NK Rijeku
« Odgovori #16815 u: Studeni 12, 2019, 11:15:24 »
  • Ima tu itekako materijala; realno, Lepinjica je već sada materijal za HNL i to s velikim potencijalom.
    Ristovski, Bušnja i Štefulj koji su trenutno na posudbama mogu komotno biti na rubu prve momčadi trenutno. Vuk ide u tu kategoriju također. Golman Pandur je veliki potencijal, kao i junior Bilić.
    Od stranaca u klubu, oni relativno mladi, a koji nešto pokazuju su svakako Lončar i Halilović. Od (mrvicu) iskusnijih Čolak, Kvrža, Prskalo.
    Franko je kategorija za sebe zbog te posudbe, ali Lorenco Šimić je doveden s ciljem otkupa, a grije klupu.
    Gorgona promovirati u pomoćnika Manceu (barem zna odraditi intervju), Srećku pedala.
    Ovo ostalo šta je u klubu je za otpis, pola od njih nije nikad ni trebalo nositi Rijekin dres.

Od nedavnih promašaja, Vizinger je drugi najefikasniji strijelac slovenske lige, pustili smo ga tamo pred godinu dana i možda imamo nekakvu otkupnu klauzulu. Ali to možda ne znači puno kad je veliki Ante Vukušić najbolji strijelac...

Provjetriti to malo kao prvi korak, a onda krenuti postepeno na pomlađivanje.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #16816 u: Studeni 13, 2019, 13:53:11 »
  • Srijeda je.

Miško je rekao da su danas bitni sastanci.

Da čujemo, tko je sve bivši?

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #16817 u: Studeni 13, 2019, 14:05:02 »

• Da čujemo, tko je sve bivši?
    Pile, nadam se.  8)

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #16818 u: Studeni 13, 2019, 14:08:31 »
  • E to bi bio posao. Trenersku palicu ponuditi bivšem hrvatskom reprezentativcu, članu stručnog stožera U21 sekcije doprvaka svijeta, trofejnom drugom pomoćniku bivšeg trenera. :) Njegovo dugogodišnje iskustvo u kladioničarskim aferama pomoglo bi u razvijanju karaktera i stvaranju novih zvijezda našeg kluba. Rožmana mu staviti kao pomoćnika čisto da ne pometemo HNL baš prelagano.

#NoPileNoParty

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #16819 u: Studeni 13, 2019, 16:20:46 »
  • http://www.novilist.hr/Sport/NK-Rijeka/KRIZA-NA-RUJEVICI-Problem-je-u-potrosenim-igracima-koje-je-odavno-trebalo-promijeniti

Spammam jebiga.

Počelo je pljuvanje po igračima napokon, kasne već godinu dana mediji s time po meni.

Samardžić isto dobro prepoznao da su kod nas svi na terenu relativno spori, Acosty je njemu iznimka, ja bih dodao Lončara i vrlo agilnog Halilovića, ali svi ostali su brzinski debelo ispod neke razine na koju smo navikli.

Offline ispod stijena

• Veteran

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #16821 u: Studeni 13, 2019, 17:57:05 »
  • Napokon dočekam da Punki dobije kantu, i onda ju čovjek koji je krvario za bijeli dres više nego ostatak ekipe u kompletu dobije u paketu s njime?

Fetva.

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #16822 u: Studeni 13, 2019, 18:00:20 »
  • On je za sada samo udaljen, iako mislim da nema povratno.

Kad jedinog standardnog reprezentativca, koji je ujedno igrama u Rijeci došao do tog statusa, skartira , znaci da je prekipjelo.
    Možda se amnestira kao Punceca onomad, ali svjedoci smo kako je Roby iskoristio “drugu priliku”.
    Vjerovatno je izmedju Simona i Zokya bilo i strina i očeva, a i reprezentativnih grbova..

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #16823 u: Studeni 13, 2019, 18:11:50 »
  • Kvržić je prema natrag bio očajan u zadnje vrijeme, ali to je počelo tamo protiv Lokomotive. Pitaj Boga šta je po srijedi... Ali Kvrža je heroj nekih od najvećih bitki ovog kluba i škartirati nekog takvog... Hm. Rožman si je upravo spalio sve mostove. Ili kreću pobjede, ili slijedi bežanije s Kvarnera pod policijskom zaštitom.

Figurativno, nismo Tovari. Još.

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #16824 u: Studeni 13, 2019, 18:15:59 »
  • Kvrzic je bio korak od Osijeka, ali odlučilo se za “senatore” Kvržica , Colaka i Gorgona da se zadrži i podebljani su im ugovori, odnosno Kvržicu je podebljan.
    Uz to, čini mi se da je kod drugog gola gestikulirao prema klupi

A sa tjeranjem Lorenca i Mamica Srećko je sam sebi opalio pljusketinu, Puncec je već imao problem sa disciplinom. Znaci još jedna pljuska

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #16825 u: Studeni 13, 2019, 18:30:31 »
  • Bome neke dosta čudne odluke. Redom:

1. Punčec - ne treba komentirati, trebao je biti škartan još na ljeto kad je ušao u zadnju godinu ugovora. Idiot, igrački i pojavom. :)
    2. Mamić - mrvicu čudnije jer koliko je god propuh u obrani, igrao je prvu utakmicu sezone sad protiv Dinama... Ali kada mu je konkurencija domaći i 3 godine mlađi Smolčić (koliko god jednako loš ili sitno gori da jest), podržavam fokus na naše igrače ako su tu negdje sa strancima

3. Šimić - ??? ne znam uopće što reći, ide u kategoriju sa Đokovićem valjda, nitko ne zna ni kako je došao ni kako je otišao.
    4. Kvržić - ovo ne shvaćam. Jedini razlog može biti što je poslao Rožmana u 3pm na poluvremenu zbog čega je zamijenjen. Čovjek je tu godinama, kod Bišćana je igrao fantastično na beku za razliku od krila gdje je beskoristan, bio najbolji asistent prošle sezone, a mnogi golovi su i ove pali iz njegovog prodora i dubinskih lopti, ima 4 asista u 15 utakmica ove sezone, za beka je to izvrsno. Ali Rožman je u startu kapetansku vrpcu odjednom dao Gorgonu (apsolutno nezasluženo obzirom na igru obojice) pa je vrlo lako moguće da je tu počelo, a na 0:4 prekipjelo. Preolako se rješavamo BiH reprezentativca i daleko najboljeg beka kojeg imamo. Dakle jedino mi pada napamet nesportski život ili ultra neprofesionalno ponašanje.

Zamjenik kapetana nam je dakle igrač na posudbi kojeg vrlo vjerojatno nećemo ni otkupiti jer nemamo novaca.

Gdje su Pavičić, Capan, Raspopović, Tomečak, Iglesias, Babić? Prvi na listi nadam se.

Što je sa Srećkom koji dovodi ova kvazi imena već godinama?

Pozitivno je što se nešto događa. Nekom je prekipjelo očito, izazvana je dosad ipak neviđena reakcija, najbliže je bio Kek tjeranjem stručnog stožera ne znam više zbog čega niti kada točno. Sada nastaviti dalje sa čistkom jer su ovo samo 3 igrača (+Kvrža) od jedno 10 ukupno koji su trebali letjeti još na ljeto.
    « Zadnja izmjena: Studeni 13, 2019, 18:32:23 od TIR »

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #16826 u: Studeni 13, 2019, 18:49:15 »
  • Razlozi sigurno postoje, a mi cemo znati, ako ih uopce saznamo, jedino kroz kuloare i pricice sa ulice. Osim ako SN ne iskopaju pravu pozadinu. To me inace jako smeta. Uvijek je nesto bez komentara.

Inace, ovo je Kek mogao napraviti da je imao imalo volje, ali ponavljam i ponavljat cu se: Srecko je glavni krivac i po meni je on trebao snositi prve posljedice. Doveo si igrace koji su ti unistili skoro 2 sezone. Dovidenja frende.

Poslano sa mog JSN-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline joy_division

• Forza Fiume
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline koma

• Forza Fiume
    « Odgovori #16828 u: Studeni 13, 2019, 19:04:35 »
  • Nek se Simon ne ljuti, ali ovo je glupo. Jedini autoritet koji igrači da ne kažem zvijezde cijene i poštuju je autoritet znanja. Ovaj kad ne zna šta bi - potjeraj igrače. Daleko od toga da je Punčec loš, ali ako ti ne valja riješi ga se na elegantan način ala gospodin uzor mu Kek. Stavi ga u 87. minuti, guraj ga u napad protiv Borca iz Bakra, nemoj ga ni stavljat u igru, na koncu mu svojim znanjem i intelektom dokaži da si u pravu. Ovako si bacio u svlačionu još jedno zrno razdora bez veze. Puknemo li protiv Intera, poslije idemo na poljud i Simon je zdravo. Tjerat najstarijeg - Kvržića je kap koju mu navijači neće oprostit ako u slijedeća 3 kola ne budemo imali 9 bodova više. A nećemo jer se evo već 3 dana bavimo sami sobom umjesto da pokuša te svoje "ideje" super tuper turbo nogometa objasnit ekipi.

Apropro Mamića, dečko je meni potencijal i imam osjećaj da će negdje drugdje napravit sasvim solidnu karijeru. Neće igrat u Bayernu, ali ako pogodi sa slijedećim klubom i ne bude ozlijeđen - vidjet ćete, plakat ćemo za njim. Uglavnom spram Smolčića je R. Carlos na toj poziciji. Nisam bio za promjene nakon Dinama, ali s ovim slovencem nećemo naoprijed. Što prije ode - tim bolje.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume