• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Žalba na prometni prekršaj  (Prikazano: 6682 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bosanac266

• Forza Fiume
Žalba na prometni prekršaj
« u: Ožujak 30, 2011, 19:08:08 »
  • Jučer me milicionerka kod plodina u vukovarskoj zaustavila da nisam propustio pješake koji su prelazili cestu dole kod one pekare, inače kada vidiim da je pješak krenuo na cestu redovito stajem, ali ovaj put ih stvarno nisam primjetio, ali ako ona kaže da su krenuli sa druge strane kolinika  onda su valjda bili tamo. Pa je moje pitanje dali je tko imao iskustva u pisanju žalbi, tj. jel se može smanjiti kazna ako se u obzir uzme da sam student i bez prometnih prekršaja do sada
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bosanac266 »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #1 u: Ožujak 30, 2011, 22:11:56 »
  • moze se tvrdit da je glupaca totalna corava kokos i da te je kaznila za nepustanje pjesaka sa suprotne strane pjesackog, koji nije na tvojoj strani...
    pozovi se na to da nisu stali auti koji su vozili u "traci" na kojoj su bili pjesaci, pa time je promet slobodno tekao sa tvoje strane...
    ako nije ona plava glupaca koja je i vlastitom ocu napisala kaznu, jer ako je, nju obozavaju idioti sa suda...
    pogledaj na pravnom forumu ili sa neta skini formule tuzbi

nadam se da si potpisao papir koji si dobio od murije, jer to dokazuje da si upoznat sa time sto si skrivio i potpisao si mogucnost zalbe... ako to nisi potpisao, nemozes se ni zalit
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline bosanac266

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #2 u: Ožujak 30, 2011, 23:19:38 »
  • potpisao sam onaj nalog, pitao sam je dali se mogu žalit ako potpišem ona je rekla može

U prekršajnom nalogu je napisala, " nije sigurnom brinom prišao pješačkom prijelazu na koji je stupio pješak prelazeći cestu s vozačeve lijeve na desnu stranu prometnice" , To je ona nizbrdica kod plodina, tamo su četri trake, ja sam išao prema pehlinu, i pred pješački sam skoro stao jer je bila kolona, kada je kolona krenula krenuo sam i ja , (a ona ,mi napiše nije prišao sigurnom brzinom, i kretao se lijevom prometnom trakom , a ja bio skroz u desnoj) prema Rijeci je na semaforu bila 20-ka tako da joj je zadnji kraj prošao pješački, ja pješake vidio nisam,  ona tvrdi da su bili, i kaže kazna vam je 500kn. Ispunila onaj nalog i uplatnicu i donijela da potpišem, to mi je inače prva kazna. Neznam na koju policajku Hacker misliš, ali ova je neka visoka plava, i u 7 dana me treći put zaustavlja. Neki dan me zaustavila oko 2 ujutro s rotrikama iznad halubjanovog igrališta, ja otvorim prozor , a ona : "dobro veče, jel znate zašto sam vas zaustavila", i tako sva tri puta rotirkama i isto pitanje, valjda očekuje da ću joj reć gdje sam napravio prekršaj.

Ja pješake nisam vidio, da ne priznam krivnju zvat će me na sud, a njena riječ vrijedi ko 100 mojih. Što se tiče žalbe da mi umanje kaznu, za sve sam forme našao, i za pojas i za asvjetla i za brzinu, ali za pješački nijednu

Offline zdene

• Junior
      • http://feel4sport.com/hr
    (Nema naslova)
    « Odgovori #3 u: Ožujak 31, 2011, 21:01:23 »
  • Očito ne kužiš....pa čovječe ona tebe želi!!!!!!! :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od zdene »
    Soudani? Dobar igrač, naravno, ali ja sam igrač Rijeke, neka on razmišlja o meni - kaže Bertoša

Offline bosanac266

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #4 u: Ožujak 31, 2011, 22:47:00 »
  • Citat: "zdene"
    Očito ne kužiš....pa čovječe ona tebe želi!!!!!!! :lol:
    e to ću je pitat kada me sljedeći put zaustavi s pitanjem "jel znate zašto sam vas zaustavila". :lol:  

Da je bar neka zgodna nebih imao problema da me svaki dan zaustavlja dok god ne piše kazne, ali ova stari moj ko neboder, ja imam 1.80 i zaboli me vrat dok pričam sa njom svaki put kada kaže da izađem iz auta i idem puhat dreger

Offline D2

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #5 u: Travanj 01, 2011, 11:33:09 »
  • Citat: "bosanac266"
    Citat: "zdene"
    Očito ne kužiš....pa čovječe ona tebe želi!!!!!!! :lol:
    e to ću je pitat kada me sljedeći put zaustavi s pitanjem "jel znate zašto sam vas zaustavila". :lol:  

Da je bar neka zgodna nebih imao problema da me svaki dan zaustavlja dok god ne piše kazne, ali ova stari moj ko neboder, ja imam 1.80 i zaboli me vrat dok pričam sa njom svaki put kada kaže da izađem iz auta i idem puhat dreger

Svakakvih fetiša se danas čuje da postoje, znači puhanje u dreger, ..... ;)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od D2 »
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline bosanac266

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #6 u: Travanj 02, 2011, 09:52:22 »
  • :lol:  :lol:

Offline zlobin

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #7 u: Travanj 02, 2011, 10:46:17 »
  • ma samo piši žalbe, ja još niti jednu kaznu nisam platio za koju sam pisao žalbu, ali nadrobi èim više toga, ja sam znao i poslikat na licu mjesta i skicu napravit kako je bilo, neæe mene plavci je..

platio sam jedino jednom na licu mjesta 500 kn kada me presretaè skinuo jer da mi je išao pisat ostao bi i bez vozaèke i bilo bi kazne par milja kuna....
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od zlobin »
    SAMO RIJEKA!!!
    KREPAT MA NE MOLAT!!!
    PLJUVAČE MOGA KLUBA NABIJEM NA ONU STVAR!!!

Offline bosanac266

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8 u: Srpanj 12, 2011, 16:10:54 »
  • Da nisam vidio ove spamere nebih se više ni sjetio ove  teme. Kazna je poništena, ja sam očekivao da će biti smanjena, ali ugodno me iznenadilo kada sam otvorio plavu kovertu.

Ako se ko nađe u sličnoj situaciji neka zna ovo što je zlobin rekao je točno, moraš nadrobiti što više toga, ja sam reko i da sam student i da mi studiranje ne ostavlja mogućnost da se zaposlim, i da me starci uzdržavaju i da nisam kažnjavan, da nisam ugrozio pješake jer su stupili na kolnik sa moje lijeve strane kada sam ja već bio maltene na pješačkom a između su tri trake

Offline Markkko

• Inćun
    • *
    Re: Žalba na prometni prekršaj
    « Odgovori #9 u: Ožujak 07, 2012, 11:13:40 »
  • E ti si kume dobro prosao!!!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »