• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Anketa

Prvaci 2010/11 ?

Da!
31 (60.8%)
Ne!
20 (39.2%)

Ukupno Glasova: 47

Glasanje završeno: Kolovoz 08, 2010, 17:15:27

Autor Tema: Ja cu budan sanjati 2010/11  (Prikazano: 26103 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline pešekan

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #15 u: Kolovoz 08, 2010, 21:57:24 »
  • kad bi znao gatat bio bi bogat čovjek.

8)  8)  8)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od pešekan »

Offline Duella©

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #16 u: Kolovoz 08, 2010, 22:09:39 »
  • rijeka prvak, ja gol šetam po korzu.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Duella© »

Offline weser

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #17 u: Kolovoz 08, 2010, 22:12:53 »
  • Citat: "Duella©"
    rijeka prvak, ja gol šetam po korzu.

:lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od weser »
    Jedina, vječna, voljena..

Offline zdene

• Junior
      • http://feel4sport.com/hr
    (Nema naslova)
    « Odgovori #18 u: Kolovoz 08, 2010, 22:42:25 »
  • Citat: "Duella©"
    rijeka prvak, ja gol šetam po korzu.

Ajde možeš pustit samo čarape, znaš, radioaktivne ploče i to!
    Ako ne prodamo nikog i još malo se uigramo.....hm, neću morati sanjati više! :D
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od zdene »
    Soudani? Dobar igrač, naravno, ali ja sam igrač Rijeke, neka on razmišlja o meni - kaže Bertoša

Offline igorino

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #19 u: Kolovoz 08, 2010, 23:14:26 »
  • Duella PRIDRUZUJEM TI SE
    Ne zelim glasat Seaman samo da nas ne ureknem sanjam svake godine kad god sam doma ispod stjiena sam uvijek ispracen uz poznati refren "Nema te nikad doma stalno si na tom zelezu i kad dodjes doma svaku subotu trcis na kantridu bla bla bla bla" znas vec. Snovi nisu zabranjeni nema nista lose u njima ali kad bi se to dogodilo i kad bi mi to napravili neznam sta bih sam sa sobom. Sjecam se onih suza 99, sjecam se svih radosti ali da nam samo to uspije......................................

Rijeka prvak 2011 nadajmo se sve je moguce ali samo ako se ne ukljuce MRACNE SILE HNL-a ako bude posteno mislim da  DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od igorino »
    Boze hvala ti sto sam RIJECANIN

Offline cannondale

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #20 u: Kolovoz 09, 2010, 01:10:21 »
  • ja sam dosad vidio rijeku 1. na ljestvici jedino na football manageru...

a da li uistinu možemo bit prvaci...

uz onakvu igru nema šansone, ali dok traje ovaj niz nitko sretniji od mene...

i na kraju, zamislite da i uspijemo se do kraja borit za 1. mjesto pa šta vi mislite da bi više sile dopustile da rijeka bude prvak :?:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od cannondale »

Offline rino

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #21 u: Kolovoz 09, 2010, 07:34:43 »
  • Citat: "cannondale"
    ja sam dosad vidio rijeku 1. na ljestvici jedino na football manageru...

a da li uistinu možemo bit prvaci...

uz onakvu igru nema šansone, ali dok traje ovaj niz nitko sretniji od mene...

i na kraju, zamislite da i uspijemo se do kraja borit za 1. mjesto pa šta vi mislite da bi više sile dopustile da rijeka bude prvak :?:

Pa neznam,slucajno ako se ponovi 99 tj."kuhinja"onda bih prvi bio za to da Rijeka istupi iz HNL-a i prikljuci se slovenskoj ligi ,austrijskoj ligi(nije bitno)jer sta ce ti liga u kojoj nesmijes biti prvak.Nema smisla...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od rino »

Offline Bred

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #22 u: Kolovoz 09, 2010, 09:00:14 »
  • Za 100 godina Dinama i Hajduka, Rijeka prvak! Bit ce krcato Korzo golih muskaraca, zena, domacih zivotinja, svega i svacega...

Ipak, mora se jos mali milijun stvari poklopiti, pogotovo nakon jos 2-3 kola kada ce nas i "vise sile" poceti shvacati ozbiljno, ali mozda je bas to svemir zamislio, da im uvalimo jedan od iza bas ove godine.

Pa jebemu sve, malo je ovako desetljecima psihicki silovanih navijaca kao rijeckih, tako da vrijeme je za naplatu odavno proslo.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Bred »

