• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNK RIJEKA-SEZONA 2012/2013  (Prikazano: 170123 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
Re: HNK RIJEKA-SEZONA 2012/2013
« Odgovori #900 u: Prosinac 20, 2012, 00:53:28 »
  • Ja mislim da je sens1 u pravu. Treba dovest Ćiru u Rijeku. I po mogućnosti natjerati ga da nosi kimono i katanu i da opet glumi Ćirohita. Takav mi je najmiliji!  :mrgreen:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline pešekan

• Veteran
    « Odgovori #901 u: Prosinac 20, 2012, 09:27:05 »
  • Kimono, mikado i plavo-bijeli šal :D

8)  8)  8)

Offline FoFi

• Senior
    « Odgovori #902 u: Prosinac 20, 2012, 09:49:21 »
  • Citat: "sens1"
    E, hecky, sta mislis koju bi formaciju igrao Ciro s ovakvom ekipom?

Ćiro bi i sa Barcom igrao 3-5-2 to nije upitno. Kakav Ćiro, sve ima svoje vrijeme, njegovo je prošlo...

Mlakonja

• Gost
    « Odgovori #903 u: Prosinac 20, 2012, 15:36:51 »
  • http://www.index.hr/sport/clanak/quares ... 53315.aspx
    Ili neka krenu radit i dovodit prave igrače ili neka nam prestaju obećavat naslov prvaka jer s hrvojem Čaleom nećemo sigurno postat prvaci. Quaresmmu treba zgrabit,neka i grad malo intervenira pa mu se ponudi i neki građevinski objekt ili neka druga materijalna vrijednost jer jedino sa velikim ulaganjima i velikim igračima imamo se pravo nadat naslovu prvaka.
    Šta se tiče Anasa,tu sam protiv. Već sam rekao da će uvijek bit nekakvih izmišljenih prepreka koje će se koristit kao izgovor zbog kojeg opet nećemo biti prvaci.
    Ova sezona je uigravanje,sljedeća bi mogla biti loša atmosera i podjeljenost tribina zbog povratka Anasa,pa će sezonu poslije prodat Benka i Kneževića i opet će falit taj jedan mali koračić.  
    Poznata riječka stvarnost koja ne vodi ničemu,pa onda se neki rugaju da smo nestrpljivi.  :^o

Offline Shrek

• Junior
      • http://www.arka.com.hr
    « Odgovori #904 u: Prosinac 20, 2012, 16:29:29 »
  • Citat: "Mlakonja"
    http://www.index.hr/sport/clanak/quaresma-napustio-besiktas-i-trazi-novi-klub/653315.aspx
    Ili neka krenu radit i dovodit prave igrače ili neka nam prestaju obećavat naslov prvaka jer s hrvojem Čaleom nećemo sigurno postat prvaci. Quaresmmu treba zgrabit,neka i grad malo intervenira pa mu se ponudi i neki građevinski objekt ili neka druga materijalna vrijednost jer jedino sa velikim ulaganjima i velikim igračima imamo se pravo nadat naslovu prvaka.

Koji si ti lik!

Ajd ovako, ako ti Mišković ponudi da će zajedno s tobom ga kupit u omjeru 100/1, jesi li spreman izmisliti 20.000 eura? Snađi se, digni kredit, prodaj auto, stavi stan pod hipoteku, izmisli pare kojih nema.

Konačno je krenula stabilnost kluba, što je dugoročno daleko najvažnija stavka! Taman da ga se i dovede, što ako se ozljedi, ne uđe u formu i sto drugih ako? Pare otišle u vjetar, a rezultata nema. A što onda, nazad u golu borbu za opstanak ili u drugu, treću ligu?

Jebeš to, nek Miško napravi sustav koji održava sam sebe, pa ćemo dalje lako.

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #905 u: Prosinac 20, 2012, 16:38:19 »
  • #-o
    Ouch.... my brain hurts!

Offline kabul23

• Veteran
    « Odgovori #906 u: Prosinac 20, 2012, 17:40:19 »
  • Quaresma? #-o  #-o  #-o  #-o
    covjek je imao 3mil € plaću...
    lupi glavom u zid 25 puta, pa ce ti mozda biti jasnije koga si predlozio...
    građevinsko zemljište? #-o  #-o  #-o  #-o
    lupi glavom jos 25 puta, pa ces mozda shvatiti u kojem vremenu,gradu i drzavi ziviš...

