• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Članci vezani uz NK Rijeku  (Prikazano: 3329175 puta)

0 Članova i 13 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
Odg: Članci vezani uz NK Rijeku
« Odgovori #19710 u: Studeni 16, 2022, 20:18:07 »
U zadnjih par godina par interesantnih i financijski jakih igrača je odlučilo ulagati u Rijeci. I recimo što ja znam bar dva su nam zagolicali maštu o preuzimanju kluba.
Neznam zašto bar nemaju nekakve sponzorske ugovore ako već neće preuzeti klub kao vlasnici.
Jeli pitanje nesposobnosti da se privuče, jesu li političari ti koji koče jer ne vide svoju korist u tome, ima li Miško velike appetite, neznam, ali me eto zanima zna li se šta?
Gledam i s ove strane recimo, niti Lurssen niti Izraelci ne trebaju kupit ali ali neki sponzorski ugovor i donacija godišnja bila bi više nego dobrodošla. Dres je velik i ima masu mjesta uz Savu.
I ne gledam to kroz sadašnju situaciju već ove zadnje godine.
Znam da ko god u Splitu hoće nešto radit nešto kapnu i u "prvaka svemira", i to onako potiho dođe od strane grada. Slično i Zg, bar dok je bilo Bandica.
Neko je pisao da su pitali tipa iz Lurssena dali će kupit Rijeku pa je on bacio na sprdnju kao da bi ga sin ubio kad bi uložio bilo gdje osim Borrussie Dortmund (?) mislim. A da se malo čekanje građevinske dozvole produži, taksene markice, šalteri 23 A i B nedostupni a gospođa na marendi do daljnjega, možda bi promjenili mišljenje.
Zašto imam osjećaj da su nekako odnosi između Grada (uprave) i kluba nekako loši, iako se ovi pojavljuju na svakom besplatnom domjenku?
A i što očekivati od gradonačelnika kojeg su slikali sa šalom od dinama kako viri iz džepa na ulicama svoga grada?
Ispričavam se na toku misli.
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Snowcrash

• Inćun
  • *
« Odgovori #19711 u: Studeni 16, 2022, 20:44:20 »
U zadnjih par godina par interesantnih i financijski jakih igrača je odlučilo ulagati u Rijeci. I recimo što ja znam bar dva su nam zagolicali maštu o preuzimanju kluba.
Neznam zašto bar nemaju nekakve sponzorske ugovore ako već neće preuzeti klub kao vlasnici.
Jeli pitanje nesposobnosti da se privuče, jesu li političari ti koji koče jer ne vide svoju korist u tome, ima li Miško velike appetite, neznam, ali me eto zanima zna li se šta?
Gledam i s ove strane recimo, niti Lurssen niti Izraelci ne trebaju kupit ali ali neki sponzorski ugovor i donacija godišnja bila bi više nego dobrodošla. Dres je velik i ima masu mjesta uz Savu.
I ne gledam to kroz sadašnju situaciju već ove zadnje godine.
Znam da ko god u Splitu hoće nešto radit nešto kapnu i u "prvaka svemira", i to onako potiho dođe od strane grada. Slično i Zg, bar dok je bilo Bandica.
Neko je pisao da su pitali tipa iz Lurssena dali će kupit Rijeku pa je on bacio na sprdnju kao da bi ga sin ubio kad bi uložio bilo gdje osim Borrussie Dortmund (?) mislim. A da se malo čekanje građevinske dozvole produži, taksene markice, šalteri 23 A i B nedostupni a gospođa na marendi do daljnjega, možda bi promjenili mišljenje.
Zašto imam osjećaj da su nekako odnosi između Grada (uprave) i kluba nekako loši, iako se ovi pojavljuju na svakom besplatnom domjenku?
A i što očekivati od gradonačelnika kojeg su slikali sa šalom od dinama kako viri iz džepa na ulicama svoga grada?
Ispričavam se na toku misli.
To da će Izraelci kupit Jadran hotele i NK Rijeku, slijedi iz ovog članka:
https://www.rijekadanas.com/izraelci-kupuju-rijeku-pini-zahavi-pred-vratima-rujevice-i-kantride/

To da su Izraelci kupili Jadran hotele, objavljeno je u ovom članku - 15.11. odnosno jučer.
https://poslovnipuls.com/2022/11/15/izraelski-hotelijeri-preuzeli-rijecku-hotelsku-grupaciju-jadran/

