• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Hajduk šdd – Rijeka, 13.3. 20.15h  (Prikazano: 27370 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline girica

• Veteran
Re: čestitam...
« Odgovori #120 u: Ožujak 14, 2010, 15:58:44 »
  • Citat: "Realdighno"
    [quote="m"Čestitao bi Rijeci na osvojenom bodu!

S druge strane drago mi je da ,čitajući postove, vidim dozu objektivnosti i da većina forumaša shvaća da je igra Rijeke bila sramotni , ziher bunker i nemoć.

Drago mi je da i sami shvaćate da je osvojeni bod velik ko kuća, te da je plod slučaja i velike sreće...daleko od odnosa snaga na terenu.

Hajduk dominantan, vidi se da je neusporedivo bolja momčad. Rijeka je odigrala kao Slaven, bez opasnosti po Hajdukov gol, samo sa razlikom da je fortuna, ni krivima ni dužnima, podarila slučajni gol.

Očekivao sam ipak po vašim najavama, da je Rijeka jača...međutim bojim se da tu nema neke razlike između nje, Varteksa, Intera...te, da nije slučajno u donjem dijelu ljestvice.

Ono što me čudi, jer prevladavajuća opsesija Hajdukom i željom "da susjedu crkne krava", više se navija da Hajduk izgubi bod, nego za Rijeku da ga dobije...Ne razumijem zašto???...

Isto tako, jako me čudi svrstavanje Hajduka u isti koš sa Mamićevim Dinamom po pitanju poreznog i stečajnog lopovluka i privilegije izigravanja zakona, a potpuno je jasno da u tom smislu ta 2 kluba nbe staju u istu rečenicu...

Ako je nekome do ISTINE, onda tu ne bi trebalo falsificirati istu... Dok, su Dinamu , navodnim stečajem "oprošteni 300-tinjak milja duga, te omogućeno (IZIGRAN ZAKON), da se potezom pera proglasi STEČAJNIKOM, a onda umjesto općinske lige, nastavi natjecati u 1.HNL-u kao da ništa nije bilo...Hajduku je BLOKIRAN RAČUN, svih ovih godina mora plaćati dugove bivšim igračima pod prijetnjom stečajem, a privatizacijom , HAJDUK JE SVOJE DUGOVE MORAO PLATITI. I Platio ih je , većinskim udjelom u vlasništvu grada! Dinamo ničim i nikome dugove nije platio , a hr-sud ga je proglasio "da nema veze sa klubom prije 2000.g.(slučaj Cvitanović)..te da slobodno može izbjeći plaćanje bivšim igračima...

Dakle, zlonamjerna je laž pisati u ikstoj rečenici Mamić-pljačku i Hajduka...

POtpuno je vidljivo, u komparaciji sa bivšom državom, da je Hrvatska država majka samo jednom klubu...Dinamu! A da je Hajduk, političkim putem uništen što je više bilo moguće!
    Odnosno da je najveća žrtva uspostavljenih odnosa u HR nogometu. I zemlji!

Mada nas vi uopće ne zanimate previše, začuđen sam primitivnom i ljubomornom mržnjom, usmjerenom prema Hajduku i Splitu, nepatvorenim vrijeđanjem, arogoncijom i rasizmom (Zaboga pitam se na temelju čega???)...Samo iz čiste ljubomore??? Nevjerovatno.

Ja razumijem Vašu frustraciju povješću, veličinom Hajduka kao institucije, razumijem i Vašu želju da i Rijeka ima sličnu instituciju, ali zaboga, za Vaše probleme nikako nije kriv Hajduk , ni Split. Naprosto zato što nema NIKAKVOG UTJECAJA U HR NOGOMETU:! Kriv Vam je HAJDUK KOLIKO I CIBALIJA! ZNAČI - NULA !

Nadalje, žao mi je, ali svjesni ste sami...da je Rijeka tradicijom oduvijek bila i bit će..mali lokalni klub...klub u koji nikada neka mlada zvijezda neće poželjeti prijeći...(osim ako ju Hajduk ili Dinamo ne potjeraju)...te da to određuje i determinira značaj nje, kao kluba .