Offline rino

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #23 u: Kolovoz 09, 2010, 09:13:38 »
  • Za one sta se misle skinut goli i setat po Korzu ako Rijeka bude prvak ima ona jedna poslovica:"Pazite sta si zelite ,moglo bi vam se ostvarit." :lol:  8)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od rino »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #24 u: Kolovoz 09, 2010, 10:25:37 »
  • Citat: "igorino"
    Rijeka prvak 2011 nadajmo se sve je moguce ali samo ako se ne ukljuce MRACNE SILE HNL-a ako bude posteno mislim da  DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
    I mraène sile unutar našeg kluba :x .Ja sam ovako po prirodi pesimistièan,pa da malo podijelim s vama razmišljanja :lol: . Podsijeæam da Štrok ima klauzalu u ugovoru i može otiæi bilo kada za nekakav sitniš,pretpostavljam da se radi o 50 000E. Za Ðaloviæa su poèeli pokazivat interes Wigan i Hearts,pa  bi brzo ovaj topic mogao prerast u opæe pljuvanje.
    Treba molit boga da èim prije proðe prijelazni rok jer æe nas uprava vratit u realnost. Ovo više nije sluèajno,jaki smo ove sezone,Graèan je vrhunski trener,pa priznali to mi ili ne.  Ali ja sam još uvijek skeptièan oko naslova prvaka,klupa nam je jako tanka,a sigurno æe biti ozljeda i kartona.
    A i fali tu još jedan dobar ofenzivni veznjak i stoper,a umjesto da se takve pokuša dovesti,lako bi se moglo dogodit ovaj moj "pesimitièni" scenarij,pa æemo budni  j... mater onima u loži :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline Lignja

• Senior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #25 u: Kolovoz 09, 2010, 10:38:20 »
  • Sad ajde stopera mozemo i pokriti imamo Ljubovica i Cejvanovica koji su dobre back-up opcije u slucaju ozlijeda i kartona.

Mi ne mozemo pokriti desnog beka, opet ce to igrati stoper. U vezi onaj Rukavina ne ulijeva nikakvo povjerenje, Strok je nezamijenjiv, dok u napadu jedino Krizman moze uskociti.

Minimalne sanse imamo ako Stepcic i Culina pokazu da su igraci za velike stvari i mogu uskociti tu u vezu (konkretno odmjeniti Stroka). To im je biti ili ne biti, ili jesi ili nisi. I ja mislim da je Gracan jako dobar trener ali ekipa ne reagira na njegove zahtjeve, derao se ko kreten sezdeset minuta kad bi nasi pali.

I da ako Kreilach pokaze ono sta ja mislim da on moze a to da je pravi igrac koji ce imati respektabilnu karijeru. Mislim da su mu ove pobjede dale samopouzdanje koje mu je falilo i mislim da je bio odlican protiv Dragovoljca (jedna greska ja mislim). Jak je u duelu, igra s obje noge, moze pretrcati jaaako puno, ima dobar udarac, vrlo je intelingentan, cak je protiv dragovoljca poceo malo vozati protivnike. Samo da se opusti i mislim da bi on mogao biti najvece pojacanje.

Ako nakon osmog kola bude 16 - 20 bodova na kontu usudit cu se sanjati...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Lignja »

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #26 u: Kolovoz 09, 2010, 10:43:09 »
  • Citat: "zlobin"
    na ok, mora bit i indijanaca, ali ima pojedinaca koji onda izigravaju veliku armadu... a inačle ih nema ni blizu zapada

Slažemo se. Osobno ih znam bar 10ak i to su mi dobri prijatelji, ali su Armada samo kad pobijedimo Hajduk 4:0...

Citat: "rino"
    Za one sta se misle skinut goli i setat po Korzu ako Rijeka bude prvak ima ona jedna poslovica:"Pazite sta si zelite ,moglo bi vam se ostvarit." :lol:  8)

:D  :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od TIR669 »

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #27 u: Kolovoz 09, 2010, 11:47:58 »
  • Ja uopće ne sanjam ništa. Prošla su tek 3 kola. Kad budemo kolo prije kraja prvenstva imali 4 boda više od drugoplasiranog onda ću početi sanjati. Iako ni tad neću biti sasvim siguran. :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Offline ..Volkan..

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #28 u: Kolovoz 09, 2010, 15:10:11 »
  • Mogao bi netko malo ažurirati tablicu na naslovnoj strani...Nismo svaki dan na prvom mjestu...Neka svi vide to èudo:D
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od ..Volkan.. »
    Ako zatreba...

Offline koma

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #29 u: Kolovoz 09, 2010, 15:26:13 »
  • Ja bih poèep sanjariti, ali bojim se da ne doðe nemoralna ponuda od Wigana za Ðaloviæa od kojih 12000 eura + 3 posto od slijedeæeg transfera ako preðe u barcelonu ili æukuriæki, a turèiæ i kompanija odmah prihvate (uz izgovor da se okreæu mladim  i domaæim i da se samo èeka da križman explodira, a gerc je tako i tako bolji od svih njih).

Ove godine je dinamo u banani, ostatak lige se srozao na mizeriju (cibalija ispala od amatera), jedino je hajduk (po igraèima bolji), slaven je tu s nama egal, ali nemaju navijaèe, samim time ni atmosferu. Da se dole u upravi barem malo zainteresiraju i riskiraju, moglo bi biti nešto, ali iluzija je oèekivati nekakvo pojaèanje i napad na prvenstvo, ne dok je uprava ovakva kakva je (neambiciozna prije svega i nezainteresirana).

Osim, ako æe nas sreæa pratiti još 27 kola, I hope
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od koma »