Offline pešekan

• Veteran
    « Odgovori #907 u: Prosinac 20, 2012, 17:47:37 »
  • Hajduk je 6-7 godina pokušavao osvojiti prvenstvo na dug i svi vidimo gdje ih je to dovelo. Čak mislim da imaju patent na takvu pizdariju. Morali bi ih pitati.
    To bi izgledalo ovako nekako: spizdiš svu lovu na pojačanja, tamo gdje si tanak se popuniš na đemdo + dva povratnika koje zajebeš na transferu. I tako nerealan proračun ti napuni premijer.

Mislim da nam Mlakonja tako nešto predlaže.

8)  8)  8)

Offline off topic

• Junior
    « Odgovori #908 u: Prosinac 20, 2012, 19:32:16 »
    http://www.index.hr/sport/clanak/quaresma-napustio-besiktas-i-trazi-novi-klub/653315.aspx
    Ili neka krenu radit...
    :shock:

Svi mi smo ogorčeni politikom koja je vladala u klubu,ali stari moj,tebe je skroz požderalo :!:

Offline Che Gevara

• Morčić
    • **
    « Odgovori #909 u: Prosinac 20, 2012, 20:57:38 »
  • Put koji je zacrtao Mišković mislim da je jedini realan način da klub postane stabilan i da jednog dana ostvarimo san i postanemo prvaci. Cilj bi bio svake godine izbaciti 2 igrača iz omladinske škole koji bi kandidirali za prvu momčad. Ne mislim da je to nedostižno. 1,2 M eura uložiti u jednog (ili par) igrača i dobio si kratkoročno natjecateljsku ekipu - to smo prošli u Ježićevo doba. Tu istu (ili zericu veću) lovu uložiti u mlade , mislim da je puuuno veći dobitak - imaš okosnicu momčadi za duže razdoblje.
    Ovo što sada planira Hajduk , da će prodat igrača za 7 M eura do ljeta , mislim da je vrlo nerealno i opasno.
    Da sad dođe Quaresma (ma da dođe i Messi) , on ne bi bio jamac uspjeha. Pa čak i da nekim slučajem postanemno prvaci, uz ulaganja u igrače 2-3 Meura, mislim da bi za to platili visoku cijenu (kao Zagreb svojevremeno) i da se od toga ne bi oproravili slijedećih 10 godina.

Mene bi zadovoljilo ove godine plasman u Europu i stabilizacija kluba na svim razinama.
    Hasta la vittoria per siempre.

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #910 u: Prosinac 20, 2012, 21:03:18 »
  • Citat: "Che Gevara"
    Put koji je zacrtao Mišković mislim da je jedini realan način da klub postane stabilan i da jednog dana ostvarimo san i postanemo prvaci. Cilj bi bio svake godine izbaciti 2 igrača iz omladinske škole koji bi kandidirali za prvu momčad. Ne mislim da je to nedostižno. 1,2 M eura uložiti u jednog (ili par) igrača i dobio si kratkoročno natjecateljsku ekipu - to smo prošli u Ježićevo doba. Tu istu (ili zericu veću) lovu uložiti u mlade , mislim da je puuuno veći dobitak - imaš okosnicu momčadi za duže razdoblje.
    Ovo što sada planira Hajduk , da će prodat igrača za 7 M eura do ljeta , mislim da je vrlo nerealno i opasno.
    Da sad dođe Quaresma (ma da dođe i Messi) , on ne bi bio jamac uspjeha. Pa čak i da nekim slučajem postanemno prvaci, uz ulaganja u igrače 2-3 Meura, mislim da bi za to platili visoku cijenu (kao Zagreb svojevremeno) i da se od toga ne bi oproravili slijedećih 10 godina.

Mene bi zadovoljilo ove godine plasman u Europu i stabilizacija kluba na svim razinama.

To.
    Sve si lijepo rekao! Nemam što nadodati osim da kažem da ti nick "El Che" ne paše uz ono što pišeš "stabilan razvoj a ne revolucija koja može sve dovest u pitanje".
    Ali sve 5! ;)

Offline ..Volkan..