Vidim da Vam je Hajduk metar po kojem sve mjerite:))...ali čak i danas, ovako opljačka, uništen, jadan, najgori u 100 godina...još uvijek je za jednu Rijeku, Slaven, Varteks i sl. provincijske momčada svemirski brod i veličina koju samo možete sanjati...BARCELONA!!!
    (Rijeka može i pobjediti Hajduka, može i Međimurje,Inker... ali kao mali klub UVIJEK ĆE TO i U RIJECI I U SPLITU USPJETI IGRAJUĆI BUNKER, pa na kontru..A nikada neće Hajduka zabiti u BUNKER kao što je RIJEKA jučer bila. Tu je ta razlika. I tako će uvijek biti i bilo je !
    To je razlika VELIKOG i MALOG KLUBA !

Možda ni sami ne razumijete zašto? Što Hajduka drži , unatoč sistematskom i planskom uništavanju?

Utkanost u srca velikog broja nogometnih navijača...Hajdukove zastave koje se pronalaze na svakom kutku svijeta...Nešto što niti jedan HR klub nema i nikada neće imati...

Ako je to ono što Vas smeta...ŽAO MI JE! I DRAGO MI JE!

Onda znači da samo patite, ne od želje da volite svoje..nego da mrzite HAJDUKA!
    Nedosanjani pojam VELIKOG KLUBA! ZNAČI ČISTA I BOLESNA LJUBOMORA!

E, sad zamislite samo, kada se HAJDUK UISTINU OPORAVI (a svjesni ste i sami...prije ili poslije hoće) kolika će biti količina Vaše frustracije, generirana dugogodišnjom i neutemeljenom ljubomorom...

Mislim, da je prije riječ o anakronom primitivizmu bez presedana !

Pa, zaboga....POLUDIT ĆE TE! MRŽNJA UBIJA MRZITELJA !Netko, tamo reče da ste "VI bili i ostali gospoda za one tovarske primitivce"...Pitam ja Vas otkad se rasizam, mržnja, ljubomora mogu staviti u istu rečenicu sa GOSPODOM?)

Na kraju, ponovno čestitam! Bod božice sreće...a svi smo svjedoci...5 komada i nije nerealna kvalitativna razlika između Hajduka i Rijeke...prema prikazanom to bi bio realan omjer, samo da je fortuna Hajduka podarila gol u prvih pola sata...

No, kako nije, ČESTITAM! Pobjedili su u Splitu i Zadar i Šibenik, i Inker je uzeo bod...svi ti bunkeri su uspjeli, pa ne vidim razloga da i Rijeka, kao klub slične kategorije ne uspije odnijeti bod!

Dogodi se !]Ako ne dobijemo gol u otvaranju utakmice, sve je moguce..
    [/quote][/quote]

A zašto se ti veliki navijač svog kluba dolaziš nama ovdje opravdavat,koji smo ti mi faktor u životu,pa ti nama soliš pamet na našem forumu...Pusti nas bijednike,navijače malog provincijskog kluba da uživamo i patimo u našim trenutcima,a nemoj se brinut šta mi mislimo o tvom nekad velikom klubu...Od nas nitko ovdje ne ide na forum npr..Šibenika pa mu objašnjava kako su oni mali klub prema Rijeci i da ne spominju Rijeku...Problem je što smo se mi vama približili u veličini kluba,a vama je to teško priznat,jer dinamo je ipak priča za sebe,vi se sad morate sa Rijekom borit.Nabili smo vam komplekse,nemožete nas pobijedit ni na Poljudu ni na Kantridi i ti sad nas uvijeravaš kako ste vi velik klub,ma jeste nitko to ne spori,ali ni Rijeka nije ono što je bila pred 10 godina,to je sad klub tradicije,vjernih naviajča,ljudi koji vole i žive za ovaj klub,kojima svaka neuspješna utakmica u subotu pokvari vikend...Vi ste bez trofeja zadnjih 5-6 godian,pa po čemu ti misliš da se mi želimo uspoređivat s vama,mi gledamo prema gore na Dinamo i kako njih skinut,vi ste nam još jedna utakmica u nizu,ako misliš drugačije grdno se varaš,drago mi je dobit vas jer ste umišljena i napuhana govna,koja misle da postojite samo vi i nitko drugi,to je najveći razlog što vas ljudi mrze,ne vole uzmi kako hočeš.Okrenite se sebi i ostavite nas na miru,šta se zabrinajvate šta naviajči jednog malog provincijskog kluba misle o vama...
    Nemoj više dolazit i objašnjavat nam kako smo mi mali klub,jer smo stvarno sad shvatili,izvini ako smo se dirnuli u njegovo veličanstvo" hajduk velik klub na obvim prostorima,ipak smo mi jalni.....

A SAD ODJEBI U KORACIMA DALEKO,DALEKO
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od girica »
    VRATITE NAM FERNANDEZA!!!

http://www.transfermarkt.de/de/ramon-fe ... 77852.html

tko je kriv,tko je kriv samo nebo zna,možda ja,možda ti,a možda uprava...

23.10.2010. Ri-Os 1-5

Offline Marin_ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #121 u: Ožujak 14, 2010, 16:14:04 »
  • eto kaže vukušić da je bio faul na njemu i da je zato falio cijeli gol s 5 metara...a jadan taj ajduk..uvijek sudac protiv njih sudi.... :cry:  :cry:

:twisted:  :twisted:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Marin_ri »
    NAČIN ŽIVOTA JE DA RIJEKU VOLIM JA!!

Offline girica

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #122 u: Ožujak 14, 2010, 16:24:03 »
  • Iživcirao se ovaj debilni tovar,sad se mogu malo tekmi posvetit.
    Nismo bili dobri prema naprijed,to je istina ali moramo uzeti u obzir prosjek godian naših dečki koji su se lavovski borili protiv Hajduka koji je bio napaljen i sa samopouzdanjem do neba...Nisam i nikad neču biti za ovakvu bunkerašku igru,ali svi znamo tko nam je trener i to nas ne mora živcirat jer će to tako bit dok je Neno na klupi..
    Pogledajmo budučnost kluba koja je izborila ovaj remi to je ipak važnije,od nekih prepucavanja.Kreilach,Pamić,Ljubović,Stepčić,Križman,pa dodajte da ulazi golobradi Bijelić,pridodajte njima ozlijeđenog Čulinu koji je vanserijski talent,pa Z.Pamića(ako ga vidimo),pa mali Tadejević,to su sve naši mladi dečki,nekima od njih je to bilo prvo istrčavanje na poljud i moramo biti zadovoljni kako su se borili,ako ništa..
    Imamo gro ekipe za iduću sezonu,i ako bud pameti u našoj upravi,pa sa tim dečkima i produženju ugovora Čagiju,Ramonu(otkup)te uz kupnju 2-3 prava pojačanja možda s ei dogodi ono što svi sanjamo već godinama.Ova uprava ima takav potencijal od ovih mladih igrača,isto tako i obavezu,da se napravi prava momčad iduće sezone...

A Đaloviću,odjebi sa svojim ponašanjem,sram te može bit,pa ti ne možeš živi zid prebacit ni u snu.Sad su mi ajsnije Turčićeve riječi kad si dolazio da moraš poradit na svom ponašanju,jer imam neki feeling da si ti veliki problem svlačionice...
    « Zadnja izmjena: Ožujak 14, 2010, 16:26:06 od girica »
    VRATITE NAM FERNANDEZA!!!

http://www.transfermarkt.de/de/ramon-fe ... 77852.html

tko je kriv,tko je kriv samo nebo zna,možda ja,možda ti,a možda uprava...

23.10.2010. Ri-Os 1-5

Offline october

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #123 u: Ožujak 14, 2010, 16:25:09 »
  • Ok. Nagovorio si nas. Pocet ce mo navijati za hajduk.
    PA koje su to bedaste price.

Najbolje da svi pocnemo navijati za taj veliki hajduk, jer ionako nismo nista osvojili i mozda nikada ni necemo.

Ali u tome je i fora. Ne kebemo vas 5/9 i vama to nije jasno.

Mi ljubomorni na hajduk, vase more, ribu, pršut cure, sardele, janjetinu, škoj.... a zato ste svi ovdje jer vam je tako ljepo dole.

A i zato ste vas omiljeni klub osnovali u dijaspori bogu iza nogu.

Shvati da nema veceg gusta sprdati bahate. To mi i radimo. To se ne zove ljubomora nego sprdnja s prdonjama koji su uvjereni da su centar svijeta.

I ko god ne navija za hajduk je srbin ili sl.

