• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Lista za Rijeku  (Prikazano: 11722 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline stari grad

• Inćun
  • *
Lista za Rijeku
« u: Travanj 24, 2006, 20:44:27 »
  • « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od stari grad »

Offline sax

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #1 u: Travanj 25, 2006, 00:12:28 »
  • Djeluje jako dobro za početak!
    Podrška i sretno!  :wink:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od sax »

Offline Zono

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #2 u: Travanj 25, 2006, 15:57:58 »
  • velika podrska i iz inozemstva  :)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Zono »

Eliminator

• Gost
    (Nema naslova)
    « Odgovori #3 u: Travanj 25, 2006, 17:16:12 »
  • dok su na vlasti u gradu oni koji prcaju taj grad veæ 15tak godina možete se hebat i ti i tvoja lista.  Nemam ništa protiv nekih ideja stvarno su potrebne al realnost je nešto drugo  :evil:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Eliminator »

Offline Dylan Dog

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #4 u: Travanj 25, 2006, 18:05:41 »
  • Citat: "Eliminator"
    dok su na vlasti u gradu oni koji prcaju taj grad već 15tak godina možete se hebat i ti i tvoja lista.  Nemam ništa protiv nekih ideja stvarno su potrebne al realnost je nešto drugo  :evil:

nazalost, takva je realnost. uvijek je trebalo spasavati svoje prijatelje vrhovnike, stokice i kompaniju, bahatiti se prema malim ljudima i sve nedace svalit na vlast u zagrebu (primjer osjecke ulice koju su shebali sa 50 supermarketa, a sad placu kad su im zatvorili orehovicu). pred izbore ce svoju nesposobnost opet prikrivat raznim MI, maskarama i govorit ce koliko su mogli napravit da su imali podrsku zagreba. a da slavko linic nije neko vrijeme bio drugi covjek u drzavi...uglavnom sumnjam da ce se nesto promijeniti jer se pobjednicka kombinacija nikad ne mijenja, a mi mozemo ocekivati jos jednu porciju hurca u celo.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Dylan Dog »

Offline boia chi molla

• Senior
      • http://www.rijeka-drzava.com
    (Nema naslova)
    « Odgovori #5 u: Travanj 26, 2006, 01:38:40 »
  • Citat: "Dylan Dog"
    Citat: "Eliminator"
    dok su na vlasti u gradu oni koji prcaju taj grad već 15tak godina možete se hebat i ti i tvoja lista.  Nemam ništa protiv nekih ideja stvarno su potrebne al realnost je nešto drugo  :evil:

nazalost, takva je realnost. uvijek je trebalo spasavati svoje prijatelje vrhovnike, stokice i kompaniju, bahatiti se prema malim ljudima i sve nedace svalit na vlast u zagrebu (primjer osjecke ulice koju su shebali sa 50 supermarketa, a sad placu kad su im zatvorili orehovicu). pred izbore ce svoju nesposobnost opet prikrivat raznim MI, maskarama i govorit ce koliko su mogli napravit da su imali podrsku zagreba. a da slavko linic nije neko vrijeme bio drugi covjek u drzavi...uglavnom sumnjam da ce se nesto promijeniti jer se pobjednicka kombinacija nikad ne mijenja, a mi mozemo ocekivati jos jednu porciju hurca u celo.

:evil: ako ljudi budu svi tako mislili normalno je da se neće ništa promijeniti, :twisted: ali ova lista za Rijeku treba biti nešto novo,mlado s idejama za bolje sutra nas i našoj djeci nadam se da će građanstvo shvatiti poruku novih razmišljanja 8)  :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od boia chi molla »

Offline Dylan Dog

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #6 u: Travanj 26, 2006, 08:36:56 »
  • Citat: "boia chi molla"
    :evil: ako ljudi budu svi tako mislili normalno je da se neće ništa promijeniti, :twisted: ali ova lista za Rijeku treba biti nešto novo,mlado s idejama za bolje sutra nas i našoj djeci nadam se da će građanstvo shvatiti poruku novih razmišljanja 8)  :lol:

bilo je jos takvih incijativa, strancica (sad na umu imam pgs) koje su se nakon izbora polakomile i zdusno se priklonile sdpu. i sve je ostalo isto. nadam se da grijesim za listu, ali primjeri iz proslosti mi dovoljno govore  :oops:

Offline stari grad

• Inćun
    • *
    lista
    « Odgovori #7 u: Travanj 26, 2006, 09:43:53 »
  • Eliminator!

Lista nije moja ,samo sam saznao za nju i svida mi se.Ne slažem se da je sve nemoguće.

Dylan Dog!