• Morčić
    • **
    « Odgovori #911 u: Prosinac 20, 2012, 21:46:46 »
    Šta se tiče Anasa,tu sam protiv. Već sam rekao da će uvijek bit nekakvih izmišljenih prepreka koje će se koristit kao izgovor zbog kojeg opet nećemo biti prvaci.
    Ova sezona je uigravanje,sljedeća bi mogla biti loša atmosera i podjeljenost tribina zbog povratka Anasa,pa će sezonu poslije prodat Benka i Kneževića i opet će falit taj jedan mali koračić.  
    Poznata riječka stvarnost koja ne vodi ničemu,pa onda se neki rugaju da smo nestrpljivi.  :^o

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Quaresmu treba zgrabit,hahahahaha ...Hvala ti uljepšao si mi dan sa ovime =D>    Cjelukupna momčad Rijeke(22 igrača) vrijedi 11 650 000 eura,a ti predlažeš da dovedemo igrača koji sam vrijedi 13 000 000 eura :lol:
    Ako zatreba...

Mlakonja

• Gost
    « Odgovori #912 u: Prosinac 20, 2012, 23:32:49 »
  • Ajde drago mi je da sam vas bocnuo s Quaresmom.
    Ako mislite da nisam svjestan toga da sam napisao neki dobar Sf scenarij varate se,ali ništa manje nerealno od toga da mi u iduće 3 godine postanemo prvaci.
    Ako ne možemo dovesti takve igrače,a ne možemo,onda se nebi trebalo ni u mašti spominjati da ćemo osvojit prvenstvo.
    Prvo trebamo aktivirat neku bombu da bi kasnije uopće mogao napisat nešto realno šta će drugi prvo pročitat,a onda i pokušat razumijeti.
    Ulaganje u omladinsku školu je super,ali može dati rezultata za 10 ili 15 godina,a do tada će možda i stvarno biti smak svijeta,Volpi možda pod zemljom ili reštkama,Mišković s Svagušom prodavat bureke,hrvatski nogomet više neće postojat,a mi navijači ćemo bit na bolesničkim hodalicama.
    Druga važna stvar je i da je dinamova nogometna škola još uijek bolje organiziranija od nas,više se ulaže,a dinamo je djeci duplo poželjniji od Rijeke.  Omladinska škola je dugotrajan proces koji sa sobom vuče milijon pogrešaka,puno truda,organizacije i sustavnog rada da bi kroz jedno deseteljeće dao rezultat. treba s vremenom dovest i nove stručnjake iz inozemstva koji bi djecu učili modernom nogometu,sportksom načinu života i profesionalnom razmišljanju,a ne da nam djecu odgaja Renato Pilipović.
    Ako misle da će Klapan postat puno bolji igrač i za 3 godine nosit Rijeku zato jer su kupili nove lopte,stavili novu mekšu drenažu i viseće lopte onda su u zabludi. Cijeli život odgajan je na jedan primitivan zastarjeli nogometni način od kojeg se ne rađaju svjetke klase nego birtijaški igrači za 1 HNL,a sada to misle promijenit u sljedeće 3 godine.
    E to vam je gospodo veći SF od toga da se dovede Quaresma.
    Sve je to sranje,zato i kažem da mi je više jadno slušat kako ćemo prvaci biti za 2 ili 3 godine.

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #913 u: Prosinac 20, 2012, 23:57:06 »
  • Nije SF ako to staviš u prizmu normalnog razvoja kluba. Od škole klub može dugoročno živjeti. Abuja možda bude zlatna koka. Ako misliš da se preko noći može nešto bez političke pomoći i beskrajno puno para - onda stvarno.... A i primjer Hajduka lijepo pokazuje da to dođe na naplatu, a primjer Dinama da se ljudima jednostavno zgadi takav model.
    Mislim da je ovo što Mišković radi s klubom dobro za klub, za regiju, za nas navijače i da... možda čak i za klince koji idu u školu nogometa jer em bi mogli dobiti postati neko nogometno ime, em bi možda mogli dobit neko obrazovanje.
    I pri tome će me boliti ona stvar ako mi se desi da umrem bez da Rijeka bude prvak. Ako bude pošten klub za kojeg nije sram navijat, koji ostvaruje dobre rezultate, igra u Europi i klinci preko njega grade karijere - ja ću biti zadovoljan.

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #914 u: Prosinac 20, 2012, 23:57:06 »
  • Nabijem ti doublepost.