Daj se dogovorite sto smo mi. Za vrijeme Yu, tu smo bili talijani i separatisit, Za vrijeme HR smo Srbi i komunisti?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od october »
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

mountain-Orliæ

• Gost
    (Nema naslova)
    « Odgovori #124 u: Ožujak 14, 2010, 16:31:45 »
  • mene zanima, ako smo mali klub, zašto uvijek nama dođu srat kad nas ne pobijede?
    Ako smo u rangu Intera, Cibalie itd. zašto njima na forum ne odu srat?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od mountain-Orliæ »

Offline iim

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #125 u: Ožujak 14, 2010, 16:34:39 »
    I THE SHIT OF THE YEAR;;

Jedan od Vas reče; "Hajduk je u sprezi sa Dinamom OTEO VARTEKSU TITULU!"
    Vidim da HRT propaganda Goebells stila sjeda na podno tlo...

Ako znamo, A ZNAMO da se radilo o utakmici Hajduk-Varteks u ST, gdje Varteksu pobjedea donosi TITULU, ako znamo da Hajduku utakmica ništa nije značila, AA ZNAMO...
    Ako znamo da Varteksov poraz TITULU DAJE DINAMU (a ne Hajduku!)...A ZNAMO....

Pitam ja onda "pjesnika the shita"; ŠTO JE HAJDUK NEPOŠTENO UČINIO; AKO JE ČASNO ODIGRAO UTAKMICU I POBJEDIO BEZ POPUSTA VARTEKSA 1:0 ???  Šta je trebao biti "pošten " i pustiti? prodati ???

Ali, Varteks je POKRADEN u Splitu, REĆI ĆE "Pjesnik":))) Titula mu je time oduzeta!

ISTINA! A ujedno i podmetanje HAJDUKU!!!
    TKO JE POKRAO VARTEKS??
    Hajduk? Ne, Hajduk ....Sudac?  Da, SUDAC? Kako? Pa nije sudio 2 očita penala! Točno!
    Time je oštetio Varteks i oteo mu TITULU! Da li je Hajduk imao korist od te "sudačke usluge?
    NE! KOME JE SUDAČKA PLJAČKA VARTEKSA IŠLA U PRILOG?  DINAMU!
    Tko je bio SUDAC? Predsjednik Hajduka? NE!
    SUDIO JE POLJAK iz, pazi....ZAGREBA!

DAKLE, SUMA SUMARUM....POSLAN JE SUDAC IZ ZAGREBA DA POKRADE VARTEKS I OMOGUĆI TITULU ZA DINAMO:::...TO je i učinio!

E, sada kad bi mi n eki pametnjaković OBJASNIO KAKVE HAJDUK IMA VEZE, sa ZAGREBAČKIM SUCEM KOJI KRADE VARTEKS , DA DINAMO BUDE PRVAK....DAT ĆU MU NOBELOVU NAGRADU ZA LOGIKU !!!

Vjerovatno, jednake koliko ima KREČAK sa OSIJEKOM 1999.g.

Jer je priča identična i bilo bi danas sulodu govoriti o tome da je OSIJEK RIJECI OTEO TITULU!

TO NIJE ISTINA, Titulu RIJECI OTEO JE KREČAK I DINAMO, a VARTEKSU, POLJAK I DINAMO::::

ZATO, PJESNIČE......-NE SERI MAMIĆEVU GOEBELLS PROPAGANDU !!! NEGO SE FOKUSIRAJTE NA STVARNOG LOPOVA, a ne, za retardirane ponuđene jeftine propagandne akrobacije u cilju zametanja TRAGA I NOVIH PLJAČKI !

Citat:
    OPET, KAŽEM....DEČKI PROBUDITE SE !!!!

SAV SMRAD I TRULEŽ HR NOGOMETA dopire sa SJEVERA, niti u tragovima s JUGA !

Predpostavljam da je Dinamo potplatio i suca Petrovića 87 godine da Rijeci oduzme kup protiv Hajduka... :shock:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od iim »

Offline armadazapad

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #126 u: Ožujak 14, 2010, 16:37:51 »
    Citat: "armadazapad"
    O.d.j.e.b.i  odavde

Dakle, to su svi "argumenti" kojima raspolažeš o temi; PODMETNIMO HAJDUKU DINAMOVE PLJAÈKE !

Moram onda dobro razmislit o njima, pa æu ti jednako tako ,  dubokoumno..odgovoriti...!