Imas pravo! Počinju inicijative , a onda svi krenu za lovom i kriminalom.Nadam se da ovo nije to i zato možda zaslužuje šansu.PGS je ionako sada SDP ili kako im paše da su u vlasti.Nitko ne razmišlja o Rijeci i građanima.Moraš jedino znati da sa 5000  glasova netko vlada Rijekom.Zamisli samo 5 tisuća i Linić,komadina,obi i njihovo društvo uz Tuđmanovu matematiku izračuna legalno izglasanu u saboru imaju vlast već 16 g.Pa ako netko popizdi i skupi na Korzu takvo nešto promjene su neizbježne.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od stari grad »

Offline boia chi molla

• Senior
      • http://www.rijeka-drzava.com
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8 u: Travanj 26, 2006, 10:42:27 »
  • dakle vaši odgovori sve kažu
    nadam se da će te u dogledno vrijeme podržati tu akciju i uvidjeti da  je sudbina u našim rukama jer 5000 glasova je malo ali dokazuju da su uglavnom ljudi ovce i da se vole šišati :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od boia chi molla »

Offline Dylan Dog

• Forza Fiume
    Re: lista
    « Odgovori #9 u: Travanj 26, 2006, 11:29:28 »
  • Citat: "stari grad"
    Dylan Dog!

Imas pravo! Počinju inicijative , a onda svi krenu za lovom i kriminalom.Nadam se da ovo nije to i zato možda zaslužuje šansu.PGS je ionako sada SDP ili kako im paše da su u vlasti.Nitko ne razmišlja o Rijeci i građanima.Moraš jedino znati da sa 5000  glasova netko vlada Rijekom.Zamisli samo 5 tisuća i Linić,komadina,obi i njihovo društvo uz Tuđmanovu matematiku izračuna legalno izglasanu u saboru imaju vlast već 16 g.Pa ako netko popizdi i skupi na Korzu takvo nešto promjene su neizbježne.

incijativa je sasvim ok što se tiče programa i vjerojatno budu dobili moj glas, jer ruku na srce, danas u rijeci nemamo neku postenu alternativu. dovoljno govori da sam zadnji put bebicu dao glas  :lol:
    nadam se da ce oni biti pravi, ali pesimistican sam u dusi
     :cry:

Offline stari grad

• Inćun
    • *
    s
    « Odgovori #10 u: Travanj 26, 2006, 13:39:47 »
  • Ja sam isto pesimističan, ali ipak treba probati.Gore ne može biti.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od stari grad »

Eliminator

• Gost
    (Nema naslova)
    « Odgovori #11 u: Travanj 26, 2006, 20:24:17 »
  • nisam ni mislio da je tvoja. Inicijativa je sasvim ok ali u gradu se trebaju korjenite promjene dogoditi.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Eliminator »

Offline FOF

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #12 u: Travanj 26, 2006, 21:44:47 »
  • Nece se dogoditi same od sebe. Sad postoji alternativa pa nema razloga da 70% ljudi ostane doma...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od FOF »

Offline fiuman

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #13 u: Travanj 29, 2006, 16:52:47 »
  • samo ZA RIJEKU.......... :wink:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od fiuman »
    BOG I FIUMANI...ZA RIJEKU PARICANI!!

Offline admin

• Forza Fiume!
    • Administrator
    • Forza Fiume
      • http://www.brija.com/
    (Nema naslova)
    « Odgovori #14 u: Svibanj 15, 2006, 19:48:21 »
  • U Rijeci je danas na konferenciji za novinare predstavljena "Lista za Rijeku", a njezin inicijator Denis Pešut kazao je kako je riječ o građanskoj inicijativi za promjene u grada te promjene u odnosu države prema Rijeci.

Naveo je da će se buduća stranka baviti decentralizacijom zemlje, ocijenivši da je Hrvatska danas najcentraliziranija zemlja u Europi.

"Lista za Rijeku", kazao je, tražit će stvaranje regije Liburnije koja bi se protezala od Istre do Zadra s visokim stupnjem samoupravne autonomije te Rijekom kao glavnim gradom. Tražit će da u gradu ostane 70 posto sredstava koja se kroz poreze ubiru na riječkom području, a zauzimat će se za očuvanje i revitalizaciju bogate riječke industrijske i kulturne baštine koja je, kako je naveo Pešut, sustavno zanemarena i marginalizirana.

Predložit će uspostavu lokalne samouprave koja podržava autonomiju lokalnih vlasti prigradskih i gradskih općina te potpuni preustroj sadašnje podjele grada s mjesnih odbora na četvrti.(hina)

http://www.listazarijeku.com/
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od admin »