Ne znam koliko znate o Izraelcima koji su kupili Jadran hotele, i njihovom poslovnoj metodologiji, ali svakako razmislite da li želite mijenjat Miška za Leona. Svakako bi postali poznati u cijelom navijačkom svijetu. ;D

Offline ispod stijena

• Forza Fiume
« Odgovori #19712 u: Studeni 16, 2022, 21:10:07 »
Koliko Pamtim, Misko je u doba opatijske inicijative prozivao hotelske grupacije iz Opatije kako nisu zainteresirani za ulaganja.
Isto tako je htio i preko turizma rebnuti dodatne poreze kako bi usmjerio u sport.
Sav taj turizam, hoteli, divno, krasno, relativno velik obrtaj, ali isto tako ne pretjerane marže.
Tako da, treba imati žestok interes za ulagati u neki nogometni klub na način koji zamišlja vjerni i preda i navijac.

Offline robigno

• Veteran

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #19714 u: Studeni 17, 2022, 13:48:06 »
Kako je proziran Vranić sa njim i ovim plaćenim člancima, mislim kome se Tadić opravdava preko tog smeća od portala?

Nitko ga od navijača nije uzeo na zub baš zato što smo svi svjesni da je bačen u vatru ne kao A (Kek), ne kao B (Mangia), već kao C opcija mada je i to čak upitno. I unatoč vrlo slabim rezultatima i nelogičnostima na terenu, samo treba pogledati mišljenja nas forumaša nakon vijesti o odlasku: http://www.forza-fiume.com/forum/index.php/topic,3722.msg260906.html#msg260906 - stvarno nijednu lošu riječ nisam našao. A dijelili smo zadnje mjesto na dan odlaska.

Frende dobio si šansu, povjerenje i podršku navijača, probao si sa pokazat će se limitiranim kadrom s kojim nisu uspjela ni dva tvoja nasljednika, generalno nisi pokazao ništa, a tebi na čast idu i potpuno promašene pripreme. Tu su i neke blago retardirane izjave - kao ona o clean sheetu nakon prve prijateljske koja je ujedno bila jedna od tek dvije ili tri utakmice pod njim u kojoj nismo primili gol - te u konačnici slabi rezultati bez naznake ozbiljne igre. Probao si, navijali smo za tebe svi redom, ali nije išlo. Nitko ti ne zamjera baš zato što smo svi skužili da si došao iz ljubavi u klub, a ne vođen racionalnim razmišljanjem, i siguran sam da će te većina prihvatiti ako se vratiš za par godina, ali kada budeš bolji. Jer Rijeka je bila prevelik zalogaj ovo ljeto, pogotovo u ovom stanju.

Čemu ove pizdarije sa Vranićem, samo se zakopavaš.

Offline ispod stijena

• Forza Fiume
« Odgovori #19715 u: Studeni 17, 2022, 14:13:24 »
Interesne skupine udaraju kada si ranjiv, a ne kada si na vrhu.
Ok.
Bar je članak izašao nakon svega. Sto da je ovo bilo u jeku sezone?
Mene je i čudilo sto ima Tadic za reci.
Naravno.
Kao i kod svakog od krvi i mesa pogodjen je ego.

Online Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #19716 u: Studeni 17, 2022, 14:32:39 »
Uuuu, ok, krenulo je.

-8

Offline River92

• Morčić
  • **
« Odgovori #19717 u: Studeni 17, 2022, 15:00:08 »
Kako je proziran Vranić sa njim i ovim plaćenim člancima, mislim kome se Tadić opravdava preko tog smeća od portala?

Nitko ga od navijača nije uzeo na zub baš zato što smo svi svjesni da je bačen u vatru ne kao A (Kek), ne kao B (Mangia), već kao C opcija mada je i to čak upitno. I unatoč vrlo slabim rezultatima i nelogičnostima na terenu, samo treba pogledati mišljenja nas forumaša nakon vijesti o odlasku: http://www.forza-fiume.com/forum/index.php/topic,3722.msg260906.html#msg260906 - stvarno nijednu lošu riječ nisam našao. A dijelili smo zadnje mjesto na dan odlaska.

Frende dobio si šansu, povjerenje i podršku navijača, probao si sa pokazat će se limitiranim kadrom s kojim nisu uspjela ni dva tvoja nasljednika, generalno nisi pokazao ništa, a tebi na čast idu i potpuno promašene pripreme. Tu su i neke blago retardirane izjave - kao ona o clean sheetu nakon prve prijateljske koja je ujedno bila jedna od tek dvije ili tri utakmice pod njim u kojoj nismo primili gol - te u konačnici slabi rezultati bez naznake ozbiljne igre. Probao si, navijali smo za tebe svi redom, ali nije išlo. Nitko ti ne zamjera baš zato što smo svi skužili da si došao iz ljubavi u klub, a ne vođen racionalnim razmišljanjem, i siguran sam da će te većina prihvatiti ako se vratiš za par godina, ali kada budeš bolji. Jer Rijeka je bila prevelik zalogaj ovo ljeto, pogotovo u ovom stanju.

Čemu ove pizdarije sa Vranićem, samo se zakopavaš.

Realno nije ništa pretjerano krivo rekao, svaki od 8 milijardi ljudi ima ego, ovakav ili onakav, i svatko se nosi sa neuspjehom na način da ga pokušava nekako opravdat ne bi li vratio pozitivnu vjeru u sebe. Prema tome, po meni ovo nije zakopavanje, jednostavno je ljudski i svatko bi to radio na ovaj ili onaj način!

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
« Odgovori #19718 u: Studeni 17, 2022, 18:44:04 »
S obzirom na ono što smo vidjeli u zadnje dvije utakmice kod Cosmija ono što smo igrali s Tadićem je sjajno. A pri tome Tadić nije imao Grgića koji se ispostavio kao najbolji igrač Cosmijevog mandata. Štoviše ni desnog beka nije imao (ok Brauta je imao, ali kao da nije).

Meni je ovo što je rekao više manje ok. Niš pretjerano krivog (kao što veli River92), ima povrijeđenog ega, a ni ne čudi kada ga se iskoristilo i odbacilo kao staru krpu.
Ali očito to je modus funkcioniranja ove uprave: one koji ti više nisu od koristi odbacuješ, čak i ako su legende kluba (Prskalo npr.).

Loše je na što smo pali.

A što se tiče Vranića, mislim da njegov portal posljednjih dvije tri godine sasvim korektno izvještava o Rijeci. Bez ikakve fige u džepu. Čak bih rekao da su i jedini koji daju jednu koliko-toliko realnu kritiku (ali i pohvalu kada treba.)

Offline Snjesko

• Forza Fiume
« Odgovori #19719 u: Studeni 17, 2022, 18:50:08 »
Meni je isto ovo OK. Ima puno pravo Tadic da se ljuti jer Miskovic koji inace uvijek o svima prica u rukavicama je bas rekao da Tadic i Budicin nisu bili dovoljno dobri. S druge strane onog klauna je drzao puno duze na klupi, a ako pogledamo prve 4 utakmice i zadnje 4 utakmice Rijeke onda je jasno da je Tadic bio na tragu momcadi, a ovaj je sve razjebao do kraja

Offline Uzaludni

• Pionir

Offline delgadillo

• Forza Fiume
« Odgovori #19722 u: Studeni 24, 2022, 07:44:21 »
Uf, kako je ovo loše.. :-[

– “Zbog sve većeg broj poziva od strane igrača HNK Rijeka, izražavamo zabrinutost zbog pokušaja uvođenja prakse koja se davno prestala koristiti u hrvatskom nogometu. Stav HUNS-a po pitanju kažnjavanja igrača zbog loše izvedbe je jasan. Ustaljena praksa FIFA-ine Komore za rješavanje sporova DRC-a i CAS-a je takva da nema kažnjavanja igrača zbog tzv. subjektivnog kriterija, a to je loša izvedba. HNK Rijeka je jedan od najvećih nogometnih klubova u Hrvatskoj i iskreno se nadamo da će postupati sukladno pravilima, propisima i svojoj tradiciji, te da neće svjesno kršiti odredbe pravilnika i postupati protivno odlukama FIFA DRC-a i CAS-a.”
« Zadnja izmjena: Studeni 24, 2022, 07:51:21 od delgadillo »
Reset

Online Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #19723 u: Studeni 24, 2022, 08:11:46 »
Wow. Holy shit.

Holy. Fucking. Shit.

Kako ta bijedna gamad više ikad misli izać pred tribine?
-8

Online Marin_ri

• Forza Fiume
« Odgovori #19724 u: Studeni 24, 2022, 08:29:45 »
sve ih prebit i potjerat.....

NAČIN ŽIVOTA JE DA RIJEKU VOLIM JA!!