Majstore, dok god si na mojem forumu, j.e.b.e  mi se za tvoju temu...

P.S. Pozdravi sestrice...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od armadazapad »
    La toronjera e grande e bella...

Offline ARMADA DELNICE

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #127 u: Ožujak 14, 2010, 17:26:50 »
  • Citat: "mountain-Orlić"
    mene zanima, ako smo mali klub, zašto uvijek nama dođu srat kad nas ne pobijede?
    Ako smo u rangu Intera, Cibalie itd. zašto njima na forum ne odu srat?

Znaš zašto, zato jer smo bolji od blitvara
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od ARMADA DELNICE »
    Volim grad koji teče

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #128 u: Ožujak 14, 2010, 18:21:45 »
  • Moj je komentar da naša pomlađena ekipa nije napunila gaće nego je, ovako ili onako, izborila remi na Poljudu. Znali samo sa puno iskusnijim igračima gubiti već u Karlobagu. Nadalje, sve tri utakmice ovo proljeće smo uspjeli iz poraza pretvoriti u poraz. U napadu još uvijek ima puno posla da bi to izgledalo kako treba ali obrana zaslužuje vrlo dobru ocjenu. Prijelazna sezona, treba strpljenja...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Offline sax

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #129 u: Ožujak 14, 2010, 19:55:06 »
  • River jel se sad prisjećaš zašto je doveden Žile? :wink:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od sax »

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #130 u: Ožujak 14, 2010, 19:58:57 »
  • Citat: "sax"
    River jel se sad prisjećaš zašto je doveden Žile? :wink:

Doživio sam prosvjetljenje. :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Offline joy_division

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #131 u: Ožujak 14, 2010, 21:02:29 »
  • Čestitke dečkima na zalaganju i igri, i da su izgubili s ovim pristupom ne možeš im ništa zamjeriti. Ima tu još puno prostora za napredak, ali to nas može samo veseliti.

Gračana prati i sreća jer smo u dva gostovanja uspjeli ugurati dva krumpira u zadnjih 5 minuta utakmice bez neke velike promjene koncepcije. Mislim da će se ipak morati igrati malo hrabrije i smislenije ako se hoće napraviti neki veći rezultat s ovom ekipom.

S druge strane veseli me forsiranje mladih igrača i fanatična borbenost cijele ekipe. Ljubović je pravo otkriće, ja u Čagljeve kvalitete nisam nikada ni sumnjao, a Stepčića i Kreilacha definitivno treba forsirati i dalje.

I na kraju čestitao bih ocu Jamalu na fantastičnom napretku kojeg su njegovi sinovi ostvarili prelaskom u veći klub s juga Hrvatske. Tek sada se vidi sva opravdanost tog transfera koji mi zbog svojih uskogrudnih interesa nismo dočekali s odobravanjem kojeg je zaslužio. Sve njegove želje i vizije su ostvarene, koji bi otac mogao poželjeti više?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od joy_division »
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline cannondale

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #132 u: Ožujak 14, 2010, 21:41:55 »
  • Citat: "joy_division"
    I na kraju čestitao bih ocu Jamalu na fantastičnom napretku kojeg su njegovi sinovi ostvarili prelaskom u veći klub s juga Hrvatske. Tek sada se vidi sva opravdanost tog transfera koji mi zbog svojih uskogrudnih interesa nismo dočekali s odobravanjem kojeg je zaslužio. Sve njegove želje i vizije su ostvarene, koji bi otac mogao poželjeti više?

Sveti?  i on navija za 'ajduka! tako se priča! 8)

on topic:

kada smo primili gol osto sam ravnodušan (inače zagasim telku), i nastavio gledat, ali onaj osječaj kad je kreilach golom uništio "ambicije" tovara da iduće godine osvoje ligu prvaka bio je uistinu neprocijenjiv.
    Totalno razumjem njihov bijes, ipak oni su pobijedili močne klubove poput intera i slavena gol razlikom 10000:0, i onda im dođe tamo neki provincijski klub iz rijeke, tamo neki hakler kreilach, i ne da ih je rijeka spustila na zemlju nego ih je pokopala i 3 metra ispod iste! :lol:  :lol:  :lol:  
    ništa ljepše od naslađivanja nad najbahatijim ljenivcima na svijetu!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od cannondale »

Offline ARMADA DELNICE

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #133 u: Ožujak 14, 2010, 22:13:29 »
  • Citat: "cannondale"
    Citat: "joy_division"

Sveti?  i on navija za 'ajduka! tako se priča! 8)

on topic:

kada smo primili gol osto sam ravnodušan (inače zagasim telku), i nastavio gledat, ali onaj osječaj kad je kreilach golom uništio "ambicije" tovara da iduće godine osvoje ligu prvaka bio je uistinu neprocijenjiv.
    Totalno razumjem njihov bijes, ipak oni su pobijedili močne klubove poput intera i slavena gol razlikom 10000:0, i onda im dođe tamo neki provincijski klub iz rijeke, tamo neki hakler kreilach, i ne da ih je rijeka spustila na zemlju nego ih je pokopala i 3 metra ispod iste! :lol:  :lol:  :lol:  
    ništa ljepše od naslađivanja nad najbahatijim ljenivcima na svijetu!

Jeben post +1 :D
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od ARMADA DELNICE »
    Volim grad koji teče

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #134 u: Ožujak 14, 2010, 22:21:00 »
  • Citat: "girica"
    Iživcirao se ovaj debilni tovar,sad se mogu malo tekmi posvetit.
    Nismo bili dobri prema naprijed,to je istina ali moramo uzeti u obzir prosjek godian naših deèki koji su se lavovski borili protiv Hajduka koji je bio napaljen i sa samopouzdanjem do neba...Nisam i nikad neèu biti za ovakvu bunkerašku igru,ali svi znamo tko nam je trener i to nas ne mora živcirat jer æe to tako bit dok je Neno na klupi..
    Pogledajmo buduènost kluba koja je izborila ovaj remi to je ipak važnije,od nekih prepucavanja.Kreilach,Pamiæ,Ljuboviæ,Stepèiæ,Križman,pa dodajte da ulazi golobradi Bijeliæ,pridodajte njima ozlijeðenog Èulinu koji je vanserijski talent,pa Z.Pamiæa(ako ga vidimo),pa mali Tadejeviæ,to su sve naši mladi deèki,nekima od njih je to bilo prvo istrèavanje na poljud i moramo biti zadovoljni kako su se borili,ako ništa..
    Imamo gro ekipe za iduæu sezonu,i ako bud pameti u našoj upravi,pa sa tim deèkima i produženju ugovora Èagiju,Ramonu(otkup)te uz kupnju 2-3 prava pojaèanja možda s ei dogodi ono što svi sanjamo veæ godinama.Ova uprava ima takav potencijal od ovih mladih igraèa,isto tako i obavezu,da se napravi prava momèad iduæe sezone...

A Ðaloviæu,odjebi sa svojim ponašanjem,sram te može bit,pa ti ne možeš živi zid prebacit ni u snu.Sad su mi ajsnije Turèiæeve rijeèi kad si dolazio da moraš poradit na svom ponašanju,jer imam neki feeling da si ti veliki problem svlaèionice...
    Još jedanput,uputi mene o kakvoj buduænosti ti prièaš :?:
    Svi smo svjesni da se naša buduænost prvom prilikom prodaje Hajduku ili Dinamu,a mi moramo biti sretni jersu ti igraèi mladi i jedan dan æe biti pravi igraèi u Hajduku ili Dinamu,ali bitno da se kod nas "kale"
    Rijeka u sportskom smislu opd njih neæe profitirat ako se nešto drastièno ne promijeni u sportskoj politici našeg kluba :oops:
    Mi ih trpimo i hvalimo kako su oni uzeli nekome bofd,jer ipak su oni mladi i nezreli,pa daj jedanput da mi doživimo da i ti mladi i nezreli koje toliko èekamo sazriju kod nas i donesu Rijeci nekakav rezultat :|
    Pogledajmo u buduænost kažeš,pa reci mi šta vidiš u svojoj magiènoj kugli :lol:
    Ja vidim da nemamo para ni za platit èistaèice u klubu i da æe se ta buduænost prvom prilikom rasprodat kako bi spasili naš klub od steèaja,a ti  :?:
    Valjda nam je svima jasno da oni nisu buduænost,nego samo sadašnjost našeg kluba,i ono šta odigraju u Rijeci ovu sezonu dvije,to je to od njih šta se Rijeke tièe
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »